Turniej

Nazwa: I Puchar Polski juniorów w szpadzie mężczyzn - Częstochowa 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 18.09.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mikołaj ADAMCZYK 27 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
2. Błażej Bednarski 42 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
3. Jakub Berkowicz 63 AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007
4. Mateusz Biedroński 53 AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
5. Michał Brodowicz 76 AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005
6. Jan BRZEZOWSKI 24 KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
7. Bartosz Ciapała 78 RMKS RYBNIK 24.07.2008
8. Ludomir Długokęcki 46 MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
9. Danylo DMYTRYSHYN 73 Ukraina 01.12.2005
10. Franciszek Drobczyk 49 PIAST GLIWICE 26.09.2007
11. Szymon Drozdowski 81 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
12. Stanisław Dziura 3 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
13. Oskar FECHNER 64 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
14. Ireneusz FILEK 11 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
15. Jerzy GIEDROJĆ 39 KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
16. Jan GLINKA 10 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
17. Michał Gładyszczak 20 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
18. Miłosz Głogowski 48 PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005
19. Franciszek Grabowski 43 PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006
20. Igor Grzelak 40 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
21. SEWERYN GUSTA 30 PIAST GLIWICE 14.03.2007
22. Jakub Haładuda 44 SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
23. Aleksander HAMERSKI 51 MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
24. Stanisław Huras 58 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007
25. Tymoteusz Huwer 33 RMKS RYBNIK 01.06.2007
26. Marcin JABŁOŃSKI 55 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
27. Mateusz Jankowski 80 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006
28. Augustyn Kapias 15 RMKS RYBNIK 14.01.2005
29. Nuri Keshk 21 KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
30. Jonasz Klek 45 MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
31. Kacper Klocek 72 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004
32. Hubert KLUGHARDT 13 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
33. Paweł KLYTTA 5 PIAST GLIWICE 28.01.2005
34. Maciej Kotusiewicz 66 MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008
35. Filip KROCHMALSKI 26 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
36. Błażej Kurowski 41 PIAST GLIWICE 24.03.2007
37. Bartosz Kuźnik 34 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
38. Maksymilian LEMANIK 84 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006
39. Emilia MIKITA 57 UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 02.05.2005
40. Kacper Łucki 28 AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
41. Karol Łuczyński 83 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.07.2006
42. Wojciech MARCZAK 8 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
43. Miłosz MAZURKIEWICZ 36 AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
44. Jarosław Mikoda 67 SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.03.2006
45. Kacper Morek 29 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
46. Michał Mróz 31 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
47. Grzegorz Nowak 60 AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
48. Kamil Olejniczak 23 PIAST GLIWICE 29.10.2004
49. Łukasz Parafiniuk 7 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
50. Czcibor Partyka 32 PIAST GLIWICE 30.05.2005
51. Jakub Piekorz 82 RMKS RYBNIK 04.09.2008
52. Stanisław Politowicz 37 KS Milenium 06.09.2004
53. Mikołaj Puchała 25 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
54. Illya RUSIN 79 AZS AWF KATOWICE 08.02.2005
55. Wojciech Rzyczniak 16 PIAST GLIWICE 26.05.2004
56. Marcin Siwek 62 KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
57. Jan Skalski 54 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
58. Antoni Skałecki 65 KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007
59. Antoni Socha 1 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
60. Adam Sojka 14 RMKS RYBNIK 20.12.2005
61. Mikael Surma 52 SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007
62. Maciej SZUBSTARSKI 70 KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
63. Maciej SZURLEJ 22 KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
64. Sebastian Szymańczyk 77 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 30.01.2007
65. Kacper Szynal 59 AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
66. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI 74 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
67. Mikołaj Święszek 75 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
68. Szymon Tarachanowicz 12 AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
69. Piotr Urban 2 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
70. Paweł Urban 19 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
71. Szymon WALKOWIAK 9 AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
72. Wiktor Wałach 4 AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
73. Hubert Wańczyk 61 KS Milenium 20.03.2008
74. Adam Warecki 56 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
75. Tadeusz Wąsik 47 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
76. Mikołaj WESOŁOWSKI 6 PIAST GLIWICE 23.09.2004
77. Piotr WŁODARCZYK 71 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
78. Szymon Wojciechowski 18 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
79. Jan Wojtania 69 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
80. Jan Zalewski 50 KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
81. Tymon Zarek 68 UKS START OPOLE 25.04.2007
82. Aleksander Ziajowski 35 PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
83. Franciszek Zieliński 38 KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
84. Marcin Żelazny 17 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
1. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
3. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005 zakwalifikowano
3. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
5. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
6. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
7. Szymon Tarachanowicz AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003 zakwalifikowano
8. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003 zakwalifikowano
9. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
10. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
11. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
12. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
13. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007 zakwalifikowano
14. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
15. Antoni Skałecki KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007 zakwalifikowano
16. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 zakwalifikowano
17. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
18. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004 zakwalifikowano
19. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 zakwalifikowano
19. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
21. Illya RUSIN AZS AWF KATOWICE 08.02.2005 zakwalifikowano
22. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
23. Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
24. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
25. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
26. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
27. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
28. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
29. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
29. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007 zakwalifikowano
31. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
32. Danylo DMYTRYSHYN Ukraina 01.12.2005 zakwalifikowano
33. Kacper Łucki AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003 zakwalifikowano
34. Jarosław Mikoda SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.03.2006 zakwalifikowano
35. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006 zakwalifikowano
36. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004 zakwalifikowano
37. Maksymilian LEMANIK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006 zakwalifikowano
38. Miłosz MAZURKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 04.06.2003 zakwalifikowano
39. Michał Brodowicz AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005 zakwalifikowano
40. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005 zakwalifikowano
41. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006 zakwalifikowano
42. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
42. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005 zakwalifikowano
44. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007 zakwalifikowano
45. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005 zakwalifikowano
46. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
47. Miłosz Głogowski PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005 zakwalifikowano
48. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 zakwalifikowano
49. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 zakwalifikowano
50. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007 zakwalifikowano
51. Jakub Berkowicz AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007 zakwalifikowano
52. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005 zakwalifikowano
53. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
54. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006 zakwalifikowano
54. Nuri Keshk KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
56. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 zakwalifikowano
57. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 zakwalifikowano
58. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007 zakwalifikowano
59. Jonasz Klek MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007 zakwalifikowano
60. Franciszek Grabowski PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006 zakwalifikowano
61. Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004 zakwalifikowano
62. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008 zakwalifikowano
63. Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008 zakwalifikowano
64. Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005 zakwalifikowano
65. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006 wyeliminowano
66. Karol Łuczyński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.07.2006 wyeliminowano
67. Maciej SZUBSTARSKI KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007 wyeliminowano
68. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 wyeliminowano
69. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007 wyeliminowano
70. Mateusz Jankowski UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006 wyeliminowano
70. Grzegorz Nowak AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007 wyeliminowano
72. Stanisław Huras WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007 wyeliminowano
73. Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008 wyeliminowano
73. Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007 wyeliminowano
75. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004 wyeliminowano
76. Sebastian Szymańczyk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 30.01.2007 wyeliminowano
77. Emilia MIKITA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 02.05.2005 wyeliminowano
77. Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006 wyeliminowano
77. Mikael Surma SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007 wyeliminowano
80. Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008 wyeliminowano
80. Maciej Kotusiewicz MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008 wyeliminowano
82. Jan Wojtania WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007 wyeliminowano
82. Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008 wyeliminowano
84. Mikołaj Święszek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
2. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
3. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
3. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
5. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
6. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
7. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
8. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
9. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
10. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
11. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004
12. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
13. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
14. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
15. Danylo DMYTRYSHYN Ukraina 01.12.2005
16. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
17. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
18. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
19. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
20. Antoni Skałecki KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007
21. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
22. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
23. Illya RUSIN AZS AWF KATOWICE 08.02.2005
24. Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
25. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
26. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
27. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
28. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
28. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
30. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
31. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
32. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
33. Szymon Tarachanowicz AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
34. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
35. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
36. Kacper Łucki AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
37. Jarosław Mikoda SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.03.2006
38. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
39. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
40. Maksymilian LEMANIK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006
41. Miłosz MAZURKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
42. Michał Brodowicz AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005
43. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
44. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
45. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
45. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
47. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
48. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
49. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
50. Miłosz Głogowski PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005
51. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
52. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
53. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
54. Jakub Berkowicz AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007
55. Nuri Keshk KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
55. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
57. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
58. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
59. Jonasz Klek MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
60. Franciszek Grabowski PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006
61. Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004
62. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
63. Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
64. Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
65. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
66. Karol Łuczyński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.07.2006
67. Maciej SZUBSTARSKI KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
68. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
69. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
70. Mateusz Jankowski UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006
70. Grzegorz Nowak AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
72. Stanisław Huras WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007
73. Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008
73. Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
75. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004
76. Sebastian Szymańczyk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 30.01.2007
77. Emilia MIKITA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 02.05.2005
77. Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
77. Mikael Surma SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007
80. Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
80. Maciej Kotusiewicz MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008
82. Jan Wojtania WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
82. Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008
84. Mikołaj Święszek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy