Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.10.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KUZMINA Ksenija | 67 | 01.01.2005 | |
2. | Wierzbicka Hanna | 44 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 17.12.2007 |
3. | WILKE Laura | 23 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.08.2006 |
4. | MICHALSKA Barbara | 68 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.01.2005 |
5. | Płaza Zofia | 22 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
6. | Bartol Antonina | 1 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 |
7. | JAKUBOWSKA Olga | 21 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 07.01.2005 |
8. | DYRKA Barbara | 70 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 28.06.2007 |
9. | SZEFERA Emilia | 24 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.01.2007 |
10. | Wiśniewska Julia | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 |
11. | Sołśnia Weronika | 43 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 22.01.2007 |
12. | KRASTINA Karolina | 66 | ||
13. | BEKALARCZYK Monika | 25 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.2006 |
14. | SAVKINA ANNA | 69 | 01.01.2005 | |
15. | Ścieszyńska Liliana | 42 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.09.2007 |
16. | Komarnicka Lena | 20 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.06.2007 |
17. | BINKO Aleksandra | 3 | IKS LESZNO | 20.06.2006 |
18. | GATZ Zuzanna | 65 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2006 |
19. | JAKUBOWSKA Marta | 18 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 |
20. | Sorbian Wiktoria | 46 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.01.2007 |
21. | Fedorów Maria | 26 | AZS AWF WARSZAWA | 13.05.2005 |
22. | Wanaks Aurelia | 4 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.05.2005 |
23. | GAWENDA Natalia | 52 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2007 |
24. | KAPICA Tola | 40 | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.2007 |
25. | WYKLAND Róża | 5 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 |
26. | WIERZCHOWSKA Adrianna | 72 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
27. | KOLASA Pola | 19 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.11.2006 |
28. | KUŚ Natasza | 27 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 28.05.2007 |
29. | KĘDZIORA Zuzanna | 6 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.04.2005 |
30. | Nelza Dominika | 17 | MKS KUSY SZCZECIN | 16.03.2007 |
31. | DOROSZKIEWICZ Wiktoria | 28 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
32. | Pest Barbara | 39 | WROCŁAWIANIE | 05.12.2007 |
33. | OPERSKALSKA Alicja | 61 | UKS FLORET Ruda Śląska | 16.08.2007 |
34. | Włosińska Oliwia | 59 | AZS AWF WARSZAWA | 17.08.2007 |
35. | WOJTAS Hanna | 7 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.03.2007 |
36. | DUDZIUK Julia | 29 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.08.2007 |
37. | DĄBROWSKA Oliwia | 38 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 19.05.2006 |
38. | POLAK Paulina | 73 | UKS FLORET Ruda Śląska | 21.10.2005 |
39. | ZARZYCKA Maja | 60 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 11.09.2007 |
40. | GAŁĘSKA Roksana | 41 | AZS AWF POZNAŃ | 02.04.2006 |
41. | SEMAROVA Julianna | 74 | 01.01.2006 | |
42. | NOWAKOWSKA Aleksandra | 30 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 03.05.2007 |
43. | SKOCZYLAS Weronika | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 |
44. | JAROSIEWICZ Natalia | 15 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.03.2006 |
45. | Trzcińska Natalia | 14 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.08.2007 |
46. | Telatyńska Bianka | 31 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.01.2007 |
47. | JASZCZOŁT Nadia | 9 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.05.2006 |
48. | JUNELE NIKOLA | 75 | 01.01.2006 | |
49. | KASZEWSKA Milena | 57 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 24.03.2007 |
50. | BORODZIUK Helena | 54 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.11.2007 |
51. | BESSMAN Gabriela | 76 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 |
52. | DUDEK Malwina | 35 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 17.02.2006 |
53. | WYTYK Dominika | 10 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 |
54. | WOJEWÓDZKA Zuzanna | 13 | AZS AWF POZNAŃ | 24.10.2007 |
55. | Powąska Wiktoria | 56 | WROCŁAWIANIE | 19.06.2007 |
56. | KOWALSKA Luiza | 33 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 03.09.2006 |
57. | PAWŁOWSKA Emilia | 55 | WROCŁAWIANIE | 24.04.2007 |
58. | Góralczyk Zuzanna | 32 | AZS AWF POZNAŃ | 04.06.2006 |
59. | BYZEWSKA Alicja | 12 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.08.2007 |
60. | Płaza Małgorzata | 11 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
61. | Ziemak Emilia | 34 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.08.2007 |
62. | MICHALAK Karolina | 58 | IKS LESZNO | 13.07.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | JASZCZOŁT Nadia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.05.2006 | zakwalifikowano |
2. | KĘDZIORA Zuzanna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
3. | JAKUBOWSKA Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 | zakwalifikowano |
4. | WOJTAS Hanna | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.03.2007 | zakwalifikowano |
5. | WYKLAND Róża | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 | zakwalifikowano |
6. | BYZEWSKA Alicja | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.08.2007 | zakwalifikowano |
7. | Wiśniewska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 | zakwalifikowano |
8. | BINKO Aleksandra | IKS LESZNO | 20.06.2006 | zakwalifikowano |
9. | Płaza Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 | zakwalifikowano |
10. | NOWAKOWSKA Aleksandra | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 03.05.2007 | zakwalifikowano |
11. | JAROSIEWICZ Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.03.2006 | zakwalifikowano |
12. | Wanaks Aurelia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.05.2005 | zakwalifikowano |
13. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
14. | WILKE Laura | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.08.2006 | zakwalifikowano |
15. | Nelza Dominika | MKS KUSY SZCZECIN | 16.03.2007 | zakwalifikowano |
16. | BESSMAN Gabriela | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 | zakwalifikowano |
16. | SZEFERA Emilia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.01.2007 | zakwalifikowano |
18. | DUDZIUK Julia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.08.2007 | zakwalifikowano |
19. | Bartol Antonina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 | zakwalifikowano |
20. | DOROSZKIEWICZ Wiktoria | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 | zakwalifikowano |
21. | JUNELE NIKOLA | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
22. | WYTYK Dominika | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 | zakwalifikowano |
23. | KUŚ Natasza | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 28.05.2007 | zakwalifikowano |
23. | Góralczyk Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 04.06.2006 | zakwalifikowano |
25. | Płaza Małgorzata | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 | zakwalifikowano |
25. | Trzcińska Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.08.2007 | zakwalifikowano |
27. | WOJEWÓDZKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 24.10.2007 | zakwalifikowano |
27. | Sorbian Wiktoria | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.01.2007 | zakwalifikowano |
27. | GATZ Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2006 | zakwalifikowano |
30. | Telatyńska Bianka | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.01.2007 | zakwalifikowano |
31. | Włosińska Oliwia | AZS AWF WARSZAWA | 17.08.2007 | zakwalifikowano |
32. | KRASTINA Karolina | zakwalifikowano | ||
33. | Komarnicka Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.06.2007 | zakwalifikowano |
34. | SKOCZYLAS Weronika | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 | zakwalifikowano |
34. | KOLASA Pola | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.11.2006 | zakwalifikowano |
34. | SAVKINA ANNA | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
37. | SEMAROVA Julianna | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
38. | BEKALARCZYK Monika | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.2006 | zakwalifikowano |
38. | Ziemak Emilia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.08.2007 | zakwalifikowano |
40. | Fedorów Maria | AZS AWF WARSZAWA | 13.05.2005 | zakwalifikowano |
41. | JAKUBOWSKA Olga | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 07.01.2005 | zakwalifikowano |
42. | Pest Barbara | WROCŁAWIANIE | 05.12.2007 | zakwalifikowano |
43. | GAŁĘSKA Roksana | AZS AWF POZNAŃ | 02.04.2006 | zakwalifikowano |
44. | DĄBROWSKA Oliwia | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 19.05.2006 | zakwalifikowano |
45. | MICHALAK Karolina | IKS LESZNO | 13.07.2006 | zakwalifikowano |
46. | KUZMINA Ksenija | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
47. | BORODZIUK Helena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.11.2007 | zakwalifikowano |
47. | KAPICA Tola | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.2007 | zakwalifikowano |
49. | DUDEK Malwina | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 17.02.2006 | zakwalifikowano |
50. | KOWALSKA Luiza | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 03.09.2006 | zakwalifikowano |
51. | MICHALSKA Barbara | UKS ATENA GDAŃSK | 21.01.2005 | zakwalifikowano |
52. | GAWENDA Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2007 | zakwalifikowano |
53. | Wierzbicka Hanna | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 17.12.2007 | zakwalifikowano |
54. | PAWŁOWSKA Emilia | WROCŁAWIANIE | 24.04.2007 | zakwalifikowano |
55. | Ścieszyńska Liliana | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.09.2007 | zakwalifikowano |
56. | DYRKA Barbara | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 28.06.2007 | zakwalifikowano |
57. | OPERSKALSKA Alicja | UKS FLORET Ruda Śląska | 16.08.2007 | zakwalifikowano |
58. | KASZEWSKA Milena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 24.03.2007 | zakwalifikowano |
59. | Powąska Wiktoria | WROCŁAWIANIE | 19.06.2007 | zakwalifikowano |
60. | POLAK Paulina | UKS FLORET Ruda Śląska | 21.10.2005 | zakwalifikowano |
61. | Sołśnia Weronika | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 22.01.2007 | zakwalifikowano |
62. | ZARZYCKA Maja | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 11.09.2007 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | JAKUBOWSKA Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 |
2. | WOJTAS Hanna | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.03.2007 |
3. | BESSMAN Gabriela | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 |
3. | NOWAKOWSKA Aleksandra | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 03.05.2007 |
5. | KĘDZIORA Zuzanna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.04.2005 |
6. | JUNELE NIKOLA | 01.01.2006 | |
7. | WYTYK Dominika | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 |
8. | Płaza Małgorzata | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
9. | JASZCZOŁT Nadia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.05.2006 |
10. | WYKLAND Róża | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 |
11. | BYZEWSKA Alicja | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.08.2007 |
12. | Płaza Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
13. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
14. | DUDZIUK Julia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.08.2007 |
15. | Bartol Antonina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 |
16. | Trzcińska Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.08.2007 |
17. | Wiśniewska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 |
18. | BINKO Aleksandra | IKS LESZNO | 20.06.2006 |
19. | JAROSIEWICZ Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.03.2006 |
20. | Wanaks Aurelia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.05.2005 |
21. | WILKE Laura | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.08.2006 |
22. | Nelza Dominika | MKS KUSY SZCZECIN | 16.03.2007 |
23. | SZEFERA Emilia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.01.2007 |
24. | DOROSZKIEWICZ Wiktoria | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
25. | Góralczyk Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 04.06.2006 |
25. | KUŚ Natasza | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 28.05.2007 |
27. | Sorbian Wiktoria | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.01.2007 |
28. | Włosińska Oliwia | AZS AWF WARSZAWA | 17.08.2007 |
29. | Komarnicka Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.06.2007 |
30. | SKOCZYLAS Weronika | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 |
31. | SEMAROVA Julianna | 01.01.2006 | |
32. | Ziemak Emilia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.08.2007 |
33. | WOJEWÓDZKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 24.10.2007 |
33. | GATZ Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2006 |
35. | Telatyńska Bianka | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.01.2007 |
36. | KRASTINA Karolina | ||
37. | KOLASA Pola | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.11.2006 |
37. | SAVKINA ANNA | 01.01.2005 | |
39. | BEKALARCZYK Monika | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.2006 |
40. | Fedorów Maria | AZS AWF WARSZAWA | 13.05.2005 |
41. | JAKUBOWSKA Olga | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 07.01.2005 |
42. | Pest Barbara | WROCŁAWIANIE | 05.12.2007 |
43. | GAŁĘSKA Roksana | AZS AWF POZNAŃ | 02.04.2006 |
44. | DĄBROWSKA Oliwia | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 19.05.2006 |
45. | MICHALAK Karolina | IKS LESZNO | 13.07.2006 |
46. | KUZMINA Ksenija | 01.01.2005 | |
47. | BORODZIUK Helena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.11.2007 |
47. | KAPICA Tola | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.2007 |
49. | DUDEK Malwina | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 17.02.2006 |
50. | KOWALSKA Luiza | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 03.09.2006 |
51. | MICHALSKA Barbara | UKS ATENA GDAŃSK | 21.01.2005 |
52. | GAWENDA Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2007 |
53. | Wierzbicka Hanna | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 17.12.2007 |
54. | PAWŁOWSKA Emilia | WROCŁAWIANIE | 24.04.2007 |
55. | Ścieszyńska Liliana | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.09.2007 |
56. | DYRKA Barbara | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 28.06.2007 |
57. | OPERSKALSKA Alicja | UKS FLORET Ruda Śląska | 16.08.2007 |
58. | KASZEWSKA Milena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 24.03.2007 |
59. | Powąska Wiktoria | WROCŁAWIANIE | 19.06.2007 |
60. | POLAK Paulina | UKS FLORET Ruda Śląska | 21.10.2005 |
61. | Sołśnia Weronika | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 22.01.2007 |
62. | ZARZYCKA Maja | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 11.09.2007 |