Turniej

Nazwa: XXII Międzynarodowy Turniej Z Okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz V Memoriał Bolesława Miki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
2. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
3. Krystian Mikoda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.01.2009
4. Mikołaj Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009
5. Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
6. Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009
7. Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
8. Szymon Całko WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
9. Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008
10. Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008
11. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
12. Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
13. Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
14. Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009
15. Filip Starczewski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
16. Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
17. Kamil Szacior WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009
18. Franciszek WIĄCEK SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.05.2009
19. Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
20. Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
21. Tymoteusz Kołacz KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008
22. Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
23. Leon KASZKUR MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009
24. Hubert KUREK MKS GRYF MIELEC 24.08.2009
25. Dawid Gaszka RMKS RYBNIK 14.11.2008
26. Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008
27. Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009
28. Szymon Kupiec Tarnowska Akademia Fechtunku 22.11.2008
29. Paweł Korkus MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
30. Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
31. Maciej Kotusiewicz MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008
32. Stanisław Modrzejewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.07.2009
33. Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009
34. Franciszek NOWAK AZS AWF KRAKÓW 10.12.2008
35. Fabian Umiastowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.03.2009
36. Antoni SUWAŁA KS Milenium 03.01.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008 wyeliminowano
- Szymon Kupiec Tarnowska Akademia Fechtunku 22.11.2008 wyeliminowano
- Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009 wyeliminowano
- Leon KASZKUR MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009 wyeliminowano
- Hubert KUREK MKS GRYF MIELEC 24.08.2009 wyeliminowano
- Dawid Gaszka RMKS RYBNIK 14.11.2008 wyeliminowano
- Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008 wyeliminowano
- Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009 wyeliminowano
- Paweł Korkus MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009 wyeliminowano
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008 wyeliminowano
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008 wyeliminowano
- Maciej Kotusiewicz MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008 wyeliminowano
- Stanisław Modrzejewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.07.2009 wyeliminowano
- Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009 wyeliminowano
- Franciszek NOWAK AZS AWF KRAKÓW 10.12.2008 wyeliminowano
- Fabian Umiastowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.03.2009 wyeliminowano
- Tymoteusz Kołacz KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008 wyeliminowano
- Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008 wyeliminowano
- Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008 wyeliminowano
- Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008 wyeliminowano
- Krystian Mikoda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.01.2009 wyeliminowano
- Mikołaj Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009 wyeliminowano
- Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008 wyeliminowano
- Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009 wyeliminowano
- Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008 wyeliminowano
- Szymon Całko WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008 wyeliminowano
- Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008 wyeliminowano
- Franciszek WIĄCEK SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.05.2009 wyeliminowano
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 wyeliminowano
- Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009 wyeliminowano
- Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009 wyeliminowano
- Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009 wyeliminowano
- Filip Starczewski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009 wyeliminowano
- Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008 wyeliminowano
- Kamil Szacior WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009 wyeliminowano
- Antoni SUWAŁA KS Milenium 03.01.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Szymon Kupiec Tarnowska Akademia Fechtunku 22.11.2008
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
- Fabian Umiastowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.03.2009
- Franciszek NOWAK AZS AWF KRAKÓW 10.12.2008
- Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009
- Stanisław Modrzejewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.07.2009
- Maciej Kotusiewicz MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
- Paweł Korkus MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
- Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
- Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009
- Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008
- Dawid Gaszka RMKS RYBNIK 14.11.2008
- Hubert KUREK MKS GRYF MIELEC 24.08.2009
- Leon KASZKUR MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009
- Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
- Tymoteusz Kołacz KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008
- Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
- Antoni SUWAŁA KS Milenium 03.01.2008
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
- Kamil Szacior WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009
- Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
- Filip Starczewski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
- Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009
- Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
- Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
- Franciszek WIĄCEK SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.05.2009
- Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008
- Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008
- Szymon Całko WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
- Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
- Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009
- Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
- Mikołaj Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009
- Krystian Mikoda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.01.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy