Nazwa: Puchar Polski III (MP)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.01.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ZAGAŁA Jagoda | 1 | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
2. | INEKSIAK Aleksandra | 76 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 04.01.1995 |
3. | MICHLA Ewa | 33 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 30.12.1994 |
4. | JĘDRZEJEWSKA Klaudia | 32 | AZS AWF KATOWICE | 28.11.1994 |
5. | STACHURSKA Aleksandra | 75 | AZS AWF KATOWICE | 25.05.1995 |
6. | MICHALEWICZ Paulina | 76 | PIAST GLIWICE | 27.10.1993 |
7. | SAMOSTOJ Sylwia | 31 | KS WARSZAWIANKA | 15.06.1993 |
8. | PETROVA Veronika | 0 | ||
9. | KOPOCZ Marta | 34 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 27.04.1993 |
10. | STRUG Kamila | 2 | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 |
11. | LIMAŃSKA Patrycja | 0 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 30.11.1995 |
12. | ROWIŃSKA Dorota | 39 | KKS KRAKÓW | 13.05.1995 |
13. | JAWORSKA Aleksandra | 30 | KS WARSZAWIANKA | 21.10.1993 |
14. | WODYK Aleksandra | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 03.03.1993 |
15. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | 3 | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 |
16. | KACA Justyna | 4 | AZS AWF WROCŁAW | 27.08.1993 |
17. | KRAKOWSKA Alicja | 70 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 10.02.1995 |
18. | STRÓJWĄS Wiktoria | 29 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 |
19. | JAKUBOWICZ Anna | 37 | KSz WARSZAWIANKA | 26.07.1993 |
20. | GÓRECKA Julia | 28 | AZS AWF KATOWICE | 20.11.1995 |
21. | BIELSKA Alicja | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.06.1995 |
22. | PISARSKA Natalia | 81 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.03.1994 |
23. | KUBISIAK Maria | 38 | KSz WARSZAWIANKA | 10.07.1993 |
24. | HERKA Patrycja | 69 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 06.02.1995 |
25. | ŚWITAKOWSKA Monika | 5 | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 17.01.1993 |
26. | KRAKOWCZYK Karolina | 40 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 03.06.1994 |
27. | ŁUKASZ Paulina | 27 | AZS AWF WARSZAWA | 03.11.1994 |
28. | MERTA Paulina | 66 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 10.01.1995 |
29. | WIECZOREK Adrianna | 83 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.02.1995 |
30. | PILECKA Patrycja | 6 | KS SZPADA WROCŁAW | 20.10.1993 |
31. | Pągowska Tamara | 64 | PKSZERM WARSZAWA | 12.04.1994 |
32. | PIETREK Małgorzata | 41 | AZS AWF KATOWICE | 29.12.1995 |
33. | KOZŁOWSKA Teresa | 26 | AKS MIKOŁÓW | 15.05.1993 |
34. | Pawłowska Magdalena | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 |
35. | GALIŃSKA Aleksandra | 8 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 |
36. | SZKLAR Aleksandra | 42 | AZS AWF KATOWICE | 08.04.1995 |
37. | PIETRUSZKA Magdalena | 85 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.1995 |
38. | OSUCH Natalia | 0 | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 05.05.1994 |
39. | ŻOCHOWSKA Joanna | 25 | KS WARSZAWIANKA | 02.06.1993 |
40. | MROCHEM Karolina | 9 | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 |
41. | ZAKHARCHUK Veranika | 0 | ||
42. | BŁASZCZYK Martyna | 24 | KS SZPADA WROCŁAW | 11.01.1995 |
43. | ADAMCZYK Angelika | 60 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 14.11.1993 |
44. | KMIECIAK Marta | 44 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 15.01.1994 |
45. | JARECKA Aleksandra | 10 | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 |
46. | WASYLUK Magdalena | 23 | AZS AWF WROCŁAW | 29.10.1995 |
47. | PILIPCHUK Alena | 0 | ||
48. | RUBIN Aleksandra | 43 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 04.09.1993 |
49. | WIĘCKOWSKA Olga | 0 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 25.03.1994 |
50. | KAWBLYTE Adele | 0 | ||
51. | ZIÓŁKOWSKA Agata | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.06.1995 |
52. | PYTKA Kamila | 11 | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
53. | NYCZ Magdalena | 59 | PIAST GLIWICE | 15.03.1993 |
54. | SZARO Karolina | 45 | KKS KRAKÓW | 24.04.1994 |
55. | KLIMEK Stella | 21 | AZS AWF KATOWICE | 21.03.1994 |
56. | GAJOWNICZEK Magdalena | 46 | AZS AWF WARSZAWA | 14.05.1995 |
57. | SPYRA Marta | 22 | PIAST GLIWICE | 13.06.1993 |
58. | HUNCAROVA Katarina | 0 | ||
59. | LUŻYŃSKA Magdalena | 12 | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 |
60. | WRONA Patrycja | 55 | KS SZPADA WROCŁAW | 31.05.1995 |
61. | WAWRZYŃSKA Justyna | 47 | AZS AWF KATOWICE | 09.04.1995 |
62. | Saritaş Józefina | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 |
63. | WÓJCIK Katarzyna | 54 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 11.05.1995 |
64. | ŻYCHIEWICZ Apolonia | 19 | AZS AWF KRAKÓW | 23.04.1993 |
65. | MAĆKOWIAK Sandra | 53 | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.1995 |
66. | PISARSKA Katarzyna | 48 | KKS KRAKÓW | 25.10.1994 |
67. | JURECKA Julia | 20 | AZS AWF WROCŁAW | 26.11.1994 |
68. | RIDZEWSKA Anna | 14 | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 |
69. | NIKITSINA Serafima | 0 | ||
70. | RUTZ Barbara | 17 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22.07.1995 |
71. | KIM Rina | 0 | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 19.03.1995 |
72. | GNATOWICZ Pamela | 49 | UKS START OPOLE | 10.06.1995 |
73. | KISIEL Olga | 15 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.10.1993 |
74. | JAROSZ Hanna | 16 | AZS AWF WROCŁAW | 23.01.1993 |
75. | BYTNAR Natalia | 51 | SKS RADOMYŚL WIELKI | 22.10.1995 |
76. | BAJORUINAITE Paulina | 0 | ||
77. | SZARKOWSKA Kinga | 50 | AZS AWF WARSZAWA | 09.01.1995 |
78. | ZAGAŁA Maja | 18 | PIAST GLIWICE | 09.04.1993 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | RUTZ Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22.07.1995 | zakwalifikowano |
2. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 | zakwalifikowano |
3. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 | zakwalifikowano |
4. | STRUG Kamila | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 | zakwalifikowano |
5. | ŻOCHOWSKA Joanna | KS WARSZAWIANKA | 02.06.1993 | zakwalifikowano |
5. | PILECKA Patrycja | KS SZPADA WROCŁAW | 20.10.1993 | zakwalifikowano |
7. | KACA Justyna | AZS AWF WROCŁAW | 27.08.1993 | zakwalifikowano |
8. | Pawłowska Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 | zakwalifikowano |
9. | BŁASZCZYK Martyna | KS SZPADA WROCŁAW | 11.01.1995 | zakwalifikowano |
9. | Saritaş Józefina | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 | zakwalifikowano |
11. | WASYLUK Magdalena | AZS AWF WROCŁAW | 29.10.1995 | zakwalifikowano |
12. | ROWIŃSKA Dorota | KKS KRAKÓW | 13.05.1995 | zakwalifikowano |
13. | JURECKA Julia | AZS AWF WROCŁAW | 26.11.1994 | zakwalifikowano |
14. | RIDZEWSKA Anna | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 | zakwalifikowano |
15. | KISIEL Olga | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.10.1993 | zakwalifikowano |
16. | SZKLAR Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.04.1995 | zakwalifikowano |
17. | ŻYCHIEWICZ Apolonia | AZS AWF KRAKÓW | 23.04.1993 | zakwalifikowano |
18. | JAKUBOWICZ Anna | KSz WARSZAWIANKA | 26.07.1993 | zakwalifikowano |
19. | MROCHEM Karolina | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 | zakwalifikowano |
20. | JARECKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 | zakwalifikowano |
21. | SPYRA Marta | PIAST GLIWICE | 13.06.1993 | zakwalifikowano |
22. | ZAGAŁA Maja | PIAST GLIWICE | 09.04.1993 | zakwalifikowano |
23. | LUŻYŃSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 | zakwalifikowano |
24. | ŚWITAKOWSKA Monika | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 17.01.1993 | zakwalifikowano |
25. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 | zakwalifikowano |
26. | KLIMEK Stella | AZS AWF KATOWICE | 21.03.1994 | zakwalifikowano |
27. | ŁUKASZ Paulina | AZS AWF WARSZAWA | 03.11.1994 | zakwalifikowano |
28. | SZARKOWSKA Kinga | AZS AWF WARSZAWA | 09.01.1995 | zakwalifikowano |
29. | WODYK Aleksandra | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 03.03.1993 | zakwalifikowano |
30. | SAMOSTOJ Sylwia | KS WARSZAWIANKA | 15.06.1993 | zakwalifikowano |
31. | JAROSZ Hanna | AZS AWF WROCŁAW | 23.01.1993 | zakwalifikowano |
32. | WAWRZYŃSKA Justyna | AZS AWF KATOWICE | 09.04.1995 | zakwalifikowano |
33. | BIELSKA Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.06.1995 | zakwalifikowano |
34. | PILIPCHUK Alena | zakwalifikowano | ||
35. | MICHLA Ewa | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 30.12.1994 | zakwalifikowano |
36. | MERTA Paulina | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 10.01.1995 | zakwalifikowano |
36. | BYTNAR Natalia | SKS RADOMYŚL WIELKI | 22.10.1995 | zakwalifikowano |
38. | GNATOWICZ Pamela | UKS START OPOLE | 10.06.1995 | zakwalifikowano |
39. | KOZŁOWSKA Teresa | AKS MIKOŁÓW | 15.05.1993 | zakwalifikowano |
40. | GAJOWNICZEK Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 14.05.1995 | zakwalifikowano |
41. | HERKA Patrycja | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 06.02.1995 | zakwalifikowano |
42. | Pągowska Tamara | PKSZERM WARSZAWA | 12.04.1994 | zakwalifikowano |
43. | ADAMCZYK Angelika | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 14.11.1993 | zakwalifikowano |
44. | ZAKHARCHUK Veranika | zakwalifikowano | ||
45. | HUNCAROVA Katarina | zakwalifikowano | ||
46. | BAJORUINAITE Paulina | zakwalifikowano | ||
47. | KRAKOWSKA Alicja | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 10.02.1995 | zakwalifikowano |
47. | ZIÓŁKOWSKA Agata | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.06.1995 | zakwalifikowano |
49. | WRONA Patrycja | KS SZPADA WROCŁAW | 31.05.1995 | zakwalifikowano |
49. | RUBIN Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 04.09.1993 | zakwalifikowano |
51. | STACHURSKA Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 25.05.1995 | zakwalifikowano |
52. | GALIŃSKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 | zakwalifikowano |
53. | KRAKOWCZYK Karolina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 03.06.1994 | zakwalifikowano |
54. | GÓRECKA Julia | AZS AWF KATOWICE | 20.11.1995 | zakwalifikowano |
55. | MICHALEWICZ Paulina | PIAST GLIWICE | 27.10.1993 | zakwalifikowano |
56. | PIETREK Małgorzata | AZS AWF KATOWICE | 29.12.1995 | zakwalifikowano |
57. | PISARSKA Katarzyna | KKS KRAKÓW | 25.10.1994 | zakwalifikowano |
58. | WÓJCIK Katarzyna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 11.05.1995 | zakwalifikowano |
59. | KOPOCZ Marta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 27.04.1993 | zakwalifikowano |
59. | INEKSIAK Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 04.01.1995 | zakwalifikowano |
61. | STRÓJWĄS Wiktoria | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 | zakwalifikowano |
62. | MAĆKOWIAK Sandra | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.1995 | zakwalifikowano |
63. | KMIECIAK Marta | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 15.01.1994 | zakwalifikowano |
64. | PIETRUSZKA Magdalena | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.1995 | zakwalifikowano |
65. | KAWBLYTE Adele | zakwalifikowano | ||
66. | JAWORSKA Aleksandra | KS WARSZAWIANKA | 21.10.1993 | zakwalifikowano |
67. | OSUCH Natalia | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 05.05.1994 | zakwalifikowano |
68. | KUBISIAK Maria | KSz WARSZAWIANKA | 10.07.1993 | zakwalifikowano |
69. | PISARSKA Natalia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.03.1994 | zakwalifikowano |
70. | JĘDRZEJEWSKA Klaudia | AZS AWF KATOWICE | 28.11.1994 | zakwalifikowano |
71. | WIECZOREK Adrianna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.02.1995 | zakwalifikowano |
72. | NIKITSINA Serafima | zakwalifikowano | ||
73. | KIM Rina | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 19.03.1995 | zakwalifikowano |
74. | SZARO Karolina | KKS KRAKÓW | 24.04.1994 | zakwalifikowano |
74. | NYCZ Magdalena | PIAST GLIWICE | 15.03.1993 | zakwalifikowano |
74. | LIMAŃSKA Patrycja | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 30.11.1995 | zakwalifikowano |
74. | WIĘCKOWSKA Olga | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 25.03.1994 | zakwalifikowano |
78. | PETROVA Veronika | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
2. | STRUG Kamila | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 |
3. | Pawłowska Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 |
3. | MROCHEM Karolina | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 |
5. | WASYLUK Magdalena | AZS AWF WROCŁAW | 29.10.1995 |
6. | ŻYCHIEWICZ Apolonia | AZS AWF KRAKÓW | 23.04.1993 |
7. | SPYRA Marta | PIAST GLIWICE | 13.06.1993 |
8. | LUŻYŃSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 |
9. | RUTZ Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22.07.1995 |
10. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
11. | ŻOCHOWSKA Joanna | KS WARSZAWIANKA | 02.06.1993 |
11. | PILECKA Patrycja | KS SZPADA WROCŁAW | 20.10.1993 |
13. | KACA Justyna | AZS AWF WROCŁAW | 27.08.1993 |
14. | JAKUBOWICZ Anna | KSz WARSZAWIANKA | 26.07.1993 |
15. | ŚWITAKOWSKA Monika | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 17.01.1993 |
16. | GALIŃSKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 |
17. | BŁASZCZYK Martyna | KS SZPADA WROCŁAW | 11.01.1995 |
17. | Saritaş Józefina | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 |
19. | ROWIŃSKA Dorota | KKS KRAKÓW | 13.05.1995 |
20. | RIDZEWSKA Anna | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 |
21. | KISIEL Olga | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.10.1993 |
22. | SZKLAR Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.04.1995 |
23. | JARECKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 |
24. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 |
25. | KLIMEK Stella | AZS AWF KATOWICE | 21.03.1994 |
26. | ŁUKASZ Paulina | AZS AWF WARSZAWA | 03.11.1994 |
27. | WODYK Aleksandra | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 03.03.1993 |
28. | JAROSZ Hanna | AZS AWF WROCŁAW | 23.01.1993 |
29. | WAWRZYŃSKA Justyna | AZS AWF KATOWICE | 09.04.1995 |
30. | MICHLA Ewa | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 30.12.1994 |
31. | BYTNAR Natalia | SKS RADOMYŚL WIELKI | 22.10.1995 |
32. | ADAMCZYK Angelika | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 14.11.1993 |
33. | JURECKA Julia | AZS AWF WROCŁAW | 26.11.1994 |
34. | ZAGAŁA Maja | PIAST GLIWICE | 09.04.1993 |
35. | SZARKOWSKA Kinga | AZS AWF WARSZAWA | 09.01.1995 |
36. | SAMOSTOJ Sylwia | KS WARSZAWIANKA | 15.06.1993 |
37. | BIELSKA Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.06.1995 |
38. | PILIPCHUK Alena | ||
39. | MERTA Paulina | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 10.01.1995 |
40. | GNATOWICZ Pamela | UKS START OPOLE | 10.06.1995 |
41. | KOZŁOWSKA Teresa | AKS MIKOŁÓW | 15.05.1993 |
42. | GAJOWNICZEK Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 14.05.1995 |
43. | HERKA Patrycja | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 06.02.1995 |
44. | Pągowska Tamara | PKSZERM WARSZAWA | 12.04.1994 |
45. | ZAKHARCHUK Veranika | ||
46. | HUNCAROVA Katarina | ||
47. | BAJORUINAITE Paulina | ||
48. | KRAKOWSKA Alicja | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 10.02.1995 |
48. | ZIÓŁKOWSKA Agata | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.06.1995 |
50. | RUBIN Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 04.09.1993 |
50. | WRONA Patrycja | KS SZPADA WROCŁAW | 31.05.1995 |
52. | STACHURSKA Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 25.05.1995 |
53. | GÓRECKA Julia | AZS AWF KATOWICE | 20.11.1995 |
54. | MICHALEWICZ Paulina | PIAST GLIWICE | 27.10.1993 |
55. | PIETREK Małgorzata | AZS AWF KATOWICE | 29.12.1995 |
56. | PISARSKA Katarzyna | KKS KRAKÓW | 25.10.1994 |
57. | STRÓJWĄS Wiktoria | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 |
58. | MAĆKOWIAK Sandra | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.1995 |
59. | KAWBLYTE Adele | ||
60. | JAWORSKA Aleksandra | KS WARSZAWIANKA | 21.10.1993 |
61. | PISARSKA Natalia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.03.1994 |
62. | JĘDRZEJEWSKA Klaudia | AZS AWF KATOWICE | 28.11.1994 |
63. | WIECZOREK Adrianna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.02.1995 |
64. | SZARO Karolina | KKS KRAKÓW | 24.04.1994 |
65. | KRAKOWCZYK Karolina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 03.06.1994 |
66. | WÓJCIK Katarzyna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 11.05.1995 |
67. | INEKSIAK Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 04.01.1995 |
67. | KOPOCZ Marta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 27.04.1993 |
69. | KMIECIAK Marta | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 15.01.1994 |
70. | PIETRUSZKA Magdalena | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.1995 |
71. | OSUCH Natalia | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 05.05.1994 |
72. | KUBISIAK Maria | KSz WARSZAWIANKA | 10.07.1993 |
73. | NIKITSINA Serafima | ||
74. | KIM Rina | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 19.03.1995 |
75. | LIMAŃSKA Patrycja | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 30.11.1995 |
75. | WIĘCKOWSKA Olga | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 25.03.1994 |
75. | NYCZ Magdalena | PIAST GLIWICE | 15.03.1993 |
78. | PETROVA Veronika |