Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 08.11.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Michał OLEKSY 6 MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000
2. Piotr BARNAŚ 6 MKS KUSY SZCZECIN 12.08.2001
3. Kuba Januszewski 6 MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001
4. Michał KRAWCZYK 6 MKS KUSY SZCZECIN 01.04.2001
5. Mateusz PIŁAT 1 MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
6. Miłosz Cygański 6 SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001
7. Jakub Sieradzan 6 MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
8. Mateusz KLIMEK 6 MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2000
9. Piotr SUROWIEC 6 MKS KUSY SZCZECIN 21.12.2000
10. Szymon ŁABĘDA 6 WARTA ŚREM 22.07.2000
11. Jan MARCZAK 2 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2001
12. Mateusz STOLARSKI 6 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001
13. Radosław NELZA 6 MKS KUSY SZCZECIN 07.07.2001
14. Paweł STASIENIUK 3 MKS KUSY SZCZECIN 02.05.2000
15. Victor SOCHACZEWSKI 6 MKS KUSY SZCZECIN 03.04.2000
16. Jakub NAPIERAŁĄ 6 WARTA ŚREM 24.10.2001
17. Maksymilian GOŁĘBIOWSKI 6 KS SZERMIERZ ŁOMIANKI 04.08.2000
18. Sebastian MICHALCZYK 6 SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
19. Hubert Szymański 6 MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
20. Filip MARZOCH 6 MKS KUSY SZCZECIN 03.12.2001
21. Mateusz Bołąkowski 6 MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
22. Rafał KIEDROWSKI 4 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000
23. Jakub MIESZAŁA 6 WARTA ŚREM 14.01.2000
24. Dawid DĘBICKI 5 T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Victor SOCHACZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 03.04.2000 zakwalifikowano
1. Mateusz PIŁAT MKS GRYF MIELEC 30.04.2000 zakwalifikowano
3. Mateusz KLIMEK MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2000 zakwalifikowano
4. Jan MARCZAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2001 zakwalifikowano
5. Paweł STASIENIUK MKS KUSY SZCZECIN 02.05.2000 zakwalifikowano
6. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001 zakwalifikowano
7. Filip MARZOCH MKS KUSY SZCZECIN 03.12.2001 zakwalifikowano
8. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
9. Maksymilian GOŁĘBIOWSKI KS SZERMIERZ ŁOMIANKI 04.08.2000 zakwalifikowano
10. Michał KRAWCZYK MKS KUSY SZCZECIN 01.04.2001 zakwalifikowano
11. Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000 zakwalifikowano
12. Piotr BARNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 12.08.2001 zakwalifikowano
13. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001 zakwalifikowano
14. Mateusz STOLARSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001 zakwalifikowano
15. Kuba Januszewski MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001 zakwalifikowano
16. Rafał KIEDROWSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000 zakwalifikowano
17. Miłosz Cygański SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001 zakwalifikowano
18. Sebastian MICHALCZYK SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001 zakwalifikowano
19. Piotr SUROWIEC MKS KUSY SZCZECIN 21.12.2000 zakwalifikowano
20. Jakub NAPIERAŁĄ WARTA ŚREM 24.10.2001 zakwalifikowano
21. Radosław NELZA MKS KUSY SZCZECIN 07.07.2001 zakwalifikowano
22. Szymon ŁABĘDA WARTA ŚREM 22.07.2000 zakwalifikowano
23. Michał OLEKSY MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000 zakwalifikowano
24. Jakub MIESZAŁA WARTA ŚREM 14.01.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
2. Mateusz PIŁAT MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
3. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
3. Mateusz KLIMEK MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2000
5. Victor SOCHACZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 03.04.2000
6. Paweł STASIENIUK MKS KUSY SZCZECIN 02.05.2000
7. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
8. Filip MARZOCH MKS KUSY SZCZECIN 03.12.2001
9. Jan MARCZAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2001
10. Maksymilian GOŁĘBIOWSKI KS SZERMIERZ ŁOMIANKI 04.08.2000
11. Michał KRAWCZYK MKS KUSY SZCZECIN 01.04.2001
12. Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
13. Piotr BARNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 12.08.2001
14. Mateusz STOLARSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001
15. Rafał KIEDROWSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000
16. Sebastian MICHALCZYK SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
17. Kuba Januszewski MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001
18. Miłosz Cygański SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001
19. Piotr SUROWIEC MKS KUSY SZCZECIN 21.12.2000
20. Jakub NAPIERAŁĄ WARTA ŚREM 24.10.2001
21. Radosław NELZA MKS KUSY SZCZECIN 07.07.2001
22. Szymon ŁABĘDA WARTA ŚREM 22.07.2000
23. Michał OLEKSY MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000
24. Jakub MIESZAŁA WARTA ŚREM 14.01.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy