Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.01.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SZATARSKA Maja | 36 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 |
2. | Cichocka Konstancja | 37 | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 |
3. | Wasilczuk Karolina | 18 | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
4. | TOMCZAK Renata | 1 | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
5. | Gondek Natalia | 19 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
6. | ŁAWSKA Magdalena | 2 | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
7. | MURAWSKA Karolina | 15 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
8. | SZMIT Laura | 35 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
9. | SZPEJNA Daniela | 39 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2004 |
10. | Kluszczyńska Sandra | 20 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 |
11. | WYWIAŁ Zuzanna | 38 | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
12. | KOWALSKA OLIWIA | 53 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
13. | SZEMPLIŃSKA Natalia | 21 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
14. | Włosińska Julia | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
15. | Kręc Emilia | 34 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.01.2002 |
16. | Jeglińska Aleksandra | 3 | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
17. | MECH Marta | 4 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
18. | Kolibabka Julia | 32 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
19. | Rogóż Alicja | 40 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 |
20. | LACHMAN Antonina | 16 | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
21. | Urban Maja | 52 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.10.2004 |
22. | Dębicka Oliwia | 22 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
23. | BAN Zofia | 33 | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
24. | Dejczer Natasza | 41 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 30.03.2002 |
25. | Pijaczyńska Kinga | 14 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
26. | Bytner Malwina | 23 | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
27. | CISOWSKA Zuzanna | 51 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 |
28. | Wisoky Weronika | 5 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
29. | Liszka Aleksandra | 31 | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 |
30. | KISIELEWSKA Alicja | 12 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
31. | WASILCZUK Dominika | 6 | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
32. | JERZ Lena | 49 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 |
33. | Woźniak Natalia | 42 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
34. | SUCHOMSKA Zuzanna | 29 | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
35. | ŻURAWSKA Karolina | 13 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
36. | GOŁEMBSKA Katarzyna | 57 | POLONIA 1912 LESZNO | 16.11.2003 |
37. | Daniewska Michalina | 25 | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
38. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | 7 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
39. | WIECZOREK Aleksandra | 8 | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
40. | WIERZCHOWSKA Barbara | 30 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
41. | TURKIEWICZ Katarzyna | 44 | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
42. | SZABELSKA Oliwia | 11 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
43. | Sobczak-Domańska Maja | 26 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
44. | OKLIŃSKA Marta | 9 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
45. | KANAS Konstancja | 45 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.03.2004 |
46. | SADOWSKA Jagoda | 27 | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
47. | BESSMAN Julia | 28 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
48. | LIDZBARSKA Julia | 10 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
2. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
3. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 | zakwalifikowano |
4. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
5. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 | zakwalifikowano |
6. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 | zakwalifikowano |
7. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 | zakwalifikowano |
8. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 | zakwalifikowano |
9. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 | zakwalifikowano |
9. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 | zakwalifikowano |
9. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 | zakwalifikowano |
12. | SZATARSKA Maja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 | zakwalifikowano |
13. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 | zakwalifikowano |
14. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 | zakwalifikowano |
15. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 | zakwalifikowano |
16. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 | zakwalifikowano |
17. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
18. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 | zakwalifikowano |
18. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 | zakwalifikowano |
20. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 | zakwalifikowano |
21. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 | zakwalifikowano |
21. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 | zakwalifikowano |
23. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 | zakwalifikowano |
24. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
25. | Dejczer Natasza | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 30.03.2002 | zakwalifikowano |
25. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
27. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 | zakwalifikowano |
28. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 | zakwalifikowano |
29. | Liszka Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 | zakwalifikowano |
30. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 | zakwalifikowano |
30. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 | zakwalifikowano |
32. | Kluszczyńska Sandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 | zakwalifikowano |
33. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 | zakwalifikowano |
34. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 | zakwalifikowano |
35. | Cichocka Konstancja | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 | zakwalifikowano |
36. | SZPEJNA Daniela | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2004 | zakwalifikowano |
37. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
38. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 | zakwalifikowano |
39. | CISOWSKA Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 | zakwalifikowano |
40. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 | zakwalifikowano |
41. | Kręc Emilia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.01.2002 | zakwalifikowano |
42. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 | zakwalifikowano |
43. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 | zakwalifikowano |
44. | Urban Maja | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.10.2004 | zakwalifikowano |
45. | GOŁEMBSKA Katarzyna | POLONIA 1912 LESZNO | 16.11.2003 | zakwalifikowano |
46. | KANAS Konstancja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.03.2004 | zakwalifikowano |
47. | Rogóż Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 | zakwalifikowano |
48. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
2. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
3. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
3. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
5. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
6. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
6. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
8. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
9. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
10. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
11. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
12. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
13. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
14. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
15. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
16. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
17. | SZATARSKA Maja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 |
18. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
19. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
20. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
21. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
22. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
23. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
24. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
25. | Dejczer Natasza | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 30.03.2002 |
26. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
27. | Liszka Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 |
28. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
29. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
30. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 |
31. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
32. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
33. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
34. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
35. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
36. | Kluszczyńska Sandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 |
37. | Cichocka Konstancja | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 |
38. | SZPEJNA Daniela | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2004 |
39. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
40. | CISOWSKA Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 |
41. | Kręc Emilia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.01.2002 |
42. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
43. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
44. | Urban Maja | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.10.2004 |
45. | GOŁEMBSKA Katarzyna | POLONIA 1912 LESZNO | 16.11.2003 |
46. | KANAS Konstancja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.03.2004 |
47. | Rogóż Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 |
48. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |