Hryciuk Szymon
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF KATOWICE
Stasiak Olaf
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KKSZ KONIN
Broniszewski Marcel
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: MUKS VICTOR WARSZAWA
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | 13. | 14. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hryciuk Szymon | 2002 | AZS AWF KATOWICE | 580 | Pkt: 180 M: 7 |
Pkt: 70 M: 1 |
Pkt: 70 M: 2 |
Pkt: 70 M: 28 |
Pkt: 70 M: 32 |
Pkt: 50 M: 3 |
Pkt: 35 M: 45 |
Pkt: 35 M: 54 |
||||||
2. | Stasiak Olaf | 2002 | Koniński Klub Szermierczy | 255 | Pkt: 80 M: 1 |
Pkt: 0 M: 77 |
Pkt: 70 M: 1 |
Pkt: 0 M: 111 |
Pkt: 0 M: 155 |
Pkt: 70 M: 1 |
Pkt: 35 M: 51 |
Pkt: 0 M: 13 |
||||||
3. | Broniszewski Marcel | 2004 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 180 | Pkt: 60 M: 2 |
Pkt: 60 M: 2 |
Pkt: 60 M: 2 |
Pkt: 0 M: 30 |
||||||||||
4. | DENKIEWICZ Benedykt | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 160 | Pkt: 50 M: 3 |
Pkt: 50 M: 3 |
Pkt: 60 M: 2 |
Pkt: 0 M: 73 |
Pkt: 0 M: 198 |
|||||||||
5. | Nowinowski Kacper | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 135 | Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 45 M: 5 |
Pkt: 0 M: 202 |
Pkt: 50 M: 3 |
Pkt: 0 M: 183 |
|||||||||
6. | Kutek Konstanty | 2004 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 130 | Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 50 M: 3 |
Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 0 M: 196 |
||||||||||
7. | DENKIEWICZ Aleksander | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 125 | Pkt: 25 M: 9 |
Pkt: 60 M: 3 |
Pkt: 40 M: 6 |
Pkt: 0 M: 178 |
||||||||||
8. | Czajkowski Ksawery | 2001 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 125 | Pkt: 45 M: 8 |
Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 40 M: 5 |
|||||||||||
9. | Kaczmarczyk Adam | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 120 | Pkt: 50 M: 3 |
Pkt: 30 M: 13 |
Pkt: 40 M: 7 |
|||||||||||
10. | Kajor Krzysztof | 2003 | AZS AWF KATOWICE | 105 | Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 0 M: 134 |
Pkt: 40 M: 5 |
Pkt: 0 M: 124 |
|||||||||
11. | Radoch Filip | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 95 | Pkt: 30 M: 15 |
Pkt: 25 M: 10 |
Pkt: 40 M: 8 |
|||||||||||
12. | DOWGIERD Krzysztof | 2006 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 83 | Pkt: 45 M: 7 |
Pkt: 13 M: 22 |
Pkt: 25 M: 14 |
|||||||||||
13. | Pardela Michał | 2005 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 75 | Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 25 M: 16 |
|||||||||||
14. | Dąbrowski Szymon | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 70 | Pkt: 17 M: 26 |
Pkt: 13 M: 29 |
Pkt: 40 M: 6 |
|||||||||||
15. | KOWALCZYK Łukasz | 2006 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 68 | Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 30 M: 14 |
Pkt: 13 M: 27 |
|||||||||||
16. | ZASTAWNY Paweł | 2005 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 67 | Pkt: 17 M: 18 |
Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 25 M: 12 |
|||||||||||
17. | DĄBROWSKI Antoni | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 55 | Pkt: 17 M: 20 |
Pkt: 13 M: 30 |
Pkt: 25 M: 11 |
|||||||||||
18. | MALCER Kacper | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 55 | Pkt: 17 M: 22 |
Pkt: 13 M: 21 |
Pkt: 25 M: 15 |
|||||||||||
19. | Marker Bartosz | 2005 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 51 | Pkt: 13 M: 17 |
Pkt: 13 M: 26 |
Pkt: 25 M: 10 |
|||||||||||
20. | Przybylski Mikołaj | 2005 | UKS SZABLA BRZOZA | 51 | Pkt: 13 M: 26 |
Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 13 M: 25 |
|||||||||||
21. | Józefowski Filip | 2004 | AZS AWF KATOWICE | 51 | Pkt: 13 M: 31 |
Pkt: 0 M: 205 |
Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 13 M: 18 |
||||||||||
22. | SZPAK Bruno | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 46 | Pkt: 13 M: 24 |
Pkt: 8 M: 38 |
Pkt: 25 M: 10 |
|||||||||||
23. | Flaszak Antoni | 2007 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 43 | Pkt: 13 M: 23 |
Pkt: 17 M: 25 |
Pkt: 13 M: 28 |
|||||||||||
24. | Fiedorowicz Mikołaj | 2005 | UKS SZABLA BRZOZA | 43 | Pkt: 17 M: 29 |
Pkt: 13 M: 27 |
Pkt: 13 M: 29 |
|||||||||||
25. | Patiño Emir | 2001 | KS SZPADA ŁÓDŹ | 38 | Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 13 M: 21 |
||||||||||||
26. | Moczydłowski Kajetan | 2006 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 38 | Pkt: 13 M: 18 |
Pkt: 25 M: 12 |
||||||||||||
27. | Strządała Emilian | 2006 | KLUB SZERMIERCZY AMP | 36 | Pkt: 13 M: 29 |
Pkt: 17 M: 19 |
Pkt: 6 M: 39 |
|||||||||||
28. | Makowski Konstantyn | 2006 | Grodziski Klub Szermierczy | 36 | Pkt: 6 M: 39 |
Pkt: 17 M: 23 |
Pkt: 13 M: 27 |
|||||||||||
29. | KACZKOWSKI Bartosz | 2008 | UKS ATENA GDAŃSK | 35 | Pkt: 35 M: 59 |
|||||||||||||
30. | Mrozowicz Remigiusz | 2006 | UKS SZABLA BRZOZA | 27 | Pkt: 6 M: 37 |
Pkt: 8 M: 43 |
Pkt: 13 M: 24 |
|||||||||||
31. | Działach Andrzej | 2006 | AZS AWF KATOWICE | 27 | Pkt: 8 M: 41 |
Pkt: 6 M: 33 |
Pkt: 13 M: 25 |
|||||||||||
32. | Krych Alan | 2008 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 21 | Pkt: 8 M: 42 |
Pkt: 13 M: 22 |
||||||||||||
33. | Szreder Michał | 2001 | Koniński Klub Szermierczy | 21 | Pkt: 8 M: 44 |
Pkt: 13 M: 24 |
||||||||||||
34. | Dzierniejko Jakub | 2003 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 19 | Pkt: 13 M: 28 |
Pkt: 6 M: 44 |
||||||||||||
35. | Lewkowski Wiktor | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 19 | Pkt: 6 M: 34 |
Pkt: 13 M: 28 |
||||||||||||
36. | Sadowski Mikołaj | 2006 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 19 | Pkt: 13 M: 28 |
Pkt: 6 M: 38 |
||||||||||||
37. | Makowski Aleksander | 2006 | Grodziski Klub Szermierczy | 19 | Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 6 M: 40 |
||||||||||||
38. | Brosch Maksymilian | 2005 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 17 | Pkt: 17 M: 28 |
|||||||||||||
39. | Krzemiński Adam | 2008 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17 | Pkt: 17 M: 30 |
|||||||||||||
40. | Krochmalski Jakub | 2008 | DRAGON ŁÓDŹ | 14 | Pkt: 8 M: 45 |
Pkt: 6 M: 41 |
||||||||||||
41. | Broniszewski Jakub | 2001 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 13 | Pkt: 13 M: 19 |
|||||||||||||
42. | WIĘCH Krzysztof | 2009 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 8 | Pkt: 8 M: 35 |
|||||||||||||
43. | Kieca Jakub | 2008 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 8 | Pkt: 8 M: 36 |
|||||||||||||
44. | OBNISKI Bartłomiej | 2005 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 8 | Pkt: 8 M: 39 |
|||||||||||||
45. | FIGURSKI Maciej | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 8 | Pkt: 8 M: 40 |
|||||||||||||
46. | Palkowski Damian | 2008 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 6 | Pkt: 6 M: 33 |
|||||||||||||
47. | Mioduszewski Szymon | 2009 | Koniński Klub Szermierczy | 6 | Pkt: 6 M: 36 |
|||||||||||||
48. | SIWIK PIOTR | 2007 | Koniński Klub Szermierczy | 6 | Pkt: 6 M: 37 |
|||||||||||||
49. | Rekiel Miłosz | 2003 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 6 | Pkt: 6 M: 38 |
|||||||||||||
50. | RADOCH Igor | 2009 | Koniński Klub Szermierczy | 6 | Pkt: 6 M: 42 |
|||||||||||||
51. | Kałecki Adam | 2008 | Koniński Klub Szermierczy | 6 | Pkt: 6 M: 45 |