Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 16.11.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WINIARSKA Katarzyna | 48 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
2. | SUCHOMSKA Zuzanna | 58 | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
3. | Jeglińska Aleksandra | 29 | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
4. | TOMCZAK Renata | 1 | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
5. | Włosińska Julia | 28 | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
6. | LIDZBARSKA Julia | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
7. | OKLIŃSKA Marta | 62 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
8. | Pijaczyńska Kinga | 27 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
9. | MURAWSKA Karolina | 57 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
10. | KOZŁOWSKA Alicja | 40 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
11. | BRONIKOWSKA Zofia | 3 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
12. | MAKARSKA Karolina | 26 | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 |
13. | SADOWSKA Maria | 31 | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
14. | Figler Andżelika | 59 | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 |
15. | GABRIEL Aniela | 62 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.08.2001 |
16. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | 4 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
17. | PAŁKA Dominika | 25 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 |
18. | DOMBROWSKA Monika | 32 | AZS AWF POZNAŃ | 14.09.1998 |
19. | MECH Marta | 5 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
20. | WIECZOREK Aleksandra | 60 | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
21. | MAJSZEWSKA Kinga | 24 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 |
22. | MICHNIEWICZ Julia | 34 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 |
23. | SZEWCZYK Wiktoria | 6 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
24. | WASILCZUK Dominika | 35 | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
25. | TULEWICZ Sandra | 53 | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 |
26. | ŁAWSKA Magdalena | 23 | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
27. | WYGANOWSKA Anna | 33 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 |
28. | POLEK Alicja | 52 | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 |
29. | STRACHOWSKA Julia | 7 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
30. | Brzezińska Zofia | 62 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
31. | DRÓŻDŻ Zuzanna | 22 | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1999 |
32. | TURKIEWICZ Katarzyna | 37 | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
33. | TOMASZEWSKA Dominika | 62 | AZS AWF POZNAŃ | 31.05.2001 |
34. | BOBER Zuzanna | 21 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
35. | BRODA Michalina | 51 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 30.09.1999 |
36. | BESSMAN Julia | 62 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
37. | STRACHOWSKA Małgorzata | 8 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
38. | STAWIARSKA Katarzyna | 19 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
39. | Matysiak Katarzyna | 9 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
40. | RÓŻYCKA Magda | 62 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 13.01.2001 |
41. | KUBIAK Aurora | 36 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 27.06.1999 |
42. | HAŁABURDA Zofia | 49 | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 |
43. | RUDZIŃSKA Patrycja | 10 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 |
44. | DARDA Paulina | 41 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
45. | SZMIT Laura | 62 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
46. | Kaczmarek Marta | 20 | IKS LESZNO | 13.03.1999 |
47. | Rogóż Alicja | 62 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 |
48. | ZACHAREWICZ Ewa | 62 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
49. | MUKLEWICZ Natalia | 18 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 |
50. | KAPRAL Karolina | 11 | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 |
51. | PALUCH Aleksandra | 62 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.05.2000 |
52. | Kolibabka Julia | 42 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
53. | DYBA Jagoda | 46 | POLONIA 1912 LESZNO | 22.09.1999 |
54. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | 38 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 |
55. | SZEMPLIŃSKA Natalia | 62 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
56. | Gondek Natalia | 49 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
57. | Wojtaluk Julia | 12 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
58. | KRÓL Weronika | 17 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 |
59. | Toporska Joanna | 13 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
60. | JÓŹWIAK Zuzanna | 62 | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 |
61. | Polewicz Zuzanna | 45 | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
62. | Wisoky Weronika | 16 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
63. | Jabłonowska Kaja | 62 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
64. | LENARD Sylwia | 43 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.12.1999 |
65. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | 62 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
66. | SOBIECH Paulina | 62 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.06.2000 |
67. | KOLAK Ewelina | 14 | IKS LESZNO | 24.01.1998 |
68. | OGAR Marina | 39 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.05.2000 |
69. | SZABELSKA Oliwia | 15 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
70. | Bytner Malwina | 44 | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 | zakwalifikowano |
1. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
3. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
4. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 | zakwalifikowano |
5. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 | zakwalifikowano |
6. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 | zakwalifikowano |
7. | PAŁKA Dominika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 | zakwalifikowano |
8. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 | zakwalifikowano |
9. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 | zakwalifikowano |
10. | DRÓŻDŻ Zuzanna | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1999 | zakwalifikowano |
11. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 | zakwalifikowano |
12. | RUDZIŃSKA Patrycja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 | zakwalifikowano |
13. | MUKLEWICZ Natalia | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 | zakwalifikowano |
14. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 | zakwalifikowano |
14. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
16. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 | zakwalifikowano |
17. | KOLAK Ewelina | IKS LESZNO | 24.01.1998 | zakwalifikowano |
18. | Rogóż Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 | zakwalifikowano |
19. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 | zakwalifikowano |
20. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 | zakwalifikowano |
21. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
22. | DOMBROWSKA Monika | AZS AWF POZNAŃ | 14.09.1998 | zakwalifikowano |
23. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 | zakwalifikowano |
24. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 | zakwalifikowano |
25. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 | zakwalifikowano |
25. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
27. | KAPRAL Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 | zakwalifikowano |
28. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 | zakwalifikowano |
29. | PALUCH Aleksandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.05.2000 | zakwalifikowano |
30. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 | zakwalifikowano |
31. | POLEK Alicja | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 | zakwalifikowano |
32. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 | zakwalifikowano |
32. | KUBIAK Aurora | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 27.06.1999 | zakwalifikowano |
34. | SOBIECH Paulina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.06.2000 | zakwalifikowano |
35. | LENARD Sylwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.12.1999 | zakwalifikowano |
36. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 | zakwalifikowano |
37. | JÓŹWIAK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 | zakwalifikowano |
38. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 | zakwalifikowano |
39. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
40. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 | zakwalifikowano |
41. | MICHNIEWICZ Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 | zakwalifikowano |
42. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 | zakwalifikowano |
43. | HAŁABURDA Zofia | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 | zakwalifikowano |
44. | KRÓL Weronika | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 | zakwalifikowano |
45. | Kaczmarek Marta | IKS LESZNO | 13.03.1999 | zakwalifikowano |
46. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
47. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 | zakwalifikowano |
48. | TULEWICZ Sandra | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 | zakwalifikowano |
49. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 | zakwalifikowano |
50. | BRODA Michalina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 30.09.1999 | zakwalifikowano |
51. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 | zakwalifikowano |
52. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 | zakwalifikowano |
53. | WYGANOWSKA Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 | zakwalifikowano |
54. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 | zakwalifikowano |
55. | MAJSZEWSKA Kinga | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 | zakwalifikowano |
56. | MAKARSKA Karolina | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 | zakwalifikowano |
57. | GABRIEL Aniela | UKS ATENA GDAŃSK | 04.08.2001 | zakwalifikowano |
58. | Figler Andżelika | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 | zakwalifikowano |
59. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
60. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 | zakwalifikowano |
61. | DYBA Jagoda | POLONIA 1912 LESZNO | 22.09.1999 | zakwalifikowano |
61. | OGAR Marina | UKS ATENA GDAŃSK | 05.05.2000 | zakwalifikowano |
63. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 | zakwalifikowano |
64. | TOMASZEWSKA Dominika | AZS AWF POZNAŃ | 31.05.2001 | zakwalifikowano |
65. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 | zakwalifikowano |
66. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 | zakwalifikowano |
67. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
68. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 | zakwalifikowano |
69. | RÓŻYCKA Magda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 13.01.2001 | zakwalifikowano |
69. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
2. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
3. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
3. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
5. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
6. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
7. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
8. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
9. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
10. | RUDZIŃSKA Patrycja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 |
11. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
11. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
13. | KOLAK Ewelina | IKS LESZNO | 24.01.1998 |
14. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
15. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
16. | HAŁABURDA Zofia | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 |
17. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
18. | DRÓŻDŻ Zuzanna | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1999 |
19. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
20. | MUKLEWICZ Natalia | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 |
21. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
22. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
23. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
24. | PALUCH Aleksandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.05.2000 |
25. | POLEK Alicja | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 |
26. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
27. | LENARD Sylwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.12.1999 |
28. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
29. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
30. | KRÓL Weronika | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 |
31. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
32. | Figler Andżelika | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 |
33. | PAŁKA Dominika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 |
34. | Rogóż Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 |
35. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
36. | DOMBROWSKA Monika | AZS AWF POZNAŃ | 14.09.1998 |
37. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
37. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 |
39. | KAPRAL Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 |
40. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
41. | KUBIAK Aurora | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 27.06.1999 |
42. | SOBIECH Paulina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.06.2000 |
43. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
44. | JÓŹWIAK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 |
45. | MICHNIEWICZ Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 |
46. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
47. | Kaczmarek Marta | IKS LESZNO | 13.03.1999 |
48. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
49. | TULEWICZ Sandra | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 |
50. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
51. | BRODA Michalina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 30.09.1999 |
52. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
53. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
54. | WYGANOWSKA Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 |
55. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
56. | MAJSZEWSKA Kinga | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 |
57. | MAKARSKA Karolina | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 |
58. | GABRIEL Aniela | UKS ATENA GDAŃSK | 04.08.2001 |
59. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
60. | OGAR Marina | UKS ATENA GDAŃSK | 05.05.2000 |
61. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
62. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
63. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
64. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
65. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
66. | DYBA Jagoda | POLONIA 1912 LESZNO | 22.09.1999 |
67. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
68. | TOMASZEWSKA Dominika | AZS AWF POZNAŃ | 31.05.2001 |
69. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
70. | RÓŻYCKA Magda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 13.01.2001 |