Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.03.2012


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Dawid DĘBICKI 111 T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
2. Mateusz STOLARSKI 112 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001
3. Cedric WIEFEL 0
4. Maksymilian WYCHOWAŁEK 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.07.2003
5. Ivo CHLEBIEJ 13 PIAST GLIWICE 04.06.2001
6. Kacper HAŁADUDA 0 MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
7. Gerrit VON LAUE 0
8. Robert Buśko 0 AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
9. Karol NOGANOWICZ 16 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
10. Finn-Henry PYSCHIK 0
11. Artur KRZYŻYŃSKI 120 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.05.2001
12. Michał DURNAŚ 0 MKS KUSY SZCZECIN 31.01.2002
13. Kamil Huwer 17 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
14. Jiri SCHEYER 0
15. Mikołaj JAŚKOWIAK 100 PKS MILENIUM SKAWINA 15.06.2001
16. Tadeusz GROMNICKI 0 IKS WARSZAWA 17.01.2002
17. Bartłomiej GODLEWSKI 232 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002
18. Stanisław RUTZ 21 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
19. Tomasz PIASECKI 0 UKS START OPOLE 08.11.2002
20. Maciej FABCZAK 99 PKSZERM WARSZAWA 19.07.2001
21. Przemysław Cnotalski 235 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
22. Patryk Adamczyk 35 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
23. Patryk GULIŃSKI 0 UKS GRYFEK SZCZECIN 12.06.2002
24. Artem PETROVSKIY 0
25. Jan MARCZAK 39 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2001
26. Jeremi Berestek 0 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
27. Krystian BŁAŻEWICZ 242 KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2002
28. Iwo CZERWIŃSKI 0 AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002
29. Marcin JENDRUSZ 40 AKS MIKOŁÓW 02.05.2001
30. Maciej Gramza 243 KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002
31. Grzegorz SZYMAŃSKI 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2003
32. Adam CYGANKIEWICZ 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.12.2001
33. Piotr ROMAŃCZUK 86 UKS MDK OLIMP LUBIN 14.12.2001
34. Gaweł DUDA 84 AZS AWF KATOWICE 16.07.2001
35. Piotr Migas 254 PIAST GLIWICE 13.04.2002
36. Jan ZAMACHOWSKI 0 KKS KRAKÓW 06.11.2002
37. Jaroslav JURKA 0
38. Mateusz ŚWINIARSKI 0 UKS GRYFEK SZCZECIN 04.02.2002
39. Jakub EMILIANOWICZ 0 MKS KUSY SZCZECIN 29.07.2002
40. Karol BIELA 256 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 21.08.2002
41. Jan Kardaszewicz 83 KS AGH Kraków 23.09.2001
42. Tymofii KRYZHANIVSKYI 0
43. Paweł KOLCZYK 49 UKS START OPOLE 21.03.2001
44. Filip MARZOCH 82 MKS KUSY SZCZECIN 03.12.2001
45. Adam CHLEBIK 52 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2001
46. Mark SHARAG 0
47. Adam JERANEK 259 UKS KOSYNIER GLIWICE 05.08.2002
48. Krzysztof PAŃCZYSZYN 0 UKS MDK OLIMP LUBIN 18.03.2002
49. Miłosz Cygański 56 SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001
50. Jakub NIEWIŃSKI 0 KS SZPADA WROCŁAW. 18.06.2002
51. Mikołaj RADOSZ 264 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
52. Adam MAŁYSZ 81 RMKS RYBNIK 13.02.2001
53. Szymon PYRDOŁ 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 16.06.2003
54. Dorian PODOLSKI 57 MKS KUSY SZCZECIN 17.01.2001
55. Aleksandr SKOROMETC 0
56. Stefan CHRAPKA 271 PIAST GLIWICE 20.11.2002
57. Michał WESOŁOWSKI 78 PIAST GLIWICE 18.06.2001
58. Sebastian MICHALCZYK 58 SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
59. Daniel FILEK 273 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002
60. Michał KRAWCZYK 68 MKS KUSY SZCZECIN 01.04.2001
61. Mikołaj MANCEWICZ 0
62. Tomasz BRZEZIAK 62 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.05.2001
63. Emil BURZYŃSKI 0 WARTA ŚREM 12.02.2001
64. Maciej CHOWANIEC 273 PIAST GLIWICE 20.09.2002
65. Oleksandr KIREYA 0
66. Hugo POUSETTE 0
67. Filip KOZŁOWSKI 63 AZS AWF KATOWICE 28.12.2001
68. Mikołaj DYBLIK 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.04.2001
69. Tomasz NOSAL 66 UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001
70. Maksym KARYUCHENKO 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Maksym KARYUCHENKO zakwalifikowano
2. Ivo CHLEBIEJ PIAST GLIWICE 04.06.2001 zakwalifikowano
3. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
4. Adam CHLEBIK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2001 zakwalifikowano
5. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
6. Jan MARCZAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2001 zakwalifikowano
7. Mateusz ŚWINIARSKI UKS GRYFEK SZCZECIN 04.02.2002 zakwalifikowano
8. Michał WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 18.06.2001 zakwalifikowano
9. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 zakwalifikowano
10. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
11. Jaroslav JURKA zakwalifikowano
12. Gerrit VON LAUE zakwalifikowano
13. Artem PETROVSKIY zakwalifikowano
14. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
15. Mikołaj DYBLIK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.04.2001 zakwalifikowano
16. Iwo CZERWIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002 zakwalifikowano
17. Daniel FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002 zakwalifikowano
18. Oleksandr KIREYA zakwalifikowano
19. Jakub EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 29.07.2002 zakwalifikowano
20. Mikołaj MANCEWICZ zakwalifikowano
21. Jakub NIEWIŃSKI KS SZPADA WROCŁAW. 18.06.2002 zakwalifikowano
22. Maciej CHOWANIEC PIAST GLIWICE 20.09.2002 zakwalifikowano
23. Piotr ROMAŃCZUK UKS MDK OLIMP LUBIN 14.12.2001 zakwalifikowano
24. Krystian BŁAŻEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2002 zakwalifikowano
25. Finn-Henry PYSCHIK zakwalifikowano
26. Mikołaj JAŚKOWIAK PKS MILENIUM SKAWINA 15.06.2001 zakwalifikowano
27. Hugo POUSETTE zakwalifikowano
28. Bartłomiej GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002 zakwalifikowano
29. Maciej FABCZAK PKSZERM WARSZAWA 19.07.2001 zakwalifikowano
30. Artur KRZYŻYŃSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.05.2001 zakwalifikowano
30. Marcin JENDRUSZ AKS MIKOŁÓW 02.05.2001 zakwalifikowano
32. Jan ZAMACHOWSKI KKS KRAKÓW 06.11.2002 zakwalifikowano
33. Tadeusz GROMNICKI IKS WARSZAWA 17.01.2002 zakwalifikowano
34. Paweł KOLCZYK UKS START OPOLE 21.03.2001 zakwalifikowano
35. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
35. Cedric WIEFEL zakwalifikowano
37. Miłosz Cygański SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001 zakwalifikowano
38. Michał KRAWCZYK MKS KUSY SZCZECIN 01.04.2001 zakwalifikowano
39. Adam MAŁYSZ RMKS RYBNIK 13.02.2001 zakwalifikowano
39. Szymon PYRDOŁ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 16.06.2003 zakwalifikowano
41. Tomasz BRZEZIAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.05.2001 zakwalifikowano
42. Krzysztof PAŃCZYSZYN UKS MDK OLIMP LUBIN 18.03.2002 zakwalifikowano
43. Adam JERANEK UKS KOSYNIER GLIWICE 05.08.2002 zakwalifikowano
44. Karol BIELA SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 21.08.2002 zakwalifikowano
45. Aleksandr SKOROMETC zakwalifikowano
46. Jiri SCHEYER zakwalifikowano
47. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
48. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002 zakwalifikowano
49. Grzegorz SZYMAŃSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2003 zakwalifikowano
50. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
51. Tomasz NOSAL UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001 zakwalifikowano
52. Michał DURNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 31.01.2002 zakwalifikowano
53. Patryk GULIŃSKI UKS GRYFEK SZCZECIN 12.06.2002 zakwalifikowano
54. Dorian PODOLSKI MKS KUSY SZCZECIN 17.01.2001 zakwalifikowano
55. Stefan CHRAPKA PIAST GLIWICE 20.11.2002 zakwalifikowano
56. Sebastian MICHALCZYK SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001 zakwalifikowano
57. Mateusz STOLARSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001 zakwalifikowano
58. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001 zakwalifikowano
59. Emil BURZYŃSKI WARTA ŚREM 12.02.2001 zakwalifikowano
60. Mark SHARAG zakwalifikowano
61. Filip MARZOCH MKS KUSY SZCZECIN 03.12.2001 zakwalifikowano
62. Maksymilian WYCHOWAŁEK SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.07.2003 zakwalifikowano
62. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
64. Tymofii KRYZHANIVSKYI zakwalifikowano
65. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
66. Adam CYGANKIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.12.2001 zakwalifikowano
67. Maciej Gramza KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002 zakwalifikowano
68. Gaweł DUDA AZS AWF KATOWICE 16.07.2001 zakwalifikowano
68. Filip KOZŁOWSKI AZS AWF KATOWICE 28.12.2001 zakwalifikowano
70. Tomasz PIASECKI UKS START OPOLE 08.11.2002 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ivo CHLEBIEJ PIAST GLIWICE 04.06.2001
2. Gerrit VON LAUE
3. Maksym KARYUCHENKO
3. Hugo POUSETTE
5. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
6. Mikołaj MANCEWICZ
7. Tomasz BRZEZIAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.05.2001
8. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001
9. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
10. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
11. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
12. Jaroslav JURKA
13. Iwo CZERWIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002
14. Maciej FABCZAK PKSZERM WARSZAWA 19.07.2001
15. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
16. Mateusz STOLARSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001
17. Adam CHLEBIK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2001
18. Jan MARCZAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2001
19. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
20. Artem PETROVSKIY
21. Mikołaj DYBLIK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.04.2001
22. Jakub EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 29.07.2002
23. Jakub NIEWIŃSKI KS SZPADA WROCŁAW. 18.06.2002
24. Piotr ROMAŃCZUK UKS MDK OLIMP LUBIN 14.12.2001
25. Finn-Henry PYSCHIK
26. Artur KRZYŻYŃSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.05.2001
27. Tadeusz GROMNICKI IKS WARSZAWA 17.01.2002
28. Paweł KOLCZYK UKS START OPOLE 21.03.2001
29. Miłosz Cygański SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001
30. Adam MAŁYSZ RMKS RYBNIK 13.02.2001
31. Adam JERANEK UKS KOSYNIER GLIWICE 05.08.2002
32. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
33. Mateusz ŚWINIARSKI UKS GRYFEK SZCZECIN 04.02.2002
34. Michał WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 18.06.2001
35. Daniel FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002
36. Oleksandr KIREYA
37. Maciej CHOWANIEC PIAST GLIWICE 20.09.2002
38. Krystian BŁAŻEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2002
39. Mikołaj JAŚKOWIAK PKS MILENIUM SKAWINA 15.06.2001
40. Bartłomiej GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002
41. Marcin JENDRUSZ AKS MIKOŁÓW 02.05.2001
42. Jan ZAMACHOWSKI KKS KRAKÓW 06.11.2002
43. Cedric WIEFEL
43. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
45. Michał KRAWCZYK MKS KUSY SZCZECIN 01.04.2001
46. Szymon PYRDOŁ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 16.06.2003
47. Krzysztof PAŃCZYSZYN UKS MDK OLIMP LUBIN 18.03.2002
48. Karol BIELA SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 21.08.2002
49. Aleksandr SKOROMETC
50. Jiri SCHEYER
51. Grzegorz SZYMAŃSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2003
52. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002
53. Tomasz NOSAL UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001
54. Michał DURNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 31.01.2002
55. Patryk GULIŃSKI UKS GRYFEK SZCZECIN 12.06.2002
56. Dorian PODOLSKI MKS KUSY SZCZECIN 17.01.2001
57. Stefan CHRAPKA PIAST GLIWICE 20.11.2002
58. Sebastian MICHALCZYK SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
59. Filip MARZOCH MKS KUSY SZCZECIN 03.12.2001
60. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
61. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
62. Maciej Gramza KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002
63. Gaweł DUDA AZS AWF KATOWICE 16.07.2001
64. Tomasz PIASECKI UKS START OPOLE 08.11.2002
65. Emil BURZYŃSKI WARTA ŚREM 12.02.2001
66. Mark SHARAG
67. Maksymilian WYCHOWAŁEK SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.07.2003
68. Tymofii KRYZHANIVSKYI
69. Adam CYGANKIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.12.2001
70. Filip KOZŁOWSKI AZS AWF KATOWICE 28.12.2001

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy