Turniej

Nazwa: VI Memoriał Jerzego Janikowskiego w szpadach
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.04.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Adrian GAJDA 0 KKS KRAKÓW 09.06.2005
2. Filip BYTOMSKI 0 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003
3. Jakub BERWID 0 MUSZKIETER GLIWICE 12.01.1998
4. Mateusz JAGUSZEWSKI 0 MUSZKIETER GLIWICE 16.04.2005
5. Antoni WOŁKOW 0 KKS KRAKÓW 15.10.2004
6. Czcibor Partyka 0 PIAST GLIWICE 30.05.2005
7. Adam KUBIAK 0 SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 26.06.2005
8. Krzysztof Domowicz 0 AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
9. Ireneusz FILEK 0 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
10. Antoni Antoniak 0 MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
11. Dominik Kwaśnik 0 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
12. Jarosław SNACKI 0 UKS MDK OLIMP LUBIN 13.02.2003
13. Filip GODLEWSKI 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2004
14. Krzysztof Bezuch 0 RMKS RYBNIK 18.05.2004
15. Jan PARDA 0 SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE
16. Maciej MUCHA 0 PIAST GLIWICE 01.05.2004
17. Szymon Tarachanowicz 0 MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
18. Stanisław Dziura 0 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
19. Michał PANKIEWICZ 0 PIAST GLIWICE 16.09.2003
20. Tymoteusz GLAZAR 0 KKS KRAKÓW 12.04.2003
21. Kacper Łucki 0 AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
22. Jakub SIEJKA 0 AKS MIKOŁÓW 03.11.2004
23. Piotr Urban 0 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
24. Mikołaj HARTOWICZ 0 UKS KUKUŁKI KATOWICE 21.06.2004
25. Jakub ŁYSAKOWSKI 0 MDK NR 1 BYTOM 24.01.2004
26. Szymon PYRDOŁ 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 16.06.2003
27. Paweł Urban 0 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
28. Wiktor Wałach 0 AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
29. Kacper Morek 0 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
30. Kamil Olejniczak 0 PIAST GLIWICE 29.10.2004
31. Mirosław GOŃDA 0 MDK NR 1 BYTOM 08.10.2003
32. Kajetan JUJKA 0 MUSZKIETER GLIWICE 12.09.2004
33. Dawid LENART 0 UKS START OPOLE 07.06.2003
34. Patryk OLSZÓWKA 0 PIAST GLIWICE 30.10.2003
35. Jędrzej KRZEMIŃSKI 0 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
36. Filip SAJDAK 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.07.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
2. Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
3. Antoni WOŁKOW KKS KRAKÓW 15.10.2004 zakwalifikowano
4. Michał PANKIEWICZ PIAST GLIWICE 16.09.2003 zakwalifikowano
4. Filip BYTOMSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003 zakwalifikowano
6. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
6. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003 zakwalifikowano
8. Mirosław GOŃDA MDK NR 1 BYTOM 08.10.2003 zakwalifikowano
8. Antoni Antoniak MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003 zakwalifikowano
10. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
11. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 zakwalifikowano
12. Filip GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2004 zakwalifikowano
13. Filip SAJDAK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.07.2003 zakwalifikowano
14. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004 zakwalifikowano
15. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003 zakwalifikowano
16. Dawid LENART UKS START OPOLE 07.06.2003 zakwalifikowano
17. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004 zakwalifikowano
18. Patryk OLSZÓWKA PIAST GLIWICE 30.10.2003 zakwalifikowano
19. Jędrzej KRZEMIŃSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003 zakwalifikowano
19. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
21. Szymon PYRDOŁ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 16.06.2003 zakwalifikowano
22. Jarosław SNACKI UKS MDK OLIMP LUBIN 13.02.2003 zakwalifikowano
23. Mikołaj HARTOWICZ UKS KUKUŁKI KATOWICE 21.06.2004 zakwalifikowano
24. Jakub BERWID MUSZKIETER GLIWICE 12.01.1998 zakwalifikowano
25. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano
26. Tymoteusz GLAZAR KKS KRAKÓW 12.04.2003 zakwalifikowano
27. Kacper Łucki AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003 zakwalifikowano
28. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004 zakwalifikowano
29. Jakub SIEJKA AKS MIKOŁÓW 03.11.2004 zakwalifikowano
30. Mateusz JAGUSZEWSKI MUSZKIETER GLIWICE 16.04.2005 zakwalifikowano
31. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005 zakwalifikowano
32. Jan PARDA SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE zakwalifikowano
33. Jakub ŁYSAKOWSKI MDK NR 1 BYTOM 24.01.2004 zakwalifikowano
34. Adam KUBIAK SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 26.06.2005 zakwalifikowano
35. Maciej MUCHA PIAST GLIWICE 01.05.2004 zakwalifikowano
36. Kajetan JUJKA MUSZKIETER GLIWICE 12.09.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Antoni WOŁKOW KKS KRAKÓW 15.10.2004
2. Filip GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2004
3. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004
3. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
5. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
6. Mirosław GOŃDA MDK NR 1 BYTOM 08.10.2003
7. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
8. Jędrzej KRZEMIŃSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
9. Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
10. Filip BYTOMSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003
11. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
12. Antoni Antoniak MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
13. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
14. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
15. Jan PARDA SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE
16. Kajetan JUJKA MUSZKIETER GLIWICE 12.09.2004
17. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
18. Michał PANKIEWICZ PIAST GLIWICE 16.09.2003
19. Filip SAJDAK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.07.2003
20. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
21. Dawid LENART UKS START OPOLE 07.06.2003
22. Patryk OLSZÓWKA PIAST GLIWICE 30.10.2003
23. Szymon PYRDOŁ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 16.06.2003
24. Jarosław SNACKI UKS MDK OLIMP LUBIN 13.02.2003
25. Mikołaj HARTOWICZ UKS KUKUŁKI KATOWICE 21.06.2004
26. Jakub BERWID MUSZKIETER GLIWICE 12.01.1998
27. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
28. Tymoteusz GLAZAR KKS KRAKÓW 12.04.2003
29. Kacper Łucki AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
30. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004
31. Mateusz JAGUSZEWSKI MUSZKIETER GLIWICE 16.04.2005
32. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005
33. Jakub SIEJKA AKS MIKOŁÓW 03.11.2004
34. Jakub ŁYSAKOWSKI MDK NR 1 BYTOM 24.01.2004
35. Adam KUBIAK SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 26.06.2005
36. Maciej MUCHA PIAST GLIWICE 01.05.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy