Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.11.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Fajkis Jarosław | 32 | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
2. | BIAŁY Artur | 72 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.09.2003 |
3. | Lubieniecki Wojciech | 1 | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
4. | Adamczyk Patryk | 66 | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
5. | ŚMIEJA Sebastian | 35 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
6. | ŚMIEJA Wojciech | 64 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.08.2003 |
7. | Sojka Dominik | 33 | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 |
8. | PIEKARZ Michał | 31 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 |
9. | Michalak Damian | 2 | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
10. | Tarachanowicz Szymon | 72 | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
11. | NOSSARZEWSKI Antoni | 72 | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2002 |
12. | KOLAŃCZYK Wojciech | 3 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
13. | SIUDAK Aleksander | 30 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
14. | Gramza Maciej | 60 | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 |
15. | Chołast Mateusz | 36 | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 |
16. | Strączyński Wiktor | 4 | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
17. | MARCOL Maciej | 29 | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
18. | MILCZAREK-METZNER Mikołaj | 72 | PKSZERM WARSZAWA | 25.07.2002 |
19. | RECLO Martin | 72 | ||
20. | PAKUŁA Jan | 69 | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
21. | CZECHOWSKI Grzegorz | 28 | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 |
22. | SZURLEJ Bartłomiej | 5 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
23. | STASIENIUK Paweł | 61 | MKS KUSY SZCZECIN | 02.05.2000 |
24. | PYSZNY Karol | 72 | RMKS RYBNIK | 22.04.2002 |
25. | Cieślik Jakub | 27 | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
26. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | 6 | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
27. | BERNAT Julian | 72 | KSz WARSZAWIANKA | 08.08.2002 |
28. | MICHALCZYK Sebastian | 38 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 |
29. | PŁOTCZYK Paweł | 69 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.03.2003 |
30. | GŁOWACKI Dominik | 59 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 |
31. | PIŁAT Mateusz | 26 | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
32. | HAUDER Sebastian | 39 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
33. | KOŁPA Piotr | 7 | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 |
34. | PYTEL Piotr | 72 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.11.1998 |
35. | Kałuziński Ryszard | 25 | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |
36. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | 72 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 |
37. | Koc Franciszek | 8 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
38. | PROKOP Rafał | 57 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 08.05.2000 |
39. | KORZENIEWSKI Stanisław | 72 | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 |
40. | KITLIŃSKI Bartosz | 56 | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
41. | Zbierada Bartłomiej | 9 | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 |
42. | TUMAS Marcin | 41 | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
43. | PUCHAŁA Mateusz | 72 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2003 |
44. | Kasperczak Kamil | 72 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 31.12.2000 |
45. | NIKIEL Marcin | 10 | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
46. | KRZYŻYŃSKI Artur | 54 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.05.2001 |
47. | MARCZAK Jan | 23 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 |
48. | ANTONIAK Konrad | 42 | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
49. | GRYT Michał | 72 | RMKS RYBNIK | 15.08.1999 |
50. | Buśko Robert | 43 | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
51. | Ralko Filip | 22 | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
52. | GŁOWACKI Mikołaj | 55 | PIAST GLIWICE | 18.09.2000 |
53. | GOŁĘBIOWSKI Maksymilian | 72 | KS SZERMIERZ ŁOMIANKI | 04.08.2000 |
54. | NOGANOWICZ Karol | 11 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
55. | ANTKIEWICZ Mikołaj | 51 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 23.06.2000 |
56. | BARTOLEWSKI Wacław | 21 | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
57. | GIDZIŃSKI Piotr | 12 | KSz WARSZAWIANKA | 23.11.2000 |
58. | OGONOWSKI Szymon | 72 | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
59. | MUSIOLIK Bartłomiej | 44 | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
60. | Rachwalik Michał | 13 | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
61. | BAR Michał | 53 | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
62. | Cnotalski Przemysław | 45 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
63. | Urban Karol | 20 | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
64. | COREJ Samuel | 72 | ||
65. | ADAMOWICZ Jakub | 47 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 13.04.1999 |
66. | Socha Jan | 14 | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
67. | DĘBICKI Dawid | 46 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 |
68. | SZAJTHAUER Robert | 19 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 |
69. | MARCINIAK Jarosław | 15 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.07.2000 |
70. | Huwer Kamil | 52 | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
71. | BULANDRA Jan | 18 | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
72. | GODLEWSKI Bartłomiej | 47 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 |
73. | MAZURKIEWICZ Miłosz | 72 | AZS AWF KATOWICE | 04.06.2003 |
74. | Wąsiewicz Tomasz | 50 | RMKS RYBNIK | 21.07.1999 |
75. | ĆWIĘKA Wojciech | 16 | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 |
76. | RADOSZ Mikołaj | 49 | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
77. | STOLAR Samuel | 72 | ||
78. | Dembowski Michał | 17 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.10.1998 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 | zakwalifikowano |
2. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 | zakwalifikowano |
2. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 | zakwalifikowano |
4. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 | zakwalifikowano |
5. | STOLAR Samuel | zakwalifikowano | ||
6. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 | zakwalifikowano |
7. | Zbierada Bartłomiej | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 | zakwalifikowano |
7. | RECLO Martin | zakwalifikowano | ||
9. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
10. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 | zakwalifikowano |
10. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 | zakwalifikowano |
12. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 | zakwalifikowano |
13. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 | zakwalifikowano |
13. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 | zakwalifikowano |
15. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 | zakwalifikowano |
16. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 | zakwalifikowano |
17. | KOŁPA Piotr | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 | zakwalifikowano |
18. | Gramza Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 | zakwalifikowano |
18. | PYTEL Piotr | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.11.1998 | zakwalifikowano |
20. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 | zakwalifikowano |
21. | MARCINIAK Jarosław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.07.2000 | zakwalifikowano |
22. | ŚMIEJA Wojciech | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.08.2003 | zakwalifikowano |
23. | SZAJTHAUER Robert | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 | zakwalifikowano |
24. | NOSSARZEWSKI Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2002 | zakwalifikowano |
25. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 | zakwalifikowano |
26. | PYSZNY Karol | RMKS RYBNIK | 22.04.2002 | zakwalifikowano |
27. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 | zakwalifikowano |
28. | DĘBICKI Dawid | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 | zakwalifikowano |
29. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
30. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 | zakwalifikowano |
31. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 | zakwalifikowano |
31. | ĆWIĘKA Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 | zakwalifikowano |
33. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 | zakwalifikowano |
33. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 | zakwalifikowano |
35. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 | zakwalifikowano |
36. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 | zakwalifikowano |
37. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 | zakwalifikowano |
38. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 | zakwalifikowano |
39. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 | zakwalifikowano |
40. | KRZYŻYŃSKI Artur | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.05.2001 | zakwalifikowano |
41. | GŁOWACKI Dominik | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
42. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 | zakwalifikowano |
43. | GŁOWACKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 18.09.2000 | zakwalifikowano |
44. | MARCZAK Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 | zakwalifikowano |
45. | Dembowski Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.10.1998 | zakwalifikowano |
46. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 | zakwalifikowano |
47. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 | zakwalifikowano |
48. | CZECHOWSKI Grzegorz | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 | zakwalifikowano |
49. | Wąsiewicz Tomasz | RMKS RYBNIK | 21.07.1999 | zakwalifikowano |
50. | PIEKARZ Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 | zakwalifikowano |
51. | GIDZIŃSKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 23.11.2000 | zakwalifikowano |
52. | ADAMOWICZ Jakub | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 13.04.1999 | zakwalifikowano |
53. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 | zakwalifikowano |
54. | Chołast Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 | zakwalifikowano |
54. | ANTKIEWICZ Mikołaj | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 23.06.2000 | zakwalifikowano |
56. | GOŁĘBIOWSKI Maksymilian | KS SZERMIERZ ŁOMIANKI | 04.08.2000 | zakwalifikowano |
57. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 | zakwalifikowano |
58. | MAZURKIEWICZ Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 04.06.2003 | zakwalifikowano |
58. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 | zakwalifikowano |
60. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 | zakwalifikowano |
60. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 | zakwalifikowano |
60. | PUCHAŁA Mateusz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2003 | zakwalifikowano |
63. | PROKOP Rafał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 08.05.2000 | zakwalifikowano |
64. | Kasperczak Kamil | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 31.12.2000 | zakwalifikowano |
65. | Sojka Dominik | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
66. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
67. | COREJ Samuel | zakwalifikowano | ||
67. | MILCZAREK-METZNER Mikołaj | PKSZERM WARSZAWA | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
69. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
69. | STASIENIUK Paweł | MKS KUSY SZCZECIN | 02.05.2000 | zakwalifikowano |
71. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 | zakwalifikowano |
72. | KORZENIEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 | zakwalifikowano |
73. | MICHALCZYK Sebastian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 | zakwalifikowano |
74. | BIAŁY Artur | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.09.2003 | zakwalifikowano |
75. | BERNAT Julian | KSz WARSZAWIANKA | 08.08.2002 | zakwalifikowano |
76. | PŁOTCZYK Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.03.2003 | zakwalifikowano |
77. | GRYT Michał | RMKS RYBNIK | 15.08.1999 | zakwalifikowano |
78. | GODLEWSKI Bartłomiej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
2. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
3. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
3. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
5. | Zbierada Bartłomiej | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 |
6. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
7. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
8. | GIDZIŃSKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 23.11.2000 |
9. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
10. | RECLO Martin | ||
11. | KOŁPA Piotr | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 |
12. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
13. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
14. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
15. | GŁOWACKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 18.09.2000 |
16. | PIEKARZ Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 |
17. | STOLAR Samuel | ||
18. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
19. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
20. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
21. | PYTEL Piotr | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.11.1998 |
22. | NOSSARZEWSKI Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2002 |
23. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
24. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
24. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |
26. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
27. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
28. | KRZYŻYŃSKI Artur | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.05.2001 |
29. | MARCZAK Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 |
30. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
31. | ANTKIEWICZ Mikołaj | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 23.06.2000 |
31. | Chołast Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 |
33. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
33. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
35. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
36. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
37. | Gramza Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 |
38. | MARCINIAK Jarosław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.07.2000 |
39. | ŚMIEJA Wojciech | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.08.2003 |
40. | SZAJTHAUER Robert | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 |
41. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
42. | PYSZNY Karol | RMKS RYBNIK | 22.04.2002 |
43. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
44. | DĘBICKI Dawid | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 |
45. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
46. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
46. | ĆWIĘKA Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 |
48. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
49. | GŁOWACKI Dominik | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 |
50. | Dembowski Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.10.1998 |
51. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
52. | CZECHOWSKI Grzegorz | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 |
53. | Wąsiewicz Tomasz | RMKS RYBNIK | 21.07.1999 |
54. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
55. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
56. | MAZURKIEWICZ Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 04.06.2003 |
57. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
57. | PUCHAŁA Mateusz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2003 |
59. | PROKOP Rafał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 08.05.2000 |
60. | Kasperczak Kamil | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 31.12.2000 |
61. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
61. | STASIENIUK Paweł | MKS KUSY SZCZECIN | 02.05.2000 |
63. | MICHALCZYK Sebastian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 |
64. | GRYT Michał | RMKS RYBNIK | 15.08.1999 |
65. | ADAMOWICZ Jakub | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 13.04.1999 |
66. | GOŁĘBIOWSKI Maksymilian | KS SZERMIERZ ŁOMIANKI | 04.08.2000 |
67. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
68. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
69. | Sojka Dominik | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 |
70. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 |
71. | COREJ Samuel | ||
71. | MILCZAREK-METZNER Mikołaj | PKSZERM WARSZAWA | 25.07.2002 |
73. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
74. | KORZENIEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 |
75. | BIAŁY Artur | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.09.2003 |
76. | BERNAT Julian | KSz WARSZAWIANKA | 08.08.2002 |
77. | PŁOTCZYK Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.03.2003 |
78. | GODLEWSKI Bartłomiej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 |