Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.03.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | GUTOWSKA Katarzyna | 15 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.02.1991 |
2. | WIECZOREK Zuzanna | 55 | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.1995 |
3. | BURACZEWSKA Julia | 61 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.07.1996 |
4. | WASILCZYK Agata | 36 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 23.08.1993 |
5. | PTAK Halina | 18 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 |
6. | Jelińska Martyna | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
7. | MADAJCZYK Zuzanna | 16 | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 |
8. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | 2 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 |
9. | OPOLSKA Aleksandra | 32 | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 |
10. | WIADEREK Alicja | 34 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 |
11. | BOCHENEK Magdalena | 17 | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.1993 |
12. | JEZIERSKA Katarzyna | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.01.1993 |
13. | PLEWA Katarzyna | 29 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.05.1991 |
14. | OLBROMSKA Iwona | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.10.1991 |
15. | Długosz Martyna | 14 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
16. | Bruździńska Natalia | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 02.04.1993 |
17. | BARON Karolina | 38 | BUDOWLANI TORUŃ | 20.08.1993 |
18. | HAUSMAN Marta | 4 | BUDOWLANI TORUŃ | 21.05.1992 |
19. | PRZYBYŁOWICZ Martyna | 27 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.09.1994 |
20. | KURDELSKA Maria | 13 | AZS AWF POZNAŃ | 24.09.1991 |
21. | GOSPODAROWICZ Aleksandra | 40 | WROCŁAWIANIE | 23.07.1993 |
22. | POWOLNY Anna | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.04.1991 |
23. | SZCZYGIOŁ Anna | 20 | UKS FLORET Ruda Śląska | 29.07.1991 |
24. | KAJKA Agnieszka | 21 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.07.1991 |
25. | LESZKOWICZ Monika | 41 | MKS KUSY SZCZECIN | 09.10.1993 |
26. | KUROWSKA Dominika | 12 | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 |
27. | SOBCZAK Zuzanna | 5 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 |
28. | NOWOK Paulina | 30 | UKS FLORET Ruda Śląska | 13.05.1991 |
29. | LASIC Aleksandra | 11 | UKS FLORET Ruda Śląska | 04.01.1994 |
30. | WASILEWSKA Barbara | 22 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 |
31. | SIEDLIK Ewa | 26 | AZS AWF POZNAŃ | 15.10.1991 |
32. | SARNOWSKA Patrycja | 6 | BUDOWLANI TORUŃ | 09.03.1992 |
33. | MIĘTKA Barbara | 52 | WROCŁAWIANIE | 21.10.1994 |
34. | JĘDRZEJEWSKA Barbara | 9 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.1991 |
35. | OPOLSKA Maja | 28 | AZS AWF WARSZAWA | 03.05.1995 |
36. | SULIK Sandra | 23 | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
37. | CIESIELSKA Marta | 7 | AZS AWF POZNAŃ | 08.04.1992 |
38. | BIERNAT Karolina | 24 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 24.04.1992 |
39. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | 10 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
40. | HOPPE Sylwia | 25 | WROCŁAWIANIE | 04.01.1993 |
41. | CZAJKA Justyna | 51 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
42. | TOBOŁA Dagmara | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.11.1991 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | SOBCZAK Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 | zakwalifikowano |
2. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 | zakwalifikowano |
3. | HAUSMAN Marta | BUDOWLANI TORUŃ | 21.05.1992 | zakwalifikowano |
4. | OLBROMSKA Iwona | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.10.1991 | zakwalifikowano |
5. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 | zakwalifikowano |
6. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 | zakwalifikowano |
7. | BOCHENEK Magdalena | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.1993 | zakwalifikowano |
8. | SIEDLIK Ewa | AZS AWF POZNAŃ | 15.10.1991 | zakwalifikowano |
9. | BIERNAT Karolina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 24.04.1992 | zakwalifikowano |
10. | MIĘTKA Barbara | WROCŁAWIANIE | 21.10.1994 | zakwalifikowano |
11. | KUROWSKA Dominika | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 | zakwalifikowano |
12. | POWOLNY Anna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.04.1991 | zakwalifikowano |
13. | GUTOWSKA Katarzyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.02.1991 | zakwalifikowano |
14. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 | zakwalifikowano |
15. | KAJKA Agnieszka | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.07.1991 | zakwalifikowano |
16. | MADAJCZYK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 | zakwalifikowano |
17. | Bruździńska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 02.04.1993 | zakwalifikowano |
18. | BURACZEWSKA Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.07.1996 | zakwalifikowano |
19. | TOBOŁA Dagmara | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.11.1991 | zakwalifikowano |
20. | JĘDRZEJEWSKA Barbara | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.1991 | zakwalifikowano |
21. | CIESIELSKA Marta | AZS AWF POZNAŃ | 08.04.1992 | zakwalifikowano |
22. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 | zakwalifikowano |
23. | OPOLSKA Maja | AZS AWF WARSZAWA | 03.05.1995 | zakwalifikowano |
24. | GOSPODAROWICZ Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 23.07.1993 | zakwalifikowano |
25. | OPOLSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 | zakwalifikowano |
26. | BARON Karolina | BUDOWLANI TORUŃ | 20.08.1993 | zakwalifikowano |
27. | PTAK Halina | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 | zakwalifikowano |
28. | SZCZYGIOŁ Anna | UKS FLORET Ruda Śląska | 29.07.1991 | zakwalifikowano |
29. | SARNOWSKA Patrycja | BUDOWLANI TORUŃ | 09.03.1992 | zakwalifikowano |
30. | HOPPE Sylwia | WROCŁAWIANIE | 04.01.1993 | zakwalifikowano |
31. | LASIC Aleksandra | UKS FLORET Ruda Śląska | 04.01.1994 | zakwalifikowano |
32. | CZAJKA Justyna | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
33. | WASILEWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 | zakwalifikowano |
34. | WIADEREK Alicja | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 | zakwalifikowano |
35. | PRZYBYŁOWICZ Martyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.09.1994 | zakwalifikowano |
36. | PLEWA Katarzyna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.05.1991 | zakwalifikowano |
37. | NOWOK Paulina | UKS FLORET Ruda Śląska | 13.05.1991 | zakwalifikowano |
38. | LESZKOWICZ Monika | MKS KUSY SZCZECIN | 09.10.1993 | zakwalifikowano |
39. | KURDELSKA Maria | AZS AWF POZNAŃ | 24.09.1991 | zakwalifikowano |
40. | WASILCZYK Agata | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 23.08.1993 | zakwalifikowano |
41. | WIECZOREK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.1995 | zakwalifikowano |
42. | JEZIERSKA Katarzyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.01.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 |
2. | OLBROMSKA Iwona | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.10.1991 |
3. | HAUSMAN Marta | BUDOWLANI TORUŃ | 21.05.1992 |
3. | SIEDLIK Ewa | AZS AWF POZNAŃ | 15.10.1991 |
5. | SOBCZAK Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 |
6. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
7. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
8. | JEZIERSKA Katarzyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.01.1993 |
9. | BIERNAT Karolina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 24.04.1992 |
10. | KAJKA Agnieszka | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.07.1991 |
11. | MADAJCZYK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 |
12. | TOBOŁA Dagmara | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.11.1991 |
13. | JĘDRZEJEWSKA Barbara | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.1991 |
14. | CIESIELSKA Marta | AZS AWF POZNAŃ | 08.04.1992 |
15. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
16. | KURDELSKA Maria | AZS AWF POZNAŃ | 24.09.1991 |
17. | BOCHENEK Magdalena | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.1993 |
18. | MIĘTKA Barbara | WROCŁAWIANIE | 21.10.1994 |
19. | KUROWSKA Dominika | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 |
20. | POWOLNY Anna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.04.1991 |
21. | GUTOWSKA Katarzyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.02.1991 |
22. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
23. | Bruździńska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 02.04.1993 |
24. | BURACZEWSKA Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.07.1996 |
25. | OPOLSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 |
26. | PTAK Halina | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 |
27. | SZCZYGIOŁ Anna | UKS FLORET Ruda Śląska | 29.07.1991 |
28. | LASIC Aleksandra | UKS FLORET Ruda Śląska | 04.01.1994 |
29. | WASILEWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 |
30. | PRZYBYŁOWICZ Martyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.09.1994 |
31. | PLEWA Katarzyna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.05.1991 |
32. | WIECZOREK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.1995 |
33. | OPOLSKA Maja | AZS AWF WARSZAWA | 03.05.1995 |
34. | GOSPODAROWICZ Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 23.07.1993 |
35. | BARON Karolina | BUDOWLANI TORUŃ | 20.08.1993 |
36. | SARNOWSKA Patrycja | BUDOWLANI TORUŃ | 09.03.1992 |
37. | HOPPE Sylwia | WROCŁAWIANIE | 04.01.1993 |
38. | CZAJKA Justyna | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
39. | WIADEREK Alicja | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 |
40. | NOWOK Paulina | UKS FLORET Ruda Śląska | 13.05.1991 |
41. | LESZKOWICZ Monika | MKS KUSY SZCZECIN | 09.10.1993 |
42. | WASILCZYK Agata | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 23.08.1993 |