Nazwa: XI Turniej ”O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk” - floret chłopców (roczniki 2011-2012)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.09.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BARTCZAK KONRAD | 22 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 13.05.2011 |
2. | BAZIOR Hubert | 25 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.11.2012 |
3. | BECELLA Jakub | 32 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 09.02.2011 |
4. | BRZEZIŃSKI Juliusz | 37 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2011 |
5. | Bucharzewski Jakub | 30 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.12.2012 |
6. | DEDELIS Stanisław | 35 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.05.2012 |
7. | DĘBICKI Tomasz | 15 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.08.2012 |
8. | Frankiewicz Natan | 38 | IKS LESZNO | 27.07.2011 |
9. | GŁUSZAK Mateusz | 31 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.11.2011 |
10. | GOGOLEWSKI TYMON | 5 | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 07.05.2011 |
11. | GORYLUK-GIERSZEWSKI Antoni | 36 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.11.2011 |
12. | KALITA Nikodem | 34 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 20.12.2011 |
13. | KAPAŁA Michał | 3 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.09.2011 |
14. | Kerth Jan | 13 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.05.2012 |
15. | KĘDZIERSKI Igor | 21 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.11.2011 |
16. | KLIMKIEWICZ Ivo | 26 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.08.2012 |
17. | Kostrowski Bruno | 1 | IKS LESZNO | 01.11.2012 |
18. | Kotłowski Krzysztof | 28 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.01.2011 |
19. | KOZŁOWSKI Franciszek | 16 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2012 |
20. | Lipiński Tomasz | 8 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.02.2011 |
21. | Majewski Antoni | 27 | AZS AWF WARSZAWA | 25.10.2012 |
22. | MALOTTKE Olivier | 11 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 25.01.2011 |
23. | MOTYKA KRZYSZTOF | 19 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.08.2011 |
24. | MUSZYŃSKI Edwin | 10 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.07.2011 |
25. | PAKUŁA Kajetan | 2 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.03.2011 |
26. | ROZWADOWSKI Antoni | 29 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.01.2012 |
27. | Sandowski-Markiewicz Antoni | 18 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 23.01.2011 |
28. | SCHWARZ Jeremi | 14 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.01.2011 |
29. | SZAFRAN BARTOSZ | 7 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2011 |
30. | TEDERSKI Filip | 33 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.11.2011 |
31. | THRUN Gabriel | 24 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.02.2011 |
32. | Tokarski Wojciech | 17 | IKS LESZNO | 14.06.2012 |
33. | Trzciński Tymon | 4 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 13.11.2011 |
34. | Wełna Franciszek | 6 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 09.06.2011 |
35. | WĘCŁAWOWICZ Mateusz | 9 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 14.07.2012 |
36. | Załęski Marcel | 20 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.09.2011 |
37. | Ziarkowski Mateusz | 12 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 28.04.2012 |
38. | ŻYŁKO Krzysztof | 23 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.04.2012 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Kostrowski Bruno | IKS LESZNO | 01.11.2012 | zakwalifikowano |
2. | KAPAŁA Michał | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.09.2011 | zakwalifikowano |
3. | PAKUŁA Kajetan | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.03.2011 | zakwalifikowano |
4. | Trzciński Tymon | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 13.11.2011 | zakwalifikowano |
5. | GŁUSZAK Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.11.2011 | zakwalifikowano |
6. | Tokarski Wojciech | IKS LESZNO | 14.06.2012 | zakwalifikowano |
7. | BECELLA Jakub | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 09.02.2011 | zakwalifikowano |
8. | Majewski Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 25.10.2012 | zakwalifikowano |
9. | GOGOLEWSKI TYMON | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 07.05.2011 | zakwalifikowano |
10. | ŻYŁKO Krzysztof | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.04.2012 | zakwalifikowano |
11. | MOTYKA KRZYSZTOF | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.08.2011 | zakwalifikowano |
12. | Sandowski-Markiewicz Antoni | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 23.01.2011 | zakwalifikowano |
13. | SZAFRAN BARTOSZ | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2011 | zakwalifikowano |
14. | KĘDZIERSKI Igor | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.11.2011 | zakwalifikowano |
15. | MUSZYŃSKI Edwin | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.07.2011 | zakwalifikowano |
16. | Frankiewicz Natan | IKS LESZNO | 27.07.2011 | zakwalifikowano |
17. | Ziarkowski Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 28.04.2012 | zakwalifikowano |
18. | THRUN Gabriel | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.02.2011 | zakwalifikowano |
19. | BAZIOR Hubert | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.11.2012 | zakwalifikowano |
20. | KALITA Nikodem | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 20.12.2011 | zakwalifikowano |
21. | Lipiński Tomasz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.02.2011 | zakwalifikowano |
22. | Kotłowski Krzysztof | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.01.2011 | zakwalifikowano |
23. | KLIMKIEWICZ Ivo | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.08.2012 | zakwalifikowano |
23. | ROZWADOWSKI Antoni | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.01.2012 | zakwalifikowano |
25. | KOZŁOWSKI Franciszek | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2012 | zakwalifikowano |
25. | WĘCŁAWOWICZ Mateusz | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 14.07.2012 | zakwalifikowano |
27. | DĘBICKI Tomasz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.08.2012 | zakwalifikowano |
28. | TEDERSKI Filip | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.11.2011 | zakwalifikowano |
29. | DEDELIS Stanisław | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.05.2012 | zakwalifikowano |
30. | BARTCZAK KONRAD | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 13.05.2011 | zakwalifikowano |
31. | Bucharzewski Jakub | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.12.2012 | zakwalifikowano |
32. | Wełna Franciszek | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 09.06.2011 | zakwalifikowano |
33. | Załęski Marcel | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.09.2011 | zakwalifikowano |
34. | SCHWARZ Jeremi | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.01.2011 | zakwalifikowano |
35. | GORYLUK-GIERSZEWSKI Antoni | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.11.2011 | zakwalifikowano |
36. | BRZEZIŃSKI Juliusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2011 | zakwalifikowano |
37. | MALOTTKE Olivier | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 25.01.2011 | zakwalifikowano |
38. | Kerth Jan | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.05.2012 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BECELLA Jakub | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 09.02.2011 |
2. | Kostrowski Bruno | IKS LESZNO | 01.11.2012 |
3. | GŁUSZAK Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.11.2011 |
3. | PAKUŁA Kajetan | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.03.2011 |
5. | KAPAŁA Michał | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.09.2011 |
6. | Trzciński Tymon | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 13.11.2011 |
7. | Tokarski Wojciech | IKS LESZNO | 14.06.2012 |
8. | GOGOLEWSKI TYMON | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 07.05.2011 |
9. | Majewski Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 25.10.2012 |
10. | ŻYŁKO Krzysztof | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.04.2012 |
11. | MOTYKA KRZYSZTOF | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.08.2011 |
12. | Sandowski-Markiewicz Antoni | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 23.01.2011 |
13. | KĘDZIERSKI Igor | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.11.2011 |
14. | MUSZYŃSKI Edwin | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.07.2011 |
15. | Frankiewicz Natan | IKS LESZNO | 27.07.2011 |
16. | KALITA Nikodem | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 20.12.2011 |
17. | SZAFRAN BARTOSZ | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2011 |
18. | Ziarkowski Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 28.04.2012 |
19. | THRUN Gabriel | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.02.2011 |
20. | BAZIOR Hubert | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.11.2012 |
21. | Lipiński Tomasz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.02.2011 |
22. | Kotłowski Krzysztof | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.01.2011 |
23. | KLIMKIEWICZ Ivo | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.08.2012 |
23. | ROZWADOWSKI Antoni | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.01.2012 |
25. | KOZŁOWSKI Franciszek | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2012 |
25. | WĘCŁAWOWICZ Mateusz | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 14.07.2012 |
27. | DĘBICKI Tomasz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.08.2012 |
28. | TEDERSKI Filip | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.11.2011 |
29. | Wełna Franciszek | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 09.06.2011 |
30. | SCHWARZ Jeremi | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.01.2011 |
31. | GORYLUK-GIERSZEWSKI Antoni | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.11.2011 |
32. | BRZEZIŃSKI Juliusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2011 |
33. | DEDELIS Stanisław | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.05.2012 |
34. | BARTCZAK KONRAD | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 13.05.2011 |
35. | Bucharzewski Jakub | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.12.2012 |
36. | Załęski Marcel | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.09.2011 |
37. | MALOTTKE Olivier | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 25.01.2011 |
38. | Kerth Jan | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.05.2012 |