Turniej

Nazwa: IV Puchar Polski Seniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.02.2021

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. ANDRZEJEWSKI Adam 61 IKS LESZNO 31.10.2005
2. Bem Maciej 4 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
3. Bem Antoni 50 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
4. Berestek Jeremi 27 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
5. Borowiec Piotr 17 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999
6. BRICENO Janderson 19 WROCŁAWIANIE 06.03.1995
7. Cegielski Bartosz 40 AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995
8. CHEN Jie 64 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.08.1988
9. Czartoryski Szymon 9 WROCŁAWIANIE 16.11.1999
10. Dołżycki Jakub 11 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
11. DOWNAR Wiktor 48 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2003
12. Fedorowicz Karol 51 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
13. FERNANDEZ Yerbinson 26 WROCŁAWIANIE 03.07.1994
14. Fogt Jakub 65 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
15. Gajda Arkadiusz 43 IKS LESZNO 20.08.2003
16. GAWENDA Patryk 60 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 29.03.2005
17. Ginda Piotr 36 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
18. GOC Bartosz 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000
19. JAKUBOWSKI Adam 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003
20. JURGA Stanisław 54 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
21. KANCI Maksymilian 56 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
22. Kasprzyk Sławomir 67 WROCŁAWIANIE 01.09.1999
23. KAŚKÓW Piotr 18 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003
24. Kotek Jakub 30 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
25. KOZAK Mateusz 7 KS AZS AWFIS GDAŃSK 16.06.1999
26. Kwiatkowski Mateusz 28 KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003
27. Lewicki Tymon 62 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
28. Łopatniuk Krzysztof 37 KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004
29. MAJEWSKI Błażej 46 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2003
30. Martyniak Patryk 21 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000
31. Matusewicz Kamil 49 AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
32. MIĘTKI Maciej 42 WROCŁAWIANIE 24.05.1996
33. MLICKI Szymon 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2002
34. MOŻEJKO Mateusz 35 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.11.1999
35. Nowak Jan 41 AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
36. Olszewski Mikołaj 39 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
37. OSSENTOWSKI Mikołaj 34 IKS LESZNO 14.05.2003
38. PACHOLCZYK Szymon 22 AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
39. Pawski Alan 20 AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
40. PERA Aleksander 45 AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
41. Pichłacz Szymon 32 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
42. PIOSIK Dawid 47 IKS LESZNO 16.12.2004
43. Płaszczewski Mikołaj 25 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003
44. PODRALSKI Adam 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002
45. RADAJEWSKI Marcin 52 IKS LESZNO 18.06.2005
46. RAJSKI Leszek 1 WROCŁAWIANIE 25.11.1983
47. ROMERO Roger 33 WROCŁAWIANIE 28.06.1999
48. Rudnicki Mikołaj 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.12.1998
49. RZĄDKOWSKI Andrzej 5 WROCŁAWIANIE 04.03.1997
50. SACHARCZUK Bartosz 15 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
51. Seyfried Kacper 29 KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.02.2000
52. Sieradzan Jakub 63 MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
53. SIESS Michał 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994
54. Skrzypa Michał 58 WROCŁAWIANIE 27.04.2000
55. Smuda Jakub 23 AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
56. STRÓŻYŃSKI Tomasz 31 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
57. Szczypiński Kacper 16 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
58. SZUMIELEWICZ Paweł 10 WROCŁAWIANIE 26.08.1986
59. Tomeczek Kamil 44 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
60. Tomyślak Łukasz 53 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13.06.2006
61. WAŚCIŃSKI Gracjan 57 IKS LESZNO 19.10.2006
62. WAŚCIŃSKI Tobiasz 59 AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
63. Wieczorek Michał 55 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.02.2004
64. Wiśnik Olaf 38 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
65. Wojtkowiak Adrian 6 AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
66. Woźniak Igor 24 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
67. ZAPÓR Ksawery 66 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.08.2005

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Rudnicki Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.12.1998 zakwalifikowano
2. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
3. SIESS Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994 zakwalifikowano
4. RAJSKI Leszek WROCŁAWIANIE 25.11.1983 zakwalifikowano
5. KOZAK Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 16.06.1999 zakwalifikowano
5. Borowiec Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999 zakwalifikowano
7. KAŚKÓW Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003 zakwalifikowano
8. RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE 04.03.1997 zakwalifikowano
9. FERNANDEZ Yerbinson WROCŁAWIANIE 03.07.1994 zakwalifikowano
10. BRICENO Janderson WROCŁAWIANIE 06.03.1995 zakwalifikowano
11. Bem Maciej AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
12. Wojtkowiak Adrian AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998 zakwalifikowano
13. Kwiatkowski Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003 zakwalifikowano
14. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004 zakwalifikowano
15. Czartoryski Szymon WROCŁAWIANIE 16.11.1999 zakwalifikowano
16. PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002 zakwalifikowano
17. GOC Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000 zakwalifikowano
18. Pichłacz Szymon AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002 zakwalifikowano
19. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
19. SZUMIELEWICZ Paweł WROCŁAWIANIE 26.08.1986 zakwalifikowano
21. Szczypiński Kacper AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
22. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005 zakwalifikowano
23. Cegielski Bartosz AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995 zakwalifikowano
24. MLICKI Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2002 zakwalifikowano
25. OSSENTOWSKI Mikołaj IKS LESZNO 14.05.2003 zakwalifikowano
26. Wiśnik Olaf AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano
27. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004 zakwalifikowano
28. Matusewicz Kamil AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
29. JAKUBOWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003 zakwalifikowano
30. Seyfried Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.02.2000 zakwalifikowano
31. ROMERO Roger WROCŁAWIANIE 28.06.1999 zakwalifikowano
32. MOŻEJKO Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.11.1999 zakwalifikowano
33. Martyniak Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000 zakwalifikowano
34. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
35. Smuda Jakub AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003 zakwalifikowano
36. Woźniak Igor AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
37. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005 zakwalifikowano
38. Pawski Alan AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002 zakwalifikowano
39. Płaszczewski Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003 zakwalifikowano
40. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
41. Lewicki Tymon D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004 zakwalifikowano
42. Gajda Arkadiusz IKS LESZNO 20.08.2003 zakwalifikowano
43. Łopatniuk Krzysztof KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004 zakwalifikowano
44. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
45. Sieradzan Jakub MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000 zakwalifikowano
46. PERA Aleksander AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999 zakwalifikowano
47. MIĘTKI Maciej WROCŁAWIANIE 24.05.1996 zakwalifikowano
48. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
49. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004 wyeliminowano
50. Tomyślak Łukasz WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13.06.2006 wyeliminowano
51. WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO 19.10.2006 wyeliminowano
52. Berestek Jeremi MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 wyeliminowano
53. KANCI Maksymilian POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 wyeliminowano
54. GAWENDA Patryk FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 29.03.2005 wyeliminowano
55. DOWNAR Wiktor WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2003 wyeliminowano
56. Kasprzyk Sławomir WROCŁAWIANIE 01.09.1999 wyeliminowano
57. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005 wyeliminowano
58. Wieczorek Michał WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.02.2004 wyeliminowano
59. Skrzypa Michał WROCŁAWIANIE 27.04.2000 wyeliminowano
60. MAJEWSKI Błażej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2003 wyeliminowano
61. ZAPÓR Ksawery WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.08.2005 wyeliminowano
62. Bem Antoni AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 wyeliminowano
63. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004 wyeliminowano
64. STRÓŻYŃSKI Tomasz UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998 wyeliminowano
65. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 wyeliminowano
65. CHEN Jie AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.08.1988 wyeliminowano
67. RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO 18.06.2005 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. SIESS Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994
2. RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE 04.03.1997
3. RAJSKI Leszek WROCŁAWIANIE 25.11.1983
3. Czartoryski Szymon WROCŁAWIANIE 16.11.1999
5. Rudnicki Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.12.1998
6. Borowiec Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999
7. Bem Maciej AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
8. Cegielski Bartosz AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995
9. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
10. KOZAK Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 16.06.1999
11. KAŚKÓW Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003
12. FERNANDEZ Yerbinson WROCŁAWIANIE 03.07.1994
13. Wojtkowiak Adrian AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
14. Kwiatkowski Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003
15. PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002
16. SZUMIELEWICZ Paweł WROCŁAWIANIE 26.08.1986
17. BRICENO Janderson WROCŁAWIANIE 06.03.1995
18. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
19. GOC Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000
20. Pichłacz Szymon AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
21. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004
22. Szczypiński Kacper AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
23. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
24. MLICKI Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2002
25. OSSENTOWSKI Mikołaj IKS LESZNO 14.05.2003
26. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
27. JAKUBOWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003
28. Seyfried Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.02.2000
29. ROMERO Roger WROCŁAWIANIE 28.06.1999
30. Martyniak Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000
31. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
32. Płaszczewski Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003
33. Wiśnik Olaf AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
34. Matusewicz Kamil AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
35. MOŻEJKO Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.11.1999
36. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
37. Smuda Jakub AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
38. Woźniak Igor AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
39. Pawski Alan AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
40. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
41. Lewicki Tymon D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
42. Gajda Arkadiusz IKS LESZNO 20.08.2003
43. Łopatniuk Krzysztof KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004
44. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
45. Sieradzan Jakub MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
46. PERA Aleksander AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
47. MIĘTKI Maciej WROCŁAWIANIE 24.05.1996
48. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
49. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
50. Tomyślak Łukasz WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13.06.2006
51. WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO 19.10.2006
52. Berestek Jeremi MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
53. KANCI Maksymilian POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
54. GAWENDA Patryk FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 29.03.2005
55. DOWNAR Wiktor WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2003
56. Kasprzyk Sławomir WROCŁAWIANIE 01.09.1999
57. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005
58. Wieczorek Michał WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.02.2004
59. Skrzypa Michał WROCŁAWIANIE 27.04.2000
60. MAJEWSKI Błażej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2003
61. ZAPÓR Ksawery WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.08.2005
62. Bem Antoni AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
63. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
64. STRÓŻYŃSKI Tomasz UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
65. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
65. CHEN Jie AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.08.1988
67. RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO 18.06.2005

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content