Lista klasyfikacyjna

Karol Lademann

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Łukasz KUPCZYŃSKI

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: O.Ś. AZS POZNAŃ

Krystian WYSOCKI

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KKSZ KONIN

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Karol Lademann 90
  • Mistrzostwa Polski, M: 1, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 5, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 1, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 1, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 1, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 1, P: 0
2. Łukasz KUPCZYŃSKI 84
  • Mistrzostwa Polski, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli, M: 1, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 1, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 9, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 2, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 2, P: 0
3. Krystian WYSOCKI 75
  • Mistrzostwa Polski, M: 30, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli, M: 8, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 3, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 8, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 6, P: 0
3. Cezary Białecki 75
  • Mistrzostwa Polski, M: 17, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli, M: 6, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 7, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 3, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 7, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 3, P: 0
5. Michał ZANDECKI 72
  • Mistrzostwa Polski, M: 10, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli, M: 15, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 3, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 3, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 6, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 16, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 22, P: 0
6. Mateusz Prokopowicz 71
  • Mistrzostwa Polski, M: 9, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 2, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 6, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 6, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 5, P: 0
7. Wojciech KORZYŃSKI 69
  • Mistrzostwa Polski, M: 15, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli, M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 8, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 15, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 5, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 3, P: 0
8. Krystian Borkiewicz 67
  • Mistrzostwa Polski, M: 34, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 6, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 10, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 2, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 10, P: 0
9. Jakub Broniszewski 63
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 12, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 2, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 13, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 11, P: 0
10. Jędrzej Troć 58
  • Mistrzostwa Polski, M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli, M: 12, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 16, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 12, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 9, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 5, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 12, P: 0
11. Hubert STĘPIEŃ 58
  • Mistrzostwa Polski, M: 13, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli, M: 2, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 17, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 18, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 10, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 9, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 8, P: 0
12. Maurycy Dziublewski 54
  • Mistrzostwa Polski, M: 22, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli, M: 18, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 24, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 21, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 17, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 7, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 7, P: 0
13. Antek RZEPKA 54
  • Mistrzostwa Polski, M: 19, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 9, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 7, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 15, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 30, P: 0
14. Piotr Sosulski 50
  • Mistrzostwa Polski, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli, M: 19, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 14, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 5, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 13, P: 0
15. Adam KAWKA 46
  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 27, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 8, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 20, P: 0
16. Bartosz Mikołajczyk 46
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli, M: 24, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 11, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 28, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 18, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 10, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 25, P: 0
17. Michał BATOGOWSKI 46
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 15, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 13, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 20, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 9, P: 0
18. Piotr Szczepanik 42
  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 18, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 12, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 15, P: 0
19. Jakub KNAPIK 40
  • Mistrzostwa Polski, M: 29, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 29, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 7, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 24, P: 0
20. Jędrzej DŁUŻNIEWSKI 40
  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 11, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 31, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 14, P: 0
21. Tymoteusz KUCHTA 38
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 19, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 17, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 11, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 23, P: 0
22. Szymon WOJTASIK 38
  • Mistrzostwa Polski, M: 28, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 13, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 29, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 32, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 14, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 19, P: 0
23. Michał RYCZKOWSKI 36
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli, M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 25, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 25, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 19, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 11, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 28, P: 0
24. Aleksander IZDEBSKI 32
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 28, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 22, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 16, P: 0
25. Krzysztof KOPTAS 30
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 34, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 30, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 13, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 31, P: 0
26. Piotr MAIK 28
  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 28, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 15, P: 0
27. Kacper MIELECH 28
  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 32, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 22, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 18, P: 0
28. Grzegorz ŁAKOMY 28
  • Mistrzostwa Polski, M: 27, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli, M: 11, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 20, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 25, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 20, P: 0
29. Rafał Ziarnowski 28
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 22, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 20, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 26, P: 0
30. Kacper NARKIEWICZ 26
  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 31, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 12, P: 0
31. Łukasz FLORCZYŃSKI 26
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli, M: 22, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 33, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 23, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 18, P: 0
32. Andrzej PASZTALENIEC 26
  • Mistrzostwa Polski, M: 35, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 26, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 23, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 29, P: 0
33. Franciszek Nowak 24
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 21, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 14, P: 0
34. Dawid ROWIŃSKI 24
  • Mistrzostwa Polski, M: 31, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli, M: 20, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 18, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 16, P: 0
35. Bartłomiej KLUGE 24
  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 35, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 29, P: 0
36. Daniel MACIASZEK 24
  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 23, P: 0

  • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 26, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 35, P: 0
37. Hubert Glasner 22
  • Mistrzostwa Polski, M: 24, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 40, P: 0

  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 38, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 17, P: 0
38. Mikołaj JURKIEWICZ 22
  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 35, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 36, P: 0
39. Szymon JAMRÓZ 22
  • Mistrzostwa Polski, M: 32, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 22, P: 0

  • Mistrzostwa Polski, M: 34, P: 0
40. Mateusz PRUSAK 22
    41. Stanisław MACIEJEWSKI 22
      42. Konrad SEWERYNEK 20
      • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 21, P: 0
      43. Jacek SZYGENDA 20
        44. Ksawery Czajkowski 20
        • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 26, P: 0
        45. Jan PLOSKA 20
        • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 39, P: 0

        • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 27, P: 0

        • Mistrzostwa Polski, M: 37, P: 0
        46. Bartosz ZIMECKI 20
        • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 39, P: 0

        • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 30, P: 0
        47. Michał SIROCKI 18
        • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 10, P: 0
        48. Sebastian KOPEJKO 18
          49. Przemysław MAROSIK 18
            50. Jan SZYMAŃSKI 18
            • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 31, P: 0
            51. Mikołaj TYLA 18
            • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 36, P: 0
            52. Szymon BACHERA 18
            • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 42, P: 0
            53. Kamil ŚWIĄTNICKI 16
            • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 36, P: 0

            • O Puchar Prezesa KKSz Konin, M: 23, P: 0
            54. Mateusz DEJWOREK 16
            • Mistrzostwa Polski, M: 38, P: 0
            55. Janusz KUĆ 14
            • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 17, P: 0
            56. Mikołaj PICHORSKI 14
              57. Jeremi MIKICIAK VEL MIKITA 14
              • Mistrzostwa Polski, M: 26, P: 0

              • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 26, P: 0

              • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 33, P: 0
              58. Krystian PTAK 14
              • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 30, P: 0

              • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 34, P: 0
              59. Jakub JAWOREK 14
                60. Alex KORPAS 12
                  61. Krzysztof MALINOWSKI 12
                  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 37, P: 0

                  • \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\", M: 36, P: 0
                  62. Aleksander SIERADZKI 12
                  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 38, P: 0
                  63. Wojciech TRZECIAK 12
                  • Mistrzostwa Polski, M: 39, P: 0
                  64. Łukasz POWĘSKA 12
                  • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 40, P: 0
                  65. Norbert NAZARUK 12
                    66. Dominik WOŹNIAK 12
                      67. Kacper BAJEK 12
                        68. Jan PIOTROWSKI 10
                        • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 19, P: 0
                        69. Paweł PAŹDZIOR 8
                        • Mistrzostwa Polski, M: 26, P: 0
                        70. Kamil GRABOWSKI 8
                        • Ogólnopolski Turniej Młodzików, M: 31, P: 0
                        71. Hubert PIGUŁA 8
                        • Mistrzostwa Polski, M: 32, P: 0
                        72. Jakub SKRZYPEK 8
                          73. Marcin Lipiński 6
                          • Mistrzostwa Polski, M: 33, P: 0
                          74. Jakub KOWALSKI 6
                            74. Norbert KARCZEWSKI 6
                              76. Mateusz DZIUBLEWSKI 6
                                77. Mikołaj GÓRSKI 6
                                  78. Jan BANASZKIEWICZ 4
                                    79. Bruno KRZEWSKI 4
                                      79. Krystian WASZAK 4
                                        79. Łukasz FILIPEK 4
                                          82. Justyn ROJKOWSKI 4
                                            83. Maciej ZGÓRZAK 4
                                              84. Piotr MATUSZAK 4

                                                Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy