Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie kobiet - Budapeszt 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 13.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
2. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
3. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
4. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
5. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
6. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
7. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
8. Karolina MAKOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008
9. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
10. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
11. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
12. Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007
13. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
14. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
15. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
16. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
17. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
18. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
19. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
20. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007 zakwalifikowano
- Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007 zakwalifikowano
- Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
- Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
- Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
- Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
- Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
- Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
- Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 zakwalifikowano
- Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
- Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
- Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 zakwalifikowano
- Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
- Karolina MAKOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008 zakwalifikowano
- Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007 zakwalifikowano
- Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
- Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006 zakwalifikowano
- Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
- Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
- Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
25. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
82. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
83. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
99. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
103. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
108. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
116. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
121. Karolina MAKOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008
127. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
130. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
139. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
140. Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007
142. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
145. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
151. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
162. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
183. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
183. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
185. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
215. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy