Nazwa: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.06.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MAKARSKA Karolina | 24 | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 |
2. | Walczyk-Klimaszyk Julia | 1 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
3. | ŚNIAROWSKA Paula | 37 | AZS AWF WARSZAWA | 20.05.1999 |
4. | PAŁKA Dominika | 25 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 |
5. | Wojtaluk Julia | 13 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
6. | LIDZBARSKA Julia | 14 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
7. | BOBER Zuzanna | 26 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
8. | ŻUROWSKA Beata | 2 | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
9. | KAPRAL Karolina | 11 | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 |
10. | RUDZIŃSKA Patrycja | 17 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 |
11. | KRÓL Weronika | 35 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 |
12. | STRACHOWSKA Małgorzata | 12 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
13. | ŻELECHOWSKA Sara | 10 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
14. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | 3 | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
15. | Kaczmarek Marta | 23 | IKS LESZNO | 13.03.1999 |
16. | STAWIARSKA Katarzyna | 39 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
17. | Jeglińska Aleksandra | 34 | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
18. | ZAJĄC Katarzyna | 16 | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 |
19. | KOLAK Ewelina | 21 | IKS LESZNO | 24.01.1998 |
20. | KOLIBABKA Karina | 30 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 |
21. | SZEWCZYK Wiktoria | 15 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
22. | STRACHOWSKA Julia | 9 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
23. | FRĄCKOWIAK Adrianna | 4 | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
24. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
25. | MUKLEWICZ Natalia | 22 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 |
26. | TOMCZAK Renata | 5 | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
27. | Matysiak Katarzyna | 18 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
28. | MECH Marta | 7 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
29. | Toporska Joanna | 19 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
30. | DRÓŻDŻ Zuzanna | 31 | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1999 |
31. | CURYŁO Matylda | 28 | WROCŁAWIANIE | 05.07.1997 |
32. | BRONIKOWSKA Zofia | 6 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
2. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
3. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 | zakwalifikowano |
4. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 | zakwalifikowano |
5. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 | zakwalifikowano |
6. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 | zakwalifikowano |
7. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 | zakwalifikowano |
8. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 | zakwalifikowano |
9. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 | zakwalifikowano |
10. | FRĄCKOWIAK Adrianna | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 | zakwalifikowano |
11. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 | zakwalifikowano |
12. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 | zakwalifikowano |
13. | KRÓL Weronika | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 | zakwalifikowano |
14. | KOLIBABKA Karina | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 | zakwalifikowano |
15. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 | zakwalifikowano |
16. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
17. | CURYŁO Matylda | WROCŁAWIANIE | 05.07.1997 | zakwalifikowano |
18. | Kaczmarek Marta | IKS LESZNO | 13.03.1999 | zakwalifikowano |
19. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 | zakwalifikowano |
20. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
21. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
22. | KAPRAL Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 | zakwalifikowano |
23. | DRÓŻDŻ Zuzanna | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1999 | zakwalifikowano |
24. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 | zakwalifikowano |
25. | MUKLEWICZ Natalia | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 | zakwalifikowano |
26. | ZAJĄC Katarzyna | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 | zakwalifikowano |
27. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 | zakwalifikowano |
27. | RUDZIŃSKA Patrycja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 | zakwalifikowano |
29. | KOLAK Ewelina | IKS LESZNO | 24.01.1998 | zakwalifikowano |
30. | ŚNIAROWSKA Paula | AZS AWF WARSZAWA | 20.05.1999 | zakwalifikowano |
31. | PAŁKA Dominika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 | zakwalifikowano |
32. | MAKARSKA Karolina | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
2. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
3. | FRĄCKOWIAK Adrianna | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
3. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
5. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
6. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
7. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
8. | KOLAK Ewelina | IKS LESZNO | 24.01.1998 |
9. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
10. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
11. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
12. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
13. | CURYŁO Matylda | WROCŁAWIANIE | 05.07.1997 |
14. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
15. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
16. | KAPRAL Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 |
17. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
18. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
19. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
20. | KRÓL Weronika | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 |
21. | KOLIBABKA Karina | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 |
22. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
23. | Kaczmarek Marta | IKS LESZNO | 13.03.1999 |
24. | DRÓŻDŻ Zuzanna | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1999 |
25. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
26. | MUKLEWICZ Natalia | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 |
27. | ZAJĄC Katarzyna | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 |
28. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
28. | RUDZIŃSKA Patrycja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 |
30. | ŚNIAROWSKA Paula | AZS AWF WARSZAWA | 20.05.1999 |
31. | PAŁKA Dominika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 |
32. | MAKARSKA Karolina | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 |