Lista klasyfikacyjna

CIEŚLIK Cecylia

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Porwoł Liliana

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: RMKS RYBNIK

Ślęzak Katarzyna

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki
2. Challenge Wratislavia
3. Gwiazdka ze szpadą
4. Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców
5. Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
6. Muszkieter Trophy
7. Gwiazdka ze szpadą
8. Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz II Memoriał Bolesława Miki
9. Puchar Ziem Północnych
10. Muszkieter Trophy


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. CIEŚLIK Cecylia 2005 AZS AWF KATOWICE 128 Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 108
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
2. Porwoł Liliana 2006 RMKS RYBNIK 104



Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 3
3. Ślęzak Katarzyna 2005 AZS AWF KATOWICE 88 Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 7
4. Korduła Antonina 2005 AZS AWF KATOWICE 76 Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 90
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 8
5. Halemba Antonina 2006 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 72



Pkt: 0
M: 34

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 6
6. NIEWADZI Zofia 2005 Klub Sportowy Olimp Lubin 72 Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 13
7. RUP Sonia 2005 UKS PIAST LEGNICA 68 Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 10
8. IZDEBSKA Wiktoria 2005 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 68 Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 17
9. Tercjak Oliwia 2005 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 68 Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 18
10. Pelon Patrycja 2005 Uczniowski Klub Sportowy START 60 Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 15
11. KOŁPA Joanna 2005 Klub Sportowy Olimp Lubin 56 Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 2
12. SZYMAŃSKA Aleksandra 2006 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 52



Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 18
13. CZAJKA Emilia 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 50 Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 44

Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 5

Pkt: 0
M: 24
14. Środa Zuzanna 2005 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 48
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 11
15. ZAZULAK Anastazja 2005 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 46 Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 35
16. WIESNER Zuzanna 2005 MUSZKIETER GLIWICE 42 Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 5


Pkt: 0
M: 5
17. Baranowska Julia 2006 AZS AWF WROCŁAW 34



Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 21
18. LANGE Aleksandra 2005 UKS MUSZKIETER MOSINA 32 Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 93

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 45


Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 22
19. RADWAN Patrycja 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 30 Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 3
20. Reil Kaja 2006 T.S. GÓRNIK RADLIN 30



Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 34
21. KOZDĘBA Weronika 2006 PIAST GLIWICE 28





Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 27
22. CIBOROWSKA Gabriela 2006 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 28



Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 25
23. RONER Karolina 2006 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 28





Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 28
24. Chorosińska Matylda 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 24




Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 22
25. Prina Cerai Melania 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 24



Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 14
26. DEPTA Hanna 2006 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 22



Pkt: 0
M: 82

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 20
27. BIEROŃSKA Dominika 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 21



Pkt: 0
M: 50


Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 12
28. Charkiewicz Karolina 2006 AZS AWF WARSZAWA 16







Pkt: 0
M: 11

29. KWAPISZ Amelia 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 16 Pkt: 0
M: 35



Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 57
30. OSTROWSKA Paulina 2006 PIAST GLIWICE 16



Pkt: 0
M: 93

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 38
31. STASIUKIEWICZ Julia 2005 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 15 Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 44

Pkt: 0
M: 14

32. URBANEK Lena 2006 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 15



Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 16


33. URBAN Urszula 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 14



Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 36
34. GARUS Oliwia 2006 AZS AWF KRAKÓW 14





Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 44
35. Hojda Małgorzata 2005 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 13






Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 16
36. MĄDEL Kalina 2005 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 13 Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 17


Pkt: 0
M: 32
37. ZAVA Veronica 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 12



Pkt: 0
M: 29


Pkt: 0
M: 19


38. SZWED Małgorzata 2005 UKS TRÓJKA RADLIN 12 Pkt: 0
M: 45

Pkt: 0
M: 39



Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 26


39. Kraczla Zuzanna 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 12





Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 33
40. Przywara Julia 2005 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 12

Pkt: 0
M: 46


Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 21

41. Kacała Hanna 2006 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 12



Pkt: 0
M: 68


Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 58
42. HOLC Apolonia 2006 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11





Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 29
43. GIBAS Wiktoria 2006 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 10





Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 25

44. BARTOSZEK Otylia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 9



Pkt: 0
M: 100

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 46
45. PAŁASIK Kornelia 2006 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 9





Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 43
46. ZIMIŃSKA Oliwia 2005 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 8





Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 28

47. Dawidowicz Anna 2006 Klub Sportowy Olimp Lubin 8





Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 29

48. MĘŻYK Oliwia 2006 RMKS RYBNIK 7



Pkt: 0
M: 70


Pkt: 0
M: 38

Pkt: 0
M: 26
49. Bilińska Natalia 2006 AZS AWF KRAKÓW 6






Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 42
50. Wuzik Maja 2006 RMKS RYBNIK 6





Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 47
51. KOJS Emilia 2005 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 5




Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 26

52. SKORCZYŃSKA Antonia 2006 AZS AWF KRAKÓW 4








Pkt: 0
M: 30
53. PIECEWICZ Justyna 2005 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 4


Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 55


Pkt: 0
M: 31

53. Drobczyk Pola 2005 PIAST GLIWICE 4








Pkt: 0
M: 31
55. Gęsińska Weronika 2005 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 4

Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 41



Pkt: 0
M: 37
56. Misiak Iwona 2006 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 4






Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 45
57. Jarosz Zuzanna 2006 T.S. GÓRNIK RADLIN 4






Pkt: 0
M: 47

Pkt: 0
M: 47
58. Podsiadło Julia 2006 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 4



Pkt: 0
M: 77


Pkt: 0
M: 45

Pkt: 0
M: 56
59. Pasieka Lena 2006 AZS AWF KATOWICE 4





Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 50
60. Żychowska Roksana 2006 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 3






Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 50
61. Wolny Alicja 2005 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 3

Pkt: 0
M: 47



Pkt: 0
M: 38


Pkt: 0
M: 55
62. KONIECZEK Marta 2006 UKSz LEGNICA 3



Pkt: 0
M: 103




Pkt: 0
M: 39
63. Zaborowska Maria 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 3






Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 49
64. PIWOWARCZYK Amelia 2005 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 3
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 88
Pkt: 0
M: 40



Pkt: 0
M: 41
65. BIK Julia 2005 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 2








Pkt: 0
M: 40
66. KWIATKOWSKA Anna 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 2






Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 50
67. SZECÓWKA Wiktoria 2005 UKSz LEGNICA 2 Pkt: 0
M: 51



Pkt: 0
M: 86




Pkt: 0
M: 54
68. Marciniak Urszula 2006 UKS PIAST LEGNICA 1








Pkt: 0
M: 53
69. PYRA Maja 2006 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 1









70. ZYMEK Karolina 2006 UKS GRYFEK SZCZECIN 1








Pkt: 0
M: 58
70. MAGDALENA Magdalena 2006 1








Pkt: 0
M: 58
72. 1 Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 59





73. JAROSZ Łucja 2005 MUKS 1 Pkt: 0
M: 44



Pkt: 0
M: 84





74. MAJKOWSKA Zofia 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 1



Pkt: 0
M: 91





75. Wilanowska Maria 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 1



Pkt: 0
M: 95





76. JIYA Estera 2005 UKS MUSZKIETER MOSINA 1



Pkt: 0
M: 96





77. KOMMA Luca 2005 AZS AWF KRAKÓW 1



Pkt: 0
M: 107





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content