Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.06.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Stefaniia RAKHIMOVA 56 01.01.2004
2. ALINA HORODYSKA 25 24.09.2005
3. Lena PIĄTKOWSKA 1 UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
4. Emilia KAPAŁA 32 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
5. ANNA GRYSHCHUK 11 04.10.2006
6. Julia Wiśniewska 34 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
7. YELYZAVETA CHYZHYKOVA 26 04.11.2005
8. Aleksandra Nowakowska 5 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
9. Gabriela SINKOVICA 20 01.01.2005
10. Amelia Szularz 33 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006
11. ISABELLA JOHNSON 2 25.03.2006
12. Morgane ORUEN 23
13. Zuzanna KĘDZIORA 12 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
14. Aleksandra ROLNIK 38 D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.03.2005
15. Anna ARTIUHINA 13 01.01.2006
16. Zasmin TO 24 01.01.2005
17. Weronika SKOCZYLAS 6 AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
18. Julia GRACZYK 30 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
19. Pola KOLASA 44 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.11.2006
20. Lena LANGA 4 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
21. Adrianna WIERZCHOWSKA 19 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
22. Agata BAJEVA 26 01.01.2006
23. Olga JAKUBOWSKA 37 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 07.01.2005
24. Laura WILKE 14 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
25. KRISTINA KULIK 10 01.01.2005
26. Weronika TRACZ 9 WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
27. Nikol JUNELE 39 01.01.2006
28. Eleen BOUMAZA 54
29. ANNA ZAKHARCHENKO 31 22.01.2005
30. Natalia JAROSIEWICZ 16 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
31. Antonina Bartol 3 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
32. Oliwia DĄBROWSKA 29 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 19.05.2006
33. Magdalena DĄBECKA 18 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005
34. Zuzanna KARPIŃSKA 35 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 12.08.2006
35. Aleksandra BINKO 28 IKS LESZNO 20.06.2006
36. MARIIA LYTVYNOVA 7 01.01.2005
37. Juliana SEMROVA 49
38. Alina LAURENTOWICZ 22 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.12.2005
39. YULIIA SHYNHYRII 41 01.01.2005
40. Kardina KRASTINA 8
41. Oleksandra DONCHENKO 43 12.09.2006
42. Dominika WYTYK 42 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
43. MARIIA NAHRABOVA 21 15.11.2006
44. KIRA PRON 15 01.01.2006
45. Wiktoria WILCZYŃSKA 46 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.03.2006
46. Andreea DINCA 16
47. Maria Fedorów 57 AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
48. Gabriela BESSMAN 36 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005 zakwalifikowano
2. ISABELLA JOHNSON 25.03.2006 zakwalifikowano
3. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
4. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005 zakwalifikowano
5. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
6. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006 zakwalifikowano
7. MARIIA LYTVYNOVA 01.01.2005 zakwalifikowano
8. Kardina KRASTINA zakwalifikowano
9. Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005 zakwalifikowano
10. KRISTINA KULIK 01.01.2005 zakwalifikowano
11. ANNA GRYSHCHUK 04.10.2006 zakwalifikowano
12. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005 zakwalifikowano
13. Anna ARTIUHINA 01.01.2006 zakwalifikowano
14. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006 zakwalifikowano
15. KIRA PRON 01.01.2006 zakwalifikowano
16. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006 zakwalifikowano
16. Andreea DINCA zakwalifikowano
18. Magdalena DĄBECKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005 zakwalifikowano
19. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
20. Gabriela SINKOVICA 01.01.2005 zakwalifikowano
21. MARIIA NAHRABOVA 15.11.2006 zakwalifikowano
22. Alina LAURENTOWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.12.2005 zakwalifikowano
23. Morgane ORUEN zakwalifikowano
24. Zasmin TO 01.01.2005 zakwalifikowano
25. ALINA HORODYSKA 24.09.2005 zakwalifikowano
26. YELYZAVETA CHYZHYKOVA 04.11.2005 zakwalifikowano
26. Agata BAJEVA 01.01.2006 zakwalifikowano
28. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
29. Oliwia DĄBROWSKA NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 19.05.2006 zakwalifikowano
30. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
31. ANNA ZAKHARCHENKO 22.01.2005 zakwalifikowano
32. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006 zakwalifikowano
33. Amelia Szularz WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006 zakwalifikowano
34. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
35. Zuzanna KARPIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 12.08.2006 zakwalifikowano
36. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006 zakwalifikowano
37. Olga JAKUBOWSKA NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 07.01.2005 zakwalifikowano
38. Aleksandra ROLNIK D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.03.2005 zakwalifikowano
39. Nikol JUNELE 01.01.2006 zakwalifikowano
41. YULIIA SHYNHYRII 01.01.2005 zakwalifikowano
42. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 zakwalifikowano
43. Oleksandra DONCHENKO 12.09.2006 zakwalifikowano
44. Pola KOLASA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.11.2006 zakwalifikowano
46. Wiktoria WILCZYŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.03.2006 zakwalifikowano
49. Juliana SEMROVA zakwalifikowano
54. Eleen BOUMAZA zakwalifikowano
57. Maria Fedorów AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005 zakwalifikowano
- Stefaniia RAKHIMOVA 01.01.2004 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Stefaniia RAKHIMOVA 01.01.2004
1. KRISTINA KULIK 01.01.2005
2. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
3. Andreea DINCA
3. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
5. Kardina KRASTINA
6. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
7. ISABELLA JOHNSON 25.03.2006
8. Anna ARTIUHINA 01.01.2006
9. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
10. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
11. MARIIA LYTVYNOVA 01.01.2005
12. Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
13. Gabriela SINKOVICA 01.01.2005
14. Agata BAJEVA 01.01.2006
15. Magdalena DĄBECKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005
16. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
17. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
18. YELYZAVETA CHYZHYKOVA 04.11.2005
19. KIRA PRON 01.01.2006
20. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
21. Morgane ORUEN
22. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
23. Alina LAURENTOWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.12.2005
24. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
25. MARIIA NAHRABOVA 15.11.2006
26. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
27. Zasmin TO 01.01.2005
28. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
29. ANNA ZAKHARCHENKO 22.01.2005
30. ALINA HORODYSKA 24.09.2005
31. Juliana SEMROVA
32. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
33. ANNA GRYSHCHUK 04.10.2006
34. Pola KOLASA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.11.2006
35. Olga JAKUBOWSKA NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 07.01.2005
36. Aleksandra ROLNIK D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.03.2005
37. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
38. Amelia Szularz WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006
39. YULIIA SHYNHYRII 01.01.2005
40. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
41. Zuzanna KARPIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 12.08.2006
42. Oliwia DĄBROWSKA NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 19.05.2006
43. Eleen BOUMAZA
44. Nikol JUNELE 01.01.2006
45. Oleksandra DONCHENKO 12.09.2006
47. Wiktoria WILCZYŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.03.2006
57. Maria Fedorów AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy