Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 20.09.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | PALUCH Aleksandra | 45 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.05.2000 |
2. | MIŁOGRODZKA Martyna | 47 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 |
3. | SZYMCZAK Anna | 1 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 |
4. | Kaczmarek Marta | 22 | IKS LESZNO | 13.03.1999 |
5. | Jeglińska Aleksandra | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
6. | Polewicz Zuzanna | 44 | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
7. | Toporska Joanna | 21 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
8. | KOLIBABKA Karina | 47 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 |
9. | ZAJĄC Katarzyna | 24 | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 |
10. | Walczyk-Klimaszyk Julia | 2 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
11. | Rogóż Alicja | 42 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 |
12. | Kolibabka Julia | 47 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
13. | Długosz Martyna | 3 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
14. | Wojtaluk Julia | 20 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
15. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | 25 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
16. | Figler Andżelika | 47 | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 |
17. | ŻELECHOWSKA Sara | 19 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
18. | Chrzanowska Julia | 4 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
19. | LACHMAN Katarzyna | 5 | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 |
20. | KOZŁOWSKA Alicja | 41 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
21. | Wisoky Weronika | 18 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
22. | KAPRAL Karolina | 27 | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 |
23. | DOMBROWSKA Monika | 28 | AZS AWF POZNAŃ | 14.09.1998 |
24. | WINIARSKA Katarzyna | 47 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
25. | SZABELSKA Oliwia | 17 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
26. | MEJZA Agnieszka | 36 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1996 |
27. | SULIK Sandra | 6 | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
28. | MURAWSKA Karolina | 47 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
29. | BORKOWSKA Anna | 39 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 |
30. | SUCHOMSKA Zuzanna | 47 | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
31. | ŻUROWSKA Beata | 7 | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
32. | BRONIKOWSKA Zofia | 16 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
33. | MACHOWIAK Michalina | 47 | IKS LESZNO | 11.09.2000 |
34. | Pijaczyńska Kinga | 31 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
35. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | 15 | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
36. | Vetulani Maria | 8 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 |
37. | PAŁKA Dominika | 29 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 |
38. | MECH Marta | 14 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
39. | WASILCZUK Dominika | 37 | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
40. | FRĄCKOWIAK Adrianna | 9 | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
41. | Matysiak Katarzyna | 10 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
42. | STAWIARSKA Katarzyna | 33 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
43. | ŁAWSKA Magdalena | 47 | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
44. | SZEWCZYK Wiktoria | 13 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
45. | SADOWSKA Jagoda | 35 | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
46. | TOMCZAK Renata | 11 | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
47. | LIDZBARSKA Julia | 12 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
48. | DYBA Jagoda | 34 | POLONIA 1912 LESZNO | 22.09.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | SZYMCZAK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 | zakwalifikowano |
2. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
3. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 | zakwalifikowano |
3. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 | zakwalifikowano |
5. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 | zakwalifikowano |
5. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 | zakwalifikowano |
7. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 | zakwalifikowano |
7. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 | zakwalifikowano |
9. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 | zakwalifikowano |
10. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 | zakwalifikowano |
11. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
12. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 | zakwalifikowano |
13. | LACHMAN Katarzyna | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 | zakwalifikowano |
14. | Vetulani Maria | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 | zakwalifikowano |
15. | FRĄCKOWIAK Adrianna | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 | zakwalifikowano |
15. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
17. | ZAJĄC Katarzyna | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 | zakwalifikowano |
18. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 | zakwalifikowano |
19. | Figler Andżelika | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 | zakwalifikowano |
20. | Rogóż Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 | zakwalifikowano |
21. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 | zakwalifikowano |
22. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 | zakwalifikowano |
23. | BORKOWSKA Anna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 | zakwalifikowano |
24. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 | zakwalifikowano |
24. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 | zakwalifikowano |
26. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 | zakwalifikowano |
27. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 | zakwalifikowano |
28. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 | zakwalifikowano |
29. | DOMBROWSKA Monika | AZS AWF POZNAŃ | 14.09.1998 | zakwalifikowano |
30. | Kaczmarek Marta | IKS LESZNO | 13.03.1999 | zakwalifikowano |
31. | PALUCH Aleksandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.05.2000 | zakwalifikowano |
32. | PAŁKA Dominika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 | zakwalifikowano |
33. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 | zakwalifikowano |
33. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 | zakwalifikowano |
35. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 | zakwalifikowano |
36. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 | zakwalifikowano |
37. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
37. | KOLIBABKA Karina | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 | zakwalifikowano |
39. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 | zakwalifikowano |
40. | KAPRAL Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 | zakwalifikowano |
41. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 | zakwalifikowano |
42. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 | zakwalifikowano |
43. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 | zakwalifikowano |
44. | DYBA Jagoda | POLONIA 1912 LESZNO | 22.09.1999 | zakwalifikowano |
45. | MEJZA Agnieszka | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1996 | zakwalifikowano |
46. | MACHOWIAK Michalina | IKS LESZNO | 11.09.2000 | zakwalifikowano |
47. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 | zakwalifikowano |
48. | MIŁOGRODZKA Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
2. | SZYMCZAK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 |
3. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
3. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
5. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
6. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
7. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
8. | LACHMAN Katarzyna | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 |
9. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
10. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
10. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
12. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
13. | Vetulani Maria | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 |
14. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
14. | FRĄCKOWIAK Adrianna | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
16. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
17. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
18. | ZAJĄC Katarzyna | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 |
19. | Figler Andżelika | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 |
20. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
21. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
22. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
23. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
24. | DOMBROWSKA Monika | AZS AWF POZNAŃ | 14.09.1998 |
25. | PALUCH Aleksandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.05.2000 |
26. | PAŁKA Dominika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 |
27. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
28. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
29. | KAPRAL Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 |
30. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
31. | MEJZA Agnieszka | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1996 |
32. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
33. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
34. | Rogóż Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 |
35. | BORKOWSKA Anna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 |
36. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
37. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
38. | Kaczmarek Marta | IKS LESZNO | 13.03.1999 |
39. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
39. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
41. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
42. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
42. | KOLIBABKA Karina | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 |
44. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
45. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
46. | DYBA Jagoda | POLONIA 1912 LESZNO | 22.09.1999 |
47. | MACHOWIAK Michalina | IKS LESZNO | 11.09.2000 |
48. | MIŁOGRODZKA Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 |