Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie kobiet - Tauberbischofsheim 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 30.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
2. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
3. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
4. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
5. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
6. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
7. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
8. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
9. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
10. Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007
11. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
12. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
13. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
14. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
15. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
16. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
17. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
18. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
19. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
20. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006 zakwalifikowano
- Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007 zakwalifikowano
- Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
- Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
- Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
- Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
- Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
- Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
- Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006 zakwalifikowano
- Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007 zakwalifikowano
- Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007 zakwalifikowano
- Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007 zakwalifikowano
- Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
- Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
- Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
- Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 zakwalifikowano
- Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 zakwalifikowano
- Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
- Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
- Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
15. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
16. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
32. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
36. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
38. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
49. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
50. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
60. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
62. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
78. Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007
84. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
91. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
101. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
102. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
103. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
104. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
106. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
110. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
128. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
130. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy