Turniej

Nazwa: XI Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.04.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Magdalena DĄBECKA 16 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005
2. Agata BAJKÓW 21 UKS ATENA GDAŃSK 10.10.2005
3. Marta JAKUBOWSKA 32 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
4. Amelia BIEGAŃSKA 32 AZS AWF POZNAŃ 08.01.2005
5. Matylda WINIECKA 1 MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
6. Oliwia Kulpaczyńska 2 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
7. NATALIA LEWANDOWSKA 20 UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005
8. Gabrysia MARTYNIAK 32 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.04.2005
9. Aleksandra TAŃSKA 32 AZS AWF POZNAŃ 11.02.2005
10. Maria Fedorów 25 AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
11. Lena PIĄTKOWSKA 3 UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
12. Emilia KAPAŁA 32 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
13. Alicja TOMASZEWSKA 22 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 19.12.2005
14. Julia Wiśniewska 19 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
15. Laura NOWAK 32 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.09.2006
16. Zofia MAJOREK 32 UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006
17. Iga SMORGOWICZ 23 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.01.2006
18. Lena LANGA 15 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
19. Wiktoria SZAFRAN 32 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.01.2006
20. Laura NAKLICKA 4 MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005
21. Emilia ADRIANEK 32 UKS RONDO SZCZECIN 27.01.2005
22. Wiktoria WILCZYŃSKA 32 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.03.2006
23. Laura SZCZECHOWSKA 5 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
24. Zuzanna KĘDZIORA 18 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
25. Nel NILEK 28 POLONIA 1912 LESZNO 29.04.2005
26. Karolina ROMPCZYK 32 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
27. Daria FILIPOWICZ 14 UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005
28. Natalia JAROSIEWICZ 24 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
29. Linda FALKIEWICZ 32 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.03.2006
30. Aleksandra KROCZYŃSKA 32 UKS RONDO SZCZECIN 09.03.2005
31. Aleksandra Nowakowska 6 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
32. Weronika UŁASIUK 32 UKS ATENA GDAŃSK 15.07.2006
33. Julia GRACZYK 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
34. Nina GEMBAL 26 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.12.2005
35. Gabriela BESSMAN 32 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
36. Antonina Bartol 7 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
37. Karolina FUDALA 8 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
38. Dominika WYTYK 27 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
39. Maja MICHNIEWICZ 32 UKS RONDO SZCZECIN 09.04.2005
40. Aleksandra BINKO 32 IKS LESZNO 20.06.2006
41. Weronika TRACZ 17 WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
42. Anna ŚWIĄTKOWSKA 32 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 19.01.2005
43. Adrianna WIERZCHOWSKA 32 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
44. Weronika SKOCZYLAS 13 AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
45. Róża WYKLAND 9 UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
46. Laura WILKE 30 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
47. Barbara MICHALSKA 10 UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005
48. Wiktoria KASPRZYK 31 AZS AWF POZNAŃ 16.01.2005
49. Antonina KWIATKOWSKA 11 AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005
50. Zuzanna KARPINSKA 32 BUDOWLANI TORUŃ 12.08.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
2. Daria FILIPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005 zakwalifikowano
3. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
4. Barbara MICHALSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005 zakwalifikowano
5. Laura NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005 zakwalifikowano
6. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 zakwalifikowano
7. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 zakwalifikowano
8. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005 zakwalifikowano
9. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
10. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005 zakwalifikowano
11. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005 zakwalifikowano
11. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005 zakwalifikowano
13. NATALIA LEWANDOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005 zakwalifikowano
14. Magdalena DĄBECKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005 zakwalifikowano
15. Antonina KWIATKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005 zakwalifikowano
16. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
17. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
18. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 zakwalifikowano
19. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006 zakwalifikowano
20. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006 zakwalifikowano
21. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005 zakwalifikowano
22. Alicja TOMASZEWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 19.12.2005 zakwalifikowano
23. Agata BAJKÓW UKS ATENA GDAŃSK 10.10.2005 zakwalifikowano
24. Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005 zakwalifikowano
25. Maria Fedorów AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005 zakwalifikowano
26. Nina GEMBAL FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.12.2005 zakwalifikowano
27. Emilia ADRIANEK UKS RONDO SZCZECIN 27.01.2005 zakwalifikowano
28. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006 zakwalifikowano
29. Linda FALKIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.03.2006 zakwalifikowano
30. Anna ŚWIĄTKOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 19.01.2005 zakwalifikowano
31. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006 zakwalifikowano
32. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006 zakwalifikowano
33. Zuzanna KARPINSKA BUDOWLANI TORUŃ 12.08.2006 zakwalifikowano
34. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006 zakwalifikowano
35. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
36. Gabrysia MARTYNIAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.04.2005 zakwalifikowano
37. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006 zakwalifikowano
38. Nel NILEK POLONIA 1912 LESZNO 29.04.2005 zakwalifikowano
39. Iga SMORGOWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.01.2006 zakwalifikowano
40. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
41. Maja MICHNIEWICZ UKS RONDO SZCZECIN 09.04.2005 zakwalifikowano
42. Zofia MAJOREK UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006 zakwalifikowano
43. Weronika UŁASIUK UKS ATENA GDAŃSK 15.07.2006 zakwalifikowano
44. Wiktoria KASPRZYK AZS AWF POZNAŃ 16.01.2005 zakwalifikowano
45. Aleksandra TAŃSKA AZS AWF POZNAŃ 11.02.2005 zakwalifikowano
46. Amelia BIEGAŃSKA AZS AWF POZNAŃ 08.01.2005 zakwalifikowano
47. Laura NOWAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.09.2006 zakwalifikowano
48. Wiktoria SZAFRAN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.01.2006 zakwalifikowano
49. Aleksandra KROCZYŃSKA UKS RONDO SZCZECIN 09.03.2005 zakwalifikowano
50. Wiktoria WILCZYŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.03.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
2. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
3. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
3. NATALIA LEWANDOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005
5. Daria FILIPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005
6. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
7. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
8. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
9. Barbara MICHALSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005
10. Laura NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005
11. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
12. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
13. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
14. Antonina KWIATKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005
15. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
16. Anna ŚWIĄTKOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 19.01.2005
17. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
18. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
19. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
20. Magdalena DĄBECKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005
21. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
22. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
23. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
24. Agata BAJKÓW UKS ATENA GDAŃSK 10.10.2005
25. Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
26. Nina GEMBAL FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.12.2005
27. Emilia ADRIANEK UKS RONDO SZCZECIN 27.01.2005
28. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
29. Linda FALKIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.03.2006
30. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
31. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
32. Weronika UŁASIUK UKS ATENA GDAŃSK 15.07.2006
33. Alicja TOMASZEWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 19.12.2005
34. Maria Fedorów AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
35. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
36. Zuzanna KARPINSKA BUDOWLANI TORUŃ 12.08.2006
37. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
38. Gabrysia MARTYNIAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.04.2005
39. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
40. Nel NILEK POLONIA 1912 LESZNO 29.04.2005
41. Iga SMORGOWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.01.2006
42. Maja MICHNIEWICZ UKS RONDO SZCZECIN 09.04.2005
43. Zofia MAJOREK UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006
44. Wiktoria KASPRZYK AZS AWF POZNAŃ 16.01.2005
45. Aleksandra TAŃSKA AZS AWF POZNAŃ 11.02.2005
46. Amelia BIEGAŃSKA AZS AWF POZNAŃ 08.01.2005
47. Laura NOWAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.09.2006
48. Wiktoria SZAFRAN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.01.2006
49. Aleksandra KROCZYŃSKA UKS RONDO SZCZECIN 09.03.2005
50. Wiktoria WILCZYŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.03.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy