Nazwa: VI Międzynarodowy turniej szpadowy \"O TROFEUM SMOKA WAWELSKIEGO\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.01.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MERTA Paulina | 1 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 10.01.1995 |
2. | WAWRZYŃSKA Justyna | 1 | AZS AWF KATOWICE | 09.04.1995 |
3. | KUJAWSKA Martyna | 1 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 28.04.1995 |
4. | WOLAKOWSKA Paulina | 1 | PIAST GLIWICE | 15.01.1995 |
5. | SUCH Grgina | 1 | ||
6. | JAKUBIAK Julita | 1 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 08.08.1995 |
7. | KAROBLYTE Adele | 1 | ||
8. | KRZEMIŃSKA Julia | 1 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 25.05.1996 |
9. | JARECKA Aleksandra | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 |
10. | HEPEK Natalia | 1 | RMKS RYBNIK | 14.05.1995 |
11. | HAWRYLEWICZ Katarzyna | 1 | PIAST GLIWICE | 09.08.1995 |
12. | WRONA Patrycja | 1 | KS SZPADA WROCŁAW | 31.05.1995 |
13. | PTASZYŃSKA Paulina | 1 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 |
14. | BYTNAR Natalia | 1 | SKS RADOMYŚL WIELKI | 22.10.1995 |
15. | GUNIA Adrianna | 1 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.03.1995 |
16. | IGARYTE Saule | 1 | ||
17. | STALA Agata | 1 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.11.1995 |
18. | WAWRZYŃCZYK Dominika | 1 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.09.1996 |
19. | MAĆKOWIAK Sandra | 1 | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.1995 |
20. | MAŹNIO Magdalena | 1 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.02.1995 |
21. | KRAKOWSKA Alicja | 1 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 10.02.1995 |
22. | MENŻYK Elżbieta | 1 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.04.1995 |
23. | KATAKOVAITE Akvile | 1 | ||
24. | LIMAŃSKA Patrycja | 1 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 30.11.1995 |
25. | MANCINSKAITE Dovile | 1 | ||
26. | GNATOWICZ Pamela | 1 | UKS START OPOLE | 10.06.1995 |
27. | GÓRECKA Julia | 1 | AZS AWF KATOWICE | 20.11.1995 |
28. | AZUKAITE Vikte | 1 | ||
29. | WRÓBLEWSKA Alicja | 1 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.1995 |
30. | ROWIŃSKA Dorota | 1 | KKS KRAKÓW | 13.05.1995 |
31. | MROCHEM Karolina | 1 | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 |
32. | FUNIOK Magdalena | 1 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 01.04.1996 |
33. | KMIECIAK Nina | 1 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 15.11.1995 |
34. | PLUCIŃSKA Anita | 1 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.11.1995 |
35. | JURKOWSKA Aleksandra | 1 | UKS START OPOLE | 12.10.1995 |
36. | KUSTROŃ Izabela | 1 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 09.10.1995 |
37. | KUNA Katarzyna | 1 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1995 |
38. | KHARKOVA Vlada | 1 | ||
39. | WIECZOREK Adrianna | 1 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.02.1995 |
40. | SZKLAR Aleksandra | 1 | AZS AWF KATOWICE | 08.04.1995 |
41. | GOJNY Mirosława | 1 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.10.1995 |
42. | PIETRUSZKA Magdalena | 1 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.1995 |
43. | BŁASZCZYK Martyna | 1 | KS SZPADA WROCŁAW | 11.01.1995 |
44. | NOWAK Oliwia | 1 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 15.09.1995 |
45. | RZĄSA Klaudia | 1 | UKS JEDYNKA LASZKI | 31.01.1995 |
46. | CZERNEK Kamila | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 18.09.1995 |
47. | PALEVICIUTE Gabriele | 1 | ||
48. | KADER AGHOVA Magdaena | 1 | ||
49. | RUTZ Barbara | 1 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22.07.1995 |
50. | PYTKA Sara | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 04.08.1995 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MAĆKOWIAK Sandra | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.1995 | zakwalifikowano |
2. | BYTNAR Natalia | SKS RADOMYŚL WIELKI | 22.10.1995 | zakwalifikowano |
3. | SZKLAR Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.04.1995 | zakwalifikowano |
4. | PYTKA Sara | AZS AWF WARSZAWA | 04.08.1995 | zakwalifikowano |
5. | GÓRECKA Julia | AZS AWF KATOWICE | 20.11.1995 | zakwalifikowano |
6. | PLUCIŃSKA Anita | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.11.1995 | zakwalifikowano |
7. | JARECKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 | zakwalifikowano |
7. | MERTA Paulina | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 10.01.1995 | zakwalifikowano |
9. | KHARKOVA Vlada | zakwalifikowano | ||
10. | HAWRYLEWICZ Katarzyna | PIAST GLIWICE | 09.08.1995 | zakwalifikowano |
11. | KUJAWSKA Martyna | T.S. GÓRNIK RADLIN | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
11. | MROCHEM Karolina | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 | zakwalifikowano |
13. | STALA Agata | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.11.1995 | zakwalifikowano |
14. | WRÓBLEWSKA Alicja | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.1995 | zakwalifikowano |
15. | KRZEMIŃSKA Julia | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 25.05.1996 | zakwalifikowano |
16. | JURKOWSKA Aleksandra | UKS START OPOLE | 12.10.1995 | zakwalifikowano |
16. | ROWIŃSKA Dorota | KKS KRAKÓW | 13.05.1995 | zakwalifikowano |
18. | IGARYTE Saule | zakwalifikowano | ||
19. | WRONA Patrycja | KS SZPADA WROCŁAW | 31.05.1995 | zakwalifikowano |
20. | MANCINSKAITE Dovile | zakwalifikowano | ||
21. | GOJNY Mirosława | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.10.1995 | zakwalifikowano |
22. | MENŻYK Elżbieta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.04.1995 | zakwalifikowano |
23. | JAKUBIAK Julita | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 08.08.1995 | zakwalifikowano |
24. | PIETRUSZKA Magdalena | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.1995 | zakwalifikowano |
24. | KUSTROŃ Izabela | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 09.10.1995 | zakwalifikowano |
26. | SUCH Grgina | zakwalifikowano | ||
27. | KRAKOWSKA Alicja | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 10.02.1995 | zakwalifikowano |
28. | AZUKAITE Vikte | zakwalifikowano | ||
29. | KADER AGHOVA Magdaena | zakwalifikowano | ||
30. | KATAKOVAITE Akvile | zakwalifikowano | ||
31. | KAROBLYTE Adele | zakwalifikowano | ||
32. | BŁASZCZYK Martyna | KS SZPADA WROCŁAW | 11.01.1995 | zakwalifikowano |
33. | WAWRZYŃSKA Justyna | AZS AWF KATOWICE | 09.04.1995 | zakwalifikowano |
34. | PTASZYŃSKA Paulina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 | zakwalifikowano |
34. | RZĄSA Klaudia | UKS JEDYNKA LASZKI | 31.01.1995 | zakwalifikowano |
34. | RUTZ Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22.07.1995 | zakwalifikowano |
37. | HEPEK Natalia | RMKS RYBNIK | 14.05.1995 | zakwalifikowano |
38. | LIMAŃSKA Patrycja | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 30.11.1995 | zakwalifikowano |
39. | PALEVICIUTE Gabriele | zakwalifikowano | ||
40. | GNATOWICZ Pamela | UKS START OPOLE | 10.06.1995 | zakwalifikowano |
41. | WIECZOREK Adrianna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.02.1995 | zakwalifikowano |
42. | MAŹNIO Magdalena | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.02.1995 | zakwalifikowano |
43. | KUNA Katarzyna | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1995 | zakwalifikowano |
44. | NOWAK Oliwia | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 15.09.1995 | zakwalifikowano |
45. | WOLAKOWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 15.01.1995 | zakwalifikowano |
46. | KMIECIAK Nina | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 15.11.1995 | zakwalifikowano |
47. | CZERNEK Kamila | AZS AWF KRAKÓW | 18.09.1995 | zakwalifikowano |
48. | FUNIOK Magdalena | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 01.04.1996 | zakwalifikowano |
49. | WAWRZYŃCZYK Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.09.1996 | zakwalifikowano |
50. | GUNIA Adrianna | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.03.1995 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SZKLAR Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.04.1995 |
2. | ROWIŃSKA Dorota | KKS KRAKÓW | 13.05.1995 |
3. | KADER AGHOVA Magdaena | ||
3. | BYTNAR Natalia | SKS RADOMYŚL WIELKI | 22.10.1995 |
5. | GÓRECKA Julia | AZS AWF KATOWICE | 20.11.1995 |
6. | JARECKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 |
7. | KHARKOVA Vlada | ||
8. | MROCHEM Karolina | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 |
9. | MAĆKOWIAK Sandra | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.1995 |
10. | PLUCIŃSKA Anita | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.11.1995 |
11. | MERTA Paulina | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 10.01.1995 |
12. | HAWRYLEWICZ Katarzyna | PIAST GLIWICE | 09.08.1995 |
13. | WRONA Patrycja | KS SZPADA WROCŁAW | 31.05.1995 |
14. | MANCINSKAITE Dovile | ||
15. | GOJNY Mirosława | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.10.1995 |
16. | CZERNEK Kamila | AZS AWF KRAKÓW | 18.09.1995 |
17. | PYTKA Sara | AZS AWF WARSZAWA | 04.08.1995 |
18. | KUJAWSKA Martyna | T.S. GÓRNIK RADLIN | 28.04.1995 |
19. | STALA Agata | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.11.1995 |
20. | WRÓBLEWSKA Alicja | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.1995 |
21. | JURKOWSKA Aleksandra | UKS START OPOLE | 12.10.1995 |
22. | MENŻYK Elżbieta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.04.1995 |
23. | JAKUBIAK Julita | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 08.08.1995 |
24. | PIETRUSZKA Magdalena | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.1995 |
25. | SUCH Grgina | ||
26. | AZUKAITE Vikte | ||
27. | KAROBLYTE Adele | ||
28. | WAWRZYŃSKA Justyna | AZS AWF KATOWICE | 09.04.1995 |
29. | RUTZ Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22.07.1995 |
30. | LIMAŃSKA Patrycja | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 30.11.1995 |
31. | WIECZOREK Adrianna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.02.1995 |
32. | GUNIA Adrianna | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.03.1995 |
33. | KRZEMIŃSKA Julia | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 25.05.1996 |
34. | IGARYTE Saule | ||
35. | KUSTROŃ Izabela | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 09.10.1995 |
36. | KRAKOWSKA Alicja | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 10.02.1995 |
37. | KATAKOVAITE Akvile | ||
38. | BŁASZCZYK Martyna | KS SZPADA WROCŁAW | 11.01.1995 |
39. | RZĄSA Klaudia | UKS JEDYNKA LASZKI | 31.01.1995 |
39. | PTASZYŃSKA Paulina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 |
41. | HEPEK Natalia | RMKS RYBNIK | 14.05.1995 |
42. | PALEVICIUTE Gabriele | ||
43. | GNATOWICZ Pamela | UKS START OPOLE | 10.06.1995 |
44. | MAŹNIO Magdalena | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.02.1995 |
45. | KUNA Katarzyna | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1995 |
46. | NOWAK Oliwia | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 15.09.1995 |
47. | WOLAKOWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 15.01.1995 |
48. | KMIECIAK Nina | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 15.11.1995 |
49. | FUNIOK Magdalena | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 01.04.1996 |
50. | WAWRZYŃCZYK Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.09.1996 |