Turniej

Nazwa: VIII Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w szabli dziewcząt i chłopców (roczniki 2008-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Alan Krych UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008
2. Olgierd Budkiewicz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008
3. Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
4. Daniel Golubev GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
5. Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009
6. Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009
7. Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009
8. Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
9. Maksymilian Przekop UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 19.04.2009
10. Jędrzej Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
11. Mikołaj Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
12. Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
13. Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009
14. Ignacy Hrycaj UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 07.04.2010
15. Wojciech Łokaj O.Ś. AZS POZNAŃ 13.11.2009
16. Jan Warchulski DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010
17. KACPER JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008
18. Iwo Bugaj GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.09.2010
19. Piotr Sikora - Rudnicki GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009
20. Grzegorz KĘDZIERSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.01.2010
21. Jan Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 06.01.2010
22. Stanisław Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 13.07.2009
23. Franciszek Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 13.07.2009
24. Michał Siemiątkowski IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 30.08.2010
25. Franciszek Król DRAGON ŁÓDŹ 18.03.2010
26. Leon PASZKIEWICZ O.Ś. AZS POZNAŃ 04.08.2010
27. Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008
28. Jakub Lipiński DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010
29. Jędrzej PRZEPIÓRKA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 18.05.2010

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Alan Krych UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008 wyeliminowano
- Jan Warchulski DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010 wyeliminowano
- Jakub Lipiński DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010 wyeliminowano
- Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008 wyeliminowano
- Leon PASZKIEWICZ O.Ś. AZS POZNAŃ 04.08.2010 wyeliminowano
- Franciszek Król DRAGON ŁÓDŹ 18.03.2010 wyeliminowano
- Michał Siemiątkowski IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 30.08.2010 wyeliminowano
- Franciszek Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 13.07.2009 wyeliminowano
- Stanisław Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 13.07.2009 wyeliminowano
- Jan Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 06.01.2010 wyeliminowano
- Grzegorz KĘDZIERSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.01.2010 wyeliminowano
- Piotr Sikora - Rudnicki GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009 wyeliminowano
- Iwo Bugaj GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.09.2010 wyeliminowano
- KACPER JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008 wyeliminowano
- Wojciech Łokaj O.Ś. AZS POZNAŃ 13.11.2009 wyeliminowano
- Olgierd Budkiewicz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008 wyeliminowano
- Ignacy Hrycaj UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 07.04.2010 wyeliminowano
- Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009 wyeliminowano
- Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009 wyeliminowano
- Mikołaj Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008 wyeliminowano
- Jędrzej Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008 wyeliminowano
- Maksymilian Przekop UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 19.04.2009 wyeliminowano
- Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009 wyeliminowano
- Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009 wyeliminowano
- Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009 wyeliminowano
- Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009 wyeliminowano
- Daniel Golubev GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009 wyeliminowano
- Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008 wyeliminowano
- Jędrzej PRZEPIÓRKA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 18.05.2010 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Alan Krych UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Jan Warchulski DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010
- Wojciech Łokaj O.Ś. AZS POZNAŃ 13.11.2009
- Jakub Lipiński DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010
- Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008
- Leon PASZKIEWICZ O.Ś. AZS POZNAŃ 04.08.2010
- Franciszek Król DRAGON ŁÓDŹ 18.03.2010
- Michał Siemiątkowski IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 30.08.2010
- Franciszek Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 13.07.2009
- Stanisław Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 13.07.2009
- Jan Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 06.01.2010
- Grzegorz KĘDZIERSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.01.2010
- Piotr Sikora - Rudnicki GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009
- Iwo Bugaj GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.09.2010
- KACPER JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008
- Olgierd Budkiewicz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008
- Jędrzej PRZEPIÓRKA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 18.05.2010
- Ignacy Hrycaj UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 07.04.2010
- Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009
- Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
- Mikołaj Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
- Jędrzej Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
- Maksymilian Przekop UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 19.04.2009
- Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
- Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009
- Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009
- Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009
- Daniel Golubev GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
- Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy