Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 27.10.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BAN Zofia | 36 | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
2. | Dębicka Oliwia | 19 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
3. | TOMCZAK Renata | 1 | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
4. | Dejczer Natasza | 37 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 30.03.2002 |
5. | SUCHOMSKA Zuzanna | 18 | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
6. | JÓŹWIAK Zuzanna | 17 | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 |
7. | SZATARSKA Maja | 39 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 |
8. | Jeglińska Aleksandra | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
9. | BESSMAN Julia | 41 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
10. | Kolibabka Julia | 20 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
11. | TURKIEWICZ Katarzyna | 35 | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
12. | Wisoky Weronika | 3 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
13. | MURAWSKA Karolina | 16 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
14. | ZIOBROWSKA Natalia | 38 | WROCŁAWIANIE | 21.04.2002 |
15. | Cichocka Konstancja | 34 | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 |
16. | KISIELEWSKA Alicja | 21 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
17. | KOWALSKA OLIWIA | 53 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
18. | Daniewska Michalina | 22 | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
19. | ŁAWSKA Magdalena | 4 | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
20. | LACHMAN Antonina | 15 | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
21. | Woźniak Natalia | 59 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
22. | DARDA Paulina | 33 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
23. | Sobczak-Domańska Maja | 23 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
24. | MECH Marta | 5 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
25. | Pijaczyńska Kinga | 14 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
26. | KANAS Konstancja | 50 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.03.2004 |
27. | ŻURAWSKA Karolina | 32 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
28. | LIDZBARSKA Julia | 6 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
29. | Rogóż Alicja | 24 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 |
30. | AVELLEIRA Hillary | 13 | WROCŁAWIANIE | 31.08.2001 |
31. | SZEMPLIŃSKA Natalia | 42 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
32. | Liszka Aleksandra | 31 | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 |
33. | SZMIT Laura | 28 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
34. | Urban Maja | 43 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.10.2004 |
35. | WIECZOREK Aleksandra | 12 | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
36. | SZABELSKA Oliwia | 7 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
37. | ZACHAREWICZ Ewa | 49 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
38. | Wasilczuk Karolina | 25 | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
39. | Brzezińska Zofia | 30 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
40. | WASILCZUK Dominika | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
41. | Kluszczyńska Sandra | 26 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 |
42. | WIERZCHOWSKA Barbara | 44 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
43. | OKLIŃSKA Marta | 10 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
44. | Kręc Emilia | 29 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.01.2002 |
45. | SZPEJNA Daniela | 48 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2004 |
46. | WYWIAŁ Zuzanna | 27 | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
47. | Jabłonowska Kaja | 11 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
48. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | 9 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 | zakwalifikowano |
2. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
3. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 | zakwalifikowano |
3. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 | zakwalifikowano |
5. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 | zakwalifikowano |
6. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 | zakwalifikowano |
7. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 | zakwalifikowano |
8. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 | zakwalifikowano |
9. | Dejczer Natasza | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 30.03.2002 | zakwalifikowano |
10. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 | zakwalifikowano |
11. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
12. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 | zakwalifikowano |
13. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 | zakwalifikowano |
14. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
15. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 | zakwalifikowano |
16. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 | zakwalifikowano |
17. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 | zakwalifikowano |
18. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 | zakwalifikowano |
19. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 | zakwalifikowano |
20. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 | zakwalifikowano |
21. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
22. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 | zakwalifikowano |
23. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
24. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 | zakwalifikowano |
25. | AVELLEIRA Hillary | WROCŁAWIANIE | 31.08.2001 | zakwalifikowano |
26. | Liszka Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 | zakwalifikowano |
27. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 | zakwalifikowano |
28. | Rogóż Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 | zakwalifikowano |
29. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 | zakwalifikowano |
30. | JÓŹWIAK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 | zakwalifikowano |
30. | SZATARSKA Maja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 | zakwalifikowano |
32. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
33. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 | zakwalifikowano |
34. | Cichocka Konstancja | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 | zakwalifikowano |
35. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 | zakwalifikowano |
36. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 | zakwalifikowano |
37. | Kręc Emilia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.01.2002 | zakwalifikowano |
38. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 | zakwalifikowano |
39. | KANAS Konstancja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.03.2004 | zakwalifikowano |
40. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 | zakwalifikowano |
41. | ZIOBROWSKA Natalia | WROCŁAWIANIE | 21.04.2002 | zakwalifikowano |
42. | SZPEJNA Daniela | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2004 | zakwalifikowano |
43. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 | zakwalifikowano |
44. | Kluszczyńska Sandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 | zakwalifikowano |
45. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 | zakwalifikowano |
46. | Urban Maja | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.10.2004 | zakwalifikowano |
47. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 | zakwalifikowano |
48. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
2. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
3. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
3. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
5. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
6. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
7. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
8. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
9. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
10. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
11. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
12. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
13. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
14. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
15. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
16. | Kluszczyńska Sandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 |
17. | Dejczer Natasza | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 30.03.2002 |
18. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
19. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
20. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
21. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
22. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
23. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
24. | Liszka Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 |
25. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
26. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
27. | Cichocka Konstancja | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 |
28. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
29. | Kręc Emilia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.01.2002 |
30. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
31. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
32. | SZPEJNA Daniela | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2004 |
33. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
34. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
35. | AVELLEIRA Hillary | WROCŁAWIANIE | 31.08.2001 |
36. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
37. | Rogóż Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 |
38. | SZATARSKA Maja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 |
38. | JÓŹWIAK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 |
40. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
41. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
42. | KANAS Konstancja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.03.2004 |
43. | ZIOBROWSKA Natalia | WROCŁAWIANIE | 21.04.2002 |
44. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
45. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
46. | Urban Maja | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.10.2004 |
47. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
48. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |