Lista klasyfikacyjna

Lubieniecki Wojciech

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AGH Kraków

Michalak Damian

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: PIAST GLIWICE

KOLAŃCZYK Wojciech

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski II
4. Puchar Polski III
5. Puchar Polski III
6. Mistrzostwa Polski
7. Puchar Polski I
8. Mistrzostwa Polski
9. Puchar Polski I
10. Puchar Polski II
11. Puchar Polski III
12. Puchar Polski III
13. Mistrzostwa Polski
14. Mistrzostwa Polski
15. Puchar Polski IV/Puchar Europy U23
16. Puchar Polski IV/Pucharu Europy U23
17. Puchar Polski II
18. Puchar Polski II


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. Lubieniecki Wojciech 1999 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 338 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 2




2. Michalak Damian 1999 PIAST GLIWICE 234 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 27


3. KOLAŃCZYK Wojciech 1999 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 194 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 8
M: 23


4. KAŁUZIŃSKI Tomasz 2001 AZS AWF KATOWICE 110
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 12
M: 16


Pkt: 0
M: 77
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 82
Pkt: 2
M: 39


5. Strączyński Wiktor 1999 AZS AWF KRAKÓW 98 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 36

Pkt: 18
M: 6


6. SZURLEJ Bartłomiej 2000 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 92
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 13

Pkt: 4
M: 29


7. NIKIEL Marcin 1998 AZS AWF WROCŁAW 90
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 11

Pkt: 8
M: 22


8. KOŁPA Piotr 2000 Klub Sportowy Olimp Lubin 75 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 14



Pkt: 0
M: 19
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 2
M: 34


9. Koc Franciszek 2000 T.S. WISŁA KRAKÓW 72 Pkt: 1
M: 43

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 7

Pkt: 2
M: 37


10. NOGANOWICZ Karol 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 64
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 66


Pkt: 0
M: 17
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 5

Pkt: 0
M: 56


11. GIDZIŃSKI Piotr 2000 Klub Szermierzy Warszawianka 64
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 26



Pkt: 0
M: 50
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 8







12. Zbierada Bartłomiej 2000 PKSZERM WARSZAWA 63
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 18
M: 5


Pkt: 0
M: 44

Pkt: 1
M: 48


13. TUMAS Marcin 2001 RMKS RYBNIK 55






Pkt: 0
M: 31

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 1
M: 46


14. SIUDAK Aleksander 1999 T.S. WISŁA KRAKÓW 55 Pkt: 0
M: 76
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 74

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 22
M: 3


Pkt: 0
M: 29




15. Rachwalik Michał 2000 Uczniowski Klub Sportowy START 49 Pkt: 0
M: 73
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 77

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 79


16. BULANDRA Jan 2002 AZS AWF KATOWICE 42


Pkt: 2
M: 35



Pkt: 0
M: 61
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 48




17. Fajkis Jarosław 1999 RMKS RYBNIK 42 Pkt: 0
M: 76
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 65

Pkt: 0
M: 55
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 69

Pkt: 0
M: 25




18. RADOSZ Mikołaj 2002 AZS AWF KRAKÓW 39

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 69

Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 16




19. Urban Piotr 2003 AZS AWF KRAKÓW 38







Pkt: 12
M: 16


Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 14




20. PYTEL Piotr 1998 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 38
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 8
M: 24



Pkt: 1
M: 45



Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 15




21. Urban Karol 1998 AZS AWF WARSZAWA 37 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 68

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 68


22. Chołast Mateusz 1999 AZS AWF WROCŁAW 36
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 84

Pkt: 0
M: 68
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 0
M: 9




23. KITLIŃSKI Bartosz 2003 Klub Sportowy Olimp Lubin 34








Pkt: 2
M: 33
Pkt: 12
M: 13


Pkt: 0
M: 12




24. MARCZAK Jan 2001 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 34
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 4
M: 32




Pkt: 0
M: 30
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 29


Pkt: 0
M: 18




25. Ralko Filip 1999 AZS AWF WROCŁAW 34 Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 81
Pkt: 0
M: 58


26. PIEKARZ Michał 2000 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 34 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 8
M: 23


Pkt: 0
M: 80

Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 16


Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 55


27. MARCINIAK Jarosław 2000 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 33
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 59


Pkt: 1
M: 48
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 68

Pkt: 0
M: 56




28. BARTOLEWSKI Wacław 1998 PIAST GLIWICE 33
Pkt: 8
M: 21



Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 84



29. Kałuziński Ryszard 1999 RMKS RYBNIK 32 Pkt: 0
M: 71
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 54


Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 82
Pkt: 0
M: 45

Pkt: 0
M: 58


30. Dembowski Michał 1998 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 1
M: 47

Pkt: 0
M: 87

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 50


31. RUTZ Stanisław 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 29 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 81

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 11


Pkt: 0
M: 81
Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 64


32. ĆWIĘKA Wojciech 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 28 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 27




33. Urban Paweł 2003 AZS AWF KRAKÓW 28







Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 83


34. Kardaszewicz Jan 2001 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 27







Pkt: 0
M: 57




Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 84


35. Socha Jan 2002 PKSZERM WARSZAWA 26


Pkt: 14
M: 11



Pkt: 0
M: 43
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 36


Pkt: 0
M: 17




36. MARCOL Maciej 2001 AZS AWF KATOWICE 25

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 30



Pkt: 0
M: 58
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 73
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 60




37. CZECHOWSKI Grzegorz 2000 PKSZERM WARSZAWA 25
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 49



Pkt: 0
M: 63
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 52


Pkt: 0
M: 53




38. Cieślik Jakub 2002 PKSZERM WARSZAWA 22

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 54



Pkt: 0
M: 66
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 1
M: 41


Pkt: 0
M: 71




39. DĘBICKI Dawid 2001 T.S. WISŁA KRAKÓW 19 Pkt: 0
M: 74

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 72


Pkt: 0
M: 62

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 46




40. GŁOWACKI Mikołaj 2000 PIAST GLIWICE 18







Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 12
M: 15







41. GHIESS Paweł 1999 Uczniowski Klub Sportowy Kosynier Gliwice 17
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 42
Pkt: 12
M: 14




Pkt: 0
M: 33




42. SZAJTHAUER Robert 1999 T.S. GÓRNIK RADLIN 17
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 69

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 54




43. MANDRYSZ Sebastian 2002 RMKS RYBNIK 17 Pkt: 0
M: 65
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 32



Pkt: 0
M: 47
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 66

Pkt: 0
M: 40

Pkt: 0
M: 54


44. MICHALCZYK Sebastian 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 17
Pkt: 2
M: 39





Pkt: 0
M: 67
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 63


Pkt: 0
M: 59

Pkt: 1
M: 44


45. Sojka Dominik 2002 AZS AWF KATOWICE 16
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 70




Pkt: 0
M: 59
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 69







46. MUSIOLIK Bartłomiej 2001 RMKS RYBNIK 14
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 57



Pkt: 0
M: 35
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 33


Pkt: 0
M: 32




47. Buśko Robert 2002 AZS AWF KATOWICE 13
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 26


Pkt: 0
M: 62




48. KRZYŻYŃSKI Artur 2001 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 13







Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 28


Pkt: 0
M: 49




49. ANTKIEWICZ Mikołaj 2000 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 13
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 43



Pkt: 0
M: 65
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 89



50. PIŁAT Mateusz 2000 MKS GRYF MIELEC 13 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 57


Pkt: 0
M: 38




51. PROKOP Rafał 2000 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 12 Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 1
M: 46


Pkt: 0
M: 79

Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 76

Pkt: 0
M: 28




52. STASIENIUK Paweł 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 12







Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 61


Pkt: 0
M: 31




53. Adamczyk Patryk 2001 AZS AWF KATOWICE 11

Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 51





Pkt: 0
M: 58
Pkt: 4
M: 30


Pkt: 0
M: 37




54. KAŹMIERSKI MACIEJ 2003 MKS GRYF MIELEC 11








Pkt: 2
M: 35



Pkt: 0
M: 50

Pkt: 1
M: 45


55. BAR Michał 1999 PIAST GLIWICE 11
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 29






Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 63




56. ŚMIEJA Sebastian 1999 T.S. GÓRNIK RADLIN 10 Pkt: 0
M: 76
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 69

Pkt: 0
M: 40

Pkt: 0
M: 69
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 65

Pkt: 0
M: 21




57. PAKUŁA Jan 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 10





Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 69

Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 55


Pkt: 0
M: 67




58. GODLEWSKI Bartłomiej 2002 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 9


Pkt: 0
M: 66





Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 78


Pkt: 0
M: 51




59. Cnotalski Przemysław 2002 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 9
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 56


Pkt: 0
M: 73

Pkt: 0
M: 44
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 76


60. Wąsiewicz Tomasz 1999 RMKS RYBNIK 9
Pkt: 0
M: 65

Pkt: 2
M: 36




Pkt: 0
M: 60
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 76
Pkt: 0
M: 60




61. Sieradzan Jakub 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8











Pkt: 0
M: 41





62. Wałach Wiktor 2003 AZS AWF KATOWICE 8







Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 62



Pkt: 0
M: 72




63. HAUDER Sebastian 1999 T.S. GÓRNIK RADLIN 8






Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 67


Pkt: 0
M: 69




64. NOSSARZEWSKI Antoni 2002 PKSZERM WARSZAWA 6









Pkt: 8
M: 22







65. ADAMOWICZ Jakub 1999 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 6
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 68

Pkt: 0
M: 86

Pkt: 0
M: 73
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 65







66. BRABAŃSKI Karol 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6





Pkt: 1
M: 48











67. ANTONIAK Konrad 1998 MUSZKIETER GLIWICE 6
Pkt: 0
M: 73

Pkt: 4
M: 31



Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 1
M: 46







68. Kasperczak Kamil 2000 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 5









Pkt: 0
M: 60


Pkt: 0
M: 35




69. PYSZNY Karol 2002 RMKS RYBNIK 5









Pkt: 1
M: 42


Pkt: 0
M: 40




70. Huwer Kamil 2001 AZS AWF KATOWICE 5
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 38



Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 79

Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 73


71. MALINOWSKI Eligiusz 2000 RMKS RYBNIK 5







Pkt: 0
M: 64




Pkt: 0
M: 55




72. GŁOWACKI Dominik 2002 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 4
Pkt: 0
M: 70






Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 65




73. Gramza Maciej 2002 KS SZPADA WROCŁAW 4

Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 58





Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 37







74. ŚMIEJA Wojciech 2003 T.S. GÓRNIK RADLIN 4







Pkt: 0
M: 56

Pkt: 2
M: 39







75. Morek Kacper 2003 KS SZPADA WADOWICE 4







Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 54








76. Łucki Kacper 2003 AZS AWF KRAKÓW 4







Pkt: 0
M: 51
Pkt: 1
M: 47



Pkt: 0
M: 77




77. Gutkowski Łukasz 1998 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 3












Pkt: 0
M: 34




78. KORZENIEWSKI Stanisław 2001 PKSZERM WARSZAWA 3









Pkt: 0
M: 74


Pkt: 0
M: 38




79. OGONOWSKI Szymon 2002 PKSZERM WARSZAWA 3









Pkt: 0
M: 68


Pkt: 0
M: 46




80. GOŁĘBIOWSKI Maksymilian 2000 KS SZERMIERZ ŁOMIANKI 3









Pkt: 0
M: 66


Pkt: 0
M: 57




81. PARADOWSKI Oskar 1999 UKS G-8 BIELANY 3






Pkt: 0
M: 64





Pkt: 0
M: 63




82. DURCZAK Michał 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2







Pkt: 1
M: 47









83. CICHACZEWSKI Bartłomiej 1998 T.S. GÓRNIK RADLIN 2
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 52




Pkt: 1
M: 48









84. Murdzek Krzysztof 1999 AZS AWF KRAKÓW 2
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 50





Pkt: 0
M: 49








85. NIEMIEC Karol 2002 UKS 46 ŁÓDŹ 2








Pkt: 0
M: 50








86. Jakubowski Olaf 2003 Klub Sportowy Olimp Lubin 2







Pkt: 0
M: 54









87. STOKŁOSA Franciszek 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 2







Pkt: 0
M: 55









88. WESOŁOWSKI Michał 2001 PIAST GLIWICE 2








Pkt: 0
M: 56



Pkt: 0
M: 68




88. MAZURKIEWICZ Miłosz 2003 AZS AWF KATOWICE 2









Pkt: 0
M: 56







90. PUCHAŁA Mateusz 2003 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 2









Pkt: 0
M: 57







91. Frydrych Kacper 2002 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 2






Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 58









92. ŁUSZCZEK Marcel 2003 2








Pkt: 0
M: 59








93. MICHALIK Filip 2000 Klub Szermierzy Warszawianka 2

Pkt: 0
M: 62





Pkt: 0
M: 73
Pkt: 0
M: 61








94. PŁOTCZYK Paweł 2003 T.S. GÓRNIK RADLIN 2







Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 77







95. GRYT Michał 1999 RMKS RYBNIK 2






Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 71

Pkt: 0
M: 64







Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content