Nazwa: Turniej "O Puchar Zagłębia" - 7. Memoriał Rafała Sznajdera w szabli mężczyzn (2010-2011) - Sosnowiec 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 20.04.2024
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Balcer Michał | 11 | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.08.2011 |
2. | Białas Szymon | 30 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 07.09.2011 |
3. | Bogucki Bartosz | 6 | UKS SZABLA ZĄBKI | 28.10.2011 |
4. | Botezatu Maksym | 21 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 29.11.2011 |
5. | Bugaj Iwo | 8 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 01.09.2010 |
6. | Dłubis Kajetan | 4 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 12.10.2011 |
7. | Fiedorowicz Jan | 18 | UKS SZABLA BRZOZA | 06.01.2010 |
8. | Gackiewicz Karol | 34 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 26.11.2010 |
9. | Galicki Maciej | 33 | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 18.07.2011 |
10. | Gasidło Szymon | 20 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 28.06.2011 |
11. | Gawle Jakub | 36 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 20.07.2011 |
12. | Janicki Olaf | 15 | UKS SZABLA BRZOZA | 04.12.2011 |
13. | Jochemczyk Antoni | 16 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18.09.2010 |
14. | Kania Mikołaj | 14 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 06.08.2011 |
15. | Karczmarczyk Kacper | 28 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.01.2010 |
16. | Koczwara Iwo | 10 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 05.05.2011 |
17. | Kowalski Filip | 31 | KKSZ KONIN | 27.03.2010 |
18. | Krochmalski Julian | 13 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.05.2011 |
19. | Król Franciszek | 9 | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.2010 |
20. | Lewandowski Karol | 19 | UKS SZABLA BRZOZA | 25.06.2011 |
21. | Lipiński Jakub | 1 | DRAGON ŁÓDŹ | 24.08.2010 |
22. | Mielnik Michał | 17 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 25.07.2011 |
23. | Mucha Nikodem | 12 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2011 |
24. | Pąk Szymon | 29 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.10.2010 |
25. | Pikur Jan | 3 | UKS SZABLA ZĄBKI | 11.03.2010 |
26. | Ruszkowski Marcin | 5 | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 19.05.2011 |
27. | Sosnowski Zbigniew | 26 | DRAGON ŁÓDŹ | 05.02.2010 |
28. | Susek Przemysław | 7 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.04.2011 |
29. | Szkolmowski Kacper | 35 | KKSZ KONIN | 25.05.2010 |
30. | Szlachta Wiktor | 22 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 25.02.2011 |
31. | Tuszyński Aleksy | 25 | UKS SZABLA ZĄBKI | 31.10.2010 |
32. | Walaszek Mikołaj | 27 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.01.2010 |
33. | Wnęk Artur | 24 | KLUB SZERMIERCZY AMP | 24.12.2011 |
34. | Wojcieszak Tymon | 32 | UKS SZABLA BRZOZA | 09.11.2010 |
35. | Zgoda Krzysztof | 23 | DRAGON ŁÓDŹ | 12.02.2010 |
36. | Zubko Dominik | 2 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.08.2010 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Lipiński Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 24.08.2010 | zakwalifikowano |
2. | Zubko Dominik | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.08.2010 | zakwalifikowano |
3. | Fiedorowicz Jan | UKS SZABLA BRZOZA | 06.01.2010 | zakwalifikowano |
4. | Karczmarczyk Kacper | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.01.2010 | zakwalifikowano |
5. | Kowalski Filip | KKSZ KONIN | 27.03.2010 | zakwalifikowano |
5. | Bugaj Iwo | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 01.09.2010 | zakwalifikowano |
7. | Sosnowski Zbigniew | DRAGON ŁÓDŹ | 05.02.2010 | zakwalifikowano |
8. | Pąk Szymon | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.10.2010 | zakwalifikowano |
9. | Dłubis Kajetan | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 12.10.2011 | zakwalifikowano |
10. | Ruszkowski Marcin | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 19.05.2011 | zakwalifikowano |
11. | Zgoda Krzysztof | DRAGON ŁÓDŹ | 12.02.2010 | zakwalifikowano |
12. | Pikur Jan | UKS SZABLA ZĄBKI | 11.03.2010 | zakwalifikowano |
12. | Jochemczyk Antoni | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18.09.2010 | zakwalifikowano |
14. | Bogucki Bartosz | UKS SZABLA ZĄBKI | 28.10.2011 | zakwalifikowano |
15. | Szkolmowski Kacper | KKSZ KONIN | 25.05.2010 | zakwalifikowano |
16. | Król Franciszek | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.2010 | zakwalifikowano |
17. | Mucha Nikodem | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2011 | zakwalifikowano |
18. | Gawle Jakub | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 20.07.2011 | zakwalifikowano |
19. | Balcer Michał | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.08.2011 | zakwalifikowano |
20. | Kania Mikołaj | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 06.08.2011 | zakwalifikowano |
21. | Szlachta Wiktor | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 25.02.2011 | zakwalifikowano |
21. | Koczwara Iwo | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 05.05.2011 | zakwalifikowano |
23. | Wnęk Artur | KLUB SZERMIERCZY AMP | 24.12.2011 | zakwalifikowano |
24. | Susek Przemysław | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.04.2011 | zakwalifikowano |
25. | Janicki Olaf | UKS SZABLA BRZOZA | 04.12.2011 | zakwalifikowano |
26. | Tuszyński Aleksy | UKS SZABLA ZĄBKI | 31.10.2010 | zakwalifikowano |
27. | Białas Szymon | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 07.09.2011 | zakwalifikowano |
28. | Galicki Maciej | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 18.07.2011 | zakwalifikowano |
29. | Krochmalski Julian | DRAGON ŁÓDŹ | 30.05.2011 | zakwalifikowano |
30. | Walaszek Mikołaj | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.01.2010 | zakwalifikowano |
31. | Mielnik Michał | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 25.07.2011 | zakwalifikowano |
32. | Lewandowski Karol | UKS SZABLA BRZOZA | 25.06.2011 | zakwalifikowano |
33. | Wojcieszak Tymon | UKS SZABLA BRZOZA | 09.11.2010 | zakwalifikowano |
34. | Botezatu Maksym | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 29.11.2011 | zakwalifikowano |
35. | Gackiewicz Karol | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 26.11.2010 | zakwalifikowano |
36. | Gasidło Szymon | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 28.06.2011 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Karczmarczyk Kacper | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.01.2010 |
2. | Zubko Dominik | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.08.2010 |
3. | Lipiński Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 24.08.2010 |
3. | Kowalski Filip | KKSZ KONIN | 27.03.2010 |
5. | Fiedorowicz Jan | UKS SZABLA BRZOZA | 06.01.2010 |
6. | Dłubis Kajetan | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 12.10.2011 |
7. | Ruszkowski Marcin | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 19.05.2011 |
8. | Pikur Jan | UKS SZABLA ZĄBKI | 11.03.2010 |
9. | Bugaj Iwo | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 01.09.2010 |
10. | Jochemczyk Antoni | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18.09.2010 |
11. | Bogucki Bartosz | UKS SZABLA ZĄBKI | 28.10.2011 |
12. | Szkolmowski Kacper | KKSZ KONIN | 25.05.2010 |
13. | Król Franciszek | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.2010 |
14. | Szlachta Wiktor | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 25.02.2011 |
15. | Janicki Olaf | UKS SZABLA BRZOZA | 04.12.2011 |
16. | Tuszyński Aleksy | UKS SZABLA ZĄBKI | 31.10.2010 |
17. | Sosnowski Zbigniew | DRAGON ŁÓDŹ | 05.02.2010 |
18. | Pąk Szymon | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.10.2010 |
19. | Zgoda Krzysztof | DRAGON ŁÓDŹ | 12.02.2010 |
20. | Mucha Nikodem | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2011 |
21. | Gawle Jakub | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 20.07.2011 |
22. | Balcer Michał | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.08.2011 |
23. | Kania Mikołaj | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 06.08.2011 |
24. | Koczwara Iwo | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 05.05.2011 |
25. | Wnęk Artur | KLUB SZERMIERCZY AMP | 24.12.2011 |
26. | Susek Przemysław | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.04.2011 |
27. | Białas Szymon | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 07.09.2011 |
28. | Galicki Maciej | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 18.07.2011 |
29. | Krochmalski Julian | DRAGON ŁÓDŹ | 30.05.2011 |
30. | Walaszek Mikołaj | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.01.2010 |
31. | Mielnik Michał | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 25.07.2011 |
32. | Lewandowski Karol | UKS SZABLA BRZOZA | 25.06.2011 |
33. | Wojcieszak Tymon | UKS SZABLA BRZOZA | 09.11.2010 |
34. | Botezatu Maksym | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 29.11.2011 |
35. | Gackiewicz Karol | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 26.11.2010 |
36. | Gasidło Szymon | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 28.06.2011 |