Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.03.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Karolina ŻURAWSKA 1 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
2. Irina KRASNOPEROVA 187 01.01.2004
3. Irina BARBU 63 01.01.2004
4. Neslihan OZHAN 124 01.01.2004
5. Liliane HASSINGER 125 29.09.2004
6. Maja SZATARSKA 2 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
7. Katerina HLUCHA 123 01.01.2005
8. Anastasiia YEROFIEIENKO 126 01.01.2004
9. Róża WYKLAND 180 UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
10. Konstancja KANAS 3 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004
11. Assia OMARA 127 01.01.2004
12. Lina Elisabeth WEMME 60 13.04.2004
13. Anna SAVKINA 122 01.01.2005
14. Karolina LEWANDOWSKA 4 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
15. Antonia FINKENSTAEDT 119 12.03.2004
16. Lara SPOLJAR 130 01.01.2004
17. Marie HÖFLER 68 28.07.2004
18. OLIWIA KOWALSKA 5 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
19. Nina GEMBAL 57 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.12.2005
20. Karunya SHANMUGAM 183 01.01.2004
21. Gabriela SINKOVICH 93
22. Boglarka TOROK 182 01.01.2005
23. Julia BERGER 129 01.01.2005
24. Zuzanna CISOWSKA 6 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
25. Anne Sophie BULLAND 56 12.07.2004
26. Catalina APOSTOL 181
27. Polina TERENTEVA 120 01.01.2004
28. Natalia Woźniak 7 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
29. India GEORGE 117 01.01.2004
30. Denisa MANESCU 179 01.01.2004
31. Luca KALOCSAI 55
32. Daniela SZPEJNA 8 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
33. Michala ILLEKOVA 71
34. Jagoda OLSZÓWKA 9 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
35. Anna TVARDOVSKA 177 01.01.2004
36. Oliwia Kulpaczyńska 112 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
37. Borbala DANGULY 54 01.01.2005
38. Stefaniia RAKAHIMOVA 53 01.01.2004
39. Alina KOLOBEKOVA 135 01.01.2004
40. Lena LANGA 10 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
41. Celena APPELBY PRINCE 116 01.01.2004
42. Umaira Saqeef AHMAD PUAD 115 01.01.2004
43. Oliwia STACHULAK 11 BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004
44. Elizaveta AKULSHINA 176 01.01.2005
45. Hanya EL MENSHAWY 138 01.01.2005
46. Adrianna WIERZCHOWSKA 74 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
47. Zuzanna KĘDZIORA 12 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
48. Olivia ATTIAS 114 01.01.2004
49. Polina SUROVTSEVA 137 01.01.2004
50. Flora CSIK 52
51. Viktoria DIACHENKO 173 01.01.2004
52. Natalia BLICHARZ 113 WROCŁAWIANIE. 17.11.2004
53. Laura SZCZECHOWSKA 13 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
54. Sevval Pelin CANTENAR 76 01.01.2005
55. Anna SOLOVEVA 50 01.01.2004
56. Amelia OLSZEWSKA 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
57. Eva RESTON 140 01.01.2004
58. Isabell THIERBACH 111 21.05.2004
59. Izabela KALISZ 77 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 18.04.2005
60. Lena JERZ 15 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
61. Emma ROSENSTENGEL 110 01.01.2004
62. Stanislava PROKOPOVICH 139 01.01.2005
63. Gabriela MIĘTKA 16 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
64. Maria Fedorów 78 AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
65. Fatima Zehra ANBARLILAR 109 01.01.2005
66. Elina SOLOBAIEVA 171 01.01.2004
67. Karolina FUDALA 170 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
68. Martha BIRD 46 01.01.2004
69. Marie WINTERBERG-POULSEN 141 01.01.2004
70. Alina BORODAENKO 108 01.01.2004
71. Karoline KRAUTER 45 09.01.2004
72. Angelina ANDREEVA 142 01.01.2004
73. Scarlett MEURISSE 79 01.01.2004
74. Lena CICHOROWSKA 18 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004
75. Darya ULASAVA 143 01.01.2004
76. Rozalia ŁOPUSZYŃSKA 19 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.01.2004
77. Matylda WINIECKA 44 MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
78. Lal ERTUN 81 01.01.2004
79. Anne-Sophie HALBHERR 43 09.11.2004
80. Amy SHERRATT 145 01.01.2005
81. Aila MAMEDOVA 167 01.01.2005
82. Katarzyna BEKALARCZYK 20 UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
83. Maja Urban 21 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
84. Vlada MARYNYCH 166 01.01.2004
85. Alexandra TANASE 42
86. Helena NACERJANE 153 01.01.2004
87. Caitlin STOLTE 82 11.03.2004
88. Julia CECOT 22 WROCŁAWIANIE. 29.10.2004
89. Seren WILLIAMS 84 01.01.2004
90. Regina HANYECZ 165 01.01.2005
91. Kristina BURSÍKOVA 188 01.01.2004
92. Milenka ZADORA 164 01.01.2004
93. Anastasia BEZNOSIKOVA 147 01.01.2004
94. Marketa VOLOVSKA 40 01.01.2004
95. Helena ROLSKA 23 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.08.2004
96. Luca HOLLAND-CUNZ 39 12.09.2004
97. Derin ZORLU 148 01.01.2004
98. Sonia Turbo 24 MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
99. Barbora ZEZULOVA 86 01.01.2004
100. Selma Defne KARATABAN 100 01.01.2004
101. Viola PONGRATZ 38 24.05.2005
102. Maria TEODORESCU 149 01.01.2005
103. Alisa MORDVINCEVA 87 01.01.2004
104. Dominika HAŁUSZKIEWICZ 154 UKS ATENA GDAŃSK 16.10.2005
105. Eszter WOLF 37 01.01.2004
106. Patricija PUTNINA 150 01.01.2005
107. Arina ZAMARAEVA 98 01.01.2004
108. Amalia DUMITRU 151 01.01.2004
109. Lucy Belle WILLIAMSON 27 01.01.2004
110. Kristina NOI 97 01.01.2005
111. Laura NAKLICKA 152 MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005
112. Weronika TRACZ 99 WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
113. Sofia KAMALDINOVA 90 01.01.2004
114. Reka MOLNAR 160 01.01.2005
115. Juliana HUNG 163 01.01.2004
116. Denisa VELICA 28 01.01.2004
117. Martha Elisabeth LEWIN 91 11.03.2004
118. Paula RADU 34 01.01.2005
119. Dominika WYTYK 95 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
120. Lara FABAC 29 01.01.2004
121. Mariia LYTVYNOVA 156 01.01.2005
122. Magdalena DĄBECKA 94 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005
123. Anastasia LOBANOVA 30 01.01.2004
124. Timea TERJEK 157 01.01.2005
125. Hannah FIELDING 162 01.01.2005
126. Anzhelika ALIMGAFAROVA 31 01.01.2005
127. Nadja MORICZ 159 01.01.2004
128. Katja EIF 158 04.09.2004
129. Lena PIĄTKOWSKA 32 UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
130. Antonina Bartol 118 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Kristina BURSÍKOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
2. Arina ZAMARAEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
3. Anne Sophie BULLAND 12.07.2004 zakwalifikowano
4. Anastasia BEZNOSIKOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
5. Marie WINTERBERG-POULSEN 01.01.2004 zakwalifikowano
5. Marie HÖFLER 28.07.2004 zakwalifikowano
7. Konstancja KANAS WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004 zakwalifikowano
7. Lucy Belle WILLIAMSON 01.01.2004 zakwalifikowano
9. Viola PONGRATZ 24.05.2005 zakwalifikowano
9. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
9. Darya ULASAVA 01.01.2004 zakwalifikowano
9. Angelina ANDREEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
13. Aila MAMEDOVA 01.01.2005 zakwalifikowano
14. Luca HOLLAND-CUNZ 12.09.2004 zakwalifikowano
15. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
16. Denisa VELICA 01.01.2004 zakwalifikowano
17. Alina KOLOBEKOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
17. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004 zakwalifikowano
19. Gabriela SINKOVICH zakwalifikowano
20. Antonia FINKENSTAEDT 12.03.2004 zakwalifikowano
21. Caitlin STOLTE 11.03.2004 zakwalifikowano
22. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
23. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
24. Timea TERJEK 01.01.2005 zakwalifikowano
25. Seren WILLIAMS 01.01.2004 zakwalifikowano
26. Irina KRASNOPEROVA 01.01.2004 zakwalifikowano
27. Juliana HUNG 01.01.2004 zakwalifikowano
28. Magdalena DĄBECKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005 zakwalifikowano
29. Alexandra TANASE zakwalifikowano
30. Luca KALOCSAI zakwalifikowano
31. Anna SOLOVEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
32. Anastasiia YEROFIEIENKO 01.01.2004 zakwalifikowano
33. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004 zakwalifikowano
34. Milenka ZADORA 01.01.2004 zakwalifikowano
35. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
36. Anna TVARDOVSKA 01.01.2004 zakwalifikowano
37. Amy SHERRATT 01.01.2005 zakwalifikowano
37. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005 zakwalifikowano
37. Hanya EL MENSHAWY 01.01.2005 zakwalifikowano
40. Stanislava PROKOPOVICH 01.01.2005 zakwalifikowano
41. Elizaveta AKULSHINA 01.01.2005 zakwalifikowano
42. Eszter WOLF 01.01.2004 zakwalifikowano
42. Alina BORODAENKO 01.01.2004 zakwalifikowano
42. Selma Defne KARATABAN 01.01.2004 zakwalifikowano
45. Oliwia STACHULAK BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004 zakwalifikowano
46. India GEORGE 01.01.2004 zakwalifikowano
47. Viktoria DIACHENKO 01.01.2004 zakwalifikowano
47. Elina SOLOBAIEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
49. Lal ERTUN 01.01.2004 zakwalifikowano
50. Nina GEMBAL FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.12.2005 zakwalifikowano
50. Michala ILLEKOVA zakwalifikowano
50. Flora CSIK zakwalifikowano
53. Lina Elisabeth WEMME 13.04.2004 zakwalifikowano
53. Celena APPELBY PRINCE 01.01.2004 zakwalifikowano
55. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004 zakwalifikowano
56. Catalina APOSTOL zakwalifikowano
56. Paula RADU 01.01.2005 zakwalifikowano
58. Olivia ATTIAS 01.01.2004 zakwalifikowano
59. Natalia BLICHARZ WROCŁAWIANIE. 17.11.2004 zakwalifikowano
60. Regina HANYECZ 01.01.2005 zakwalifikowano
61. Lara SPOLJAR 01.01.2004 zakwalifikowano
62. Lara FABAC 01.01.2004 zakwalifikowano
63. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 zakwalifikowano
64. Scarlett MEURISSE 01.01.2004 zakwalifikowano
65. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005 zakwalifikowano
66. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 zakwalifikowano
67. Nadja MORICZ 01.01.2004 zakwalifikowano
68. Zuzanna CISOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004 zakwalifikowano
69. Amalia DUMITRU 01.01.2004 zakwalifikowano
70. Izabela KALISZ NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 18.04.2005 zakwalifikowano
71. Barbora ZEZULOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
72. Hannah FIELDING 01.01.2005 zakwalifikowano
72. Boglarka TOROK 01.01.2005 zakwalifikowano
74. Polina TERENTEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
75. Mariia LYTVYNOVA 01.01.2005 zakwalifikowano
76. Stefaniia RAKAHIMOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
76. Alisa MORDVINCEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
78. Julia BERGER 01.01.2005 zakwalifikowano
79. Lena CICHOROWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004 zakwalifikowano
80. Anzhelika ALIMGAFAROVA 01.01.2005 zakwalifikowano
81. Eva RESTON 01.01.2004 zakwalifikowano
82. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004 zakwalifikowano
82. Martha BIRD 01.01.2004 zakwalifikowano
84. Fatima Zehra ANBARLILAR 01.01.2005 zakwalifikowano
85. Martha Elisabeth LEWIN 11.03.2004 zakwalifikowano
87. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
88. Laura NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005 zakwalifikowano
89. Marketa VOLOVSKA 01.01.2004 zakwalifikowano
89. Derin ZORLU 01.01.2004 zakwalifikowano
91. Neslihan OZHAN 01.01.2004 zakwalifikowano
92. Liliane HASSINGER 29.09.2004 zakwalifikowano
93. Julia CECOT WROCŁAWIANIE. 29.10.2004 zakwalifikowano
94. Sevval Pelin CANTENAR 01.01.2005 zakwalifikowano
95. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
95. Rozalia ŁOPUSZYŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.01.2004 zakwalifikowano
95. Umaira Saqeef AHMAD PUAD 01.01.2004 zakwalifikowano
98. Assia OMARA 01.01.2004 zakwalifikowano
99. Borbala DANGULY 01.01.2005 zakwalifikowano
100. Helena ROLSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.08.2004 zakwalifikowano
100. Helena NACERJANE 01.01.2004 zakwalifikowano
100. Dominika HAŁUSZKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 16.10.2005 zakwalifikowano
103. Maria TEODORESCU 01.01.2005 zakwalifikowano
103. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005 zakwalifikowano
105. Anne-Sophie HALBHERR 09.11.2004 zakwalifikowano
105. Isabell THIERBACH 21.05.2004 zakwalifikowano
107. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004 zakwalifikowano
108. Sofia KAMALDINOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
108. Kristina NOI 01.01.2005 zakwalifikowano
110. Emma ROSENSTENGEL 01.01.2004 zakwalifikowano
110. Vlada MARYNYCH 01.01.2004 zakwalifikowano
112. Polina SUROVTSEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
113. Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005 zakwalifikowano
113. Karunya SHANMUGAM 01.01.2004 zakwalifikowano
113. Karoline KRAUTER 09.01.2004 zakwalifikowano
116. Denisa MANESCU 01.01.2004 zakwalifikowano
116. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005 zakwalifikowano
118. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004 zakwalifikowano
119. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 zakwalifikowano
119. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005 zakwalifikowano
119. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
122. Anastasia LOBANOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
123. Reka MOLNAR 01.01.2005 zakwalifikowano
123. Katja EIF 04.09.2004 zakwalifikowano
125. Maria Fedorów AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005 zakwalifikowano
126. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 zakwalifikowano
127. Katerina HLUCHA 01.01.2005 zakwalifikowano
128. Patricija PUTNINA 01.01.2005 zakwalifikowano
129. Anna SAVKINA 01.01.2005 zakwalifikowano
129. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 zakwalifikowano
131. Irina BARBU 01.01.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Alina BORODAENKO 01.01.2004
2. Juliana HUNG 01.01.2004
3. Konstancja KANAS WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004
3. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
5. Aila MAMEDOVA 01.01.2005
6. Alina KOLOBEKOVA 01.01.2004
7. Luca KALOCSAI
8. Catalina APOSTOL
9. Anastasia BEZNOSIKOVA 01.01.2004
10. Marie HÖFLER 28.07.2004
11. Darya ULASAVA 01.01.2004
12. Luca HOLLAND-CUNZ 12.09.2004
13. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
14. Anastasiia YEROFIEIENKO 01.01.2004
15. Milenka ZADORA 01.01.2004
16. Elizaveta AKULSHINA 01.01.2005
17. Kristina BURSÍKOVA 01.01.2004
18. Arina ZAMARAEVA 01.01.2004
19. Anne Sophie BULLAND 12.07.2004
20. Marie WINTERBERG-POULSEN 01.01.2004
21. Angelina ANDREEVA 01.01.2004
21. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
23. Denisa VELICA 01.01.2004
24. Gabriela SINKOVICH
25. Irina KRASNOPEROVA 01.01.2004
26. Magdalena DĄBECKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005
27. Anna TVARDOVSKA 01.01.2004
28. Stanislava PROKOPOVICH 01.01.2005
29. Flora CSIK
30. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
32. Sofia KAMALDINOVA 01.01.2004
33. Lucy Belle WILLIAMSON 01.01.2004
34. Viola PONGRATZ 24.05.2005
35. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
36. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
37. Timea TERJEK 01.01.2005
38. Anna SOLOVEVA 01.01.2004
39. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
40. Hanya EL MENSHAWY 01.01.2005
40. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
40. Amy SHERRATT 01.01.2005
43. Eszter WOLF 01.01.2004
44. Viktoria DIACHENKO 01.01.2004
45. Lal ERTUN 01.01.2004
46. Michala ILLEKOVA
47. Lina Elisabeth WEMME 13.04.2004
47. Celena APPELBY PRINCE 01.01.2004
49. Paula RADU 01.01.2005
50. Olivia ATTIAS 01.01.2004
51. Natalia BLICHARZ WROCŁAWIANIE. 17.11.2004
52. Lara FABAC 01.01.2004
53. Scarlett MEURISSE 01.01.2004
54. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
55. Zuzanna CISOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
56. Amalia DUMITRU 01.01.2004
57. Julia BERGER 01.01.2005
58. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
58. Martha BIRD 01.01.2004
60. Fatima Zehra ANBARLILAR 01.01.2005
61. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
62. Helena NACERJANE 01.01.2004
63. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
64. Kristina NOI 01.01.2005
65. Antonia FINKENSTAEDT 12.03.2004
66. Caitlin STOLTE 11.03.2004
67. Seren WILLIAMS 01.01.2004
68. Alexandra TANASE
69. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
70. Selma Defne KARATABAN 01.01.2004
71. Oliwia STACHULAK BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004
72. India GEORGE 01.01.2004
73. Elina SOLOBAIEVA 01.01.2004
74. Nina GEMBAL FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.12.2005
75. Regina HANYECZ 01.01.2005
76. Lara SPOLJAR 01.01.2004
77. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
78. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
79. Nadja MORICZ 01.01.2004
80. Izabela KALISZ NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 18.04.2005
81. Barbora ZEZULOVA 01.01.2004
82. Hannah FIELDING 01.01.2005
82. Boglarka TOROK 01.01.2005
84. Polina TERENTEVA 01.01.2004
85. Mariia LYTVYNOVA 01.01.2005
86. Stefaniia RAKAHIMOVA 01.01.2004
86. Alisa MORDVINCEVA 01.01.2004
88. Lena CICHOROWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004
89. Anzhelika ALIMGAFAROVA 01.01.2005
90. Eva RESTON 01.01.2004
91. Martha Elisabeth LEWIN 11.03.2004
92. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
93. Laura NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005
94. Marketa VOLOVSKA 01.01.2004
94. Derin ZORLU 01.01.2004
96. Neslihan OZHAN 01.01.2004
97. Liliane HASSINGER 29.09.2004
98. Julia CECOT WROCŁAWIANIE. 29.10.2004
99. Sevval Pelin CANTENAR 01.01.2005
100. Umaira Saqeef AHMAD PUAD 01.01.2004
100. Rozalia ŁOPUSZYŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.01.2004
102. Assia OMARA 01.01.2004
103. Borbala DANGULY 01.01.2005
104. Helena ROLSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.08.2004
104. Dominika HAŁUSZKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 16.10.2005
106. Maria TEODORESCU 01.01.2005
107. Anne-Sophie HALBHERR 09.11.2004
107. Isabell THIERBACH 21.05.2004
109. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
110. Emma ROSENSTENGEL 01.01.2004
110. Vlada MARYNYCH 01.01.2004
112. Polina SUROVTSEVA 01.01.2004
113. Karoline KRAUTER 09.01.2004
113. Karunya SHANMUGAM 01.01.2004
113. Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
116. Denisa MANESCU 01.01.2004
116. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
118. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
119. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
119. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
119. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
122. Anastasia LOBANOVA 01.01.2004
123. Reka MOLNAR 01.01.2005
123. Katja EIF 04.09.2004
125. Maria Fedorów AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
126. Anna SAVKINA 01.01.2005
126. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
128. Irina BARBU 01.01.2004
129. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
130. Katerina HLUCHA 01.01.2005
131. Patricija PUTNINA 01.01.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy