Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 07.04.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | CHMIELEWSKI Ryszard | 75 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
2. | BOBRAS Filip | 73 | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2002 |
3. | ŻEBROWSKI Krzysztof | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 11.02.2002 |
4. | FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 05.05.2003 |
5. | MECH Filip | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.05.2002 |
6. | DROZGOWSKI Grzegorz | 0 | UKS RONDO SZCZECIN | 03.07.2003 |
7. | MLICKI Szymon | 5 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
8. | KAŚKÓW Piotr | 59 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
9. | NIZIO Bartłomiej | 107 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
10. | BOŁDZIŁO Igor | 10 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 25.02.2002 |
11. | WĄSOWICZ Maksymilian | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.07.2003 |
12. | LEWANDOWSKI Oliwier | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 19.03.2002 |
13. | MAŁECKI Kamil | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 28.06.2002 |
14. | CHTIOUI Adam | 75 | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
15. | PODRALSKI Adam | 20 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
16. | BEDNARSKI Kamil | 145 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.01.2003 |
17. | BOBECKI Dawid | 0 | UKS RONDO SZCZECIN | 08.06.2002 |
18. | JANCZUKOWICZ Rafał | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 22.01.2002 |
19. | EMILIANOWICZ Jakub | 71 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.07.2002 |
20. | DEPTUŁA Kacper | 84 | WROCŁAWIANIE | 09.05.2002 |
21. | PRZYJEMSKI Tomasz | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 16.06.2002 |
22. | BRABAŃSKI Karol | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 |
23. | POLIDOWSKI Wojciech | 57 | UKS ATENA GDAŃSK | 03.08.2002 |
24. | Wiśnik Olaf | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 |
25. | HAŁADUDA Kacper | 26 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
26. | ŚCIBIWOŁK Piotr | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 28.11.2003 |
27. | KULIK Artur | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | |
28. | SANOGHO Eryk | 105 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.04.2003 |
29. | BOROWIEC Paweł | 28 | UKS ATENA GDAŃSK | 13.01.2002 |
30. | SZUMLEWSKI Oskar | 0 | UKS RONDO SZCZECIN | 25.04.2003 |
31. | KOGUC Filip | 60 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.05.2002 |
32. | PACZYŃSKI Mateusz | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 03.03.2003 |
33. | ROESLER Adrian | 136 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 06.05.2003 |
34. | Napieralski Marcin | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 20.05.2003 |
35. | DURCZAK Michał | 88 | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 |
36. | SKRZYPCZAK Mikolaj | 36 | POLONIA 1912 LESZNO | 15.04.2002 |
37. | LUDKIEWICZ Ignacy | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 22.08.2002 |
38. | MAŁECKI Dawid | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 28.06.2002 |
39. | Pichłacz Szymon | 105 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
40. | SREBNIAK Tomasz | 117 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.01.2003 |
41. | KASZYCKI Alex | 51 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.09.2003 |
42. | Frącek Maciej | 49 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
43. | KULSKI Karol | 124 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 |
44. | ZIELIŃSKI Mateusz | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 24.07.2002 |
45. | SKRZYPKOWSKI Miłosz | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.05.2002 |
46. | WRÓBLEWSKI Mateusz | 114 | WROCŁAWIANIE | 12.05.2002 |
47. | Berestek Jeremi | 38 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
48. | SZELIGOWSKI Bartłomiej | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 27.09.2002 |
49. | DURNAŚ Michał | 89 | MKS KUSY SZCZECIN | 31.01.2002 |
50. | WASILEWSKI Mikołaj | 116 | UKS ATENA GDAŃSK | 29.11.2002 |
51. | JÓZEFOWSKI Wiktor | 41 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 03.06.2003 |
52. | PANDER Tymoteusz | 41 | WROCŁAWIANIE | 18.01.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
2. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
3. | KASZYCKI Alex | MKS KUSY SZCZECIN | 15.09.2003 | zakwalifikowano |
4. | JÓZEFOWSKI Wiktor | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 03.06.2003 | zakwalifikowano |
5. | SKRZYPKOWSKI Miłosz | UKS ATENA GDAŃSK | 16.05.2002 | zakwalifikowano |
6. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 | zakwalifikowano |
7. | BOROWIEC Paweł | UKS ATENA GDAŃSK | 13.01.2002 | zakwalifikowano |
7. | BOŁDZIŁO Igor | KU AZS-UAM POZNAŃ | 25.02.2002 | zakwalifikowano |
9. | BOBRAS Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2002 | zakwalifikowano |
10. | POLIDOWSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 03.08.2002 | zakwalifikowano |
11. | DURCZAK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 | zakwalifikowano |
12. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
13. | KOGUC Filip | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.05.2002 | zakwalifikowano |
14. | NIZIO Bartłomiej | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
15. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 | zakwalifikowano |
16. | DURNAŚ Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 31.01.2002 | zakwalifikowano |
17. | DEPTUŁA Kacper | WROCŁAWIANIE | 09.05.2002 | zakwalifikowano |
18. | EMILIANOWICZ Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 29.07.2002 | zakwalifikowano |
19. | JANCZUKOWICZ Rafał | UKS ATENA GDAŃSK | 22.01.2002 | zakwalifikowano |
20. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
21. | SKRZYPCZAK Mikolaj | POLONIA 1912 LESZNO | 15.04.2002 | zakwalifikowano |
22. | KULSKI Karol | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 | zakwalifikowano |
23. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 | zakwalifikowano |
24. | LEWANDOWSKI Oliwier | MKS KUSY SZCZECIN | 19.03.2002 | zakwalifikowano |
25. | SANOGHO Eryk | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.04.2003 | zakwalifikowano |
26. | MECH Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 30.05.2002 | zakwalifikowano |
27. | PANDER Tymoteusz | WROCŁAWIANIE | 18.01.2003 | zakwalifikowano |
28. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
29. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 | zakwalifikowano |
30. | BRABAŃSKI Karol | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 | zakwalifikowano |
31. | MAŁECKI Dawid | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 28.06.2002 | zakwalifikowano |
32. | ROESLER Adrian | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 06.05.2003 | zakwalifikowano |
33. | Wiśnik Olaf | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
34. | DROZGOWSKI Grzegorz | UKS RONDO SZCZECIN | 03.07.2003 | zakwalifikowano |
35. | WĄSOWICZ Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 01.07.2003 | zakwalifikowano |
36. | SZUMLEWSKI Oskar | UKS RONDO SZCZECIN | 25.04.2003 | zakwalifikowano |
37. | KULIK Artur | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | zakwalifikowano | |
38. | WASILEWSKI Mikołaj | UKS ATENA GDAŃSK | 29.11.2002 | zakwalifikowano |
39. | WRÓBLEWSKI Mateusz | WROCŁAWIANIE | 12.05.2002 | zakwalifikowano |
40. | LUDKIEWICZ Ignacy | UKS ATENA GDAŃSK | 22.08.2002 | zakwalifikowano |
41. | PRZYJEMSKI Tomasz | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 16.06.2002 | zakwalifikowano |
42. | Napieralski Marcin | AZS AWF POZNAŃ | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
43. | BOBECKI Dawid | UKS RONDO SZCZECIN | 08.06.2002 | zakwalifikowano |
44. | BEDNARSKI Kamil | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.01.2003 | zakwalifikowano |
45. | PACZYŃSKI Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
46. | FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz | MKS KUSY SZCZECIN | 05.05.2003 | zakwalifikowano |
47. | ZIELIŃSKI Mateusz | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 24.07.2002 | zakwalifikowano |
48. | SZELIGOWSKI Bartłomiej | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 27.09.2002 | zakwalifikowano |
49. | ŚCIBIWOŁK Piotr | UKS ATENA GDAŃSK | 28.11.2003 | zakwalifikowano |
50. | MAŁECKI Kamil | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 28.06.2002 | zakwalifikowano |
51. | SREBNIAK Tomasz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.01.2003 | zakwalifikowano |
52. | ŻEBROWSKI Krzysztof | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 11.02.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
2. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
3. | BOŁDZIŁO Igor | KU AZS-UAM POZNAŃ | 25.02.2002 |
3. | JÓZEFOWSKI Wiktor | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 03.06.2003 |
5. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
6. | KASZYCKI Alex | MKS KUSY SZCZECIN | 15.09.2003 |
7. | BOROWIEC Paweł | UKS ATENA GDAŃSK | 13.01.2002 |
8. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
9. | SKRZYPKOWSKI Miłosz | UKS ATENA GDAŃSK | 16.05.2002 |
10. | BOBRAS Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2002 |
11. | KOGUC Filip | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.05.2002 |
12. | DEPTUŁA Kacper | WROCŁAWIANIE | 09.05.2002 |
13. | EMILIANOWICZ Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 29.07.2002 |
14. | JANCZUKOWICZ Rafał | UKS ATENA GDAŃSK | 22.01.2002 |
15. | KULSKI Karol | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 |
16. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
17. | POLIDOWSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 03.08.2002 |
18. | DURCZAK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 |
19. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
20. | DURNAŚ Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 31.01.2002 |
21. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
22. | SKRZYPCZAK Mikolaj | POLONIA 1912 LESZNO | 15.04.2002 |
23. | LEWANDOWSKI Oliwier | MKS KUSY SZCZECIN | 19.03.2002 |
24. | MECH Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 30.05.2002 |
25. | PANDER Tymoteusz | WROCŁAWIANIE | 18.01.2003 |
26. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
27. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
28. | ROESLER Adrian | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 06.05.2003 |
29. | DROZGOWSKI Grzegorz | UKS RONDO SZCZECIN | 03.07.2003 |
30. | WĄSOWICZ Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 01.07.2003 |
31. | LUDKIEWICZ Ignacy | UKS ATENA GDAŃSK | 22.08.2002 |
32. | SREBNIAK Tomasz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.01.2003 |
33. | NIZIO Bartłomiej | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
34. | SANOGHO Eryk | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.04.2003 |
35. | BRABAŃSKI Karol | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 |
36. | MAŁECKI Dawid | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 28.06.2002 |
37. | Wiśnik Olaf | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 |
38. | SZUMLEWSKI Oskar | UKS RONDO SZCZECIN | 25.04.2003 |
39. | KULIK Artur | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | |
40. | WASILEWSKI Mikołaj | UKS ATENA GDAŃSK | 29.11.2002 |
41. | WRÓBLEWSKI Mateusz | WROCŁAWIANIE | 12.05.2002 |
42. | PRZYJEMSKI Tomasz | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 16.06.2002 |
43. | Napieralski Marcin | AZS AWF POZNAŃ | 20.05.2003 |
44. | BOBECKI Dawid | UKS RONDO SZCZECIN | 08.06.2002 |
45. | BEDNARSKI Kamil | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.01.2003 |
46. | PACZYŃSKI Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 03.03.2003 |
47. | FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz | MKS KUSY SZCZECIN | 05.05.2003 |
48. | ZIELIŃSKI Mateusz | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 24.07.2002 |
49. | SZELIGOWSKI Bartłomiej | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 27.09.2002 |
50. | ŚCIBIWOŁK Piotr | UKS ATENA GDAŃSK | 28.11.2003 |
51. | MAŁECKI Kamil | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 28.06.2002 |
52. | ŻEBROWSKI Krzysztof | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 11.02.2002 |