Turniej

Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 30.05.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Julianna ŁUKOWSKA 34 UKS ATENA GDAŃSK 31.01.1996
2. Anna SZYMCZAK 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 22.08.1997
3. Alicja SZCZUDLIŃSKA 0 UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 20.10.1998
4. Sandra SULIK 0 WROCŁAWIANIE. 03.01.1996
5. Monika MATACZ 27 UKS ATENA GDAŃSK 06.12.1997
6. Kinga OKLIŃSKA 35 UKS ATENA GDAŃSK 08.08.1996
7. Julia Walczyk 2 KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
8. Martyna Długosz 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996
9. Zuzanna HIRSZ 37 UKS ATENA GDAŃSK 17.12.1996
10. Sara ŻELECHOWSKA 22 KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997
11. Agnieszka MEJZA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.04.1996
12. Julia Chrzanowska 3 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.09.1997
13. Michalina MATUSZEWSKA 0 IKS LESZNO 07.12.1996
14. Melania LIPIŃSKA 3 UKS ATENA GDAŃSK 02.03.1996
15. Zuzanna RUSZKOWSKA 0 AZS AWF WARSZAWA 02.03.1997
16. Patrycja RUDZIŃSKA 31 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998
17. Laura STRAZDINA 0
18. Oliwia SROKA 0 MKS KUSY SZCZECIN 23.06.1996
19. Katarzyna Matysiak 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
20. Marianna JANKOWSKA 39 UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
21. Laura SEDLENIECE 0
22. Kinga WRÓBEL 21 UKS ATENA GDAŃSK 10.06.1997
23. Katarzyna JAKUBCZAK 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.12.1996
24. Julia BURACZEWSKA 6 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.07.1996
25. Magdalena DRAPELLA 18 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.10.1996
26. Daria ARTENEJEVA 0
27. Karolina PISKORSKA 40 UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
28. Ewelina KOLAK 0 IKS LESZNO 24.01.1998
29. Julia STRACHOWSKA 7 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
30. Karolina KAPRAL 0 MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
31. Katarzyna KARPOWICZ 47 UKS ATENA GDAŃSK 24.06.1996
32. Wiktoria REZMER 29 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.06.1996
33. Dominika PIĘTKA 8 UKS ATENA GDAŃSK 04.01.1996
34. Maria Vetulani 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1996
35. Elizabete PUMPURA 0
36. Alicja SZOSTAKIEWICZ 48 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998
37. Julia WĄSOWICZ 17 UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997
38. Marta ADRIAN 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.07.1997
39. Lidia BURKACKA 9 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.03.1996
40. Agnieszka LEN 0 UKS ATENA GDAŃSK 13.10.1997
41. Małgorzata STRACHOWSKA 24 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
42. Karolina KUĆKO 10 UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996
43. Julia Wojtaluk 50 KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.09.1998
44. Daria PRZYBYLSKA 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.01.1998
45. Alicja WĘGRZYN 58 AZS AWF POZNAŃ 28.05.1998
46. Małgorzata SZEWCZYK 15 UKS ATENA GDAŃSK 16.02.1996
47. Martyna ŁUKASIEWICZ 56 UKS ATENA GDAŃSK 01.01.1997
48. Katarzyna LACHMAN 11 AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996
49. Zofia BRONIKOWSKA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998
50. Nella SERGEJEVA 0
51. Anna AVIRMED 0 UKS ATENA GDAŃSK 30.10.1998
52. Magdalena STRACHOWSKA 23 ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996
53. Anna JERECZEK 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
54. Dominika PAŁKA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
55. Eliza LENCBERGA 0
56. Aleksandra NIWIŃSKA 30 UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997
57. Wiktoria SZEWCZYK 57 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
58. Alicja WIADEREK 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 06.03.1996
59. Michalina SZULC 13 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.04.1996
60. Klaudia ADAMSKA 14 AZS AWF POZNAŃ 17.11.1996

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karolina KUĆKO UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996 zakwalifikowano
2. Anna SZYMCZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 22.08.1997 zakwalifikowano
3. Małgorzata SZEWCZYK UKS ATENA GDAŃSK 16.02.1996 zakwalifikowano
4. Martyna Długosz KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996 zakwalifikowano
5. Lidia BURKACKA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.03.1996 zakwalifikowano
6. Maria Vetulani KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1996 zakwalifikowano
7. Michalina SZULC UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.04.1996 zakwalifikowano
8. Anna JERECZEK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997 zakwalifikowano
9. Dominika PIĘTKA UKS ATENA GDAŃSK 04.01.1996 zakwalifikowano
10. Julia BURACZEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.07.1996 zakwalifikowano
11. Eliza LENCBERGA zakwalifikowano
12. Julia STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
13. Magdalena STRACHOWSKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996 zakwalifikowano
14. Małgorzata STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
15. Katarzyna LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996 zakwalifikowano
16. Alicja WIADEREK KU AZS-UAM POZNAŃ. 06.03.1996 zakwalifikowano
17. Julia WĄSOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997 zakwalifikowano
18. Sandra SULIK WROCŁAWIANIE. 03.01.1996 zakwalifikowano
19. Julia Walczyk KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997 zakwalifikowano
20. Julia Chrzanowska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.09.1997 zakwalifikowano
21. Zuzanna HIRSZ UKS ATENA GDAŃSK 17.12.1996 zakwalifikowano
22. Nella SERGEJEVA zakwalifikowano
23. Oliwia SROKA MKS KUSY SZCZECIN 23.06.1996 zakwalifikowano
24. Katarzyna JAKUBCZAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.12.1996 zakwalifikowano
24. Karolina PISKORSKA UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997 zakwalifikowano
26. Marianna JANKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997 zakwalifikowano
26. Kinga WRÓBEL UKS ATENA GDAŃSK 10.06.1997 zakwalifikowano
28. Magdalena DRAPELLA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.10.1996 zakwalifikowano
29. Melania LIPIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.03.1996 zakwalifikowano
30. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998 zakwalifikowano
30. Wiktoria REZMER UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.06.1996 zakwalifikowano
32. Zuzanna RUSZKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 02.03.1997 zakwalifikowano
33. Agnieszka MEJZA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.04.1996 zakwalifikowano
34. Michalina MATUSZEWSKA IKS LESZNO 07.12.1996 zakwalifikowano
35. Julianna ŁUKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 31.01.1996 zakwalifikowano
36. Marta ADRIAN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.07.1997 zakwalifikowano
37. Klaudia ADAMSKA AZS AWF POZNAŃ 17.11.1996 zakwalifikowano
38. Kinga OKLIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 08.08.1996 zakwalifikowano
39. Elizabete PUMPURA zakwalifikowano
40. Zofia BRONIKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998 zakwalifikowano
41. Julia Wojtaluk KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.09.1998 zakwalifikowano
42. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998 zakwalifikowano
43. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998 zakwalifikowano
44. Patrycja RUDZIŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998 zakwalifikowano
45. Laura SEDLENIECE zakwalifikowano
46. Monika MATACZ UKS ATENA GDAŃSK 06.12.1997 zakwalifikowano
47. Alicja SZOSTAKIEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998 zakwalifikowano
48. Aleksandra NIWIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997 zakwalifikowano
49. Alicja SZCZUDLIŃSKA UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 20.10.1998 zakwalifikowano
50. Daria PRZYBYLSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.01.1998 zakwalifikowano
51. Ewelina KOLAK IKS LESZNO 24.01.1998 zakwalifikowano
52. Alicja WĘGRZYN AZS AWF POZNAŃ 28.05.1998 zakwalifikowano
53. Agnieszka LEN UKS ATENA GDAŃSK 13.10.1997 zakwalifikowano
54. Martyna ŁUKASIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.01.1997 zakwalifikowano
55. Daria ARTENEJEVA zakwalifikowano
56. Katarzyna KARPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 24.06.1996 zakwalifikowano
57. Anna AVIRMED UKS ATENA GDAŃSK 30.10.1998 zakwalifikowano
58. Laura STRAZDINA zakwalifikowano
59. Sara ŻELECHOWSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997 zakwalifikowano
60. Wiktoria SZEWCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Martyna Długosz KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996
2. Julia Walczyk KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
3. Karolina KUĆKO UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996
3. Sandra SULIK WROCŁAWIANIE. 03.01.1996
5. Lidia BURKACKA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.03.1996
6. Dominika PIĘTKA UKS ATENA GDAŃSK 04.01.1996
7. Julia BURACZEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.07.1996
8. Eliza LENCBERGA
9. Anna SZYMCZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 22.08.1997
10. Małgorzata SZEWCZYK UKS ATENA GDAŃSK 16.02.1996
11. Maria Vetulani KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1996
12. Anna JERECZEK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
13. Julia STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
14. Julia WĄSOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997
15. Julia Chrzanowska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.09.1997
16. Elizabete PUMPURA
17. Michalina SZULC UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.04.1996
18. Magdalena STRACHOWSKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996
19. Małgorzata STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
20. Alicja WIADEREK KU AZS-UAM POZNAŃ. 06.03.1996
21. Zuzanna HIRSZ UKS ATENA GDAŃSK 17.12.1996
22. Oliwia SROKA MKS KUSY SZCZECIN 23.06.1996
23. Karolina PISKORSKA UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
24. Kinga WRÓBEL UKS ATENA GDAŃSK 10.06.1997
25. Melania LIPIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.03.1996
26. Wiktoria REZMER UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.06.1996
27. Zuzanna RUSZKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 02.03.1997
28. Michalina MATUSZEWSKA IKS LESZNO 07.12.1996
29. Klaudia ADAMSKA AZS AWF POZNAŃ 17.11.1996
30. Zofia BRONIKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998
31. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
32. Daria PRZYBYLSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.01.1998
33. Katarzyna LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996
34. Nella SERGEJEVA
35. Katarzyna JAKUBCZAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.12.1996
36. Marianna JANKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
37. Magdalena DRAPELLA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.10.1996
38. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
39. Agnieszka MEJZA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.04.1996
40. Julianna ŁUKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 31.01.1996
41. Marta ADRIAN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.07.1997
42. Kinga OKLIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 08.08.1996
43. Julia Wojtaluk KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.09.1998
44. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
45. Patrycja RUDZIŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998
46. Laura SEDLENIECE
47. Monika MATACZ UKS ATENA GDAŃSK 06.12.1997
48. Alicja SZOSTAKIEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998
49. Aleksandra NIWIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997
50. Alicja SZCZUDLIŃSKA UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 20.10.1998
51. Ewelina KOLAK IKS LESZNO 24.01.1998
52. Alicja WĘGRZYN AZS AWF POZNAŃ 28.05.1998
53. Agnieszka LEN UKS ATENA GDAŃSK 13.10.1997
54. Martyna ŁUKASIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.01.1997
55. Daria ARTENEJEVA
56. Katarzyna KARPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 24.06.1996
57. Anna AVIRMED UKS ATENA GDAŃSK 30.10.1998
58. Laura STRAZDINA
59. Sara ŻELECHOWSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997
60. Wiktoria SZEWCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy