Nazwa: Mistrzostwa Polski Seniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.05.2021
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ANDRZEJEWSKI Adam | 74 | IKS LESZNO | 31.10.2005 |
2. | Antoniuk Aleksander | 72 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 24.04.2004 |
3. | Bem Maciej | 8 | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 |
4. | Bem Antoni | 51 | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 |
5. | Berestek Jeremi | 33 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
6. | Biedrzycki Mateusz | 35 | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 |
7. | Borowiec Piotr | 14 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
8. | CHTIOUI Michał | 60 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 |
9. | CIEPŁY Oliwier | 75 | AZS AWF POZNAŃ | 28.10.2005 |
10. | Czartoryski Szymon | 9 | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
11. | Dołżycki Jakub | 12 | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
12. | Fedorowicz Karol | 50 | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
13. | Fogt Jakub | 70 | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
14. | Gajda Arkadiusz | 42 | IKS LESZNO | 20.08.2003 |
15. | Ginda Piotr | 28 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
16. | GOC Bartosz | 17 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 |
17. | Gonda Jakub | 68 | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 |
18. | JAKUBOWSKI Adam | 11 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
19. | Janda Piotr | 10 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
20. | JURCZAK Mateusz | 63 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 |
21. | JURGA Stanisław | 53 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
22. | Jurkiewicz Jan | 4 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 |
23. | Kasprzyk Sławomir | 61 | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 |
24. | KAŚKÓW Piotr | 18 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
25. | Koniczek Kacper | 71 | AZS AWF WARSZAWA | 24.09.2004 |
26. | Kończyło Tomasz | 55 | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 22.10.1973 |
27. | KOŚLICKI Michał | 24 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1998 |
28. | Kotek Jakub | 30 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
29. | KOZAK Mateusz | 7 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.06.1999 |
30. | Kozłowski Jakub | 45 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 |
31. | Kwiatkowski Mateusz | 20 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
32. | Lewicki Tymon | 52 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 |
33. | Lica Marcin | 49 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 |
34. | Łopatniuk Krzysztof | 38 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
35. | MADEJ Wojciech | 73 | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1989 |
36. | MAJEWSKI Błażej | 54 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 |
37. | MAKAŁOWSKI Adam | 67 | IKS LESZNO | 11.03.2005 |
38. | Martyniak Patryk | 21 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 |
39. | Matusewicz Kamil | 43 | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 |
40. | MLICKI Szymon | 19 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
41. | MOŻEJKO Mateusz | 22 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
42. | Nowak Jan | 40 | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
43. | Olszewski Mikołaj | 34 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
44. | OSSENTOWSKI Mikołaj | 32 | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
45. | PACHOLCZYK Szymon | 27 | IKS LESZNO | 17.10.2004 |
46. | Pawski Alan | 25 | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
47. | PERA Aleksander | 47 | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 |
48. | PIETRUSIEWICZ Radosław | 48 | WROCŁAWIANIE | 06.04.1982 |
49. | PIOSIK Dawid | 41 | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
50. | PODRALSKI Adam | 16 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
51. | Prajzner Mikołaj | 59 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
52. | RADAJEWSKI Marcin | 69 | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
53. | RAJSKI Leszek | 1 | WROCŁAWIANIE | 25.11.1983 |
54. | Rudnicki Mikołaj | 6 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
55. | RZĄDKOWSKI Andrzej | 3 | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 |
56. | Serafin Błażej | 44 | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.1984 |
57. | Seyfried Kacper | 31 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 |
58. | Sieradzan Jakub | 57 | MKS KUSY SZCZECIN | 17.10.2000 |
59. | SIESS Michał | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 |
60. | SŁOMIŃSKI Kacper | 66 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
61. | Smuda Jakub | 26 | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 |
62. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | 37 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
63. | Surowiak Teodor | 64 | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2002 |
64. | Surwiłło Jakub | 36 | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |
65. | Szczypiński Kacper | 23 | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 |
66. | SZUMIELEWICZ Paweł | 13 | WROCŁAWIANIE | 26.08.1986 |
67. | Szymański Hubert | 56 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.2001 |
68. | Tomeczek Kamil | 46 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
69. | WAŚCIŃSKI Gracjan | 58 | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
70. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | 62 | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 |
71. | Wiśnik Olaf | 39 | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 |
72. | WOJTACHNIA Leon | 65 | UKS FENIKS JABŁONNA | 03.11.2005 |
73. | Wojtkowiak Adrian | 5 | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
74. | Woźniak Igor | 29 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
75. | Zakrzewski Jan | 15 | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 | zakwalifikowano |
2. | Bem Maciej | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
3. | SIESS Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 | zakwalifikowano |
4. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 | zakwalifikowano |
5. | RZĄDKOWSKI Andrzej | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 | zakwalifikowano |
5. | Jurkiewicz Jan | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 | zakwalifikowano |
7. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 | zakwalifikowano |
8. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 | zakwalifikowano |
9. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 | zakwalifikowano |
10. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 | zakwalifikowano |
11. | RAJSKI Leszek | WROCŁAWIANIE | 25.11.1983 | zakwalifikowano |
12. | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 | zakwalifikowano |
12. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 | zakwalifikowano |
14. | GOC Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
14. | Martyniak Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 | zakwalifikowano |
16. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 | zakwalifikowano |
17. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
18. | Janda Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
19. | SZUMIELEWICZ Paweł | WROCŁAWIANIE | 26.08.1986 | zakwalifikowano |
20. | PIETRUSIEWICZ Radosław | WROCŁAWIANIE | 06.04.1982 | zakwalifikowano |
21. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
22. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
23. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 | zakwalifikowano |
24. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 | zakwalifikowano |
25. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 | zakwalifikowano |
26. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 | zakwalifikowano |
27. | KOZAK Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.06.1999 | zakwalifikowano |
28. | KOŚLICKI Michał | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1998 | zakwalifikowano |
29. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
30. | Szymański Hubert | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.2001 | zakwalifikowano |
31. | Szczypiński Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 | zakwalifikowano |
32. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 | zakwalifikowano |
33. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
33. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
35. | Seyfried Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 | zakwalifikowano |
36. | Smuda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 | zakwalifikowano |
37. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 | zakwalifikowano |
37. | PERA Aleksander | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 | zakwalifikowano |
39. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 | zakwalifikowano |
40. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 | zakwalifikowano |
41. | JURCZAK Mateusz | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 | zakwalifikowano |
42. | ANDRZEJEWSKI Adam | IKS LESZNO | 31.10.2005 | zakwalifikowano |
43. | Kozłowski Jakub | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 | zakwalifikowano |
44. | Surowiak Teodor | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2002 | zakwalifikowano |
45. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 | zakwalifikowano |
46. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
47. | Biedrzycki Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 | zakwalifikowano |
48. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 | zakwalifikowano |
49. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 | zakwalifikowano |
50. | MAKAŁOWSKI Adam | IKS LESZNO | 11.03.2005 | zakwalifikowano |
51. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 | zakwalifikowano |
52. | CHTIOUI Michał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
53. | Bem Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
54. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
55. | MAJEWSKI Błażej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 | wyeliminowano |
56. | Wiśnik Olaf | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 | wyeliminowano |
57. | Kończyło Tomasz | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 22.10.1973 | wyeliminowano |
58. | Serafin Błażej | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.1984 | wyeliminowano |
59. | Gajda Arkadiusz | IKS LESZNO | 20.08.2003 | wyeliminowano |
60. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 | wyeliminowano |
61. | Lica Marcin | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 | wyeliminowano |
62. | Kasprzyk Sławomir | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 | wyeliminowano |
63. | Antoniuk Aleksander | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 24.04.2004 | wyeliminowano |
64. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 | wyeliminowano |
65. | Gonda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 | wyeliminowano |
66. | Lewicki Tymon | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 | wyeliminowano |
67. | Koniczek Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 24.09.2004 | wyeliminowano |
68. | CIEPŁY Oliwier | AZS AWF POZNAŃ | 28.10.2005 | wyeliminowano |
69. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 | wyeliminowano |
70. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 | wyeliminowano |
71. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 | wyeliminowano |
72. | WOJTACHNIA Leon | UKS FENIKS JABŁONNA | 03.11.2005 | wyeliminowano |
73. | Sieradzan Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 17.10.2000 | wyeliminowano |
74. | MADEJ Wojciech | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1989 | wyeliminowano |
75. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | RZĄDKOWSKI Andrzej | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 |
2. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
3. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
3. | RAJSKI Leszek | WROCŁAWIANIE | 25.11.1983 |
5. | Bem Maciej | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 |
6. | SIESS Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 |
7. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
8. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |
9. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
10. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
11. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
11. | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 |
13. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
14. | Janda Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
15. | SZUMIELEWICZ Paweł | WROCŁAWIANIE | 26.08.1986 |
16. | KOZAK Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.06.1999 |
17. | Jurkiewicz Jan | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 |
18. | Martyniak Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 |
18. | GOC Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 |
20. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
21. | PIETRUSIEWICZ Radosław | WROCŁAWIANIE | 06.04.1982 |
22. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
23. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
24. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
25. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
26. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
27. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
28. | KOŚLICKI Michał | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1998 |
29. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
30. | Szczypiński Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 |
31. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
32. | Seyfried Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 |
33. | Szymański Hubert | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.2001 |
34. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
35. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
36. | Smuda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 |
37. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
37. | PERA Aleksander | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 |
39. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
40. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 |
41. | JURCZAK Mateusz | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 |
42. | ANDRZEJEWSKI Adam | IKS LESZNO | 31.10.2005 |
43. | Kozłowski Jakub | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 |
44. | Surowiak Teodor | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2002 |
45. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
46. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
47. | Biedrzycki Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 |
48. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
49. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 |
50. | MAKAŁOWSKI Adam | IKS LESZNO | 11.03.2005 |
51. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
52. | CHTIOUI Michał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 |
53. | Bem Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 |
54. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
55. | MAJEWSKI Błażej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 |
56. | Wiśnik Olaf | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 |
57. | Kończyło Tomasz | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 22.10.1973 |
58. | Serafin Błażej | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.1984 |
59. | Gajda Arkadiusz | IKS LESZNO | 20.08.2003 |
60. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
61. | Lica Marcin | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 |
62. | Kasprzyk Sławomir | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 |
63. | Antoniuk Aleksander | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 24.04.2004 |
64. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
65. | Gonda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 |
66. | Lewicki Tymon | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 |
67. | Koniczek Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 24.09.2004 |
68. | CIEPŁY Oliwier | AZS AWF POZNAŃ | 28.10.2005 |
69. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 |
70. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
71. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
72. | WOJTACHNIA Leon | UKS FENIKS JABŁONNA | 03.11.2005 |
73. | Sieradzan Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 17.10.2000 |
74. | MADEJ Wojciech | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1989 |
75. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 |