Nazwa: Puchar Polski IV
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 17.05.2008
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WALKOWSKI Łukasz | 24 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.1983 |
2. | GLONEK Radosław | 1 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 24.09.1983 |
3. | WŁOSEK Maciej | 22 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.03.1991 |
4. | Surwiłło Jakub | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |
5. | Kopczyński Artur | 40 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.09.1988 |
6. | SKŁADANOWSKI Filip | 31 | AZS AWF WARSZAWA | 16.04.1977 |
7. | PIETRUSIAK Konrad | 20 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.05.1986 |
8. | MOCEK Sławomir | 2 | IKS LESZNO | 27.10.1976 |
9. | GMEREK Tomasz | 19 | WROCŁAWIANIE | 16.02.1988 |
10. | BIESAGA Mikołaj | 42 | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1987 |
11. | SZYMAŃSKI Kamil | 43 | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1991 |
12. | ZAWADA Marcin | 3 | AZS AWF WARSZAWA | 26.03.1981 |
13. | KLAMAN Mateusz | 39 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.05.1990 |
14. | JANDA Michał | 18 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
15. | CZAJKOWSKI Maciej | 27 | BUDOWLANI TORUŃ | 05.04.1990 |
16. | KAWIECKI Paweł | 4 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.11.1981 |
17. | ŻELAZKO Rafał | 28 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 14.04.1988 |
18. | KOZIEJOWSKI Sebastian | 38 | IKS WARSZAWA | 05.11.1980 |
19. | ŁUKOWSKI Bartosz | 17 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 04.04.1989 |
20. | OSMAŃSKI Paweł | 5 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.05.1989 |
21. | TUSZKIEWICZ Piotr | 45 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.04.1991 |
22. | MLECZEK Konrad | 0 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 30.11.1992 |
23. | BANDACH Leszek | 37 | AZS AWF WARSZAWA | 03.06.1960 |
24. | ROSZKOWSKI Stefan | 15 | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.1988 |
25. | SMURA Mikołaj | 32 | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.1990 |
26. | Majewski Michał | 6 | AZS AWF WARSZAWA | 23.02.1987 |
27. | PROKOPSKI Andrzej | 36 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.04.1987 |
28. | Janda Piotr | 23 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
29. | SINORACKI Tomasz | 16 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.08.1989 |
30. | ULANOWSKI Mateusz | 30 | AZS AWF WARSZAWA | 05.07.1991 |
31. | BARCZUK Antoni | 21 | AZS AWF WARSZAWA | 12.12.1990 |
32. | PIETRUSIEWICZ Radosław | 12 | WROCŁAWIANIE | 06.04.1982 |
33. | Ciepły Tomasz | 7 | AZS AWF POZNAŃ | 07.04.1980 |
34. | KOPER Damian | 35 | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 |
35. | SOSNOWSKI Dominik | 25 | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1989 |
36. | RAJSKI Leszek | 8 | WROCŁAWIANIE | 25.11.1983 |
37. | PIETRUSIAK Krzysztof | 14 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.05.1984 |
38. | PRZYBYSŁAWSKI Michał | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1987 |
39. | SZUMIELEWICZ Paweł | 9 | WROCŁAWIANIE | 26.08.1986 |
40. | TOMCZAK Mirosław | 34 | BUDOWLANI TORUŃ | 13.10.1989 |
41. | KAMKA Grzegorz | 26 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.02.1984 |
42. | MLECZEK Patryk | 0 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 30.12.1990 |
43. | TYCZYŃSKI Michał | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 17.04.1993 |
44. | MALANOWSKI Marek | 29 | AZS AWF WARSZAWA | 13.12.1986 |
45. | KASZUBA Jacek | 0 | IKS LESZNO | 23.02.1981 |
46. | WALKA Krzysztof | 33 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.01.1975 |
47. | WITKOWSKI Andrzej | 10 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.02.1985 |
48. | ZABŁOCKI Wojciech | 11 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.07.1987 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ZAWADA Marcin | AZS AWF WARSZAWA | 26.03.1981 | zakwalifikowano |
2. | Majewski Michał | AZS AWF WARSZAWA | 23.02.1987 | zakwalifikowano |
3. | GMEREK Tomasz | WROCŁAWIANIE | 16.02.1988 | zakwalifikowano |
3. | PIETRUSIAK Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.05.1984 | zakwalifikowano |
5. | KAWIECKI Paweł | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.11.1981 | zakwalifikowano |
6. | ROSZKOWSKI Stefan | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.1988 | zakwalifikowano |
7. | PRZYBYSŁAWSKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1987 | zakwalifikowano |
8. | RAJSKI Leszek | WROCŁAWIANIE | 25.11.1983 | zakwalifikowano |
8. | MOCEK Sławomir | IKS LESZNO | 27.10.1976 | zakwalifikowano |
8. | GLONEK Radosław | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 24.09.1983 | zakwalifikowano |
11. | JANDA Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
12. | PIETRUSIEWICZ Radosław | WROCŁAWIANIE | 06.04.1982 | zakwalifikowano |
13. | WŁOSEK Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.03.1991 | zakwalifikowano |
14. | ZABŁOCKI Wojciech | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.07.1987 | zakwalifikowano |
14. | Ciepły Tomasz | AZS AWF POZNAŃ | 07.04.1980 | zakwalifikowano |
16. | ULANOWSKI Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 05.07.1991 | zakwalifikowano |
17. | WALKOWSKI Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.1983 | zakwalifikowano |
18. | SINORACKI Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.08.1989 | zakwalifikowano |
19. | WALKA Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.01.1975 | zakwalifikowano |
20. | OSMAŃSKI Paweł | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.05.1989 | zakwalifikowano |
21. | TOMCZAK Mirosław | BUDOWLANI TORUŃ | 13.10.1989 | zakwalifikowano |
22. | Janda Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
23. | KAMKA Grzegorz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.02.1984 | zakwalifikowano |
23. | SZUMIELEWICZ Paweł | WROCŁAWIANIE | 26.08.1986 | zakwalifikowano |
25. | SMURA Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.1990 | zakwalifikowano |
26. | PROKOPSKI Andrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.04.1987 | zakwalifikowano |
27. | MALANOWSKI Marek | AZS AWF WARSZAWA | 13.12.1986 | zakwalifikowano |
28. | PIETRUSIAK Konrad | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.05.1986 | zakwalifikowano |
29. | SOSNOWSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1989 | zakwalifikowano |
30. | ŁUKOWSKI Bartosz | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 04.04.1989 | zakwalifikowano |
31. | ŻELAZKO Rafał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 14.04.1988 | zakwalifikowano |
32. | KOZIEJOWSKI Sebastian | IKS WARSZAWA | 05.11.1980 | zakwalifikowano |
33. | BARCZUK Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 12.12.1990 | zakwalifikowano |
34. | KOPER Damian | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 | zakwalifikowano |
35. | WITKOWSKI Andrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.02.1985 | zakwalifikowano |
36. | Kopczyński Artur | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.09.1988 | zakwalifikowano |
37. | TUSZKIEWICZ Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.04.1991 | zakwalifikowano |
38. | KLAMAN Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.05.1990 | zakwalifikowano |
39. | BIESAGA Mikołaj | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1987 | zakwalifikowano |
40. | TYCZYŃSKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 17.04.1993 | zakwalifikowano |
41. | SZYMAŃSKI Kamil | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1991 | zakwalifikowano |
42. | MLECZEK Patryk | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 30.12.1990 | zakwalifikowano |
43. | CZAJKOWSKI Maciej | BUDOWLANI TORUŃ | 05.04.1990 | zakwalifikowano |
44. | BANDACH Leszek | AZS AWF WARSZAWA | 03.06.1960 | zakwalifikowano |
45. | KASZUBA Jacek | IKS LESZNO | 23.02.1981 | zakwalifikowano |
46. | SKŁADANOWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 16.04.1977 | zakwalifikowano |
47. | MLECZEK Konrad | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 30.11.1992 | zakwalifikowano |
48. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | RAJSKI Leszek | WROCŁAWIANIE | 25.11.1983 |
2. | ZAWADA Marcin | AZS AWF WARSZAWA | 26.03.1981 |
3. | ROSZKOWSKI Stefan | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.1988 |
3. | PIETRUSIAK Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.05.1984 |
5. | MOCEK Sławomir | IKS LESZNO | 27.10.1976 |
6. | PIETRUSIEWICZ Radosław | WROCŁAWIANIE | 06.04.1982 |
7. | Ciepły Tomasz | AZS AWF POZNAŃ | 07.04.1980 |
8. | WALKA Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.01.1975 |
9. | Majewski Michał | AZS AWF WARSZAWA | 23.02.1987 |
10. | KAWIECKI Paweł | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.11.1981 |
11. | PRZYBYSŁAWSKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1987 |
12. | GLONEK Radosław | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 24.09.1983 |
13. | JANDA Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
14. | WŁOSEK Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.03.1991 |
15. | WALKOWSKI Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.1983 |
16. | WITKOWSKI Andrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.02.1985 |
17. | GMEREK Tomasz | WROCŁAWIANIE | 16.02.1988 |
18. | ZABŁOCKI Wojciech | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.07.1987 |
19. | ULANOWSKI Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 05.07.1991 |
20. | SINORACKI Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.08.1989 |
21. | OSMAŃSKI Paweł | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.05.1989 |
22. | TOMCZAK Mirosław | BUDOWLANI TORUŃ | 13.10.1989 |
23. | Janda Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
24. | KAMKA Grzegorz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.02.1984 |
24. | SZUMIELEWICZ Paweł | WROCŁAWIANIE | 26.08.1986 |
26. | SMURA Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.1990 |
27. | PROKOPSKI Andrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.04.1987 |
28. | MALANOWSKI Marek | AZS AWF WARSZAWA | 13.12.1986 |
29. | PIETRUSIAK Konrad | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.05.1986 |
30. | SOSNOWSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1989 |
31. | ŻELAZKO Rafał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 14.04.1988 |
32. | KOZIEJOWSKI Sebastian | IKS WARSZAWA | 05.11.1980 |
33. | ŁUKOWSKI Bartosz | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 04.04.1989 |
34. | BARCZUK Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 12.12.1990 |
35. | KOPER Damian | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 |
36. | Kopczyński Artur | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.09.1988 |
37. | TUSZKIEWICZ Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.04.1991 |
38. | KLAMAN Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.05.1990 |
39. | BIESAGA Mikołaj | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1987 |
40. | TYCZYŃSKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 17.04.1993 |
41. | SZYMAŃSKI Kamil | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1991 |
42. | MLECZEK Patryk | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 30.12.1990 |
43. | CZAJKOWSKI Maciej | BUDOWLANI TORUŃ | 05.04.1990 |
44. | BANDACH Leszek | AZS AWF WARSZAWA | 03.06.1960 |
45. | KASZUBA Jacek | IKS LESZNO | 23.02.1981 |
46. | SKŁADANOWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 16.04.1977 |
47. | MLECZEK Konrad | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 30.11.1992 |
48. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |