Turniej

Nazwa: Kaszubska Jesień
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 15.09.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Kajetan LIPIŃSKI 42 UKS ATENA GDAŃSK 15.07.2006
2. Tristan THRUN 30 UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2006
3. Jan WYSZYŃSKI 41 UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
4. Mateusz ŻOŁNOWSKI 31 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
5. Patryk GAWENDA 1 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
6. Szymon BOGUSŁAWSKI 15 UKS ATENA GDAŃSK 02.10.2006
7. Tomasz BARTOSZEK 44 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
8. Michał KUL 2 UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
9. Rafał TRYBUŁOWSKI 27 UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2006
10. Mateusz WIOSNA 16 UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006
11. Mikołaj FIRLEJ 28 UKS ATENA GDAŃSK 20.12.2007
12. Ludomir Długokęcki 43 MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
13. Szymon PYSKŁO 17 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
14. Idzi DURAJ 12 UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
15. Adam Szuflita 26 UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007
16. Jakub Fogt 3 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
17. Maksym KOWALSKI 39 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
18. Szymon PUCKOWSKI 11 UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006
19. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI 40 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
20. Adrian KAPAŁA 4 AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005
21. Damian DUDZIŃSKI 18 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006
22. Cyprian GULIŃSKI 32 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
23. Jakub CZAJKOWSKI 19 UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006
24. Bartosz SZCZOTKO 5 UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006
25. Stanisław JURGA 10 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
26. Maksymilian DOROSZKIEWICZ 24 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
27. Jakub GORCZYCA 38 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
28. Szymon PISAREWICZ 9 UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
29. Filip BEDNER 6 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
30. Aleksander JANCZAK 45 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.07.2007
31. Franciszek OLSZEWSKI 34 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007
32. Jan KSIĄŻEK 8 UKS ATENA GDAŃSK 23.03.2006
33. Miłosz MOŻEJKO 7 UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
34. Szymon PAŁASZ 22 UKS ATENA GDAŃSK 26.05.2006
35. Maksymilian LEŚNIEWSKI 35 UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
2. Adrian KAPAŁA AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005 zakwalifikowano
3. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
4. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
5. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
6. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
7. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
8. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 zakwalifikowano
9. Bartosz SZCZOTKO UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006 zakwalifikowano
10. Szymon PUCKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006 zakwalifikowano
11. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005 zakwalifikowano
12. Aleksander JANCZAK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.07.2007 zakwalifikowano
12. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
14. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
15. Maksymilian LEŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007 zakwalifikowano
16. Szymon BOGUSŁAWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.10.2006 zakwalifikowano
17. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 zakwalifikowano
18. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
19. Jan KSIĄŻEK UKS ATENA GDAŃSK 23.03.2006 zakwalifikowano
20. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 zakwalifikowano
21. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005 zakwalifikowano
22. Rafał TRYBUŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2006 zakwalifikowano
23. Adam Szuflita UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007 zakwalifikowano
24. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 zakwalifikowano
25. Jakub CZAJKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006 zakwalifikowano
26. Szymon PAŁASZ UKS ATENA GDAŃSK 26.05.2006 zakwalifikowano
27. Mateusz WIOSNA UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006 zakwalifikowano
28. Damian DUDZIŃSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006 zakwalifikowano
29. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007 zakwalifikowano
30. Tristan THRUN UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2006 zakwalifikowano
31. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006 zakwalifikowano
32. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 zakwalifikowano
34. Mikołaj FIRLEJ UKS ATENA GDAŃSK 20.12.2007 zakwalifikowano
35. Franciszek OLSZEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007 zakwalifikowano
- Kajetan LIPIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.07.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Kajetan LIPIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.07.2006
1. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
2. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
3. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
3. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
5. Adrian KAPAŁA AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005
6. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
7. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
8. Bartosz SZCZOTKO UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006
9. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
10. Szymon PUCKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006
11. Szymon BOGUSŁAWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.10.2006
12. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
13. Jan KSIĄŻEK UKS ATENA GDAŃSK 23.03.2006
14. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
15. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
16. Jakub CZAJKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006
17. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
18. Aleksander JANCZAK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.07.2007
18. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
20. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
21. Maksymilian LEŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007
22. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
23. Rafał TRYBUŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2006
24. Adam Szuflita UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007
25. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
26. Szymon PAŁASZ UKS ATENA GDAŃSK 26.05.2006
27. Mateusz WIOSNA UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006
28. Damian DUDZIŃSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006
29. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
30. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
31. Mikołaj FIRLEJ UKS ATENA GDAŃSK 20.12.2007
33. Tristan THRUN UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2006
34. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
35. Franciszek OLSZEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy