Turniej

Nazwa: Kaszubska Jesień
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.09.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marcel KUŹMICKI 16 AZS AWF POZNAŃ 04.10.2006
2. Tristan THRUN 17 UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2006
3. Jakub Fogt 1 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
4. Tomasz RZEPKA 33 UKS ATENA GDAŃSK 15.02.2006
5. Kajetan LIPIŃSKI 32 UKS ATENA GDAŃSK 15.07.2006
6. Maksymilian DOROSZKIEWICZ 18 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
7. Maksymilian LEŚNIEWSKI 31 UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007
8. Mateusz WIOSNA 47 UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006
9. Filip STARKOWSKI 2 POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006
10. Jan Jerzy GACZYŃSKI 15 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
11. Mateusz SPICH 19 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.04.2007
12. Hubert LEOPOLD 14 UKS ATENA GDAŃSK 22.02.2006
13. Jakub TUSK 51 UKS ATENA GDAŃSK 25.05.2007
14. Michał Pakuła 30 UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2006
15. Idzi DURAJ 3 UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
16. Bartosz SZCZOTKO 35 UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006
17. Jędrzej ROGOWSKI 20 UKS-I BOHUN TORUŃ. 27.07.2006
18. Rafał TRYBUŁOWSKI 13 UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2006
19. Ksawery KOZŁOWSKI 29 UKS ATENA GDAŃSK 25.08.2006
20. Maciej Surma 4 AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
21. Piotr GABRIEL 36 UKS ATENA GDAŃSK 28.10.2006
22. Mikołaj FIRLEJ 45 UKS ATENA GDAŃSK 20.12.2007
23. Krzysztof KONIUSZY 37 UKS ATENA GDAŃSK 18.05.2007
24. Jakub CZAJKOWSKI 5 UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006
25. Szymon PYSKŁO 44 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
26. Iwo DRÓŻDŻ 28 AZS AWF WARSZAWA 12.07.2006
27. Damian DUDZIŃSKI 12 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006
28. Ludomir DŁUGOKĘCKI 42 MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
29. Bartosz Pyskło 53 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
30. Kacper ROMANIK 54 UKS ATENA GDAŃSK 07.01.2006
31. Mateusz ŻOŁNOWSKI 21 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
32. Franciszek OLSZEWSKI 11 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007
33. Łukasz TOMYŚLAK 6 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
34. Jan KSIĄŻEK 43 UKS ATENA GDAŃSK 23.03.2006
35. Antoni ZAKRZEWSKI 26 AZS AWF WARSZAWA 10.02.2006
36. Szymon PISAREWICZ 7 UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
37. Adam LIZAK 39 MKS KUSY SZCZECIN 20.08.2007
38. Szymon BOGUSŁAWSKI 10 UKS ATENA GDAŃSK 02.10.2006
39. Marek PIEKARSKI 41 UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2006
40. Jakub GORCZYCA 8 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
41. Miłosz ŚWIĄTKOWSKI 24 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 01.11.2006
42. Adam Szuflita 25 UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007
43. Szymon PUCKOWSKI 9 UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
2. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006 zakwalifikowano
2. Filip STARKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006 zakwalifikowano
4. Ludomir DŁUGOKĘCKI MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 zakwalifikowano
5. Bartosz SZCZOTKO UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006 zakwalifikowano
6. Adam LIZAK MKS KUSY SZCZECIN 20.08.2007 zakwalifikowano
7. Łukasz TOMYŚLAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006 zakwalifikowano
8. Damian DUDZIŃSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006 zakwalifikowano
8. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 zakwalifikowano
10. Franciszek OLSZEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007 zakwalifikowano
11. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
12. Tomasz RZEPKA UKS ATENA GDAŃSK 15.02.2006 zakwalifikowano
13. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
14. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
15. Marek PIEKARSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2006 zakwalifikowano
16. Marcel KUŹMICKI AZS AWF POZNAŃ 04.10.2006 zakwalifikowano
17. Rafał TRYBUŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2006 zakwalifikowano
18. Antoni ZAKRZEWSKI AZS AWF WARSZAWA 10.02.2006 zakwalifikowano
18. Jędrzej ROGOWSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 27.07.2006 zakwalifikowano
20. Jakub CZAJKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006 zakwalifikowano
21. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
22. Szymon PUCKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006 zakwalifikowano
23. Michał Pakuła UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2006 zakwalifikowano
24. Jan KSIĄŻEK UKS ATENA GDAŃSK 23.03.2006 zakwalifikowano
25. Tristan THRUN UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2006 zakwalifikowano
26. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
27. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007 zakwalifikowano
28. Mateusz SPICH UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.04.2007 zakwalifikowano
29. Kacper ROMANIK UKS ATENA GDAŃSK 07.01.2006 zakwalifikowano
30. Mateusz WIOSNA UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006 zakwalifikowano
31. Bartosz Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
32. Mikołaj FIRLEJ UKS ATENA GDAŃSK 20.12.2007 zakwalifikowano
33. Piotr GABRIEL UKS ATENA GDAŃSK 28.10.2006 zakwalifikowano
34. Miłosz ŚWIĄTKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 01.11.2006 zakwalifikowano
35. Jakub TUSK UKS ATENA GDAŃSK 25.05.2007 zakwalifikowano
36. Szymon BOGUSŁAWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.10.2006 zakwalifikowano
37. Maksymilian LEŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007 zakwalifikowano
38. Hubert LEOPOLD UKS ATENA GDAŃSK 22.02.2006 zakwalifikowano
39. Kajetan LIPIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.07.2006 zakwalifikowano
40. Krzysztof KONIUSZY UKS ATENA GDAŃSK 18.05.2007 zakwalifikowano
41. Adam Szuflita UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007 zakwalifikowano
43. Iwo DRÓŻDŻ AZS AWF WARSZAWA 12.07.2006 zakwalifikowano
44. Ksawery KOZŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.08.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
2. Łukasz TOMYŚLAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
3. Bartosz SZCZOTKO UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006
3. Adam LIZAK MKS KUSY SZCZECIN 20.08.2007
5. Filip STARKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006
6. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
7. Antoni ZAKRZEWSKI AZS AWF WARSZAWA 10.02.2006
8. Jan KSIĄŻEK UKS ATENA GDAŃSK 23.03.2006
9. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
10. Ludomir DŁUGOKĘCKI MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
11. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
12. Franciszek OLSZEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007
13. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
14. Tomasz RZEPKA UKS ATENA GDAŃSK 15.02.2006
15. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
16. Rafał TRYBUŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2006
17. Damian DUDZIŃSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006
18. Marek PIEKARSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2006
19. Marcel KUŹMICKI AZS AWF POZNAŃ 04.10.2006
20. Jędrzej ROGOWSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 27.07.2006
21. Jakub CZAJKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006
22. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
23. Szymon PUCKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006
24. Michał Pakuła UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2006
25. Tristan THRUN UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2006
26. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
27. Mateusz WIOSNA UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006
28. Bartosz Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
29. Mikołaj FIRLEJ UKS ATENA GDAŃSK 20.12.2007
30. Szymon BOGUSŁAWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.10.2006
31. Maksymilian LEŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007
32. Hubert LEOPOLD UKS ATENA GDAŃSK 22.02.2006
33. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
34. Mateusz SPICH UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.04.2007
35. Kacper ROMANIK UKS ATENA GDAŃSK 07.01.2006
36. Piotr GABRIEL UKS ATENA GDAŃSK 28.10.2006
37. Miłosz ŚWIĄTKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 01.11.2006
38. Jakub TUSK UKS ATENA GDAŃSK 25.05.2007
39. Kajetan LIPIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.07.2006
40. Krzysztof KONIUSZY UKS ATENA GDAŃSK 18.05.2007
41. Adam Szuflita UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007
43. Iwo DRÓŻDŻ AZS AWF WARSZAWA 12.07.2006
44. Ksawery KOZŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.08.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy