Lista klasyfikacyjna

MROSZCZAK Anna

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: RMKS RYBNIK

KLUGHARDT Gloria

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: RMKS RYBNIK

JANELLI Zofia

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4.
1. MROSZCZAK Anna 1997 RMKS RYBNIK 160 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 10


2. KLUGHARDT Gloria 2003 RMKS RYBNIK 125 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 7


3. JANELLI Zofia 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 108 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 29


4. BRYCH Barbara 2000 AZS AWF KRAKÓW 105 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 14


5. KLASIK Alicja 2004 RMKS RYBNIK 100
Pkt: 18
M: 8


6. WILASZEK Paulina 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 80 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 4
M: 25


7. MAZANEK Karolina 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 56 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 22


8. Przeniosło Joanna 1997 AZS AWF KRAKÓW 55 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 14
M: 12


9. ZAMACHOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF KRAKÓW 49 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 45


10. WIECZOREK Anna 2003 PIAST GLIWICE 48 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 12
M: 16


11. STASZULONEK Karolina 2002 PIAST GLIWICE 43 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 55


12. SABALSKA Ewelina 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 39 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 8
M: 20
13. SZYMANOWSKA Karolina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 39 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 4
M: 25
14. Kawencka Ewa 2000 PIAST GLIWICE 36 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 18


15. SKRZYPCZAK Wiktoria 1999 AZS AWF WARSZAWA 36 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 77


16. Frystacka Patrycja 2003 RMKS RYBNIK 29
Pkt: 2
M: 39


17. Ziętek Patrycja 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 79


18. Korkus Emilia 2004 PIAST GLIWICE 29 Pkt: 0
M: 56
Pkt: 2
M: 33


19. RADWAN Patrycja 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 19
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 51
20. Piekarska Barbara 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 72

Pkt: 0
M: 57
21. JADCZAK Dominika 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 19
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 2
M: 33
22. SULEJ Zuzanna 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 18 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 2
M: 39
23. Majchrzak Julia 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 18 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 57

Pkt: 1
M: 42
24. JANICKA Weronika 1999 AZS AWF KATOWICE 18 Pkt: 0
M: 53
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 2
M: 40
25. Kuśmierz Zuzanna 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 18 Pkt: 0
M: 51
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 1
M: 43
26. PARYSEK Zofia 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 13 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 71


27. RABCZEWSKA Weronika 1998 AZS AWF WROCŁAW 13 Pkt: 4
M: 29



28. MROCHEM Patrycja 1999 AZS AWF KATOWICE 12 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 44


29. KNAPIK Katarzyna 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12 Pkt: 1
M: 46


Pkt: 1
M: 41
30. TOMASZEWSKA Natalia 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 12 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 41


31. CZAJKA Aleksandra 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 12 Pkt: 0
M: 49


Pkt: 1
M: 46
32. KRAKOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF WROCŁAW 12
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 0
M: 56
33. GAJÓWKA Maria 1999 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12
Pkt: 0
M: 64

Pkt: 1
M: 47
34. RAKOCZY Natalia 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12
Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 55
35. Frydrych Małgorzata 2000 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 12 Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 63


36. MARUCHA Weronika 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 6 Pkt: 2
M: 34



37. WRÓBLEWSKA Agata 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 6 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 75


38. Liczberska Aneta 2000 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 6
Pkt: 0
M: 80

Pkt: 2
M: 36
39. KNAPIK Agata 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6 Pkt: 2
M: 37



40. Tatoj Anna 2004 AZS AWF KATOWICE 6


Pkt: 2
M: 38
40. Zgryźniak Kinga 2003 RMKS RYBNIK 6
Pkt: 2
M: 38


42. CIEŚLIK Cecylia 2005 AZS AWF KATOWICE 6
Pkt: 1
M: 42


43. Olchowik Zuzanna 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 6
Pkt: 1
M: 43


44. Gwóźdź Julia 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 6


Pkt: 1
M: 45
44. WERONIECKA Julia 2004 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 6 Pkt: 1
M: 45



46. LEŚNIEWSKA Marta 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 6
Pkt: 0
M: 49


46. Wiktor Weronika 2002 AZS AWF KATOWICE 6


Pkt: 0
M: 49
46. STAWICKAJA Iwona 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 6
Pkt: 0
M: 49


49. Makowska Agnieszka 2004 AZS AWF KATOWICE 6


Pkt: 0
M: 50
50. Strzelczyk Olga 2000 UKS PIAST LEGNICA 6 Pkt: 0
M: 52



51. BARNAŚ Anna 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6 Pkt: 0
M: 55



52. Żelichowska Sandra 1997 AZS AWF WARSZAWA 6


Pkt: 0
M: 57
53. JAJKO Oliwia 2004 Klub Sportowy Olimp Lubin 6
Pkt: 0
M: 58


54. CHOROSIŃSKA Matylda 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 6
Pkt: 0
M: 59


54. ŚLIWIŃSKA Paulina 2000 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 6


Pkt: 0
M: 59
56. BIELA Karolina 1999 AZS AWF WROCŁAW 6
Pkt: 0
M: 60


57. ZACHOROWSKA Aleksandra 2002 PIAST GLIWICE 6
Pkt: 0
M: 61


57. STYPIŃSKI Kinga 2003 AZS AWF KATOWICE 6


Pkt: 0
M: 61
59. KONWICKA Izabella 1998 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6
Pkt: 0
M: 62


59. ROSKOSZ Anna 2003 AZS AWF KATOWICE 6


Pkt: 0
M: 62

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content