Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 20.03.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jan Socha 1 PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
2. Erik BJORKBACK 55
3. Richard RANDAK 55
4. Szymon OGONOWSKI 2 PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
5. Matei BUNEA 55
6. Radosław Jędrzejczyk 55 AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
7. Daniel KADIDLO 55
8. Michał DURCZAK 49 MKS KUSY SZCZECIN 30.04.2003
9. Michal SOPOLIGA 55
10. Demjan FILON 55
11. Mateusz PUCHAŁA 44 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003
12. Bartłomiej GODLEWSKI 3 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002
13. Mikołaj RADOSZ 4 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
14. Artur BIAŁY 43 UKS KOSYNIER GLIWICE 04.09.2003
15. Michał PANKIEWICZ 50 PIAST GLIWICE 16.09.2003
16. Jan STEMPEL 55
17. David ALTNER 55
18. Maksymilian BRZEZINKA 51 PIAST GLIWICE 18.04.2003
19. Arkadiusz KOZŁOWSKI 42 GTS Zielona Góra 02.10.2003
20. Robert Buśko 5 AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
21. Jakub Cieślik 6 PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
22. Martin SPISAK 55
23. Oliver Teoman HILTON 55
24. Kacper ŁUCKI 41 KS OLIMP LUBIN 27.05.2003
25. Jaron TRUUMAA 55
26. Myles ASHFORTH 55
27. Antoni Antoniak 40 MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
28. Stefan CHRAPKA 7 PIAST GLIWICE 20.11.2002
29. Leonard ANDRES 55
30. Jiri LENZ 55
31. Marcel ŁUSZCZEK 54 UKS MDK OLIMP LUBIN 17.04.2003
32. Przemysław Cnotalski 8 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
33. Karol BRABAŃSKI 39 MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2003
34. Dominik GŁOWACKI 9 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
35. Hubert STACHOWSKI 55 UKS MDK OLIMP LUBIN 28.07.2002
36. Kerim VAR 55
37. Evgenij SHAPOVALOV 55
38. Filip BYTOMSKI 38 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003
39. Alexander KALTSAMIS 55
40. Sebastian MANDRYSZ 10 RMKS RYBNIK 12.07.2002
41. Gyorgy SZTANKOVICS 55
42. Vaclav STEPAN 55
43. Timor PUCHINSKY 55
44. Nicolo BONAGA 55
45. Kristof PELIKUS 55
46. Maciej Gramza 11 KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002
47. MACIEJ KAŹMIERSKI 36 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
48. Lior BEREZINSKY 55
49. Jakub CYGNAROWSKI 55 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.04.2002
50. Ryszard CHMIELEWSKI 35 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
51. Dominik Sojka 12 RMKS RYBNIK 02.12.2002
52. Maxime MEZ 55
53. Petr ZHANAL 55
54. Piotr Urban 34 MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
55. Robert BRANDTS 55
56. Jan BULANDRA 13 AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
57. Andrei CALCAN 55
58. Igor BORISOV 55
59. Frantisek COUFAL 55
60. Paul HOTZE 55
61. Mikita SMYSLOU 55
62. Wiktor Wałach 33 RMKS RYBNIK 13.09.2003
63. Michał PŁACZEK 14 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002
64. Georg REIN 55
65. Piotr Migas 15 PIAST GLIWICE 13.04.2002
66. Szymon Tarachanowicz 32 MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
67. Ondrej KOVAR 55
68. Tomasz PRZYBYSZ 55 KS SZPADA WROCŁAW. 19.06.2003
69. Danilo OMELA 55
70. Kacper Morek 31 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
71. Emil PFANDER 55
72. Krzysztof PAŃCZYSZYN 16 UKS MDK OLIMP LUBIN 18.03.2002
73. Maruan OSMAN TOUSN 55
74. Mark SEMANENKA 55
75. Paweł Urban 30 MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
76. Michał KRUK 17 SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.09.2002
77. Robert KLAUS 55
78. Szymon Przybyła 29 MUSZKIETER GLIWICE 30.09.2002
79. Yoni MIHHAILOVSKI 55
80. Matias DUDILIEUX 55
81. Ivan RYADYNSKYY 55
82. Michał DURNAŚ 18 MKS KUSY SZCZECIN 31.01.2002
83. Nir GOLOVANOV 55
84. Megat M Aiman Mirza RIZA MAKHZAN 55
85. Jakub EMILIANOWICZ 19 MKS KUSY SZCZECIN 29.07.2002
86. Michał CEMPA 55 AZS AWF WROCŁAW 08.03.2003
87. Nikodem Kocełuch 28 UKS START OPOLE 28.11.2002
88. Tudor ZARNESCU 55
89. Vojtech MASATA 55
90. Jakub Sikorski 20 MUSZKIETER GLIWICE 23.11.2002
91. Szymon PALUCH 27 MDK NR 1 BYTOM 22.04.2002
92. Timothy ASSMANN 55
93. Andriy OPANASENKO 55
94. Cedrik FAST 55
95. Daniel PHAM 55
96. Rafał DOBROWOLSKI 21 UKS TRÓJKA RADLIN 15.05.2002
97. Igor PATRYAS 26 AKS MIKOŁÓW 20.11.2002
98. Dmytro OLIZARENKO 55
99. Dominik PIEKUŚ 55 RMKS RYBNIK 08.12.2002
100. Franciszek STOKŁOSA 22 KSz WARSZAWIANKA 28.05.2002
101. Daniel KOCZERGIN 25 KKS KRAKÓW 27.05.2002
102. Tadeas JUN 55
103. Dolf VON WIETERSHEIM 55
104. Rostislav RUSTAMOV 55
105. Jan LEWANOWICZ 23 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002
106. Benedix KELPE 55
107. Zsombor KESZTHELYI 55

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Myles ASHFORTH zakwalifikowano
2. Megat M Aiman Mirza RIZA MAKHZAN zakwalifikowano
2. Ryszard CHMIELEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
4. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
5. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
5. Bartłomiej GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002 zakwalifikowano
7. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
7. Igor BORISOV zakwalifikowano
9. Zsombor KESZTHELYI zakwalifikowano
9. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
11. Andriy OPANASENKO zakwalifikowano
12. Emil PFANDER zakwalifikowano
12. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
14. Michał DURNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 31.01.2002 zakwalifikowano
15. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
16. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
17. Daniel KOCZERGIN KKS KRAKÓW 27.05.2002 zakwalifikowano
18. Dominik GŁOWACKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002 zakwalifikowano
19. Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002 zakwalifikowano
20. Timothy ASSMANN zakwalifikowano
21. Tudor ZARNESCU zakwalifikowano
21. Nir GOLOVANOV zakwalifikowano
23. Petr ZHANAL zakwalifikowano
24. Nicolo BONAGA zakwalifikowano
24. Sebastian MANDRYSZ RMKS RYBNIK 12.07.2002 zakwalifikowano
26. Mark SEMANENKA zakwalifikowano
27. Kerim VAR zakwalifikowano
28. Jaron TRUUMAA zakwalifikowano
28. Andrei CALCAN zakwalifikowano
30. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003 zakwalifikowano
31. Maciej Gramza KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002 zakwalifikowano
32. Maruan OSMAN TOUSN zakwalifikowano
33. Martin SPISAK zakwalifikowano
33. Daniel KADIDLO zakwalifikowano
35. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 zakwalifikowano
35. Richard RANDAK zakwalifikowano
37. Jan LEWANOWICZ WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002 zakwalifikowano
38. Robert BRANDTS zakwalifikowano
39. Vaclav STEPAN zakwalifikowano
40. Alexander KALTSAMIS zakwalifikowano
41. Daniel PHAM zakwalifikowano
42. Dmytro OLIZARENKO zakwalifikowano
43. Yoni MIHHAILOVSKI zakwalifikowano
44. Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
44. Frantisek COUFAL zakwalifikowano
44. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002 zakwalifikowano
47. Stefan CHRAPKA PIAST GLIWICE 20.11.2002 zakwalifikowano
48. Gyorgy SZTANKOVICS zakwalifikowano
49. Jakub EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 29.07.2002 zakwalifikowano
50. Ivan RYADYNSKYY zakwalifikowano
51. Cedrik FAST zakwalifikowano
52. Szymon PALUCH MDK NR 1 BYTOM 22.04.2002 zakwalifikowano
53. Artur BIAŁY UKS KOSYNIER GLIWICE 04.09.2003 zakwalifikowano
54. Erik BJORKBACK zakwalifikowano
55. Danilo OMELA zakwalifikowano
56. Michal SOPOLIGA zakwalifikowano
57. David ALTNER zakwalifikowano
58. Rostislav RUSTAMOV zakwalifikowano
59. Jiri LENZ zakwalifikowano
60. Kacper ŁUCKI KS OLIMP LUBIN 27.05.2003 zakwalifikowano
61. Jan STEMPEL zakwalifikowano
62. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002 zakwalifikowano
63. Maksymilian BRZEZINKA PIAST GLIWICE 18.04.2003 zakwalifikowano
64. Mateusz PUCHAŁA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003 zakwalifikowano
65. Jan BULANDRA AZS AWF KATOWICE 26.06.2002 zakwalifikowano
66. Jakub Sikorski MUSZKIETER GLIWICE 23.11.2002 zakwalifikowano
67. Igor PATRYAS AKS MIKOŁÓW 20.11.2002 zakwalifikowano
68. Michał KRUK SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.09.2002 zakwalifikowano
69. Ondrej KOVAR zakwalifikowano
70. Georg REIN zakwalifikowano
71. Filip BYTOMSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003 zakwalifikowano
72. Rafał DOBROWOLSKI UKS TRÓJKA RADLIN 15.05.2002 zakwalifikowano
73. Hubert STACHOWSKI UKS MDK OLIMP LUBIN 28.07.2002 zakwalifikowano
74. Szymon Przybyła MUSZKIETER GLIWICE 30.09.2002 zakwalifikowano
75. Franciszek STOKŁOSA KSz WARSZAWIANKA 28.05.2002 zakwalifikowano
76. Vojtech MASATA zakwalifikowano
77. Jakub CYGNAROWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.04.2002 zakwalifikowano
78. Kristof PELIKUS zakwalifikowano
79. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003 zakwalifikowano
80. Timor PUCHINSKY zakwalifikowano
81. Nikodem Kocełuch UKS START OPOLE 28.11.2002 zakwalifikowano
82. Maxime MEZ zakwalifikowano
82. Michał PŁACZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002 zakwalifikowano
84. Dolf VON WIETERSHEIM zakwalifikowano
85. Antoni Antoniak MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003 zakwalifikowano
86. Leonard ANDRES zakwalifikowano
87. Karol BRABAŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2003 zakwalifikowano
88. Marcel ŁUSZCZEK UKS MDK OLIMP LUBIN 17.04.2003 zakwalifikowano
89. Arkadiusz KOZŁOWSKI GTS Zielona Góra 02.10.2003 zakwalifikowano
90. Benedix KELPE zakwalifikowano
91. Matei BUNEA zakwalifikowano
92. Krzysztof PAŃCZYSZYN UKS MDK OLIMP LUBIN 18.03.2002 zakwalifikowano
93. Demjan FILON zakwalifikowano
93. Michał DURCZAK MKS KUSY SZCZECIN 30.04.2003 zakwalifikowano
95. Oliver Teoman HILTON zakwalifikowano
96. Michał PANKIEWICZ PIAST GLIWICE 16.09.2003 zakwalifikowano
97. Evgenij SHAPOVALOV zakwalifikowano
98. Tomasz PRZYBYSZ KS SZPADA WROCŁAW. 19.06.2003 zakwalifikowano
99. Robert KLAUS zakwalifikowano
100. Mikita SMYSLOU zakwalifikowano
101. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
101. Tadeas JUN zakwalifikowano
103. Matias DUDILIEUX zakwalifikowano
104. Dominik PIEKUŚ RMKS RYBNIK 08.12.2002 zakwalifikowano
105. Lior BEREZINSKY zakwalifikowano
106. Paul HOTZE zakwalifikowano
106. Michał CEMPA AZS AWF WROCŁAW 08.03.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Igor BORISOV
2. Bartłomiej GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002
3. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
3. Mark SEMANENKA
5. Ryszard CHMIELEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
6. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
7. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
8. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
9. Megat M Aiman Mirza RIZA MAKHZAN
10. Zsombor KESZTHELYI
10. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
12. Andriy OPANASENKO
13. Emil PFANDER
13. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
15. Maruan OSMAN TOUSN
16. Cedrik FAST
17. Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
18. Timothy ASSMANN
19. Tudor ZARNESCU
20. Petr ZHANAL
21. Nicolo BONAGA
22. Kerim VAR
23. Jaron TRUUMAA
23. Andrei CALCAN
25. Maciej Gramza KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002
26. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
27. Alexander KALTSAMIS
28. Frantisek COUFAL
29. Stefan CHRAPKA PIAST GLIWICE 20.11.2002
30. Gyorgy SZTANKOVICS
31. Rostislav RUSTAMOV
32. Jan BULANDRA AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
33. Myles ASHFORTH
34. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002
35. Michał DURNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 31.01.2002
36. Daniel KOCZERGIN KKS KRAKÓW 27.05.2002
37. Dominik GŁOWACKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
38. Nir GOLOVANOV
39. Sebastian MANDRYSZ RMKS RYBNIK 12.07.2002
40. Daniel KADIDLO
40. Martin SPISAK
42. Jan LEWANOWICZ WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002
43. Daniel PHAM
44. Dmytro OLIZARENKO
45. Yoni MIHHAILOVSKI
46. Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
47. Ivan RYADYNSKYY
48. Artur BIAŁY UKS KOSYNIER GLIWICE 04.09.2003
49. Erik BJORKBACK
50. Danilo OMELA
51. Michal SOPOLIGA
52. Jiri LENZ
53. Kacper ŁUCKI KS OLIMP LUBIN 27.05.2003
54. Jan STEMPEL
55. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
56. Jakub Sikorski MUSZKIETER GLIWICE 23.11.2002
57. Rafał DOBROWOLSKI UKS TRÓJKA RADLIN 15.05.2002
58. Jakub CYGNAROWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.04.2002
59. Timor PUCHINSKY
60. Michał PŁACZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002
61. Benedix KELPE
62. Matei BUNEA
63. Michał DURCZAK MKS KUSY SZCZECIN 30.04.2003
64. Robert KLAUS
65. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
66. Richard RANDAK
67. Robert BRANDTS
68. Vaclav STEPAN
69. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002
70. Jakub EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 29.07.2002
71. Szymon PALUCH MDK NR 1 BYTOM 22.04.2002
72. David ALTNER
73. Maksymilian BRZEZINKA PIAST GLIWICE 18.04.2003
74. Mateusz PUCHAŁA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003
75. Igor PATRYAS AKS MIKOŁÓW 20.11.2002
76. Michał KRUK SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.09.2002
77. Ondrej KOVAR
78. Georg REIN
79. Filip BYTOMSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003
80. Hubert STACHOWSKI UKS MDK OLIMP LUBIN 28.07.2002
81. Szymon Przybyła MUSZKIETER GLIWICE 30.09.2002
82. Franciszek STOKŁOSA KSz WARSZAWIANKA 28.05.2002
83. Vojtech MASATA
84. Kristof PELIKUS
85. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003
86. Nikodem Kocełuch UKS START OPOLE 28.11.2002
87. Maxime MEZ
88. Dolf VON WIETERSHEIM
89. Antoni Antoniak MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
90. Leonard ANDRES
91. Karol BRABAŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2003
92. Marcel ŁUSZCZEK UKS MDK OLIMP LUBIN 17.04.2003
93. Arkadiusz KOZŁOWSKI GTS Zielona Góra 02.10.2003
94. Krzysztof PAŃCZYSZYN UKS MDK OLIMP LUBIN 18.03.2002
95. Demjan FILON
96. Oliver Teoman HILTON
97. Michał PANKIEWICZ PIAST GLIWICE 16.09.2003
98. Evgenij SHAPOVALOV
99. Tomasz PRZYBYSZ KS SZPADA WROCŁAW. 19.06.2003
100. Mikita SMYSLOU
101. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
101. Tadeas JUN
103. Matias DUDILIEUX
104. Dominik PIEKUŚ RMKS RYBNIK 08.12.2002
105. Lior BEREZINSKY
106. Paul HOTZE
106. Michał CEMPA AZS AWF WROCŁAW 08.03.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy