Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 20.09.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | PERA Aleksander | 46 | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 |
2. | ORSZYŃSKI Oskar | 23 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 |
3. | RZĄDKOWSKI Andrzej | 1 | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 |
4. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | 22 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
5. | ŚWIERGOCKI Krzysztof | 44 | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1999 |
6. | Czartoryski Szymon | 21 | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
7. | PODRALSKI Maciej | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 |
8. | Szpygiel Jędrzej | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 |
9. | MALCZYK Patryk | 46 | AZS AWF POZNAŃ | 04.08.1999 |
10. | TARASIEWICZ Maxime | 3 | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 |
11. | Dołżycki Jakub | 48 | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
12. | BEM Kacper | 42 | AZS AWF POZNAŃ | 08.08.1998 |
13. | GLEZMAN Jakub | 25 | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
14. | KOŚLICKI Michał | 20 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.11.1998 |
15. | Lica Marcin | 19 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 |
16. | DE BAZELAIRE Ludwik | 4 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 |
17. | MOŻEJKO Mateusz | 40 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
18. | Kasprzyk Sławomir | 43 | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 |
19. | NIEDZIELSKI Piotr | 27 | POLONIA 1912 LESZNO | 02.02.1997 |
20. | Martyniak Patryk | 39 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 |
21. | MAĆKOWIAK Kacper | 18 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 |
22. | KRUŻEWSKI Aleksander | 48 | IKS WARSZAWA | 08.09.2001 |
23. | Wojtkowiak Adrian | 5 | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
24. | Iżycki Filip | 26 | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 |
25. | Szczypiński Kacper | 48 | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 |
26. | Bołąkowski Mateusz | 48 | MKS KUSY SZCZECIN | 24.07.2001 |
27. | Zakrzewski Jan | 28 | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 |
28. | ŻURAWSKI Bartosz | 6 | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
29. | Borowiec Piotr | 17 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
30. | Seyfried Kacper | 37 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 |
31. | OLSZOWSKI Daniel | 7 | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
32. | Sowa Mikołaj | 29 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 |
33. | WIETRZYKOWSKI Mikołaj | 16 | POLONIA 1912 LESZNO | 16.02.1997 |
34. | CIERLUK Jakub | 30 | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 |
35. | OLSZEWSKI Wiktor | 15 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 |
36. | LOBA Kamil | 38 | BUDOWLANI TORUŃ | 09.05.2000 |
37. | BRZEZIŃSKI Jan | 48 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 |
38. | KRUKOWSKI Jędrzej | 13 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 |
39. | GOC Bartosz | 48 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 |
40. | KOZIELEWSKI Kosma | 48 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.10.2000 |
41. | BORATYN Filip | 31 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.05.2000 |
42. | JASIŃSKI Krystian | 36 | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 |
43. | KUBIAK Filip | 9 | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 |
44. | KONIECZNY Tomasz | 10 | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 |
45. | OLBROMSKI Michał | 32 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 |
46. | Jurkiewicz Jan | 35 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 |
47. | SZULPIN Patryk | 12 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.12.1997 |
48. | MILLER Jakub | 14 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 |
49. | CHTIOUI Michał | 33 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 |
50. | DOŁŻYCKI Mateusz | 34 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 |
51. | Rudnicki Mikołaj | 11 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | DE BAZELAIRE Ludwik | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
2. | RZĄDKOWSKI Andrzej | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 | zakwalifikowano |
3. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 | zakwalifikowano |
4. | PODRALSKI Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 | zakwalifikowano |
5. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 | zakwalifikowano |
7. | TARASIEWICZ Maxime | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 | zakwalifikowano |
8. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 | zakwalifikowano |
9. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 | zakwalifikowano |
10. | KUBIAK Filip | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 | zakwalifikowano |
10. | Martyniak Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 | zakwalifikowano |
12. | ORSZYŃSKI Oskar | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 | zakwalifikowano |
13. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 | zakwalifikowano |
14. | KOŚLICKI Michał | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.11.1998 | zakwalifikowano |
15. | KRUKOWSKI Jędrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 | zakwalifikowano |
16. | WIETRZYKOWSKI Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 16.02.1997 | zakwalifikowano |
17. | MILLER Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
18. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 | zakwalifikowano |
19. | OLSZEWSKI Wiktor | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 | zakwalifikowano |
20. | Seyfried Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 | zakwalifikowano |
21. | OLBROMSKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 | zakwalifikowano |
22. | NIEDZIELSKI Piotr | POLONIA 1912 LESZNO | 02.02.1997 | zakwalifikowano |
23. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 | zakwalifikowano |
24. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
25. | Lica Marcin | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 | zakwalifikowano |
26. | Szpygiel Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 | zakwalifikowano |
27. | Iżycki Filip | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 | zakwalifikowano |
28. | SZULPIN Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.12.1997 | zakwalifikowano |
29. | Jurkiewicz Jan | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 | zakwalifikowano |
30. | KONIECZNY Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 | zakwalifikowano |
31. | DOŁŻYCKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 | zakwalifikowano |
32. | Szczypiński Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 | zakwalifikowano |
33. | JASIŃSKI Krystian | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 | zakwalifikowano |
34. | KOZIELEWSKI Kosma | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.10.2000 | zakwalifikowano |
35. | GOC Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
36. | MAĆKOWIAK Kacper | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 | zakwalifikowano |
37. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
38. | PERA Aleksander | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 | zakwalifikowano |
39. | Kasprzyk Sławomir | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 | zakwalifikowano |
40. | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 | zakwalifikowano |
41. | Sowa Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 | zakwalifikowano |
42. | CIERLUK Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 | zakwalifikowano |
43. | BRZEZIŃSKI Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 | zakwalifikowano |
44. | LOBA Kamil | BUDOWLANI TORUŃ | 09.05.2000 | zakwalifikowano |
45. | CHTIOUI Michał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
46. | MALCZYK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 04.08.1999 | zakwalifikowano |
47. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 | zakwalifikowano |
48. | KRUŻEWSKI Aleksander | IKS WARSZAWA | 08.09.2001 | zakwalifikowano |
49. | BEM Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 08.08.1998 | zakwalifikowano |
50. | ŚWIERGOCKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1999 | zakwalifikowano |
51. | BORATYN Filip | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.05.2000 | zakwalifikowano |
52. | Bołąkowski Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 24.07.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | RZĄDKOWSKI Andrzej | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 |
2. | PODRALSKI Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 |
3. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
3. | DE BAZELAIRE Ludwik | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 |
5. | TARASIEWICZ Maxime | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 |
6. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
7. | Martyniak Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 |
8. | ORSZYŃSKI Oskar | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 |
9. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
10. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
11. | KUBIAK Filip | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 |
12. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
13. | KOŚLICKI Michał | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.11.1998 |
14. | MILLER Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 |
15. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
16. | KRUKOWSKI Jędrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 |
17. | WIETRZYKOWSKI Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 16.02.1997 |
18. | Seyfried Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 |
19. | OLBROMSKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 |
20. | NIEDZIELSKI Piotr | POLONIA 1912 LESZNO | 02.02.1997 |
21. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
22. | Szpygiel Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 |
23. | Iżycki Filip | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 |
24. | SZULPIN Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.12.1997 |
25. | Jurkiewicz Jan | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 |
26. | KONIECZNY Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 |
27. | JASIŃSKI Krystian | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 |
28. | KOZIELEWSKI Kosma | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.10.2000 |
29. | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 |
30. | Sowa Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 |
31. | MALCZYK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 04.08.1999 |
32. | OLSZEWSKI Wiktor | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 |
33. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
34. | Lica Marcin | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 |
35. | DOŁŻYCKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 |
36. | Szczypiński Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 |
37. | GOC Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 |
38. | MAĆKOWIAK Kacper | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 |
39. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
40. | PERA Aleksander | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 |
41. | Kasprzyk Sławomir | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 |
42. | CIERLUK Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 |
43. | BRZEZIŃSKI Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 |
44. | LOBA Kamil | BUDOWLANI TORUŃ | 09.05.2000 |
45. | CHTIOUI Michał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 |
46. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
47. | KRUŻEWSKI Aleksander | IKS WARSZAWA | 08.09.2001 |
48. | BEM Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 08.08.1998 |
49. | ŚWIERGOCKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1999 |
50. | BORATYN Filip | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.05.2000 |
51. | Bołąkowski Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 24.07.2001 |