Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.09.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Walczyk-Klimaszyk Julia | 1 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
2. | SZABELSKA Oliwia | 19 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
3. | SADOWSKA Maria | 20 | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
4. | Jabłonowska Kaja | 42 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
5. | TURKIEWICZ Katarzyna | 36 | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
6. | ARCISZEWSKA Oliwia | 37 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 01.04.2001 |
7. | Brzezińska Zofia | 42 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
8. | BOBER Zuzanna | 21 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
9. | WINIARSKA Katarzyna | 17 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
10. | Chrzanowska Julia | 2 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
11. | SZYMCZAK Anna | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 |
12. | ŻELECHOWSKA Sara | 18 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
13. | BRONIKOWSKA Zofia | 16 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
14. | BESSMAN Julia | 42 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
15. | SUCHOMSKA Zuzanna | 35 | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
16. | WASILCZUK Dominika | 15 | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
17. | Pijaczyńska Kinga | 22 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
18. | Kolibabka Julia | 33 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
19. | TOMCZAK Renata | 4 | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
20. | Polewicz Zuzanna | 32 | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
21. | Toporska Joanna | 23 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
22. | ŻUROWSKA Beata | 5 | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
23. | Wojtaluk Julia | 14 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
24. | Cichocka Konstancja | 42 | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 |
25. | Wisoky Weronika | 13 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
26. | NECZYŃSKA Adrianna | 40 | IKS LESZNO | 22.10.2001 |
27. | Rogóż Alicja | 30 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 |
28. | WIECZOREK Aleksandra | 42 | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
29. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | 6 | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
30. | MURAWSKA Karolina | 24 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
31. | DRÓŻDŻ Zuzanna | 42 | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1999 |
32. | Jeglińska Aleksandra | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
33. | ŁAWSKA Magdalena | 31 | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
34. | Kręc Emilia | 42 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.01.2002 |
35. | MECH Marta | 12 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
36. | MAKARSKA Karolina | 42 | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 |
37. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | 29 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
38. | LIDZBARSKA Julia | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
39. | Matysiak Katarzyna | 11 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
40. | KOLAK Ewelina | 26 | IKS LESZNO | 24.01.1998 |
41. | SZEWCZYK Wiktoria | 10 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
42. | KOZŁOWSKA Alicja | 28 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
43. | FRĄCKOWIAK Adrianna | 9 | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
44. | Włosińska Julia | 27 | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
45. | Kluszczyńska Sandra | 42 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 | zakwalifikowano |
2. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 | zakwalifikowano |
3. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
4. | SZYMCZAK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 | zakwalifikowano |
5. | FRĄCKOWIAK Adrianna | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 | zakwalifikowano |
6. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
7. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 | zakwalifikowano |
8. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 | zakwalifikowano |
9. | NECZYŃSKA Adrianna | IKS LESZNO | 22.10.2001 | zakwalifikowano |
10. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 | zakwalifikowano |
11. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 | zakwalifikowano |
12. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 | zakwalifikowano |
13. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 | zakwalifikowano |
14. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
15. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 | zakwalifikowano |
16. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 | zakwalifikowano |
17. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 | zakwalifikowano |
18. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 | zakwalifikowano |
19. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 | zakwalifikowano |
20. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 | zakwalifikowano |
21. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 | zakwalifikowano |
22. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 | zakwalifikowano |
23. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 | zakwalifikowano |
24. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
25. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 | zakwalifikowano |
26. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 | zakwalifikowano |
27. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 | zakwalifikowano |
28. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 | zakwalifikowano |
29. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
30. | KOLAK Ewelina | IKS LESZNO | 24.01.1998 | zakwalifikowano |
31. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 | zakwalifikowano |
31. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 | zakwalifikowano |
33. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 | zakwalifikowano |
34. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
35. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 | zakwalifikowano |
36. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 | zakwalifikowano |
37. | Kluszczyńska Sandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 | zakwalifikowano |
38. | MAKARSKA Karolina | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 | zakwalifikowano |
39. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 | zakwalifikowano |
40. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
41. | DRÓŻDŻ Zuzanna | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1999 | zakwalifikowano |
42. | ARCISZEWSKA Oliwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 01.04.2001 | zakwalifikowano |
43. | Cichocka Konstancja | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 | zakwalifikowano |
43. | Kręc Emilia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.01.2002 | zakwalifikowano |
45. | Rogóż Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
2. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
3. | SZYMCZAK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 |
3. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
5. | FRĄCKOWIAK Adrianna | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
6. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
7. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
8. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
9. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
10. | NECZYŃSKA Adrianna | IKS LESZNO | 22.10.2001 |
11. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
12. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
13. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
14. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
15. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
16. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
17. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
18. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
19. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
20. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
21. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
22. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
23. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
24. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
25. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
26. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
27. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
28. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
29. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
30. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
31. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
32. | DRÓŻDŻ Zuzanna | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1999 |
33. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
34. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
35. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
36. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
37. | KOLAK Ewelina | IKS LESZNO | 24.01.1998 |
38. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
39. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
40. | Kluszczyńska Sandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 |
41. | MAKARSKA Karolina | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 |
42. | ARCISZEWSKA Oliwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 01.04.2001 |
43. | Kręc Emilia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.01.2002 |
43. | Cichocka Konstancja | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 |
45. | Rogóż Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 |