Nazwa: Dni Knurowa
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.06.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KRODKIEWSKA Joanna | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.04.1998 |
2. | NAWROT Weronika | 59 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.1996 |
3. | NOVOTNA Teresa | 0 | ||
4. | STRUSS Katarzyna | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 21.05.1996 |
5. | ELIAS Wioletta | 56 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.07.1997 |
6. | MROSZCZAK Anna | 10 | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
7. | KOŚCIELNIAK Kaja | 13 | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.1996 |
8. | KONWICKA Izabella | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 |
9. | KACZMARSKA Agnieszka | 0 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 26.03.1998 |
10. | SIWOŃ Aleksandra | 50 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1997 |
11. | PRZYBYŁA Olga | 60 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 25.06.1997 |
12. | CHMYŁKO Sara | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.06.1997 |
13. | BRYCH Katarzyna | 0 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 22.09.1996 |
14. | Guzik Dominika | 47 | AZS AWF KRAKÓW | 07.02.1996 |
15. | JAGIEŁKO Justyna | 16 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 |
16. | MARKOWICZ Dominika | 68 | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 |
17. | WADACH Patrycja | 0 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.10.1997 |
18. | PTASZYŃSKA Paulina | 17 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 |
19. | MAZANEK Karolina | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 |
20. | SERWACKA Klaudia | 0 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 30.04.1998 |
21. | WERYK Małgorzata | 38 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 |
22. | NIEGOWSKA Julia | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 29.11.1998 |
23. | RADECKA Katarzyna | 66 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 09.01.1996 |
24. | ROK Kaja | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.09.1998 |
25. | OBOŃSKA Aleksandra | 25 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 |
26. | GRYSZKA Agnieszka | 29 | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 |
27. | SZOLKE Adrianna | 30 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.01.1996 |
28. | LEŚNIEWSKA Anna | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.04.1998 |
29. | KOLANKO Julia | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 15.08.1998 |
30. | WRÓBEL Karolina | 0 | AZS AWF KATOWICE | 04.01.1996 |
31. | BORYCZKA Laura | 75 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.05.1997 |
32. | ŁUSZCZ Weronika | 26 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 | zakwalifikowano |
2. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 | zakwalifikowano |
3. | GRYSZKA Agnieszka | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 | zakwalifikowano |
4. | SZOLKE Adrianna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.01.1996 | zakwalifikowano |
5. | ELIAS Wioletta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.07.1997 | zakwalifikowano |
6. | JAGIEŁKO Justyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 | zakwalifikowano |
7. | MAZANEK Karolina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 | zakwalifikowano |
8. | Guzik Dominika | AZS AWF KRAKÓW | 07.02.1996 | zakwalifikowano |
9. | PTASZYŃSKA Paulina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 | zakwalifikowano |
10. | KOŚCIELNIAK Kaja | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.1996 | zakwalifikowano |
11. | MARKOWICZ Dominika | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 | zakwalifikowano |
12. | KONWICKA Izabella | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 | zakwalifikowano |
13. | KRODKIEWSKA Joanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.04.1998 | zakwalifikowano |
14. | KACZMARSKA Agnieszka | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 26.03.1998 | zakwalifikowano |
15. | RADECKA Katarzyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 09.01.1996 | zakwalifikowano |
16. | OBOŃSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 | zakwalifikowano |
17. | NIEGOWSKA Julia | AZS AWF WROCŁAW | 29.11.1998 | zakwalifikowano |
18. | WADACH Patrycja | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.10.1997 | zakwalifikowano |
19. | PRZYBYŁA Olga | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 25.06.1997 | zakwalifikowano |
20. | LEŚNIEWSKA Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.04.1998 | zakwalifikowano |
21. | BORYCZKA Laura | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.05.1997 | zakwalifikowano |
22. | NAWROT Weronika | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.1996 | zakwalifikowano |
23. | WERYK Małgorzata | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 | zakwalifikowano |
24. | SERWACKA Klaudia | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 30.04.1998 | zakwalifikowano |
25. | CHMYŁKO Sara | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.06.1997 | zakwalifikowano |
26. | NOVOTNA Teresa | zakwalifikowano | ||
27. | KOLANKO Julia | AZS AWF WROCŁAW | 15.08.1998 | zakwalifikowano |
28. | WRÓBEL Karolina | AZS AWF KATOWICE | 04.01.1996 | zakwalifikowano |
29. | SIWOŃ Aleksandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1997 | zakwalifikowano |
30. | BRYCH Katarzyna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 22.09.1996 | zakwalifikowano |
31. | ROK Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.09.1998 | zakwalifikowano |
32. | STRUSS Katarzyna | AZS AWF WROCŁAW | 21.05.1996 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
2. | SZOLKE Adrianna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.01.1996 |
3. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
3. | JAGIEŁKO Justyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 |
5. | ELIAS Wioletta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.07.1997 |
6. | Guzik Dominika | AZS AWF KRAKÓW | 07.02.1996 |
7. | KOŚCIELNIAK Kaja | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.1996 |
8. | KACZMARSKA Agnieszka | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 26.03.1998 |
9. | GRYSZKA Agnieszka | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 |
10. | MAZANEK Karolina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 |
11. | PTASZYŃSKA Paulina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 |
12. | KRODKIEWSKA Joanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.04.1998 |
13. | RADECKA Katarzyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 09.01.1996 |
14. | OBOŃSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 |
15. | BORYCZKA Laura | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.05.1997 |
16. | NAWROT Weronika | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.1996 |
17. | MARKOWICZ Dominika | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 |
18. | KONWICKA Izabella | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 |
19. | NIEGOWSKA Julia | AZS AWF WROCŁAW | 29.11.1998 |
20. | WADACH Patrycja | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.10.1997 |
21. | PRZYBYŁA Olga | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 25.06.1997 |
22. | LEŚNIEWSKA Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.04.1998 |
23. | WERYK Małgorzata | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 |
24. | SERWACKA Klaudia | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 30.04.1998 |
25. | CHMYŁKO Sara | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.06.1997 |
26. | NOVOTNA Teresa | ||
27. | KOLANKO Julia | AZS AWF WROCŁAW | 15.08.1998 |
28. | WRÓBEL Karolina | AZS AWF KATOWICE | 04.01.1996 |
29. | SIWOŃ Aleksandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1997 |
30. | BRYCH Katarzyna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 22.09.1996 |
31. | ROK Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.09.1998 |
32. | STRUSS Katarzyna | AZS AWF WROCŁAW | 21.05.1996 |