Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 28.05.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Pijaczyńska Kinga | 33 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
2. | Matysiak Katarzyna | 16 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
3. | Jelińska Martyna | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
4. | RUDZIŃSKA Patrycja | 50 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 |
5. | ŻUROWSKA Beata | 17 | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
6. | LIDZBARSKA Julia | 15 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
7. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | 46 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
8. | CZAJKA Weronika | 18 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
9. | WINIARSKA Katarzyna | 31 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
10. | OPOLSKA Maja | 35 | AZS AWF WARSZAWA | 03.05.1995 |
11. | Łyczbińska Hanna | 2 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 |
12. | MECH Marta | 19 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
13. | KNOP Magdalena | 3 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.11.1981 |
14. | BRONIKOWSKA Zofia | 36 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
15. | SADOWSKA Maria | 30 | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
16. | Vetulani Maria | 14 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 |
17. | STARZ Aleksandra | 34 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.11.1995 |
18. | Toporska Joanna | 29 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
19. | Włosińska Julia | 45 | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
20. | Wojtaluk Julia | 20 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
21. | Walczyk-Klimaszyk Julia | 4 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
22. | LACHMAN Katarzyna | 13 | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 |
23. | Chrzanowska Julia | 12 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
24. | Synoradzka Martyna | 5 | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1988 |
25. | CZAJKA Justyna | 28 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
26. | MURAWSKA Karolina | 37 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
27. | WIADEREK Alicja | 21 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 |
28. | ANUSZEWSKA Justyna | 38 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.06.1989 |
29. | Łyczbińska Marta | 6 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1990 |
30. | WASILCZUK Dominika | 39 | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
31. | Długosz Martyna | 11 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
32. | SULIK Sandra | 22 | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
33. | SOBCZAK Zuzanna | 24 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 |
34. | BOBER Zuzanna | 27 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
35. | STAWIARSKA Katarzyna | 40 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
36. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | 7 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
37. | Jeglińska Aleksandra | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
38. | Gondek Natalia | 43 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
39. | PALISZEWSKA Monika | 10 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.07.1990 |
40. | WOJTKOWIAK Małgorzata | 8 | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1982 |
41. | Wisoky Weronika | 25 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
42. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | 9 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 |
43. | ZAJĄC Katarzyna | 42 | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 |
44. | OPOLSKA Aleksandra | 26 | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 | zakwalifikowano |
2. | Synoradzka Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1988 | zakwalifikowano |
3. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
3. | Łyczbińska Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1990 | zakwalifikowano |
5. | WOJTKOWIAK Małgorzata | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1982 | zakwalifikowano |
6. | KNOP Magdalena | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.11.1981 | zakwalifikowano |
7. | Łyczbińska Hanna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 | zakwalifikowano |
8. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 | zakwalifikowano |
9. | CZAJKA Weronika | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
10. | OPOLSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 | zakwalifikowano |
11. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 | zakwalifikowano |
12. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 | zakwalifikowano |
13. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 | zakwalifikowano |
14. | PALISZEWSKA Monika | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.07.1990 | zakwalifikowano |
15. | LACHMAN Katarzyna | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 | zakwalifikowano |
16. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 | zakwalifikowano |
17. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 | zakwalifikowano |
18. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
19. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 | zakwalifikowano |
20. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 | zakwalifikowano |
21. | Vetulani Maria | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 | zakwalifikowano |
22. | ANUSZEWSKA Justyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.06.1989 | zakwalifikowano |
23. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
24. | SOBCZAK Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 | zakwalifikowano |
24. | CZAJKA Justyna | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
26. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 | zakwalifikowano |
27. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
28. | ZAJĄC Katarzyna | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 | zakwalifikowano |
29. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 | zakwalifikowano |
30. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 | zakwalifikowano |
31. | RUDZIŃSKA Patrycja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 | zakwalifikowano |
32. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 | zakwalifikowano |
33. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 | zakwalifikowano |
34. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 | zakwalifikowano |
35. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 | zakwalifikowano |
36. | WIADEREK Alicja | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 | zakwalifikowano |
37. | STARZ Aleksandra | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.11.1995 | zakwalifikowano |
38. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 | zakwalifikowano |
39. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 | zakwalifikowano |
40. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 | zakwalifikowano |
41. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 | zakwalifikowano |
42. | OPOLSKA Maja | AZS AWF WARSZAWA | 03.05.1995 | zakwalifikowano |
43. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 | zakwalifikowano |
44. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Łyczbińska Hanna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 |
2. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
3. | Łyczbińska Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1990 |
3. | WOJTKOWIAK Małgorzata | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1982 |
5. | Synoradzka Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1988 |
6. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
7. | KNOP Magdalena | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.11.1981 |
8. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
9. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
10. | CZAJKA Weronika | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
11. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
12. | PALISZEWSKA Monika | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.07.1990 |
13. | LACHMAN Katarzyna | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 |
14. | Vetulani Maria | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 |
15. | ANUSZEWSKA Justyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.06.1989 |
16. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
17. | OPOLSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 |
18. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
19. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
20. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
21. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
22. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
23. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
24. | SOBCZAK Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 |
25. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 |
26. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
27. | ZAJĄC Katarzyna | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 |
28. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
29. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
30. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
31. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
32. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
33. | CZAJKA Justyna | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
34. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
35. | RUDZIŃSKA Patrycja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 |
36. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
37. | WIADEREK Alicja | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 |
38. | STARZ Aleksandra | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.11.1995 |
39. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
40. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
41. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
42. | OPOLSKA Maja | AZS AWF WARSZAWA | 03.05.1995 |
43. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
44. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |