Turniej

Nazwa: I Puchar Polski juniorów w szpadzie kobiet - Częstochowa 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 17.09.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. BARTOSZEK Otylia 48 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
2. Bilińska Natalia 38 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
3. Brzuchalska Magdalena 54 MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
4. Cassidy Siofra 59 UKS START OPOLE 28.01.2004
5. Charkiewicz Karolina 20 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
6. CIEŚLIK Cecylia 4 AZS AWF KATOWICE 19.09.2005
7. Ciszczoń Maria 53 KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
8. CZAJKA Emilia 22 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
9. Danek Łucja 28 KKS KRAKÓW 17.06.2004
10. Danek Kamila 39 KKS KRAKÓW 04.10.2007
11. DOBRYŁKO Natalia 60 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
12. Drobczyk Pola 18 PIAST GLIWICE 14.09.2005
13. DYL Roksana 67 UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
14. Frystacka Patrycja 14 RMKS RYBNIK 01.11.2003
15. GARUS Oliwia 37 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
16. Głowa Weronika 31 AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
17. GOCZAŁ Alicja 33 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
18. Gusta Kamila 65 PIAST GLIWICE 02.09.2008
19. Halemba Antonina 10 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
20. IZDEBSKA Wiktoria 24 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
21. JADCZAK Dominika 21 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
22. JANECZEK Oliwia 64 PIAST GLIWICE 28.01.2008
23. Jarosz Zuzanna 29 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
24. JĘDRZEJEC Wiktoria 17 PIAST GLIWICE 04.01.2007
25. Kacała Hanna 46 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
26. KLASIK Alicja 1 RMKS RYBNIK 14.02.2004
27. KLUGHARDT Gloria 3 RMKS RYBNIK 21.01.2003
28. Korkus Emilia 8 PIAST GLIWICE 18.12.2004
29. KOZDĘBA Weronika 32 PIAST GLIWICE 29.06.2006
30. KUBIK Natalia 63 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
31. KWAPISZ Amelia 41 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
32. KWAŚNIEWSKA Marta 47 KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
33. KWIATKOWSKA Anna 66 KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
34. MAJEREK Maja 49 PIAST GLIWICE 13.06.2007
35. Makowska Agnieszka 23 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
36. Mróz Martyna 50 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
37. Nieczkowska Karolina 36 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
38. Niesyn Nikola 45 SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
39. Nowak Martyna 51 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
40. OPOŃ Oliwia 16 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
41. Osadnik Maja 30 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
42. OSTROWSKA Paulina 35 PIAST GLIWICE 12.04.2006
43. Pelon Patrycja 26 UKS START OPOLE 21.02.2005
44. Porwoł Liliana 9 RMKS RYBNIK 24.05.2006
45. PUKOWIEC Alicja 43 T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
46. RADWAN Patrycja 19 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
47. Radwańska Zofia 58 AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008
48. Ratyna Magda 13 PIAST GLIWICE 01.03.2007
49. ROSKOSZ Anna 15 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
50. Rudzińska Daria 68 PKSZERM WARSZAWA 16.09.2004
51. Sadowska Amelia 55 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
52. Smerczek Karolina 52 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006
53. Szczurowska Maria 57 PIAST GLIWICE 26.03.2009
54. SZYMANOWSKA Karolina 7 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
55. SZYMAŃSKA Aleksandra 11 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
56. SZYMAŃSKA Maja 61 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
57. Szymczak Kinga 56 AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007
58. SZYMCZYK Michalina 27 PIAST GLIWICE 10.09.2007
59. Ślęzak Katarzyna 25 AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
60. Tatoj Anna 40 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
61. Tercjak Oliwia 5 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
62. TOMASZEWSKA Natalia 12 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
63. WERONIECKA Julia 42 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
64. WIECZOREK Anna 6 PIAST GLIWICE 20.05.2003
65. Zarek Zuzanna 44 UKS START OPOLE 06.11.2004
66. ZAZULAK Anastazja 34 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
67. Zgryźniak Kinga 2 RMKS RYBNIK 22.06.2003
68. Żabka Paulina 62 RMKS RYBNIK 17.07.2008

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. SZYMANOWSKA Karolina KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
1. CIEŚLIK Cecylia AZS AWF KATOWICE 19.09.2005 zakwalifikowano
3. KLASIK Alicja RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
4. Tercjak Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
5. KLUGHARDT Gloria RMKS RYBNIK 21.01.2003 zakwalifikowano
6. WIECZOREK Anna PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
7. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
8. Zgryźniak Kinga RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
9. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
10. Korkus Emilia PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
11. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
12. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
13. Drobczyk Pola PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
14. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
15. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
16. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007 zakwalifikowano
17. Osadnik Maja UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
18. OPOŃ Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
19. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
20. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
21. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
22. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
23. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
24. TOMASZEWSKA Natalia MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
25. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
26. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
27. Frystacka Patrycja RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
28. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005 zakwalifikowano
29. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano
30. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
31. ZAZULAK Anastazja BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 zakwalifikowano
32. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 zakwalifikowano
33. WERONIECKA Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004 zakwalifikowano
34. IZDEBSKA Wiktoria TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
35. ROSKOSZ Anna AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
36. Niesyn Nikola SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007 zakwalifikowano
37. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
38. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 zakwalifikowano
39. JADCZAK Dominika KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
40. Bilińska Natalia AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006 zakwalifikowano
41. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
42. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
43. Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
44. BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
45. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008 zakwalifikowano
46. CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
47. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
47. Tatoj Anna AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
47. Makowska Agnieszka AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
47. PUKOWIEC Alicja T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007 zakwalifikowano
51. Brzuchalska Magdalena MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006 zakwalifikowano
52. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 zakwalifikowano
53. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
54. Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008 zakwalifikowano
55. KWAPISZ Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 wyeliminowano
56. KWIATKOWSKA Anna KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006 wyeliminowano
57. Radwańska Zofia AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008 wyeliminowano
58. Danek Łucja KKS KRAKÓW 17.06.2004 wyeliminowano
59. Zarek Zuzanna UKS START OPOLE 06.11.2004 wyeliminowano
60. Kacała Hanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006 wyeliminowano
61. Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 wyeliminowano
62. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009 wyeliminowano
63. Szymczak Kinga AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007 wyeliminowano
64. Nowak Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007 wyeliminowano
65. KWAŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003 wyeliminowano
66. Smerczek Karolina BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006 wyeliminowano
67. Cassidy Siofra UKS START OPOLE 28.01.2004 wyeliminowano
68. Rudzińska Daria PKSZERM WARSZAWA 16.09.2004 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. KLUGHARDT Gloria RMKS RYBNIK 21.01.2003
2. KLASIK Alicja RMKS RYBNIK 14.02.2004
3. CIEŚLIK Cecylia AZS AWF KATOWICE 19.09.2005
3. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
5. Tercjak Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
6. WIECZOREK Anna PIAST GLIWICE 20.05.2003
7. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
8. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
9. SZYMANOWSKA Karolina KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
10. Zgryźniak Kinga RMKS RYBNIK 22.06.2003
11. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
12. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
13. Drobczyk Pola PIAST GLIWICE 14.09.2005
14. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007
15. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
16. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
17. Korkus Emilia PIAST GLIWICE 18.12.2004
18. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
19. Osadnik Maja UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
20. OPOŃ Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
21. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
22. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
23. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006
24. Frystacka Patrycja RMKS RYBNIK 01.11.2003
25. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
26. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
27. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
28. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
29. IZDEBSKA Wiktoria TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
30. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006
31. Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
32. BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
33. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007
34. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
35. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007
36. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005
37. TOMASZEWSKA Natalia MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
38. ZAZULAK Anastazja BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
39. WERONIECKA Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
40. ROSKOSZ Anna AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
41. Niesyn Nikola SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
42. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
43. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
44. JADCZAK Dominika KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
45. Bilińska Natalia AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
46. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008
47. CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
48. Tatoj Anna AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
48. Makowska Agnieszka AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
48. PUKOWIEC Alicja T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
51. Brzuchalska Magdalena MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
52. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
53. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006
54. Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008
55. KWAPISZ Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
56. KWIATKOWSKA Anna KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
57. Radwańska Zofia AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008
58. Danek Łucja KKS KRAKÓW 17.06.2004
59. Zarek Zuzanna UKS START OPOLE 06.11.2004
60. Kacała Hanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
61. Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
62. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009
63. Szymczak Kinga AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007
64. Nowak Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
65. KWAŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
66. Smerczek Karolina BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006
67. Cassidy Siofra UKS START OPOLE 28.01.2004
68. Rudzińska Daria PKSZERM WARSZAWA 16.09.2004

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content