Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 16.01.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | PACHUCKA Karolina | 48 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.09.1994 |
2. | LASIC Aleksandra | 23 | UKS FLORET Ruda Śląska | 04.01.1994 |
3. | OPOLSKA Maja | 53 | AZS AWF WARSZAWA | 03.05.1995 |
4. | Łyczbińska Marta | 1 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1990 |
5. | KURDELSKA Maria | 22 | AZS AWF POZNAŃ | 24.09.1991 |
6. | SZYPUŁOWSKA Joanna | 44 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.01.1993 |
7. | KAJKA Agnieszka | 21 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.07.1991 |
8. | JEZIERSKA Katarzyna | 49 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.01.1993 |
9. | PTAK Halina | 24 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 |
10. | KUCHARSKA Katarzyna | 0 | POLONIA 1912 LESZNO | 06.01.1993 |
11. | RYGIELSKA Emilia | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.05.1990 |
12. | Bruździńska Natalia | 20 | AZS AWF WARSZAWA | 02.04.1993 |
13. | THIEM Marta | 25 | BUDOWLANI TORUŃ | 13.09.1993 |
14. | Łyczbińska Hanna | 3 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 |
15. | CZAJKA Justyna | 56 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
16. | STARZ Aleksandra | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.11.1995 |
17. | JĘDRZEJEWSKA Barbara | 16 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.1991 |
18. | KORNELUK Anna | 51 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.03.1993 |
19. | GOC Karina | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.10.1993 |
20. | BIERNAT Karolina | 26 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 24.04.1992 |
21. | Jelińska Martyna | 4 | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
22. | LEWAŃCZYK Laura | 52 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.01.1993 |
23. | PALISZEWSKA Monika | 5 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.07.1990 |
24. | MADAJCZYK Zuzanna | 27 | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 |
25. | SZCZYGIOŁ Anna | 19 | UKS FLORET Ruda Śląska | 29.07.1991 |
26. | ŻMIJEWSKA Hanna | 43 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.11.1993 |
27. | HAUSMAN Marta | 6 | BUDOWLANI TORUŃ | 21.05.1992 |
28. | GUTOWSKA Katarzyna | 15 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.02.1991 |
29. | RODAK Zuzanna | 55 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.1993 |
30. | WASILEWSKA Barbara | 31 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 |
31. | TOBOŁA Dagmara | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.11.1991 |
32. | PLUCIŃSKA Matylda | 39 | AZS AWF POZNAŃ | 05.08.1993 |
33. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | 18 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
34. | OPOLSKA Aleksandra | 34 | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 |
35. | KUNICKA Aleksandra | 57 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 20.06.1994 |
36. | OLBROMSKA Iwona | 10 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.10.1991 |
37. | CZAJKA Weronika | 37 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
38. | HOPPE Sylwia | 60 | WROCŁAWIANIE | 04.01.1993 |
39. | SARNOWSKA Patrycja | 14 | BUDOWLANI TORUŃ | 09.03.1992 |
40. | WASILCZYK Agata | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 23.08.1993 |
41. | BOCHENEK Magdalena | 28 | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.1993 |
42. | KELLER Sandra | 61 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.04.1993 |
43. | CIESIELSKA Marta | 13 | AZS AWF POZNAŃ | 08.04.1992 |
44. | KUROWSKA Dominika | 12 | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 |
45. | TOBOŁA Marta | 61 | UKS ATENA GDAŃSK | 03.02.1995 |
46. | WYGANOWSKA Agata | 36 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1994 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Łyczbińska Hanna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 | zakwalifikowano |
2. | RYGIELSKA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.05.1990 | zakwalifikowano |
2. | Łyczbińska Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1990 | zakwalifikowano |
4. | HAUSMAN Marta | BUDOWLANI TORUŃ | 21.05.1992 | zakwalifikowano |
5. | SARNOWSKA Patrycja | BUDOWLANI TORUŃ | 09.03.1992 | zakwalifikowano |
6. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 | zakwalifikowano |
7. | KURDELSKA Maria | AZS AWF POZNAŃ | 24.09.1991 | zakwalifikowano |
8. | SZCZYGIOŁ Anna | UKS FLORET Ruda Śląska | 29.07.1991 | zakwalifikowano |
9. | GUTOWSKA Katarzyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.02.1991 | zakwalifikowano |
10. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 | zakwalifikowano |
11. | JĘDRZEJEWSKA Barbara | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.1991 | zakwalifikowano |
12. | OLBROMSKA Iwona | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.10.1991 | zakwalifikowano |
13. | CIESIELSKA Marta | AZS AWF POZNAŃ | 08.04.1992 | zakwalifikowano |
14. | KUROWSKA Dominika | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 | zakwalifikowano |
15. | OPOLSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 | zakwalifikowano |
16. | JEZIERSKA Katarzyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.01.1993 | zakwalifikowano |
17. | LASIC Aleksandra | UKS FLORET Ruda Śląska | 04.01.1994 | zakwalifikowano |
18. | Bruździńska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 02.04.1993 | zakwalifikowano |
19. | PTAK Halina | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 | zakwalifikowano |
20. | PALISZEWSKA Monika | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.07.1990 | zakwalifikowano |
21. | TOBOŁA Dagmara | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.11.1991 | zakwalifikowano |
22. | BIERNAT Karolina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 24.04.1992 | zakwalifikowano |
23. | MADAJCZYK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 | zakwalifikowano |
24. | KORNELUK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.03.1993 | zakwalifikowano |
25. | BOCHENEK Magdalena | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.1993 | zakwalifikowano |
26. | LEWAŃCZYK Laura | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.01.1993 | zakwalifikowano |
27. | THIEM Marta | BUDOWLANI TORUŃ | 13.09.1993 | zakwalifikowano |
28. | STARZ Aleksandra | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.11.1995 | zakwalifikowano |
29. | CZAJKA Justyna | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
30. | WYGANOWSKA Agata | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1994 | zakwalifikowano |
31. | HOPPE Sylwia | WROCŁAWIANIE | 04.01.1993 | zakwalifikowano |
32. | CZAJKA Weronika | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
32. | PLUCIŃSKA Matylda | AZS AWF POZNAŃ | 05.08.1993 | zakwalifikowano |
34. | WASILEWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 | zakwalifikowano |
35. | RODAK Zuzanna | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.1993 | zakwalifikowano |
36. | KAJKA Agnieszka | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.07.1991 | zakwalifikowano |
37. | PACHUCKA Karolina | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.09.1994 | zakwalifikowano |
38. | KUCHARSKA Katarzyna | POLONIA 1912 LESZNO | 06.01.1993 | zakwalifikowano |
38. | OPOLSKA Maja | AZS AWF WARSZAWA | 03.05.1995 | zakwalifikowano |
40. | SZYPUŁOWSKA Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.01.1993 | zakwalifikowano |
41. | WASILCZYK Agata | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 23.08.1993 | zakwalifikowano |
42. | KUNICKA Aleksandra | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 20.06.1994 | zakwalifikowano |
43. | KELLER Sandra | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.04.1993 | zakwalifikowano |
44. | TOBOŁA Marta | UKS ATENA GDAŃSK | 03.02.1995 | zakwalifikowano |
45. | ŻMIJEWSKA Hanna | UKS ATENA GDAŃSK | 15.11.1993 | zakwalifikowano |
45. | GOC Karina | UKS ATENA GDAŃSK | 16.10.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Łyczbińska Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1990 |
2. | Łyczbińska Hanna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 |
3. | RYGIELSKA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.05.1990 |
3. | OLBROMSKA Iwona | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.10.1991 |
5. | GUTOWSKA Katarzyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.02.1991 |
6. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
7. | JĘDRZEJEWSKA Barbara | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.1991 |
8. | PALISZEWSKA Monika | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.07.1990 |
9. | SARNOWSKA Patrycja | BUDOWLANI TORUŃ | 09.03.1992 |
10. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
11. | KURDELSKA Maria | AZS AWF POZNAŃ | 24.09.1991 |
12. | KUROWSKA Dominika | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 |
13. | LASIC Aleksandra | UKS FLORET Ruda Śląska | 04.01.1994 |
14. | Bruździńska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 02.04.1993 |
15. | BOCHENEK Magdalena | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.1993 |
16. | KAJKA Agnieszka | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.07.1991 |
17. | HAUSMAN Marta | BUDOWLANI TORUŃ | 21.05.1992 |
18. | SZCZYGIOŁ Anna | UKS FLORET Ruda Śląska | 29.07.1991 |
19. | CIESIELSKA Marta | AZS AWF POZNAŃ | 08.04.1992 |
20. | OPOLSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 |
21. | JEZIERSKA Katarzyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.01.1993 |
22. | PTAK Halina | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 |
23. | TOBOŁA Dagmara | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.11.1991 |
24. | BIERNAT Karolina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 24.04.1992 |
25. | MADAJCZYK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 |
26. | LEWAŃCZYK Laura | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.01.1993 |
27. | THIEM Marta | BUDOWLANI TORUŃ | 13.09.1993 |
28. | HOPPE Sylwia | WROCŁAWIANIE | 04.01.1993 |
29. | PLUCIŃSKA Matylda | AZS AWF POZNAŃ | 05.08.1993 |
30. | RODAK Zuzanna | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.1993 |
31. | PACHUCKA Karolina | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.09.1994 |
32. | WASILCZYK Agata | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 23.08.1993 |
33. | KORNELUK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.03.1993 |
34. | STARZ Aleksandra | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.11.1995 |
35. | CZAJKA Justyna | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
36. | WYGANOWSKA Agata | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1994 |
37. | CZAJKA Weronika | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
38. | WASILEWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 |
39. | KUCHARSKA Katarzyna | POLONIA 1912 LESZNO | 06.01.1993 |
39. | OPOLSKA Maja | AZS AWF WARSZAWA | 03.05.1995 |
41. | SZYPUŁOWSKA Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.01.1993 |
42. | KUNICKA Aleksandra | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 20.06.1994 |
43. | KELLER Sandra | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.04.1993 |
44. | TOBOŁA Marta | UKS ATENA GDAŃSK | 03.02.1995 |
45. | ŻMIJEWSKA Hanna | UKS ATENA GDAŃSK | 15.11.1993 |
45. | GOC Karina | UKS ATENA GDAŃSK | 16.10.1993 |