Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Warszawa 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.09.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
2. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
3. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
4. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
5. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
6. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
7. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
8. Szymon Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
9. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
10. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
11. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
12. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
13. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
14. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
15. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
- Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
- Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
- Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 zakwalifikowano
- Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
- Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
- Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006 zakwalifikowano
- Szymon Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
- Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
- Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 zakwalifikowano
- Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
- Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
- Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 zakwalifikowano
- Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007 zakwalifikowano
- Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
3. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
6. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
22. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
23. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
26. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
28. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
31. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
38. Szymon Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
43. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
46. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
47. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
49. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
51. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
53. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
56. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy