Turniej

Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 16.11.2019

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. KUREK Jakub 13 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
2. DOMINIAK Krzysztof 61 PKSZERM WARSZAWA 08.02.2004
3. Urban Piotr 1 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
4. Sojka Adam 30 RMKS RYBNIK 20.12.2005
5. PUCHAŁA Mateusz 90 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003
6. Antoniak Antoni 60 MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
7. Wałach Wiktor 2 AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
8. MISZTELA Julian 59 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005
9. Domowicz Krzysztof 32 AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
10. CEPIŃSKI Jakub 29 KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
11. MIZERSKI Albert 62 STSZERM LEGIA WARSZAWA 12.01.2003
12. Haładuda Jakub 89 SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
13. CZAJKOWSKI Ignacy 92 AZS AWF KRAKÓW 20.07.2003
14. GORCZAŃSKI Tymoteusz 28 AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003
15. KITLIŃSKI Bartosz 3 KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
16. ADAMCZYK Mikołaj 93 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
17. Tarachanowicz Szymon 33 AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
18. ŚCIBICH Antoni 58 RMKS RYBNIK 17.03.2005
19. Partyka Czcibor 26 PIAST GLIWICE 30.05.2005
20. KRZEMIŃSKI Jędrzej 34 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
21. Podsiadło Kacper 64 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
22. Socha Antoni 4 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
23. Kwaśnik Dominik 56 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
24. Lewandowski Wojciech 65 IKS WARSZAWA 22.07.2004
25. Rzyczniak Wojciech 5 PIAST GLIWICE 26.05.2004
26. WALKOWIAK Szymon 27 KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006
27. Mróz Michał 35 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
28. SZYMAŃSKI Stanisław 57 PKSZERM WARSZAWA 15.11.2004
29. WESOŁOWSKI Mikołaj 6 PIAST GLIWICE 23.09.2004
30. BURDZY Cyprian 25 UKS MDK OLIMP LUBIN 12.09.2004
31. SOŁTYS Kacper 36 KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004
32. KROCHMALSKI Filip 85 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
33. Siergiej Adam 66 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.03.2005
34. Parafiniuk Łukasz 7 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
35. GIEDROJĆ Jerzy 37 KS SZPADA WROCŁAW 31.07.2005
36. MADURA Dawid 24 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
37. Stanowski Filip 84 MKS KUSY SZCZECIN 01.06.2003
38. Biedroński Mateusz 83 AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
39. Łucki Kacper 23 AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
40. Urban Paweł 8 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
41. Szynal Kacper 68 AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
42. GAŁECKI Jakub 53 UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004
43. Keshk Nuri 69 KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
44. Gładyszczak Michał 52 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
45. Zieliński Franciszek 82 KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
46. Bezuch Krzysztof 9 RMKS RYBNIK 18.05.2004
47. KLYTTA Paweł 22 PIAST GLIWICE 28.01.2005
48. ŁUSZCZEK Marcel 38 UKS MDK OLIMP LUBIN 17.04.2003
49. HOJDA Jakub 40 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 22.07.2003
50. Politowicz Stanisław 51 KS Milenium 06.09.2004
51. PABIJAŃCZYK Patryk 70 AZS AWF WROCŁAW 31.08.2004
52. Jakubowski Olaf 10 KS OLIMP LUBIN 12.12.2003
53. Puchała Mikołaj 21 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
54. Skalski Jan 50 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
55. Dziura Stanisław 11 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
56. Łagan Hubert 71 AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
57. Olejniczak Kamil 20 PIAST GLIWICE 29.10.2004
58. MAZURKIEWICZ Miłosz 41 AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
59. FILEK Ireneusz 12 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
60. MŁYNEK Jan 49 AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005
61. KOZŁOWSKI Arkadiusz 19 GTS Zielona Góra 02.10.2003
62. Szymański Konrad 42 PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
63. ANIOŁKOWSKI Michał 43 PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003
64. Kapias Augustyn 48 AZS AWF KATOWICE 14.01.2005
65. KLUGHARDT Hubert 18 KS OLIMP LUBIN 20.06.2005
66. MODLIŃSKI Maurycy 74 MKS KUSY SZCZECIN 25.02.2004
67. Morek Kacper 17 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
68. FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz 47 MKS KUSY SZCZECIN 05.05.2003
69. KAŹMIERSKI MACIEJ 14 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
70. DURLIK Stanisław 44 KKS KRAKÓW 11.03.2004
71. Wróblewski Bartosz 73 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
72. Szóstek Jakub 46 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
73. MARCZAK Wojciech 15 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
74. GLINKA Jan 16 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
75. MACHNIK Oliwier 45 KKS KRAKÓW 31.01.2005

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Wałach Wiktor AZS AWF KATOWICE 13.09.2003 zakwalifikowano
2. Bezuch Krzysztof RMKS RYBNIK 18.05.2004 zakwalifikowano
3. Socha Antoni PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
4. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
5. Jakubowski Olaf KS OLIMP LUBIN 12.12.2003 zakwalifikowano
6. Morek Kacper KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 zakwalifikowano
7. Szóstek Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 zakwalifikowano
8. WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
9. Szymański Konrad PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004 zakwalifikowano
10. KLUGHARDT Hubert KS OLIMP LUBIN 20.06.2005 zakwalifikowano
11. Urban Piotr AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
12. Tarachanowicz Szymon AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003 zakwalifikowano
13. Sojka Adam RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
14. GORCZAŃSKI Tymoteusz AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003 zakwalifikowano
14. ŚCIBICH Antoni RMKS RYBNIK 17.03.2005 zakwalifikowano
16. KRZEMIŃSKI Jędrzej WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003 zakwalifikowano
17. Olejniczak Kamil PIAST GLIWICE 29.10.2004 zakwalifikowano
18. FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
19. WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
20. DURLIK Stanisław KKS KRAKÓW 11.03.2004 zakwalifikowano
21. GIEDROJĆ Jerzy KS SZPADA WROCŁAW 31.07.2005 zakwalifikowano
22. Parafiniuk Łukasz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
23. MADURA Dawid PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004 zakwalifikowano
24. GAŁECKI Jakub UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004 zakwalifikowano
25. Kapias Augustyn AZS AWF KATOWICE 14.01.2005 zakwalifikowano
26. Partyka Czcibor PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
27. PUCHAŁA Mateusz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003 zakwalifikowano
28. DOMINIAK Krzysztof PKSZERM WARSZAWA 08.02.2004 zakwalifikowano
29. GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
30. Puchała Mikołaj WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
31. Łucki Kacper AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003 zakwalifikowano
32. MARCZAK Wojciech KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
33. Dziura Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
34. Mróz Michał PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004 zakwalifikowano
35. BURDZY Cyprian UKS MDK OLIMP LUBIN 12.09.2004 zakwalifikowano
36. PABIJAŃCZYK Patryk AZS AWF WROCŁAW 31.08.2004 zakwalifikowano
37. FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz MKS KUSY SZCZECIN 05.05.2003 zakwalifikowano
38. KOZŁOWSKI Arkadiusz GTS Zielona Góra 02.10.2003 zakwalifikowano
39. KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
40. Skalski Jan AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
41. Lewandowski Wojciech IKS WARSZAWA 22.07.2004 zakwalifikowano
42. Kwaśnik Dominik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano
43. KITLIŃSKI Bartosz KS OLIMP LUBIN 13.01.2003 zakwalifikowano
44. MODLIŃSKI Maurycy MKS KUSY SZCZECIN 25.02.2004 zakwalifikowano
45. Domowicz Krzysztof AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004 zakwalifikowano
46. Haładuda Jakub SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005 zakwalifikowano
47. CZAJKOWSKI Ignacy AZS AWF KRAKÓW 20.07.2003 zakwalifikowano
48. Rzyczniak Wojciech PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
49. SOŁTYS Kacper KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004 zakwalifikowano
50. SZYMAŃSKI Stanisław PKSZERM WARSZAWA 15.11.2004 zakwalifikowano
51. Stanowski Filip MKS KUSY SZCZECIN 01.06.2003 zakwalifikowano
52. Keshk Nuri KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
53. MACHNIK Oliwier KKS KRAKÓW 31.01.2005 zakwalifikowano
53. Gładyszczak Michał PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
55. KAŹMIERSKI MACIEJ MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
56. HOJDA Jakub ZERWIKAPTUR KRAKÓW 22.07.2003 zakwalifikowano
57. Łagan Hubert AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005 zakwalifikowano
58. KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
59. Siergiej Adam WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.03.2005 zakwalifikowano
60. MAZURKIEWICZ Miłosz AZS AWF KATOWICE 04.06.2003 zakwalifikowano
60. MŁYNEK Jan AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005 zakwalifikowano
62. ŁUSZCZEK Marcel UKS MDK OLIMP LUBIN 17.04.2003 zakwalifikowano
63. Szynal Kacper AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006 zakwalifikowano
64. Politowicz Stanisław KS Milenium 06.09.2004 zakwalifikowano
65. Zieliński Franciszek KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005 zakwalifikowano
66. CEPIŃSKI Jakub KS OLIMP LUBIN 10.11.2004 zakwalifikowano
67. MIZERSKI Albert STSZERM LEGIA WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano
68. Antoniak Antoni MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003 zakwalifikowano
69. MISZTELA Julian WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005 zakwalifikowano
70. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
71. Podsiadło Kacper ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005 zakwalifikowano
72. ANIOŁKOWSKI Michał PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003 zakwalifikowano
73. Wróblewski Bartosz T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007 zakwalifikowano
74. Biedroński Mateusz AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005 zakwalifikowano
- KUREK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- KUREK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
1. Urban Piotr AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
2. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
3. KAŹMIERSKI MACIEJ MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
3. Wałach Wiktor AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
5. Socha Antoni PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
6. Jakubowski Olaf KS OLIMP LUBIN 12.12.2003
7. WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006
8. Łucki Kacper AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
9. Morek Kacper KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
10. Szymański Konrad PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
11. Tarachanowicz Szymon AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
12. GORCZAŃSKI Tymoteusz AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003
13. WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 23.09.2004
14. DURLIK Stanisław KKS KRAKÓW 11.03.2004
15. Partyka Czcibor PIAST GLIWICE 30.05.2005
16. Rzyczniak Wojciech PIAST GLIWICE 26.05.2004
17. Szóstek Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
18. KRZEMIŃSKI Jędrzej WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
19. FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
20. Parafiniuk Łukasz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
21. MADURA Dawid PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
22. Kapias Augustyn AZS AWF KATOWICE 14.01.2005
23. DOMINIAK Krzysztof PKSZERM WARSZAWA 08.02.2004
24. GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
25. Dziura Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
26. BURDZY Cyprian UKS MDK OLIMP LUBIN 12.09.2004
27. KOZŁOWSKI Arkadiusz GTS Zielona Góra 02.10.2003
28. Lewandowski Wojciech IKS WARSZAWA 22.07.2004
29. MODLIŃSKI Maurycy MKS KUSY SZCZECIN 25.02.2004
30. Stanowski Filip MKS KUSY SZCZECIN 01.06.2003
31. Keshk Nuri KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
32. CEPIŃSKI Jakub KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
33. Bezuch Krzysztof RMKS RYBNIK 18.05.2004
34. KLUGHARDT Hubert KS OLIMP LUBIN 20.06.2005
35. Sojka Adam RMKS RYBNIK 20.12.2005
36. ŚCIBICH Antoni RMKS RYBNIK 17.03.2005
37. Olejniczak Kamil PIAST GLIWICE 29.10.2004
38. GIEDROJĆ Jerzy KS SZPADA WROCŁAW 31.07.2005
39. GAŁECKI Jakub UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004
40. PUCHAŁA Mateusz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003
41. Puchała Mikołaj WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
42. MARCZAK Wojciech KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
43. Mróz Michał PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
44. PABIJAŃCZYK Patryk AZS AWF WROCŁAW 31.08.2004
45. FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz MKS KUSY SZCZECIN 05.05.2003
46. KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
47. Skalski Jan AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
48. Kwaśnik Dominik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
49. KITLIŃSKI Bartosz KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
50. Domowicz Krzysztof AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
51. Haładuda Jakub SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
52. CZAJKOWSKI Ignacy AZS AWF KRAKÓW 20.07.2003
53. SOŁTYS Kacper KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004
54. SZYMAŃSKI Stanisław PKSZERM WARSZAWA 15.11.2004
55. MACHNIK Oliwier KKS KRAKÓW 31.01.2005
55. Gładyszczak Michał PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
57. HOJDA Jakub ZERWIKAPTUR KRAKÓW 22.07.2003
58. KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 28.01.2005
59. Siergiej Adam WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.03.2005
60. MAZURKIEWICZ Miłosz AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
61. Politowicz Stanisław KS Milenium 06.09.2004
62. MIZERSKI Albert STSZERM LEGIA WARSZAWA 12.01.2003
63. Antoniak Antoni MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
64. ANIOŁKOWSKI Michał PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003
65. Łagan Hubert AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
66. MŁYNEK Jan AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005
67. ŁUSZCZEK Marcel UKS MDK OLIMP LUBIN 17.04.2003
68. Szynal Kacper AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
69. Zieliński Franciszek KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
70. MISZTELA Julian WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005
71. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
72. Podsiadło Kacper ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
73. Wróblewski Bartosz T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
74. Biedroński Mateusz AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content