Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.10.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Kraczla Zuzanna | 72 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 21.06.2006 |
2. | MAJGIER Klara | 36 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
3. | KLASIK Alicja | 1 | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
4. | Makowska Agnieszka | 37 | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
5. | PRINA CERAI Veronica | 108 | KSz WARSZAWIANKA | 13.05.2004 |
6. | Danek Kamila | 75 | KKS KRAKÓW | 04.10.2007 |
7. | Adamczyk Anna | 71 | KS SZPADA WROCŁAW | 27.01.2004 |
8. | Zgryźniak Kinga | 2 | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
9. | Prina Cerai Melania | 38 | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.2006 |
10. | Nowak Aleksandra | 35 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
11. | Pelon Patrycja | 34 | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
12. | KLUGHARDT Gloria | 3 | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
13. | SZYMAŃSKA Aleksandra | 39 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
14. | Wuzik Maja | 69 | RMKS RYBNIK | 14.03.2006 |
15. | ANDRZEJCZAK Wiktoria | 111 | AZS AWF WARSZAWA | 25.12.2005 |
16. | FILAK Martyna | 112 | AZS AWF KRAKÓW | 06.01.2003 |
17. | ROSKOSZ Anna | 40 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
18. | Nieczkowska Karolina | 70 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 07.03.2007 |
19. | KWAPISZ Amelia | 77 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 |
20. | Danek Łucja | 33 | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 |
21. | Frystacka Patrycja | 4 | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
22. | BARNAŚ Anna | 41 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 |
23. | OLCHOWIK Michalina | 32 | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
24. | WIECZOREK Anna | 5 | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
25. | Ożarowska Małgorzata | 68 | IKS WARSZAWA | 11.10.2004 |
26. | WITA Patrycja | 115 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 |
27. | JĘDRZEJEC Wiktoria | 105 | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 |
28. | Tatoj Anna | 31 | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
29. | SZYMAŃSKA Maja | 116 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.06.2008 |
30. | RADWAN Patrycja | 42 | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
31. | Niesyn Nikola | 104 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 23.06.2007 |
32. | Korkus Emilia | 6 | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
33. | Charkiewicz Karolina | 66 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
34. | WERONIECKA Julia | 43 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
35. | SZYMANOWSKA Karolina | 7 | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
36. | Środa Zuzanna | 30 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 |
37. | Vysotskaya Maryia | 103 | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 |
38. | KOPER Julia | 65 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.08.2004 |
39. | Radwańska Zofia | 117 | AZS AWF KRAKÓW | 02.01.2008 |
40. | Czajkowska Róża | 80 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 |
41. | JADCZAK Dominika | 8 | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
42. | Halemba Antonina | 28 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
43. | BOGACZ Pola | 44 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 |
44. | BIK Julia | 64 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 01.01.2005 |
45. | ŁAPKIEWICZ Julia | 29 | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
46. | CZAJKA Emilia | 45 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |
47. | Osadnik Maja | 9 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
48. | MAŚLANKA Maja | 100 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 25.07.2007 |
49. | Zarek Zuzanna | 27 | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
50. | GOCZAŁ Alicja | 46 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 |
51. | KRYNICKA Aleksandra | 63 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.01.2004 |
52. | Drobczyk Pola | 84 | PIAST GLIWICE | 14.09.2005 |
53. | MISIAK Laura | 99 | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 |
54. | Tercjak Oliwia | 10 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
55. | PIOTROWSKA Aleksandra | 11 | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
56. | KOZDĘBA Weronika | 47 | PIAST GLIWICE | 29.06.2006 |
57. | Olejnicka Dominika | 26 | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
58. | GIBAS Wiktoria | 82 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.03.2006 |
59. | HOLC Apolonia | 62 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.12.2006 |
60. | OPOŃ Oliwia | 25 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
61. | JANECZEK Oliwia | 96 | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 |
62. | SABALSKA Ewelina | 12 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
63. | JAJKO Oliwia | 48 | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
64. | PĘKALSKA Jagoda | 61 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 |
65. | PIWOWARCZYK Amelia | 86 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 27.08.2005 |
66. | WIESNER Zuzanna | 49 | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 |
67. | OSTROWSKA Paulina | 60 | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
68. | CZAJKA Aleksandra | 24 | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 |
69. | MICHALCZYK Marta | 13 | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
70. | JAROSZEK Emilia | 14 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
71. | Pieszur Julia | 50 | AKS MIKOŁÓW | 03.06.2003 |
72. | BARTOSZEK Otylia | 87 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 22.02.2006 |
73. | Ratyna Magda | 59 | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 |
74. | SZECÓWKA Wiktoria | 98 | UKSz LEGNICA | 16.10.2005 |
75. | MAJGIER Bernadeta | 23 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
76. | PIĄTEK Magdalena | 22 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
77. | MALCZOK Karolina | 58 | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 |
78. | Reil Kaja | 51 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 |
79. | TOMASZEWSKA Natalia | 15 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
80. | SZYMCZYK Michalina | 85 | PIAST GLIWICE | 10.09.2007 |
81. | GARUS Oliwia | 88 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 |
82. | CIEŚLIK Cecylia | 21 | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
83. | IZDEBSKA Wiktoria | 52 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
84. | KOŁPA Joanna | 16 | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 |
85. | CHMIELORZ Maria | 57 | AKS MIKOŁÓW | 30.10.2003 |
86. | Ślęzak Katarzyna | 20 | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
87. | Korduła Antonina | 56 | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 |
88. | KOBYLNICKA Michalina | 17 | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
89. | RUP Sonia | 53 | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
90. | MĘKALSKA Martyna | 93 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 07.01.2003 |
91. | NIEWADZI Zofia | 54 | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
92. | KRAUSE Marta | 19 | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
93. | Porwoł Liliana | 18 | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
94. | FERSTER Paulina | 55 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 10.10.2004 |
95. | Jarosz Zuzanna | 91 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.11.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
2. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
3. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
4. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 | zakwalifikowano |
5. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
6. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 | zakwalifikowano |
7. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 | zakwalifikowano |
8. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 | zakwalifikowano |
9. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 | zakwalifikowano |
10. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
11. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 | zakwalifikowano |
12. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 | zakwalifikowano |
13. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
14. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
15. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
16. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 | zakwalifikowano |
17. | Drobczyk Pola | PIAST GLIWICE | 14.09.2005 | zakwalifikowano |
18. | Środa Zuzanna | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 | zakwalifikowano |
19. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 | zakwalifikowano |
20. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 | zakwalifikowano |
21. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 | zakwalifikowano |
21. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 | zakwalifikowano |
23. | CZAJKA Aleksandra | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 | zakwalifikowano |
24. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 | zakwalifikowano |
25. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 | zakwalifikowano |
26. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 | zakwalifikowano |
27. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 | zakwalifikowano |
28. | KOŁPA Joanna | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 | zakwalifikowano |
29. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
30. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
31. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 | zakwalifikowano |
32. | Prina Cerai Melania | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.2006 | zakwalifikowano |
33. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 | zakwalifikowano |
34. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 | zakwalifikowano |
35. | BARNAŚ Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 | zakwalifikowano |
36. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 | zakwalifikowano |
37. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 | zakwalifikowano |
38. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 | zakwalifikowano |
39. | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 | zakwalifikowano |
40. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 | zakwalifikowano |
41. | Wuzik Maja | RMKS RYBNIK | 14.03.2006 | zakwalifikowano |
42. | KRYNICKA Aleksandra | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.01.2004 | zakwalifikowano |
43. | WITA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 | zakwalifikowano |
44. | Nieczkowska Karolina | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 07.03.2007 | zakwalifikowano |
45. | WIESNER Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 | zakwalifikowano |
46. | Reil Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 | zakwalifikowano |
47. | FERSTER Paulina | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 10.10.2004 | zakwalifikowano |
48. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 | zakwalifikowano |
49. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 | zakwalifikowano |
49. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
51. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
52. | GARUS Oliwia | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 | zakwalifikowano |
52. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 | zakwalifikowano |
54. | SZYMCZYK Michalina | PIAST GLIWICE | 10.09.2007 | zakwalifikowano |
55. | PĘKALSKA Jagoda | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 | zakwalifikowano |
56. | HOLC Apolonia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.12.2006 | zakwalifikowano |
57. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
58. | Charkiewicz Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 | zakwalifikowano |
59. | Danek Łucja | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 | zakwalifikowano |
60. | BOGACZ Pola | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 | zakwalifikowano |
61. | Niesyn Nikola | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 23.06.2007 | zakwalifikowano |
62. | BIK Julia | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
63. | Czajkowska Róża | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 | zakwalifikowano |
64. | Adamczyk Anna | KS SZPADA WROCŁAW | 27.01.2004 | zakwalifikowano |
65. | Vysotskaya Maryia | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 | zakwalifikowano |
66. | FILAK Martyna | AZS AWF KRAKÓW | 06.01.2003 | zakwalifikowano |
67. | PRINA CERAI Veronica | KSz WARSZAWIANKA | 13.05.2004 | zakwalifikowano |
68. | JĘDRZEJEC Wiktoria | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 | zakwalifikowano |
69. | KOZDĘBA Weronika | PIAST GLIWICE | 29.06.2006 | zakwalifikowano |
70. | Pieszur Julia | AKS MIKOŁÓW | 03.06.2003 | zakwalifikowano |
71. | SZECÓWKA Wiktoria | UKSz LEGNICA | 16.10.2005 | zakwalifikowano |
72. | Korduła Antonina | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 | zakwalifikowano |
73. | Ratyna Magda | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 | zakwalifikowano |
74. | MĘKALSKA Martyna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 07.01.2003 | zakwalifikowano |
75. | JANECZEK Oliwia | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 | zakwalifikowano |
76. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 | zakwalifikowano |
77. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 | zakwalifikowano |
78. | Jarosz Zuzanna | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.11.2006 | zakwalifikowano |
78. | GIBAS Wiktoria | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.03.2006 | zakwalifikowano |
80. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 | zakwalifikowano |
81. | MAŚLANKA Maja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 25.07.2007 | zakwalifikowano |
82. | KOPER Julia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.08.2004 | zakwalifikowano |
83. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 | zakwalifikowano |
84. | SZYMAŃSKA Maja | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.06.2008 | zakwalifikowano |
85. | Danek Kamila | KKS KRAKÓW | 04.10.2007 | zakwalifikowano |
86. | MISIAK Laura | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 | zakwalifikowano |
86. | Radwańska Zofia | AZS AWF KRAKÓW | 02.01.2008 | zakwalifikowano |
86. | Kraczla Zuzanna | UKS ZAWISZA KATOWICE | 21.06.2006 | zakwalifikowano |
89. | ANDRZEJCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.12.2005 | zakwalifikowano |
90. | Ożarowska Małgorzata | IKS WARSZAWA | 11.10.2004 | zakwalifikowano |
91. | MALCZOK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 | zakwalifikowano |
92. | CHMIELORZ Maria | AKS MIKOŁÓW | 30.10.2003 | zakwalifikowano |
93. | PIWOWARCZYK Amelia | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 27.08.2005 | zakwalifikowano |
94. | BARTOSZEK Otylia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 22.02.2006 | zakwalifikowano |
95. | KWAPISZ Amelia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
2. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
3. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
3. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
5. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
6. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
7. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
8. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
9. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
10. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
11. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
12. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
13. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
14. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |
15. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
16. | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 |
17. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
18. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
19. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
20. | Drobczyk Pola | PIAST GLIWICE | 14.09.2005 |
21. | Środa Zuzanna | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 |
22. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
23. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
24. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
24. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
26. | CZAJKA Aleksandra | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 |
27. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
28. | KOŁPA Joanna | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 |
29. | Prina Cerai Melania | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.2006 |
30. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
31. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
32. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
33. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
34. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
35. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
36. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
37. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
38. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
39. | BARNAŚ Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 |
40. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
41. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
42. | KRYNICKA Aleksandra | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.01.2004 |
43. | WITA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 |
44. | Nieczkowska Karolina | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 07.03.2007 |
45. | WIESNER Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 |
46. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
47. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
48. | GARUS Oliwia | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 |
49. | PĘKALSKA Jagoda | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 |
50. | Charkiewicz Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
51. | Danek Łucja | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 |
52. | Niesyn Nikola | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 23.06.2007 |
53. | Czajkowska Róża | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 |
54. | Vysotskaya Maryia | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 |
55. | PRINA CERAI Veronica | KSz WARSZAWIANKA | 13.05.2004 |
56. | KOZDĘBA Weronika | PIAST GLIWICE | 29.06.2006 |
57. | Korduła Antonina | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 |
58. | Ratyna Magda | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 |
59. | JANECZEK Oliwia | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 |
60. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
61. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
62. | KOPER Julia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.08.2004 |
63. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
64. | MISIAK Laura | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 |
65. | Wuzik Maja | RMKS RYBNIK | 14.03.2006 |
66. | Reil Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 |
67. | FERSTER Paulina | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 10.10.2004 |
68. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
69. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
70. | SZYMCZYK Michalina | PIAST GLIWICE | 10.09.2007 |
71. | HOLC Apolonia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.12.2006 |
72. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
73. | BOGACZ Pola | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 |
74. | BIK Julia | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 01.01.2005 |
75. | Adamczyk Anna | KS SZPADA WROCŁAW | 27.01.2004 |
76. | FILAK Martyna | AZS AWF KRAKÓW | 06.01.2003 |
77. | JĘDRZEJEC Wiktoria | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 |
78. | Pieszur Julia | AKS MIKOŁÓW | 03.06.2003 |
79. | SZECÓWKA Wiktoria | UKSz LEGNICA | 16.10.2005 |
80. | MĘKALSKA Martyna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 07.01.2003 |
81. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
82. | GIBAS Wiktoria | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.03.2006 |
82. | Jarosz Zuzanna | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.11.2006 |
84. | MAŚLANKA Maja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 25.07.2007 |
85. | SZYMAŃSKA Maja | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.06.2008 |
86. | Danek Kamila | KKS KRAKÓW | 04.10.2007 |
87. | Radwańska Zofia | AZS AWF KRAKÓW | 02.01.2008 |
87. | Kraczla Zuzanna | UKS ZAWISZA KATOWICE | 21.06.2006 |
89. | ANDRZEJCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.12.2005 |
90. | Ożarowska Małgorzata | IKS WARSZAWA | 11.10.2004 |
91. | MALCZOK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 |
92. | CHMIELORZ Maria | AKS MIKOŁÓW | 30.10.2003 |
93. | PIWOWARCZYK Amelia | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 27.08.2005 |
94. | BARTOSZEK Otylia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 22.02.2006 |
95. | KWAPISZ Amelia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 |