Turniej

Nazwa: Ogólnopolskie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szabli
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.09.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
2. Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009
3. Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009
4. Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009
5. Mikołaj Korzeniowski PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008
6. Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
7. Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
8. Karol Kiper KLUB SZERMIERCZY AMP 24.05.2010
9. Jan Warchulski DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010
10. Kacper Szkolmowski KKSZ KONIN 25.05.2010
11. Filip Kowalski KKSZ KONIN 27.03.2010
12. Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
13. Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
14. Radosław Ciupa UKS 13 BIAŁYSTOK 12.12.2008
15. Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008
16. Jakub Lipiński DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010
17. Adam Krzemiński PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008 wyeliminowano
- Kacper Szkolmowski KKSZ KONIN 25.05.2010 wyeliminowano
- Jakub Lipiński DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010 wyeliminowano
- Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008 wyeliminowano
- Radosław Ciupa UKS 13 BIAŁYSTOK 12.12.2008 wyeliminowano
- Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008 wyeliminowano
- Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008 wyeliminowano
- Filip Kowalski KKSZ KONIN 27.03.2010 wyeliminowano
- Jan Warchulski DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010 wyeliminowano
- Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009 wyeliminowano
- Karol Kiper KLUB SZERMIERCZY AMP 24.05.2010 wyeliminowano
- Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009 wyeliminowano
- Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009 wyeliminowano
- Mikołaj Korzeniowski PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008 wyeliminowano
- Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009 wyeliminowano
- Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009 wyeliminowano
- Adam Krzemiński PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Kacper Szkolmowski KKSZ KONIN 25.05.2010
- Jan Warchulski DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010
- Jakub Lipiński DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010
- Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008
- Radosław Ciupa UKS 13 BIAŁYSTOK 12.12.2008
- Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
- Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
- Filip Kowalski KKSZ KONIN 27.03.2010
- Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009
- Adam Krzemiński PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008
- Karol Kiper KLUB SZERMIERCZY AMP 24.05.2010
- Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
- Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
- Mikołaj Korzeniowski PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008
- Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009
- Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy