Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 17.03.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | JANKOWSKA Marianna | 60 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 |
2. | OPOLSKA Maja | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 03.05.1995 |
3. | ŻUROWSKA Beata | 21 | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
4. | Jelińska Martyna | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
5. | HAUSMAN Marta | 2 | BUDOWLANI TORUŃ | 21.05.1992 |
6. | MIĘTKA Barbara | 39 | WROCŁAWIANIE | 21.10.1994 |
7. | PRZYBYŁOWICZ Martyna | 18 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.09.1994 |
8. | ŻELECHOWSKA Sara | 62 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
9. | PTAK Roma | 41 | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 |
10. | OPOLSKA Aleksandra | 20 | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 |
11. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | 3 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 |
12. | HOPPE Sylwia | 17 | WROCŁAWIANIE | 04.01.1993 |
13. | GOSPODAROWICZ Aleksandra | 38 | WROCŁAWIANIE | 23.07.1993 |
14. | CZAJKA Justyna | 42 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
15. | WIADEREK Alicja | 22 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 |
16. | KUROWSKA Dominika | 4 | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 |
17. | SZYMAŃSKA Joanna | 55 | AZS AWF POZNAŃ | 03.10.1996 |
18. | LEWAŃCZYK Laura | 37 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.01.1993 |
19. | Bruździńska Natalia | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 02.04.1993 |
20. | Vetulani Maria | 35 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 |
21. | BOCHENEK Magdalena | 16 | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.1993 |
22. | CZAJKA Weronika | 15 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
23. | WASILEWSKA Barbara | 24 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 |
24. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | 5 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
25. | MATUSZEWSKA Zuzanna | 58 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 |
26. | FRĄCKOWIAK Adrianna | 44 | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
27. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | 53 | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
28. | WĄSOWICZ Julia | 34 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.10.1997 |
29. | SULIK Sandra | 6 | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
30. | PTAK Halina | 14 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 |
31. | MADAJCZYK Zuzanna | 25 | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 |
32. | JERECZEK Anna | 32 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 23.03.1997 |
33. | Długosz Martyna | 8 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
34. | CURYŁO Matylda | 45 | WROCŁAWIANIE | 05.07.1997 |
35. | Chrzanowska Julia | 12 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
36. | Walczyk-Klimaszyk Julia | 26 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
37. | WIECZOREK Zuzanna | 29 | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.1995 |
38. | SARNOWSKA Patrycja | 9 | BUDOWLANI TORUŃ | 09.03.1992 |
39. | SZYMCZAK Anna | 13 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 |
40. | Szulc Michalina | 47 | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 22.04.1996 |
41. | CIESIELSKA Marta | 11 | AZS AWF POZNAŃ | 08.04.1992 |
42. | BARON Karolina | 31 | BUDOWLANI TORUŃ | 20.08.1993 |
43. | LASIC Aleksandra | 10 | UKS FLORET Ruda Śląska | 04.01.1994 |
44. | BURACZEWSKA Julia | 30 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.07.1996 |
45. | DRAPELLA Magdalena | 46 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.10.1996 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KUROWSKA Dominika | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 | zakwalifikowano |
2. | SZYMCZAK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 | zakwalifikowano |
3. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 | zakwalifikowano |
4. | WASILEWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 | zakwalifikowano |
5. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 | zakwalifikowano |
6. | HAUSMAN Marta | BUDOWLANI TORUŃ | 21.05.1992 | zakwalifikowano |
7. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 | zakwalifikowano |
8. | PRZYBYŁOWICZ Martyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.09.1994 | zakwalifikowano |
9. | BOCHENEK Magdalena | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.1993 | zakwalifikowano |
10. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 | zakwalifikowano |
11. | WĄSOWICZ Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 12.10.1997 | zakwalifikowano |
12. | CIESIELSKA Marta | AZS AWF POZNAŃ | 08.04.1992 | zakwalifikowano |
13. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 | zakwalifikowano |
14. | GOSPODAROWICZ Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 23.07.1993 | zakwalifikowano |
15. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 | zakwalifikowano |
16. | CZAJKA Weronika | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
17. | OPOLSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 | zakwalifikowano |
18. | FRĄCKOWIAK Adrianna | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 | zakwalifikowano |
19. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 | zakwalifikowano |
20. | SARNOWSKA Patrycja | BUDOWLANI TORUŃ | 09.03.1992 | zakwalifikowano |
21. | LASIC Aleksandra | UKS FLORET Ruda Śląska | 04.01.1994 | zakwalifikowano |
22. | WIECZOREK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.1995 | zakwalifikowano |
23. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 | zakwalifikowano |
24. | BURACZEWSKA Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.07.1996 | zakwalifikowano |
25. | WIADEREK Alicja | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 | zakwalifikowano |
26. | BARON Karolina | BUDOWLANI TORUŃ | 20.08.1993 | zakwalifikowano |
27. | OPOLSKA Maja | AZS AWF WARSZAWA | 03.05.1995 | zakwalifikowano |
28. | Vetulani Maria | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 | zakwalifikowano |
29. | Bruździńska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 02.04.1993 | zakwalifikowano |
30. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
31. | CZAJKA Justyna | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
32. | MADAJCZYK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 | zakwalifikowano |
33. | PTAK Halina | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 | zakwalifikowano |
34. | JERECZEK Anna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 23.03.1997 | zakwalifikowano |
35. | CURYŁO Matylda | WROCŁAWIANIE | 05.07.1997 | zakwalifikowano |
36. | Szulc Michalina | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 22.04.1996 | zakwalifikowano |
37. | PTAK Roma | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 | zakwalifikowano |
38. | MATUSZEWSKA Zuzanna | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 | zakwalifikowano |
39. | LEWAŃCZYK Laura | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.01.1993 | zakwalifikowano |
40. | MIĘTKA Barbara | WROCŁAWIANIE | 21.10.1994 | zakwalifikowano |
40. | SZYMAŃSKA Joanna | AZS AWF POZNAŃ | 03.10.1996 | zakwalifikowano |
42. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 | zakwalifikowano |
43. | JANKOWSKA Marianna | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 | zakwalifikowano |
44. | HOPPE Sylwia | WROCŁAWIANIE | 04.01.1993 | zakwalifikowano |
45. | DRAPELLA Magdalena | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.10.1996 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KUROWSKA Dominika | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 |
2. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 |
3. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
3. | HAUSMAN Marta | BUDOWLANI TORUŃ | 21.05.1992 |
5. | SZYMCZAK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 |
6. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
7. | SARNOWSKA Patrycja | BUDOWLANI TORUŃ | 09.03.1992 |
8. | BURACZEWSKA Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.07.1996 |
9. | WASILEWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 |
10. | PRZYBYŁOWICZ Martyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.09.1994 |
11. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
12. | WĄSOWICZ Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 12.10.1997 |
13. | CIESIELSKA Marta | AZS AWF POZNAŃ | 08.04.1992 |
14. | CZAJKA Weronika | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
15. | FRĄCKOWIAK Adrianna | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
16. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
17. | BOCHENEK Magdalena | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.1993 |
18. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
19. | GOSPODAROWICZ Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 23.07.1993 |
20. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
21. | OPOLSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 |
22. | LASIC Aleksandra | UKS FLORET Ruda Śląska | 04.01.1994 |
23. | WIECZOREK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.1995 |
24. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
25. | BARON Karolina | BUDOWLANI TORUŃ | 20.08.1993 |
26. | OPOLSKA Maja | AZS AWF WARSZAWA | 03.05.1995 |
27. | Vetulani Maria | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 |
28. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
29. | MADAJCZYK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 |
30. | JERECZEK Anna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 23.03.1997 |
31. | Szulc Michalina | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 22.04.1996 |
32. | SZYMAŃSKA Joanna | AZS AWF POZNAŃ | 03.10.1996 |
33. | WIADEREK Alicja | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 |
34. | Bruździńska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 02.04.1993 |
35. | CZAJKA Justyna | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
36. | PTAK Halina | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 |
37. | CURYŁO Matylda | WROCŁAWIANIE | 05.07.1997 |
38. | PTAK Roma | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 |
39. | MATUSZEWSKA Zuzanna | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 |
40. | LEWAŃCZYK Laura | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.01.1993 |
41. | MIĘTKA Barbara | WROCŁAWIANIE | 21.10.1994 |
42. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
43. | JANKOWSKA Marianna | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 |
44. | HOPPE Sylwia | WROCŁAWIANIE | 04.01.1993 |
45. | DRAPELLA Magdalena | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.10.1996 |