Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szabli chłopców (roczniki 2009-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 16.10.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009
2. Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009
3. Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009
4. Krzysztof Gradoń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.09.2009
5. Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
6. Maksymilian Przekop UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 19.04.2009
7. Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
8. Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009
9. Ignacy Hrycaj UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 07.04.2010
10. Jan Warchulski DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010
11. Mateusz Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 03.03.2010
12. Aleksy Tuszyński UKS SZABLA ZĄBKI 31.10.2010
13. Bartłomiej Płochocki UKS SZABLA ZĄBKI 17.08.2009
14. Jakub Lipiński DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010
15. Jan Pikur UKS SZABLA ZĄBKI 11.03.2010
16. FILIP PAWLAK IKS FENCER KONSTANCIN 08.12.2009
17. Xawery Gorzuchowski DRAGON ŁÓDŹ 04.08.2009
18. Stanisław Król IKS FENCER KONSTANCIN 28.07.2009
19. BARTOSZ GRACZYK KKSZ KONIN 05.06.2010

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009 wyeliminowano
- Mateusz Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 03.03.2010 wyeliminowano
- Stanisław Król IKS FENCER KONSTANCIN 28.07.2009 wyeliminowano
- Xawery Gorzuchowski DRAGON ŁÓDŹ 04.08.2009 wyeliminowano
- FILIP PAWLAK IKS FENCER KONSTANCIN 08.12.2009 wyeliminowano
- Jan Pikur UKS SZABLA ZĄBKI 11.03.2010 wyeliminowano
- Jakub Lipiński DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010 wyeliminowano
- Bartłomiej Płochocki UKS SZABLA ZĄBKI 17.08.2009 wyeliminowano
- Aleksy Tuszyński UKS SZABLA ZĄBKI 31.10.2010 wyeliminowano
- Jan Warchulski DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010 wyeliminowano
- Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009 wyeliminowano
- Ignacy Hrycaj UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 07.04.2010 wyeliminowano
- Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009 wyeliminowano
- Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009 wyeliminowano
- Maksymilian Przekop UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 19.04.2009 wyeliminowano
- Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009 wyeliminowano
- Krzysztof Gradoń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.09.2009 wyeliminowano
- Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009 wyeliminowano
- BARTOSZ GRACZYK KKSZ KONIN 05.06.2010 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Mateusz Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 03.03.2010
- Jan Warchulski DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010
- Stanisław Król IKS FENCER KONSTANCIN 28.07.2009
- Xawery Gorzuchowski DRAGON ŁÓDŹ 04.08.2009
- FILIP PAWLAK IKS FENCER KONSTANCIN 08.12.2009
- Jan Pikur UKS SZABLA ZĄBKI 11.03.2010
- Jakub Lipiński DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010
- Bartłomiej Płochocki UKS SZABLA ZĄBKI 17.08.2009
- Aleksy Tuszyński UKS SZABLA ZĄBKI 31.10.2010
- Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009
- BARTOSZ GRACZYK KKSZ KONIN 05.06.2010
- Ignacy Hrycaj UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 07.04.2010
- Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009
- Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
- Maksymilian Przekop UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 19.04.2009
- Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
- Krzysztof Gradoń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.09.2009
- Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy