Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 24.03.2019


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Laura NAKLICKA 37 MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005
2. ANASTAIYA NAZARAVA 93 01.01.2004
3. Karolina ŻURAWSKA 1 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
4. Lili SITANYI 132 01.01.2004
5. Laura SZCZECHOWSKA 140 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
6. Scarlett MEURISSE 91 01.01.2004
7. Nina ZINECKER 45 01.01.2004
8. Eileen YE 136 01.01.2004
9. Amelia OLSZEWSKA 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
10. Maja SZATARSKA 3 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
11. Amy SHERRATT 94 01.01.2004
12. MILENKA ZADORA 49 01.01.2004
13. Kata Róza TÓTH 137 01.01.2004
14. Diliara RAKHIMOVA 90 01.01.2004
15. Polina SUROVTSEVA 96 01.01.2004
16. Sofia Emily COMMITTERI 50 01.01.2004
17. Mia KANNENBERG 138 01.01.2004
18. Lena PIĄTKOWSKA 4 UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
19. Sofiia SHMIDT 88 01.01.2005
20. NÓRA GALAMBOS 134 01.01.2005
21. Aleksandra Nowakowska 5 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
22. Margarita STARODUBTCEVA 51 01.01.2004
23. Daisy BARROW 97 01.01.2004
24. Anna TVARDOVSKA 129 01.01.2004
25. Petra BUKOR 52 01.01.2005
26. Katie CASTILLO-BERNAUS 98 01.01.2004
27. Matylda WINIECKA 6 MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
28. Andreea DINCA 133 03.09.2005
29. Viktoriia HORPENCHENKO 99 01.01.2004
30. Réka MOLNÁR 53 01.01.2005
31. Jing ZHAO 40 01.01.2004
32. OLIWIA KOWALSKA 7 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
33. Defne BASAK 100 01.01.2004
34. Anna NÁDASDY 86 01.01.2005
35. Maja Urban 8 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
36. Elisabeth WICHMANN 39 01.01.2005
37. Julia BERGER 55 01.01.2005
38. Eva FROMMER 130 01.01.2005
39. Katarzyna BEKALARCZYK 9 UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
40. Karolina FUDALA 38 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
41. Morgan ALLEN 101 01.01.2006
42. Julia GRACZYK 10 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
43. Lauren RYDER-GARCIA 135 01.01.2005
44. Timea TERJÉK 83 01.01.2005
45. Olga PETRENKO 56 01.01.2004
46. Larissa EVERS 103 01.01.2005
47. Lili NAZER 36 01.01.2004
48. Valerie BUIJSE 127 01.01.2004
49. Adrianna WIERZCHOWSKA 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
50. Viktorie KOLAŘÍKOVÁ 128 01.01.2005
51. Ava EMANUEL 35 24.08.2005
52. Anna SOLOVEVA 81 01.01.2004
53. Sophie TSANG 104 01.01.2006
54. Oliwia Kulpaczyńska 13 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
55. Martha Elisabeth LEWIN 79 01.01.2004
56. Laura SZURMAI 105 01.01.2005
57. Irina KRASNOPEROVA 126 01.01.2004
58. SARA MLADENOVA 60 01.01.2004
59. Elina SOLOBAEYA 106 01.01.2004
60. Antonina Bartol 14 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
61. Marie HOEFLER 33 28.07.2004
62. Celena APPLEBY-PRINCE 80 01.01.2004
63. Boglárka TÖRÖK 125 01.01.2005
64. MARIA TEODORESCU 61 01.01.2005
65. Michala ILLEKOVÁ 32 01.01.2005
66. Gabrysia MARTYNIAK 78 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.04.2005
67. Alina HORODYSKA 31 01.01.2005
68. Maja BRZOZOWSKA 62 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2004
69. NOÉMI TAKÁCS 77 01.01.2005
70. Lena LANGA 16 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
71. Karolina LEWANDOWSKA 17 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
72. Franziska TANZMEISTER 109 01.01.2004
73. Barbara MICHALSKA 75 UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005
74. RUBY ROBERTS 122 01.01.2005
75. Mika COHEN 76 01.01.2005
76. Aigul MULIUKOVA 110 01.01.2004
77. Tessa KOSTER 121 25.01.2004
78. Gabriela MIĘTKA 18 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
79. Nelly SEMPER 65
80. Amalia DUMITRU 111 17.02.2004
81. Róża WYKLAND 19 UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
82. ALIAKSANDRA SHULGA 27 01.01.2004
83. Julia MULAK 20 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
84. Sophia MIRETSKY 66 01.01.2005
85. Varvara DRAL 112 01.01.2004
86. Mara NEAGU 113 01.01.2005
87. Anna Rebecca FERRETTI 72 01.01.2004
88. Martha CARUS BIRD 118 01.01.2004
89. Azaliia ABDULLINA 26 01.01.2004
90. Maria Fedorów 22 AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
91. Anna MELNYK 116 21.12.2004
92. Marie NEUMANN 114 01.01.2004
93. Nina GEMBAL 25 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.12.2005
94. Diana BABAEVA 67 01.01.2005
95. Aila MAMEDOVA 68 01.01.2005
96. Lina WEMME 70 01.01.2004
97. Eszter WOLF 117 01.01.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Lili NAZER 01.01.2004 zakwalifikowano
2. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
3. Irina KRASNOPEROVA 01.01.2004 zakwalifikowano
4. Michala ILLEKOVÁ 01.01.2005 zakwalifikowano
5. Katie CASTILLO-BERNAUS 01.01.2004 zakwalifikowano
5. Diana BABAEVA 01.01.2005 zakwalifikowano
7. Nelly SEMPER zakwalifikowano
7. Eszter WOLF 01.01.2004 zakwalifikowano
9. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005 zakwalifikowano
9. Martha CARUS BIRD 01.01.2004 zakwalifikowano
11. Olga PETRENKO 01.01.2004 zakwalifikowano
12. Anna NÁDASDY 01.01.2005 zakwalifikowano
13. Polina SUROVTSEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
13. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
15. Anna SOLOVEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
16. Tessa KOSTER 25.01.2004 zakwalifikowano
16. Margarita STARODUBTCEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
18. Barbara MICHALSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005 zakwalifikowano
19. Larissa EVERS 01.01.2005 zakwalifikowano
20. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
21. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005 zakwalifikowano
22. Aigul MULIUKOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
23. Marie HOEFLER 28.07.2004 zakwalifikowano
23. Azaliia ABDULLINA 01.01.2004 zakwalifikowano
23. Diliara RAKHIMOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
26. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004 zakwalifikowano
27. ALIAKSANDRA SHULGA 01.01.2004 zakwalifikowano
28. Eileen YE 01.01.2004 zakwalifikowano
29. Aila MAMEDOVA 01.01.2005 zakwalifikowano
30. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 zakwalifikowano
31. NOÉMI TAKÁCS 01.01.2005 zakwalifikowano
32. Eva FROMMER 01.01.2005 zakwalifikowano
33. Varvara DRAL 01.01.2004 zakwalifikowano
34. Amalia DUMITRU 17.02.2004 zakwalifikowano
35. MARIA TEODORESCU 01.01.2005 zakwalifikowano
36. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004 zakwalifikowano
37. Valerie BUIJSE 01.01.2004 zakwalifikowano
38. Laura SZURMAI 01.01.2005 zakwalifikowano
39. Defne BASAK 01.01.2004 zakwalifikowano
40. Lina WEMME 01.01.2004 zakwalifikowano
41. Jing ZHAO 01.01.2004 zakwalifikowano
41. Viktorie KOLAŘÍKOVÁ 01.01.2005 zakwalifikowano
43. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004 zakwalifikowano
43. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
45. Anna Rebecca FERRETTI 01.01.2004 zakwalifikowano
46. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004 zakwalifikowano
47. Franziska TANZMEISTER 01.01.2004 zakwalifikowano
48. Scarlett MEURISSE 01.01.2004 zakwalifikowano
49. MILENKA ZADORA 01.01.2004 zakwalifikowano
50. Viktoriia HORPENCHENKO 01.01.2004 zakwalifikowano
51. Morgan ALLEN 01.01.2006 zakwalifikowano
52. Andreea DINCA 03.09.2005 zakwalifikowano
52. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
54. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005 zakwalifikowano
55. Sophie TSANG 01.01.2006 zakwalifikowano
55. Sofiia SHMIDT 01.01.2005 zakwalifikowano
57. Anna MELNYK 21.12.2004 zakwalifikowano
58. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004 zakwalifikowano
59. Petra BUKOR 01.01.2005 zakwalifikowano
60. Anna TVARDOVSKA 01.01.2004 zakwalifikowano
61. Mika COHEN 01.01.2005 zakwalifikowano
62. Elisabeth WICHMANN 01.01.2005 zakwalifikowano
63. Sofia Emily COMMITTERI 01.01.2004 zakwalifikowano
63. Elina SOLOBAEYA 01.01.2004 zakwalifikowano
65. Maja BRZOZOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2004 zakwalifikowano
66. Réka MOLNÁR 01.01.2005 zakwalifikowano
67. ANASTAIYA NAZARAVA 01.01.2004 zakwalifikowano
68. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
69. Lili SITANYI 01.01.2004 zakwalifikowano
70. Lauren RYDER-GARCIA 01.01.2005 zakwalifikowano
71. Timea TERJÉK 01.01.2005 zakwalifikowano
72. RUBY ROBERTS 01.01.2005 zakwalifikowano
73. SARA MLADENOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
74. Ava EMANUEL 24.08.2005 zakwalifikowano
75. Sophia MIRETSKY 01.01.2005 zakwalifikowano
76. Daisy BARROW 01.01.2004 zakwalifikowano
77. Nina GEMBAL FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.12.2005 zakwalifikowano
78. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005 zakwalifikowano
79. NÓRA GALAMBOS 01.01.2005 zakwalifikowano
80. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
81. Celena APPLEBY-PRINCE 01.01.2004 zakwalifikowano
82. Boglárka TÖRÖK 01.01.2005 zakwalifikowano
83. Mia KANNENBERG 01.01.2004 zakwalifikowano
84. Alina HORODYSKA 01.01.2005 zakwalifikowano
85. Nina ZINECKER 01.01.2004 zakwalifikowano
86. Marie NEUMANN 01.01.2004 zakwalifikowano
87. Maria Fedorów AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005 zakwalifikowano
88. Mara NEAGU 01.01.2005 zakwalifikowano
89. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
89. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 zakwalifikowano
91. Gabrysia MARTYNIAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.04.2005 zakwalifikowano
92. Amy SHERRATT 01.01.2004 zakwalifikowano
93. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 zakwalifikowano
94. Julia BERGER 01.01.2005 zakwalifikowano
94. Martha Elisabeth LEWIN 01.01.2004 zakwalifikowano
97. Kata Róza TÓTH 01.01.2004 zakwalifikowano
- Laura NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Laura NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005
1. Diana BABAEVA 01.01.2005
2. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
3. Irina KRASNOPEROVA 01.01.2004
3. Azaliia ABDULLINA 01.01.2004
5. Nelly SEMPER
6. Olga PETRENKO 01.01.2004
7. Tessa KOSTER 25.01.2004
8. Anna Rebecca FERRETTI 01.01.2004
9. Lili NAZER 01.01.2004
10. Michala ILLEKOVÁ 01.01.2005
11. Eszter WOLF 01.01.2004
12. Martha CARUS BIRD 01.01.2004
13. Anna SOLOVEVA 01.01.2004
14. Larissa EVERS 01.01.2005
15. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
16. Lauren RYDER-GARCIA 01.01.2005
17. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
18. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
19. Margarita STARODUBTCEVA 01.01.2004
20. Aigul MULIUKOVA 01.01.2004
21. Marie HOEFLER 28.07.2004
21. Diliara RAKHIMOVA 01.01.2004
23. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
24. ALIAKSANDRA SHULGA 01.01.2004
25. Eileen YE 01.01.2004
26. Aila MAMEDOVA 01.01.2005
27. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
28. Amalia DUMITRU 17.02.2004
29. Andreea DINCA 03.09.2005
30. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
31. Boglárka TÖRÖK 01.01.2005
33. Katie CASTILLO-BERNAUS 01.01.2004
34. Anna NÁDASDY 01.01.2005
35. Polina SUROVTSEVA 01.01.2004
36. Barbara MICHALSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005
37. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
38. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
39. NOÉMI TAKÁCS 01.01.2005
40. MARIA TEODORESCU 01.01.2005
41. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
42. Laura SZURMAI 01.01.2005
43. Lina WEMME 01.01.2004
44. Viktorie KOLAŘÍKOVÁ 01.01.2005
45. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
46. Scarlett MEURISSE 01.01.2004
47. MILENKA ZADORA 01.01.2004
48. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
49. Sophie TSANG 01.01.2006
50. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
51. Anna TVARDOVSKA 01.01.2004
52. Elisabeth WICHMANN 01.01.2005
53. Elina SOLOBAEYA 01.01.2004
54. Réka MOLNÁR 01.01.2005
55. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
56. RUBY ROBERTS 01.01.2005
57. Ava EMANUEL 24.08.2005
58. Sophia MIRETSKY 01.01.2005
59. NÓRA GALAMBOS 01.01.2005
60. Mia KANNENBERG 01.01.2004
61. Mara NEAGU 01.01.2005
62. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
63. Amy SHERRATT 01.01.2004
64. Martha Elisabeth LEWIN 01.01.2004
65. Eva FROMMER 01.01.2005
66. Varvara DRAL 01.01.2004
67. Valerie BUIJSE 01.01.2004
68. Defne BASAK 01.01.2004
69. Jing ZHAO 01.01.2004
70. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
71. Franziska TANZMEISTER 01.01.2004
72. Viktoriia HORPENCHENKO 01.01.2004
73. Morgan ALLEN 01.01.2006
74. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
75. Sofiia SHMIDT 01.01.2005
76. Anna MELNYK 21.12.2004
77. Petra BUKOR 01.01.2005
78. Mika COHEN 01.01.2005
79. Sofia Emily COMMITTERI 01.01.2004
80. Maja BRZOZOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2004
81. ANASTAIYA NAZARAVA 01.01.2004
82. Lili SITANYI 01.01.2004
83. Timea TERJÉK 01.01.2005
84. SARA MLADENOVA 01.01.2004
85. Daisy BARROW 01.01.2004
86. Nina GEMBAL FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.12.2005
87. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
88. Celena APPLEBY-PRINCE 01.01.2004
89. Alina HORODYSKA 01.01.2005
90. Nina ZINECKER 01.01.2004
91. Marie NEUMANN 01.01.2004
92. Maria Fedorów AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
93. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
94. Gabrysia MARTYNIAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.04.2005
95. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
96. Julia BERGER 01.01.2005
97. Kata Róza TÓTH 01.01.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy