Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 22.09.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Nowakowska Aleksandra | 52 | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 |
2. | ŁAWSKA Magdalena | 1 | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
3. | KOWALSKA OLIWIA | 36 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
4. | Włosińska Julia | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
5. | WIERZCHOWSKA Barbara | 18 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
6. | Liszka Aleksandra | 20 | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 |
7. | Dębicka Oliwia | 17 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
8. | WASILCZUK Dominika | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
9. | GOŁEMBSKA Katarzyna | 38 | POLONIA 1912 LESZNO | 16.11.2003 |
10. | Kolibabka Julia | 56 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
11. | BESSMAN Julia | 16 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
12. | KANAS Konstancja | 33 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.03.2004 |
13. | MIĘTKA Gabriela | 57 | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 |
14. | Gondek Natalia | 21 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
15. | WIECZOREK Aleksandra | 3 | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
16. | WYTYK Dominika | 46 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 |
17. | Cichocka Konstancja | 22 | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 |
18. | OLSZEWSKA Amelia | 15 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 |
19. | Wisoky Weronika | 4 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
20. | CISOWSKA Zuzanna | 35 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 |
21. | WIERZCHOWSKA Adrianna | 60 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
22. | Pijaczyńska Kinga | 5 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
23. | BAN Zofia | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
24. | SZCZECHOWSKA Laura | 50 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.07.2005 |
25. | Sobczak-Domańska Maja | 32 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
26. | WYWIAŁ Zuzanna | 14 | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
27. | WYKLAND Róża | 58 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 |
28. | ŻURAWSKA Karolina | 6 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
29. | SZEMPLIŃSKA Natalia | 24 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
30. | GRACZYK Julia | 42 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 |
31. | Kulpaczyńska Oliwia | 49 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
32. | Woźniak Natalia | 31 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
33. | Wasilczuk Karolina | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
34. | Kręc Emilia | 25 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.01.2002 |
35. | Wanaks Aurelia | 54 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.05.2005 |
36. | AVELLEIRA Hillary | 12 | WROCŁAWIANIE | 31.08.2001 |
37. | MULAK Julia | 47 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.06.2004 |
38. | Brzezińska Zofia | 30 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
39. | MURAWSKA Karolina | 7 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
40. | KISIELEWSKA Alicja | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
41. | CASTRO Angie | 48 | WROCŁAWIANIE | 13.09.2000 |
42. | Daniewska Michalina | 11 | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
43. | Dejczer Natasza | 29 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 30.03.2002 |
44. | PIĄTKOWSKA Lena | 62 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 |
45. | Jabłonowska Kaja | 9 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
46. | ZACHAREWICZ Ewa | 28 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
47. | LACHMAN Antonina | 10 | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
48. | SADOWSKA Jagoda | 27 | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 | zakwalifikowano |
2. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 | zakwalifikowano |
3. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 | zakwalifikowano |
4. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 | zakwalifikowano |
5. | AVELLEIRA Hillary | WROCŁAWIANIE | 31.08.2001 | zakwalifikowano |
6. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 | zakwalifikowano |
7. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 | zakwalifikowano |
7. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 | zakwalifikowano |
9. | Kręc Emilia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.01.2002 | zakwalifikowano |
10. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
11. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 | zakwalifikowano |
12. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 | zakwalifikowano |
13. | Liszka Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 | zakwalifikowano |
14. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 | zakwalifikowano |
15. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 | zakwalifikowano |
16. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 | zakwalifikowano |
17. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 | zakwalifikowano |
18. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 | zakwalifikowano |
19. | Nowakowska Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 | zakwalifikowano |
20. | CASTRO Angie | WROCŁAWIANIE | 13.09.2000 | zakwalifikowano |
21. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 | zakwalifikowano |
22. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
23. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 | zakwalifikowano |
23. | CISOWSKA Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 | zakwalifikowano |
25. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 | zakwalifikowano |
26. | Cichocka Konstancja | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 | zakwalifikowano |
27. | GRACZYK Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 | zakwalifikowano |
28. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 | zakwalifikowano |
29. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 | zakwalifikowano |
30. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 | zakwalifikowano |
31. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 | zakwalifikowano |
32. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 | zakwalifikowano |
32. | GOŁEMBSKA Katarzyna | POLONIA 1912 LESZNO | 16.11.2003 | zakwalifikowano |
34. | KANAS Konstancja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.03.2004 | zakwalifikowano |
35. | WYTYK Dominika | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 | zakwalifikowano |
36. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 | zakwalifikowano |
37. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
38. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 | zakwalifikowano |
39. | MULAK Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.06.2004 | zakwalifikowano |
39. | Dejczer Natasza | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 30.03.2002 | zakwalifikowano |
41. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
42. | Kulpaczyńska Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
43. | WYKLAND Róża | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 | zakwalifikowano |
44. | PIĄTKOWSKA Lena | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 | zakwalifikowano |
44. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
46. | SZCZECHOWSKA Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.07.2005 | zakwalifikowano |
47. | Wanaks Aurelia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.05.2005 | zakwalifikowano |
48. | MIĘTKA Gabriela | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
2. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
3. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
3. | AVELLEIRA Hillary | WROCŁAWIANIE | 31.08.2001 |
5. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
5. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
7. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
8. | Liszka Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 |
9. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
10. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
11. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
12. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 |
13. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
14. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
15. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
16. | Kulpaczyńska Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
17. | Kręc Emilia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.01.2002 |
18. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
19. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
20. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
21. | Nowakowska Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 |
22. | CASTRO Angie | WROCŁAWIANIE | 13.09.2000 |
23. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
24. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
25. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
26. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
27. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
28. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
29. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
30. | MULAK Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.06.2004 |
30. | Dejczer Natasza | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 30.03.2002 |
32. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
33. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
34. | CISOWSKA Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 |
35. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
36. | Cichocka Konstancja | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 |
37. | GRACZYK Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 |
38. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
39. | GOŁEMBSKA Katarzyna | POLONIA 1912 LESZNO | 16.11.2003 |
40. | KANAS Konstancja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.03.2004 |
41. | WYTYK Dominika | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 |
42. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
43. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
44. | WYKLAND Róża | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 |
45. | PIĄTKOWSKA Lena | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 |
46. | SZCZECHOWSKA Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.07.2005 |
47. | Wanaks Aurelia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.05.2005 |
48. | MIĘTKA Gabriela | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 |